•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
(2013/06/19, 03:01 PM)جيما نوشته است: دوستان سلام یکی از راه حل خوب شدن ام اس اینه که شماها موادغذایی که طبع سرد دارن رو نخوریدوبه جاش مواد غذای با طبع گرم رو نوش جان کنید من خودم از وقتی این کار رو کردم خیلی خیلی بهترم اگه کسی تمایل داشته باشه میگم چیزهای رو که باید خورد ونخورد

تاپیک هایی در این رابطه هست
در تاپیک های مربوطه پست بزنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , kaveh_plus
(2013/06/19, 03:01 PM)جيما نوشته است: دوستان سلام یکی از راه حل خوب شدن ام اس اینه که شماها موادغذایی که طبع سرد دارن رو نخوریدوبه جاش مواد غذای با طبع گرم رو نوش جان کنید من خودم از وقتی این کار رو کردم خیلی خیلی بهترم اگه کسی تمایل داشته باشه میگم چیزهای رو که باید خورد ونخورد
خانم محترم ازتون خواهش میکنم. التماس میکنم که نظرات درمانی غیر استاندارد و بدون تایید پزشک رو تو سایت مطرح نکنین. این موضوع باعث میشه که دوستانمون به درمانشون بی اعتنا بشن لطفاً هیچ تجویز پزشکی ای نکنید خاص بر اونکه درمانتون جز طب حاشیه باشه
از همکاریتون ممنونم

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Elinaz , مـه ســـا , kaveh_plus

سلام دوستانicon_question
نمیدونم این اطلاع رسانی خلاف مقررات سایته یا نه
ولی بهتره که دوستان بدونن (البته از مدیریت محترم اجازه ارسال این مطلب رو گرفتم)
آقای رجبی مخترع دشتستانی یک سایت راه اندازی کرده که گزارش درمان و تست داروهایی رو که مدعی شده بودن رو حتی به صورت تصویری تو سایتش گذاشته ، دیدنش ضرر نداره.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

سلام..icon_question
ميشه اين اقاي رجبي شماره يا چيزي در اختيار بزارن تا كسهايي كه خودشون داوطلب هستن باهاشون تماس بگيرن روشون ازمايش بشه؟چون هستن كسهايي كه در شرايط سختي هستن و ترجيح ميدن اين كار و حتي اگه ريسك باشه هم انجام بدنconfused
راستي اقا ابراهيم ميشه بيزحمت ادرس اون سايت و بديد؟؟؟؟icon_cry
ممنون
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : ابراهیم , رامنا
پلاک ها کاملا برطرف میشن؟؟؟icon_cry
قدرت خداlaughing3...حالا این زده رو دست دانش اموز بسیجی یا دانش اموز بسیجی جلوتره؟؟؟؟icon_cry
برم سه روزه درمان کنم بیام بهتون پز بدم؟؟؟ evilgrin0039.gif.......خخخخخخخخخخخخخخخlaughing3
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , امین , رامنا , aghaghi
آقای رجبی دوست عزیز. شما اگر واقعا ریگی به کفش ندارین چرا روز همایش که ازتون خواهش کردم یک دونه از دارو رو بهم بدین ندادین؟
من خودم بیسواد ولی حداقل سه تا دوست دارو ساز دارم. دو تاشون هم تخصص میخونن.
اگر واقعا راست میگی رفیق بده ملکول داروت رو بررسی کنن.
داداش پزشکا تو غرب نشستن 24 ساعت طاقت نمیارن یه مرتبه حرف خودشون رو تکذیب میکنن. اون وقت جنابعالی تو زیر زمین خونت انرژی هسته‌ای میسازی؟
وصف ام اس جمله آخر مقدمه کتاب گلستان حضرت سعدی هست.
ما همچنان در اول وصف تو مانده ایم
مطمئن باش صداش در میاد. گوشاتو نگیر. خواهی شنید
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : sina gt , kaveh_plus , امین , رامنا , ahya , simin
اون قدیم قدیما وقتی یکی به همه علوم زمانش مسلط میشد بهش میگفتن حکیم... خب علوم رو اون زمان اگه کلش رو میچلوندی یه کتاب علوم سوم دبستان هم به زور از توش درمیومد!
حالا این آقا تو قرن 21 م چجوری حکیم از آب در اومده من نمیدونم... داروی ام اس... دستگاه تولید آب از هوا و ... . موفق باشن ایشالله.

آقای محترم کی رو میخوای فریب بدی؟!!! بیماران ام اس رو؟ بیمارانی که اکثریتشون رو آدمهای تحصیل کرده و موفق اجتماع تشکیل میدن. میدونی به این مساله که ام اس متاسفانه این قشر رو بیشتر درگیر میکنه توی کتابهای مرجع پزشکی هم حتی اشاره شده؟! عزیزم ماها به این راحتی فریب نمیخوریم. اشتباه اومدی برادر من... شما برو همون دستگاه تولید آب از هوات رو تکمیل کن. مثلا اینبار میتونی دستگاه تولید O2 از هوای آلوده تهران رو اختراع کنی... به خدا اگه بتونی کلی هم ثواب داره هاااا... کلی از میزان بیماریها هم کاسته میشه... همه دعات میکنن. کلا شما بری سر خودت رو با یه چیز دیگه گرم کنی و دست از سر ما برداری همه دعات میکنیم.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : sooorooosh , simin , saba.
ببخشين اقا سروش يا دوستهاي عزيز ديگهashamed0006.gifمن هم يكي مثل شماها هستم و خوب ميفهمم كه همه از اميدهاي واهي خسته شديم هر روز يكي يه جايي اميدي تو دل ما روشن ميكنه و بعد......confused
ميدونم كه تحملش و نداريم و نميخواييم الكي دلخوش كنيم امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا دوستهاي خوب من اولا : خودمون و بزاريم جاي اين اقا ميتونستيم خيلي راحت چيزي و كه اگه بهش مطمئنيم در اختيار كس ديگه بزاريم و همينجوري مثل نذري به همه يكي يدونه بديم و حالا عواقب بعديش پاي خود طرف؟؟؟مگه نميگن ام اس تو هركسي شكل متفاوتي داره پس بايد هر كسي كه قراره تحت اين درمان باشه بايد قبلش پرونده پزشكي و شرليطش برسي بشه و زمان درمان هم تحت مراقبت باشه wink2
ضمنا اگه واقعيت داشته باشه هم چرا بايد دراختيار اين و اون بزاره كه مولكول هاش و برسي كنن؟؟؟خيلي راحت اين يافته رو از دست اين اقا ميگيرن و ميگن برو به سلامت يه چيزيش ناقص بود ما تكميل كرديم اينقدر پول بديد بريد بخريد...پس بهتره اينقدر محتاط باشن و در ضمن نياز به حمايت همه و خود ما هم دارن اگه يه نگاهي به تاريخ اكتشافات و اختراعات بكنيد ميبينيد هميشه تلفاتي و ازمايشهايي بوده agreement2
اين اقاي رجبي كه قتل نكرده گفته يه دارو كشف كرده حالا هركس با عقل سليم دوست داره ميتونه داوطلب بشه و كمك كنه اجباري در كار نيست و ما نبايد سنگ سارشون كنيم angry2
ايراد ما همينكه كه به كار خودمون ايمان نداريم اگه بگن فلان كشور دارو رو كشف كرد و به ايران نميده يا قيمتش برابر خون ماهاست باور ميكنيم و همه كار ميكنيم اما برامون مسخره است كه يك ادم ساده اينكارو انجام بدهconfused
همه ميگيد چرا اين اقا رو دونفر تست كرده؟؟؟بجاي اينهمه شك و سوال بسم الله اگه راست ميگيد چند نفري داوطلب بشيد تا اين دو نفر بشه 200نفر و بعدش يه ملت قبولش كننsmiling
كي بخاطر يكي ديگه كه تو شرايط خودشه ريسك ميكنه؟؟؟پس سكوت كردن بهتر از تهمت و مسخره كردنهangry2
راست يا دروغ يك دست صدا نداره همينagreement2
ضمنا حالا كه شماها به ديگران اعتماد نداريد چرا خودتون برا خودتون كاري نميكنيد؟؟؟از اين همه ملت كه ام اس دارن چند

نفر كتاب غلبه بر بيماري ام اس و خريدن و خوندن؟؟؟؟icon_cry
منتظريد كه معجزه بشه اما معجزه مثل عصاي موسي دست خود هركس هستشagreement2
چقدر و چند بار برا درمان خودتون تلاش كرديد؟؟منتظريد يكي يه دارو بياره و مصرف كنيد و شب بخوابيد و صبح خوب بشيدconfused
ببخشيد اگه رك حرف زدم اما لازم بودicon_question
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : hamdam , ابراهیم , محدثه , saba.
(2013/09/02, 10:06 PM)پروانه نوشته است: سلام..icon_question
ميشه اين اقاي رجبي شماره يا چيزي در اختيار بزارن تا كسهايي كه خودشون داوطلب هستن باهاشون تماس بگيرن روشون ازمايش بشه؟چون هستن كسهايي كه در شرايط سختي هستن و ترجيح ميدن اين كار و حتي اگه ريسك باشه هم انجام بدنconfused
راستي اقا ابراهيم ميشه بيزحمت ادرس اون سايت و بديد؟؟؟؟icon_cry
ممنون

پروانه جونم. نمیدونم اینکار ریسک هست یانه. شاید امتحانش بیضرر باشه. اما یه چیزی که هست اینه که هیچوقت آدمیزاد نمیتونه از قوانین طبیعت جلوتر بره. مگر اینکه قرار باشه معجزه اتفاق بیافته که خب این آقا مسلما پیغمبر نیستن.

میدونی ترمیم غلافهای عصبی از لحاظ قوانین طبیعی کاملا امکانپذیره و همین حالا هم داره روش کار میشه تو بسیاری مراکز تحقیقاتی که بتونن کاری کنن که این ترمیم بی نقص و کامل انجام بشه تا بهبودی بعد از حملات مطلوبتر اتفاق بیافته که امیدوارم هر چه سریعتر موفق بشن اما مساله اینجاست که ترمیم با این سرعتی که ایشون فرمودن احتیاج به معجزه داره. چون ساخته شدن میلین به زمانی بسیار طولانی تر احتیاج داره. فکر کنید آدم دستش ببره سه روزه خوب میشه بدون هیچ اسکاری که عصب با این سرعت رشد کمش بشه؟

عزیزم من کاملا صحبت هات رو درک میکنم. ولی قبول کن که بچه ها هر کدوم هرکاری از دستشون برمیاد میکنن. مساله اینجاست که کسی فراتر از تخصصش عمل نمیکنه. هر کسی در حد توانش. "لا یکلف الله نفسا الا وسعها". عزیزم اگه من که مثلا چیزی از علوم پزشکی نمیدونم پاشم برم تو مرکز تحقیقات و بگم آقای دکتر فلانی برو کنار من اومدم, به نظرت کار درستیه... خب آدم باید زمینه کار علمی رو داشته باشه بعد بیاد یه ادعایی بکنه... والله حتی تو ی طب سنتی یا اسلامی یا هومیوپاتی و سوزنی و اینها هم تا حالا کسی چنین ادعایی نداشته که بشه با چنین سرعتی بیماری رو معکوس کرد. باور کن حتی روزی که دارویی برای بهبود و معکوس کردن روند بیماری پیدا بشه هم باید حداقل دو یا سه سال به دارو زمان داد تا بتونه اثری رو که باید بذاره. چون این قانون طبیعته که میلین با سرعت کمی ترمیم بشه. اگه بخواد سریع ساخته بشه اونوقت میتونه تبدیل بشه به یه توده سرطانی... و یا قابلیت های لازم خودش رو نداشته باشه.

فدات شم من تو و همه بچه های این سایت رو عاشقانه دوست دارم و امیدوارم یه جوری بشه که شادی همتونو ببینم ولی به خدا اگه فقط یه ذره راجع به نورولوژی بدونی (که منم همون یه ذره رو بیشتر نمیدونم و ادعایی هم ندارم) اونوقت میفهمی که ادعایی که این آقا کرده چندان معنایی نمیتونه داشته باشه.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : hamdam , sooorooosh , پروانه , simin , paeazan
جالب اینجاست که دیروز و امروز سایت های خبری مهم و پرخواننده خبر"موفقیت نخبه دشتستانی در درمان ام اس/ بیمارفلج پس از ۱۷سال روی پای خودایستاد " را در لیست اخبار مهمشان قرار داده اند. در همین خبر آمده است:
رجبی در ارتباط با نتایج بسیار مثبت و قابل تأمل این دارو بیان کرد: یک فرد مبتلا به ام اس، پس از ۱۷ سال که از این بیماری رنج می‌برد و تمام سیستم حرکتی وی از کار افتاده و قادر به هیچ گونه فعالیت حرکتی نبود، از پاها فلج بوده و دست‌ها را فقط در حد بسیار اندک قادر به حرکت دادن بود، پس از هفت روز استفاده از داروی ریشه کنی بیماری ام اس، توانست از جای خود بلند شده و هنگام خوردن آب میوه، با دستان خود و بدون کمک دیگران، این کار را انجام داد.

آخه کسی که 17 سال فلج بوده باشد از نظر پزشکی به هیچ وجه قابل توجیه نیست که طی هفت روز یکهو اینهمه انعطاف بگیرد و قادر به انجام توانایی های 17 سال راکد مانده باشد . البته این امر نه که امکان پذیرنباشد که خودم باتوجه به اعتقادم بر رابطه ذهن و جسم این کار را شدنی می دانم اما زمان معقولی برای آن لازم است تا جسم دوباره انعطاف یابد و این در فصل 11 کتاب غلبه برام.اس به همراه شواهد موجود مفصل آمده است و افرادی که به قوای ذهن خود به بیماری های به مراتب سخت تر از ام.اس هم غلبه یافته اند.... آقای رجبی آنطور که چند تن از بچه های ام اسی باهاش صحبت کرده و اطلاع یافته بودند از ام.اس فقط پلاک ها را میداند و اطلاع خاص دیگری ندارد حال با این اطلاعات محدود چنین ادعایی !!
متاسفانه هرازگاهی رنج و درد آدمی طعمه ای می شود......
لطفا بر لینک زیر کلیک کنید:
تجارت با رنج
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : sooorooosh , رامنا , ابراهیم , paeazan , mandana18 , saba.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,854 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,527 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 156,505 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,234 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,566 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,313 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,191 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,643 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,959 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,113 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست