•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
منم سوالم اینه که این دارو برای درمان چه جور بیمارانی مفیده,یعنی بیماری در چه مرحله ای باشه دارو جواب میده؟
آیا روی اون تعدادی که آزمایش شده مشکلات حرکتی و خستگی رو درمان کرده؟
فان مع العسر يسرا
(2013/04/27, 05:13 PM)ostad2000 نوشته است: منم سوالم اینه که این دارو برای درمان چه جور بیمارانی مفیده,یعنی بیماری در چه مرحله ای باشه دارو جواب میده؟
آیا روی اون تعدادی که آزمایش شده مشکلات حرکتی و خستگی رو درمان کرده؟
گفتن که روی هر بیمار ام اسی باشه

من گفتم همه مشکل حرکتی یا چشمی ندارن و ایشون گفتن در بقیه موارد براشون تغییرات قابل مشاهده ایجاد میشه ( شاید همون خستگی که شما میگین )

بهتره کمی صبر کنیم تا دارو بره برای ثبت و روی تعداد بیشتری (100-200 نفر) تست بشه تا بهتر بتونیم در موردش تصمیم بگیریم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : آقا صادق , ostad2000 , roya-n , mehdisalimi , ابراهیم
(2013/04/08, 07:58 PM)رسول جاسمی نوشته است: امیدوارم درست باشه ولی البته کاش در تهیه اخبار خبرگزاری فارس یک تیم کارشناسی وجود داشت یا حداقل با چند متخصص مشورت می شد و نظرشان کنار مطلب اصلی درج می شد کم نبودند چنین ادعاهایی که صرفا به بی آبرویی ناشر خبر می شوند.

این خبر به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان با ویرایش اینه
رجبی در ارتباط با این دارو با درمان سریع بیماری MS گفت: این دارو با شناسایی علت بیماری، با آن مقابله کرده و سه روز پس از درمان داروی گیاهی فوق، علائم رفع بیماری به وضوح مشخص می‌شود، ضمن اینکه در طول یک مدت سه ماهه، بیماری به صورت کامل و در هر مرحله‌ای که باشد ریشه‌کن خواهد شد.

این مخترع به اهمیت این دارو اشاره کرد و ابراز داشت: با انجام MRI قبل از شروع درمان و 25 روز پس از آغاز درمان، اولین علائم رفع بیماری با کم رنگ شدن پلاک‌ها به وضوح ظاهر خواهد شد و خوشبختانه در مرحله اول تست این دارو با موفقیت به انجام رسیده است.
رجبی ادامه داد: این دارو پس از انجام تست‌های لازم مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفته است و در حال طی مراحل ثبت اختراع است.
آقای محترم. اثر بخشی داروی جنابعالی 3 روز بعد از مصرف مشخص میشه؟
2500 تیم تحقیقاتی پزشکی شب و روز تو دنیا نشستن رو ام اس کار میکنن . هنوز در اول وصف آن مانده اند جنابعالی از کجا فهمیدی دلیل ام اس چیه؟چرا اون روز که اومده بودین تهران هر چی میگفتم دارو رو بدین میگفتین به هیچ کس نمیدم؟
خوب بزارین ملت از نظر ملکولی بررسی کنن ببینن چکار کردی که همچین ادعایی داری.
در ضمن دانشگاه بوشهر چی رو تایید کرده؟خوب بیارش شیراز. اینجا که مرکز پزشکی هست کلی نورولوژ بدرد بخور هم هست. والا من به هر کدومشون گفتم خندیدن. بیارش تهران. فکر کردی دارو همین جوری تایید میشه. حداقل باید رو چند هزار نفر تست بشه. اونم تو مدت زمان های 2 ساله.

برو این دام بر جای دگر نه
که عنقا را بلندست آشیانهlove51love51love51

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hamid , کارون , ابراهیم , zenith , FBF , یه غریبه , mehdisalimi , kaveh_plus
اقا جان خودم ما راضی تیستیم انقدر همه شبانه روز بخاطر ما بیفتن تو زحمتconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3
تورو خداااااااااااااااا زحمت نکشید Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
یه دقیقه اومدیم خوتونو ببینیم همش گه توی اشپزخونه ایدlaughing3laughing3laughing3laughing3Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : FBF , mehdisalimi , ابراهیم
خدا بخير بگذرونه
انشاله كه واقعي باشه
خوب باشيد و خوب بمانيد
آخر نفهمیدم چی به چی شد confused2confused2confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : mehdisalimi
من فقط میدونم که رفتن تهران برای ثبتش دیگه نمیدونم که چی شد
طبق گفته های آقای رجبی که به یکی از آقایون گفته بود که یکی از دکترهای شیراز قول همکاری بهش داده
یه سری پیش تست به یه تعدادی داده بود (چیز خاصی نبود.خرما و مغزها)
من که حاضر نبودم تا تست نشده امتحانش کنم و ازش خبری ندارم دیگه
اگه اتفاق خاصی افتاده بود با این دارو، مطمئن باشین خبرنگاری های ایران ماشالله انقدر اکتیو تشریف دارن که گذاشته بودن در بوق
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : کارون , ostad2000 , mehdisalimi
(2013/06/16, 11:43 AM)paeazan نوشته است: من فقط میدونم که رفتن تهران برای ثبتش دیگه نمیدونم که چی شد
طبق گفته های آقای رجبی که به یکی از آقایون گفته بود که یکی از دکترهای شیراز قول همکاری بهش داده
یه سری پیش تست به یه تعدادی داده بود (چیز خاصی نبود.خرما و مغزها)
من که حاضر نبودم تا تست نشده امتحانش کنم و ازش خبری ندارم دیگه
اگه اتفاق خاصی افتاده بود با این دارو، مطمئن باشین خبرنگاری های ایران ماشالله انقدر اکتیو تشریف دارن که گذاشته بودن در بوق
خانم مگه بحث اینه که باید اتفاقی بیفته؟
امروز من خودم پیش برهان حقیقی بودم. نیکنام و اینا هم بودن. چند تا سوال داشتم. در مورد این مخترع هم پرسیدم. برهان حقیقی استاد همه اینها هست.استاد همه اسمهای گنده. وقتی گفتم گفت آقا مسخره میکنین؟angry3
اصلاً انقدر خر تو خره که به این آقا و امثال این آقا اجازه فعالیت داده میشه.
تو شیراز کدوم پزشک قول همکاری داده. این آقا اگر راست میگه اسم بده تا امروز من برم بزنم کف دست خودش و استاداش.
مسخره کرده آدم و بعد از 21 روز ام اس میره؟کجا میره؟وایسه تا با هم بریم.
به خدا اگر کسی با روش این آقا بشینه درمان کنه و بعدش متوجه حمله یا پیشرفت بیماریش بشه میدونم کجا باید شکایت ببرم که خدمتش برسن

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : amin.noury , mehdisalimi , kaveh_plus
ای بابا چطور شد که دوباره یاد دشتستان افتادین و مخترعش ؟!
ما که اصن یادمون رفته بود کی بود و چی گفت و چی شد !confused2
بی خیالش شمام اگه کنجد آسیاب شده و خرما رو مخلوط کنین انقد خوشمزه و مقویه که میتونین براش مجوز تولید و پخش بگیرین ، همونطور که قبلا برای ماست میوه ای badtaste گرفتن ، همه چی میشه فقط باید خورنده داشته باشه !
اینا میگن بعد از سه روز علایم رفع بیماری به وضوح آشکار میشه !!
یعنی قبلش ام آر آی میگیرن، سه روز بعد از مصرف دوباره میگیرن ؟!Huh
بعد میفهمن که کمرنگ شده پلاکها ؟!
خوب دستگاهش خراب بوده یا طرف تکون خورده کمرنگ افتاده ، ای بابا !!confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : afsaneh , sooorooosh , mehdisalimi , kaveh_plus
دوستان سلام یکی از راه حل خوب شدن ام اس اینه که شماها موادغذایی که طبع سرد دارن رو نخوریدوبه جاش مواد غذای با طبع گرم رو نوش جان کنید من خودم از وقتی این کار رو کردم خیلی خیلی بهترم اگه کسی تمایل داشته باشه میگم چیزهای رو که باید خورد ونخورد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,947 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,655 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 156,797 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,258 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,585 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,379 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,211 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,734 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,981 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,133 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان