•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
پروانه خانم. الان موفق ترین داروی ام اس دنیا تای سبری هست. میدونید چند تا گروه پزشکی چند سال نشستن کار کردن تا این ملکول ساخته شد؟؟ تازه سال 2006 که دارو اومد بیرون نقص داشت. جمعش کردن و دوباره سه سال روش کار شد.
دوسته خوبم این دارو مکانیزم عملکرد داره. چند تا دانشگاه با بایوژن آیدک همکاری کردن. تا این دارو ساخته شد. چه بودجه ای صرف شد. به هر نورولوژی بگی میخنده. مگه ممکنه همچین چیزی؟
بعدشم اینا ریز ملکول هستن.
شما ام اس رو نمیشناسین؟
خواهر گلم پیچیده ترین بیماری جهان با تغذیه کنترل نمیشه.
من هیچ خصومتی بااین آقا ندارم.
مطمئن باشید اگر چیزی. باشه آمریکایی ها و آلمانی ها اولین کسایی خواهند بود که دنبالش میر ن. انقدر این بیماری هزینهداشته براشون.
اینم یه دارو هست مثل داروی دوست اراکیمون. مثل داروی تبریزی.تا یه مدت موجبات خنده یه سری افراد میشیم. بعدشم تمام.
خوشحال میشم موفق بشه. هر چند که خیلی بعیده
 تشکر شده توسط : رامنا , ابراهیم , مـه ســـا , neghar , پروانه , fireboud , asall , simin , یه غریبه , شیرین , hamid , DavidBili , دربند
راست میگین اتفاقا من هم گیراینجور آدمها افتاده ام...وقتی دردی گریبانگیرته هردارویی معجزه القا کنه می پذیری
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : رامنا , asall
سلام دوستانicon_question

افتخار آشنائی با آقای رجبی رو داشتم
اتفاقا برادر عزیزم سروش هم بود

روز همایش ام اس ایشان برای معرفی داروی اختراع شده توسط خودشون اومده بودن که موقعیت براش پیش نیومد

چند ساعتی با ایشان صحبت کردم
تمایل به تست دارو توسط کاندیداها داشتند . البته اینو بگم که از لحاظ علمی در خصوص نورولوژی و بحث فیزیولوژی و درمانهای متداول فعلی که ما بیشتر آگاهی داریم اطلاعاتشون خیلی پائین بود

ولی به اختراعشون خیلی ایمان داشتند

قرار بر این شد که پنج نفر از دوستان اعلام آمادگی کنند و داروها تست بشه

با همکاری دوستان پنج نفر شدیم و یکی از اعضاء میزبانی رو به عهده گرفت قرار بر این بود که تا ظهر فلان روز به ایشان آدرس رو بدیم و ساعت تعیین بشه که بنده ساعت نزدیک یک ظهر با ایشان تماس گرفتم و آدرس و ساعت دیدار رو خدمتشون گفتم . که ایشان گفتند دیر شده و عازم جائی هستم .
و بعد از چند بار تماس در همان روز علاقه ای به حضور نشون ندادند و شانه خالی کردند.
همان روز براشون اس ام اس (پیامکlaughing3) فرستادم که هرروز هرجا و هر ساعت که شما آمادگی دارید اعلام کنید که اونجا جمع بشیم. خب هنوز خبری نشده.........
این یک طرف قضیه بود که قضاوت با شما ( فقط داخل پرانتز بگم که ایشان شخص موجهی به نظر میرسید و بعید میدانم که خدای نکرده قصد .... داشته باشن . یه حسی به بنده امید میداد.... ضمن اینکه اگه به گذشته دقت کنیم خیلی از اکتشافات و اختراعات توسط افرادی بوده که اصلا تخصصی تو این زمینه نداشتند یا حتی کشف درمان خیلی از بیماریها از ساده ترین چیزها مقدور بوده که اصلاً تو طبیعت فراوان بوده ولی متاسفانه به اون توجهی نداشتیم.
اگه بخوام مثال بزنم اینه که بیماری وبا مدتهای زیادی قتل و عام کرد اما الان اگه شخصی میکروب وبا رو با آبلیمو میل کنه اصلاً این میکروب براش خطری ایجاد نمیکنه . چون در محیط اسیدی بسیار حساس و ناتوانه.......) ممنون از توچهتون.

قضاوت با خودتون
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : royaaa , fireboud , reach usa , asall , najva , ostad2000 , paeazan , successful , شیرین , DavidBili , MFhealth , دربند , .nazanin
به نظر من يه مجازاتي بايد بزارن واسه اين جور آدما كه الكي با احساسات يه عده بازي نكنن يا حداقل تا ثابت نشده نبايد بگه داروي ام اس كشف شد سه روز تا سه ماه ريشه كن ميشه ميدوني چند تا مادر خوشحال شدنو دل به اين خبر بستن واسه بچه هاشون واقعا كه خدا كنه راست باشه ولي تا رو 100-1000 امتحان نشده نبايد تو خبرگزاري ها به اين عنوان مطرح بشه
 تشکر شده توسط : simin , successful , شیرین , .nazanin
1392-06-18
مصاحبه با بیماری که بر ام اس غلبه کرد
پس از 17 سال روی پای خود ایستادم/ غلبه بر بیماری ام اس با داروی گیاهی
بیماری که پس از 17 سال بر روی پای خود ایستاده است، گفت: با مصرف داروی گیاهی بر بیماری ام اس غلبه کردم.
خبرگزاری فارس: پس از 17 سال روی پای خود ایستادم/ غلبه بر بیماری ام اس با داروی گیاهی
ساسان سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان با تایید خبر بهبودی خود اظهار داشت: از 17 سال پیش به دلیل بیماری ام اس دچار مشکل بودم و در چند سال اخیر مشکلات بسیار زیاد و غیرقابل تحملی داشتم.

وی افزود: در چند سال اخیر تقریبا فلج شده بودم و قادر به هیچ گونه حرکتی نبودم و قادر به انجام نیازهای شخصی خود نیز نبودم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: به دلیل عدم تحرک دچار زخم شدید بستر شده بودم و این مسئله بیشتر از فلج بودن مرا عذاب می‌داد.

وی اضافه کرد: در ماه گذشته اطلاع پیدا کردم که شخصی به نام رجبی که دشتستانی است داروی گیاهی برای درمان بیماری ام اس اختراع کرده که با مشورت با پزشک معالجم با ایشان ارتباط برقرار کردم.

سلیمانی بیان کرد: با مراجعه به جناب رجبی و شرح بیماری خود، دوره درمان را آغاز کردم و بر اساس دستورات ایشان مصرف داروهای گیاهی را بر اساس برنامه زمان‌بندی انجام دادم.

وی یادآور شد: در کمتر از 48 ساعت علائم بهبودی در اینجانب ظاهر شد و در روز چهارم علائم بهبودی برای اطرافیان نیز مشهود بود.

سلیمانی گفت: در روز هفتم با کمک اطرافیان برای نخستین بار از روی تخت بلند شدم و روی پای خود ایستادم که به هیچ وجه برای من و اطرافیان باورکردنی نبود.

وی افزود: در روز دهم بدون کمک اطرافیان و با توان خودم موفق شدم روی پای خود بایستم و پس از 17 سال که از بیماری رنج می‌بردم احساس کردم که از فلج بودن فاصله گرفته‌ام.

سلیمانی ابراز داشت: هم‌اکنون که بیش از 2 هفته از مصرف داروها می‌گذرد روز به روز روند بهبودی اینجانب بهتر شده و طبق گفته جناب رجبی(کاشف داروی گیاهی) دوره کامل درمان 17 هفته به طول می‌انجامد.

وی خاطرنشان کرد: از فردا با دستور پزشک متخصص آزمایشات مربوطه و "ام آر آی" را انجام می‌دهم که نتیجه این آزمایشات تاثیرگذاری دارو را به صورت علمی نیز اثبات می‌کند.

سلیمانی بیان داشت: واقعا پس از 17 سال که هیچ حرکتی از خودم نداشتم امروز احساس راحتی می‌کنم و امیدوار هستم با کمک خداوند بتوانیم زندگی عادی خود را از سر گیرم.

وی افزود: از مسئولان انتظار دارم از این گونه افراد که برای سلامتی جامعه تلاش می‌کنند حمایت کرده و موجبات پیشرفت بیشتر در کشور را فراهم کنند.
لینک خبر

نمیدونم چی بگم
اما میدونم خبرنگاری در ایران دروغ زیاد تحویل میده
این عین جمله ی آقای رجبی هست که باید حمایت بشم تا دارو تولید بشه. بنظر من این خبر هم این رو نشون میده. وگرنه آقا ابراهیم و.. که دنبال این دارو بودن چرا زد زیرش و باهاشون قرار نذاشت؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : شیرین , DavidBili , MFhealth , ابراهیم , دربند
درخواست همکاری و حمایت نخبه دشتستانی
در پی تماسها و درخواستهای مکرر بیماران ام اس و خانواده های آنها به منظور استفاده از داروی ریشه کنی بیماری ام اس، احمد رجبی نخبه دشتستانی و کاشف این دارو توضیحاتی در این زمینه ارائه نمود که عیناً در زیر درج می گردد.

با حمد و سپاس از خداوند منان

اینجانب احمد رجبی به عنوان یک ایرانی اظهار می دارم که بیماری ام اس تا کنون به صورت یک بیماری لاعلاج بوده است.

در حال حاضر با یاری خداوند و دعای خیر مادر و رضایت پدر و مادر، ۸ نفر از بیماران ام اس را تحت درمان قرار دادم که همگی علائم بهبودی را مشاهده کرده اند که با اصرار بنده، فقط با یک نفر آنها جهت ام آر آی موافقت شد. وی (آقای ساسان سلیمانی) در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۳۱ و بعد از حدود ۷ روز مصرف پیش درمان، داروی ریشه کنی بیماری را دریافت نمود و بعد از ۷ روز توانست پس از ۱۷ سال بیماری روی پای خود بایستد و بعد از ۱۰ روز اخذ ام آر آی و مقایسه با ام آر آی قبل مشخص شده که پلاکها در نواحی ای از بین رفته و در نواحی دیگر کم رنگ شده است.

پس این، از حالت ادعا خارج شده و باید حمایت های مالی با حفظ ارزشهای معنوی، زمینه فراهم شود تا به صورت کاملا رسمی جهت ارائه به مراجع بین المللی طبق استانداردهای جهانی تحقیقات نهایی صورت گیرد.

حال در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با تجدید بیعت با رهبر عزیزمان و ارج نهادن به مقام شهدای نخبه کشورم و افتخار که قدم بر روی خاک میهنم می گذارم، به صورت کاملاً رسمی در دولت تدبیر و امید، از ریاست محترم جمهوری، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نماینده های محترم استان در مجلس شورای اسلامی، دانشگاهها و عموم مردم کشورم که از این بیماری در رنج هستند، می خواهم از بنده و دارویم حمایت ملی و ویژه صورت گیرد تا هر چه سریعتر شاهد درمان عمومی مبتلایان به ام اس باشیم.

و من الله التوفیق

احمد رجبی سه شنبه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۲
کاش ادما یکم وجدان داشتنangry3
اگه این دارو واقعا اینقدر کارسازه پس چرا به اینهمه بیمار محتاج کمک نمیشه.واقعا کی راست میگه.عجب زمونه ای شدهSad
 تشکر شده توسط : نازلی
چندی پیش به پیشنهاد دوستی به واسطه و هزارمنت به دیدار فردی رفتم که مدعی بود بیماران زیادی را به طرق طبیعی و گیاهی درمان کرده است و برای مظلوم نمایی و نشان دادن صداقتش ماه اول رایگان اقدام به درمانم کرد(مثلا) و ادامه اش را با مظلوم نمایی بیشتر گفت ندهی هم برام مهم نیست و برمن هدفم مهم است!!!!بعد با هزار مِن و مِن پول هنگفتی بارم کرد و گفت اینها فقط پول داروها و موادی است که خرج می کنم و ................بعد از 6 ماه خرج کردن و ... یکهو حالم خیلی بدتر شد و دچار عارضه ای دیگر تحت درمان ایشان واقع شدم.
دوستان هشیارباشید و عقلتان را نسپرید دست کسانی که بیماری های سخت را وسیله ای قرار دادند برای رسیدن به امیال سیری ناپذیرشان
از ترس فاسد شدن
دلت را حراج نکن!
خشک کردن هنوز هم جواب میدهد
 تشکر شده توسط : ayda.m , DavidBili , hamid , MFhealth , دربند
(2013/09/03, 02:30 PM)ابراهیم نوشته است:
سلام دوستانicon_question

افتخار آشنائی با آقای رجبی رو داشتم
اتفاقا برادر عزیزم سروش هم بود

روز همایش ام اس ایشان برای معرفی داروی اختراع شده توسط خودشون اومده بودن که موقعیت براش پیش نیومد

چند ساعتی با ایشان صحبت کردم
تمایل به تست دارو توسط کاندیداها داشتند . البته اینو بگم که از لحاظ علمی در خصوص نورولوژی و بحث فیزیولوژی و درمانهای متداول فعلی که ما بیشتر آگاهی داریم اطلاعاتشون خیلی پائین بود

ولی به اختراعشون خیلی ایمان داشتند

قرار بر این شد که پنج نفر از دوستان اعلام آمادگی کنند و داروها تست بشه

با همکاری دوستان پنج نفر شدیم و یکی از اعضاء میزبانی رو به عهده گرفت قرار بر این بود که تا ظهر فلان روز به ایشان آدرس رو بدیم و ساعت تعیین بشه که بنده ساعت نزدیک یک ظهر با ایشان تماس گرفتم و آدرس و ساعت دیدار رو خدمتشون گفتم . که ایشان گفتند دیر شده و عازم جائی هستم .
و بعد از چند بار تماس در همان روز علاقه ای به حضور نشون ندادند و شانه خالی کردند.
همان روز براشون اس ام اس (پیامکlaughing3) فرستادم که هرروز هرجا و هر ساعت که شما آمادگی دارید اعلام کنید که اونجا جمع بشیم. خب هنوز خبری نشده.........
این یک طرف قضیه بود که قضاوت با شما ( فقط داخل پرانتز بگم که ایشان شخص موجهی به نظر میرسید و بعید میدانم که خدای نکرده قصد .... داشته باشن . یه حسی به بنده امید میداد.... ضمن اینکه اگه به گذشته دقت کنیم خیلی از اکتشافات و اختراعات توسط افرادی بوده که اصلا تخصصی تو این زمینه نداشتند یا حتی کشف درمان خیلی از بیماریها از ساده ترین چیزها مقدور بوده که اصلاً تو طبیعت فراوان بوده ولی متاسفانه به اون توجهی نداشتیم.
اگه بخوام مثال بزنم اینه که بیماری وبا مدتهای زیادی قتل و عام کرد اما الان اگه شخصی میکروب وبا رو با آبلیمو میل کنه اصلاً این میکروب براش خطری ایجاد نمیکنه . چون در محیط اسیدی بسیار حساس و ناتوانه.......) ممنون از توچهتون.

قضاوت با خودتون

ابراهیم جان اگه یادت باشه با چند نفر دیگه اقا روز همایش اومده بود که باهاش صحبت کردیم و تازه میگفت اگه انجمن ام اس جایی بده حاضره تحت نظارت اونا تست کنه قرار بود با انجمن صحبت کنم که فهمیدم طرف تو زرد از اب در اومده شانس اوردم صحبتی نکردم اونم با قاطعیت که ابرومون میرفت
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : مینا... , asall , ابراهیم , دربند
حالا دلم میخواد دوباره این آقارو یه جا ببینید...میدونید چی میگه:مافیای دارو و پزشکا و زمین و آسمون و هوا به نفعشون نبوده که درمان ام اس منتشر بشه!!!angry3
بابا باور نکنید...اینا همه حرفه...وگرنه مگه بدمون میاد که درمان ام اس به اسم یه ایرانی باشه و باعث درمان ما و افتخار بقیه؟؟؟angry3.....حواستون به کلاشهایی که میخوان از کنار بیماری ما به سود خودشون برسن باشهrolleyes
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : asall

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,587 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,309 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,459 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,183 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,517 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,232 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,158 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,485 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,927 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,084 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست