•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS
یه آدرسی تلفنی از آقای رجبی دارید بگید شخصا با خودشون صحبت کنیم

اگر آدرسی ، تلفنی از این آقای احمد رجبی دارید بدید با خودشون شخصا صحبت کنیمHuh
 تشکر شده توسط : دربند
خب اگر چرت میگه پس چرا میگه داوطلب بیاد و ام آرآی کنه و این داستانها Huh حتماً یک چیزی تو چنته داره Smile ضمناً طب سنتی و داروهای گیاهی رو من به شدت قبول دارم. یکی از دوستان ما تومور داشت بعد رفت دکتر گیاهی کلی بهش علف و دارو گیاهی داده بوده گفته بوده گاز مغزت زیاد شده بخور خوب میشی عمل هم نمی خوای، این دوست ما 6 ماه داروها رو خورد رفت ام آر آی هیچی نبود و الان سالم و سلامت داره میچرخه
از دست این دیـوانــــه یار
از کـــف بــــدادم اعتبــــار
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , ostad2000 , saba.
بابا ما گوشمون از این حرفا پره بیخیال
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان
فروش و واگذاری کامل امتیاز داروی گیاهی ریشه کنی بیماری MS

با توجه به رنج و زحمت فراوان بیماران MS و خانواده های آنان و همچنین آماده بودن نمونه کامل شده دارو، جهت در دسترس قرار دادن هر چه سریعتر این دارو به بیماران نیازمند، امتیاز کامل این دارو را بصورت یکجا واگذار می نمایم.

بدینوسیله طبق این آگهی رسما این دارو که برای اولین بار در دنیا اتفاق افتاده است را به فروش می رسانم.

لذا جهت انجام تعاملات بعدی، از واجدین شرایط تقاضا دارم فرم درخواست خرید را تکمیل نمایند تا اقدامات مربوطه میسر گردد.

ضمنا مدت اعتبار این آگهی از تاریخ اعلام به مدت 20 روز میباشد.

- فرم درخواست خرید.

- ایمیل: ......................

- سوابق در سایت ....................موجود می باشد.

کاشف داروی ریشه کنی بیماری MS - احمد رجبی

این آخرین اطلاعیه این مخترع محترم در تاریخ 92/10/14هست.
یه سئوال:
مگه دارو به ثبت رسید؟
امتیاز؟؟؟؟؟
اگه بخواد مستقیم داروهاشو بفروشه که به نفعشه
حداکثر دوماه صبر میخواد
و........................................

راستی اصلاً این خبر رو گذاشتم که اگه مدارکش کامله و ثبت شده هست ، و اگه مورد تائیده ، خب خودمون این امتیاز رو بخریم.ریشه کنی و درمان کامل ام اس.
پیشنهادم اینه که اگه واقعاً این دارو وجاهت قانونی داره و موثره ، با مخترعش صحبت کنیم و در غالب یه تعاونی پول بذاریم و ازش بخریم و اگر همچین چیزی صحت نداره ، و کلاه برداریه ، با کمک مراجع قانونی ، جلوی اون رو بگیریم.

الان خانم....................با یک تبلیغ ساده ای که تو صدا و سیما شد از هر بیمار یک میلیون و پونصد هزار تا دو میلیون تومن به بالا میگیره و بهش این دارو(عصاره گیاه شاهدانه ) رو میده. ناگفته نماند که دانشگاه تبریز و صدا و سیما این خبر رو بعذاً تکذیب کردن ولی بیماران ام اسی دست بردار نیستن و با علاقه تمام پول رو تهیه میکنن و دارو رو میخرن
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : afsaneh , طلایه , ostad2000
اگه واقعا موثره چرا فروش؟اگه ایرانیا تاییدش نمیکنند چرا نمیده خارجیا تستش کنن و بخرند ازش؟

البته 2 تا جواب بیشتر نداره
1-اگه واقعا موثره پس از چند تا ترکیب گیاهیه ساده است که اقا میترسه یه ادم وارد تستش کنه و بفهمه چیه و گر نه به متقاضیش که بیماران میفروخت

2- هیچ اثری نداره و اقا دنبال یه جیب گشاده واسه تیغ زدن smiling
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : afsaneh , ابراهیم , hamid , موناامیدوار , ahya
سلام چطورمیشه من باآقای رجبی صحبت کنم love51شمارشومیشه به من هم بدینwoman bye
گول تبلیغات و شایعات رو نخورید
آدمای شیادی هستن که از این جور
موقعیت ها با ترفندهای خاص پول زیادی از مردم به جیب میزنن .
اینم مثل همون کرم حلزون هست ...........

دوستان ایشون یه سایت هم دارن :

http://www.****.com/fa/

.
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
Smile (52)Smile (52)Smile (52) منکه عمرا باور کنم...همین قرص خوراکیشم که تاییدش کردن چن نفرو کشته...دیگه چه برسه به اینconfused2
چون میگذرد غمی نیست
وای خدای من خیلی خوشحالم کردین مرسی که گفتینicon_questionicon_questionicon_question
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
سلام. بچه ها به نظرتون بهتر نیست بیشتر پیگیر شیم؟؟؟؟ شاید واقعی باشه.البته همه ما از این دروغ ها زیاد شنیدیم ولی نمیدونم چرا همش منتظریم یه خارجی بیاد راه درمان رو کشف کنه
پروردگارم ! آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنچنان بمیرانم که به وجد نیاید کسی از نبودنم.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانونی شدن استفاده از ماري جوانا در سوئد در درمان ام اس hamdam 6 18,596 2022/03/22, 01:16 PM
آخرین ارسال: MerajNajafi
  تبلیغات درمان قطعی ام‌اس دروغی بیش نیست- درمان ام‌اس طی 10سال آتی paeazan 24 22,320 2021/04/22, 09:45 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تحقیق برای درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی درایران saffari_mo 167 155,483 2020/01/20, 09:38 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,185 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ام‌اس با طب سنتی درمان نمی‌شود nahid 3 2,522 2018/11/11, 10:54 AM
آخرین ارسال: hamid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,234 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
Exclamation آیا استفاده از روش سلول های بنیادی درمان قطعی ام اس است؟ امیرپوریا 0 3,163 2018/03/23, 10:16 PM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  درمان ام اس Godlovesme 18 11,501 2017/12/30, 07:49 PM
آخرین ارسال: N@RGES
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,932 2017/12/14, 06:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,086 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان