امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا

عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه با تاکيد بر اينکه مشکلات ناشي از آلاينده‌هاي واحد‌هاي صنعتي سبب بروز بيماري‌هاي بسياري در شهرستان مبارکه شده است، اضافه کرد: همچنين در حال حاضر شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است.

عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه گفت: شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است.

به گزارش فارس، غلامرضا اکبري در کميسيون‌هاي تخصصي شورا‌هاي شهر استان اظهار کرد: در حال حاضر تفکر برخوردار بودن استان اصفهان در سطح کشور وجود دارد و اين تفکر نيز در سطح استان نسبت به شهرستان مبارکه وجود دارد.

وي با بيان اينکه شهرستان مبارکه با وجود برخورداري از واحد‌هاي صنعتي بسيار يکي از شهرستان‌هاي محروم استان به شمار مي‌رود، ادامه داد: کل بودجه اين شهرستان در سال گذشته از محل تملک دارايي‌ها تنها 5 ميليارد تومان بوده است. عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه با بيان اينکه پساب فاضلاب شهرستان مبارکه يکي از مشکلات زيبا‌شهر است، تصريح کرد: اين موضوع پس‌از 20 سال هنوز برطرف نشده است و آلودگي‌هاي ناشي از واحد‌هاي صنعتي يکي از مهم‌ترين مشکلات موجود در اين شهرستان تلقي مي‌شود. وي با تاکيد بر اينکه مشکلات ناشي از آلاينده‌هاي واحد‌هاي صنعتي سبب بروز بيماري‌هاي بسياري در شهرستان مبارکه شده است، اضافه کرد: همچنين در حال حاضر شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است. اکبري با اشاره به ضرورت جلوگيري از افزايش نرخ بيماري ام‌اس در اين شهرستان تاکيد کرد: در حال حاضر آلاينده‌هاي ناشي از فعاليت واحد‌هاي صنعتي سرتاسر شهرستان مبارکه را پر کرده است و مسئولان بايد براي کاهش اين مشکلات چاره‌اي بينديشند.

باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : ماه , paeazan , nazii , نگار1353 , parastoo joon , Last Star , niloufar , ارزو , رزمینا , hamid , shadi.green86 , arezoo_azizi , ehsan 10054 , ashrafi , عمومهربان , roya-n , ساغر , sooorooosh , liliyam , نازلی , DavidBili , Ghost , spring , احمدرضا , Pooya.N , هانیه , reihane , ورپریده , shahrzad.s , somaye_602000
واقعا این خبر صحت داره confused
 تشکر شده توسط : nazii , baran , spring
يادم نيست کجا ولی يجا خوندم اصفهان قطب ام اس ایران و آسياس و تو آسيا و اقيانوسيه رتبه دومو دارهangry3angry3angry3 حالا فک کنم مبارکه جاشو گرفتهangry2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : spring , Pooya.N
are esfahan paytakhte ms ast
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
معلوم شد علت زياد شدن ام اس در اصفها اين آلاينده هاسSmile (52)
...
 تشکر شده توسط : spring , Pooya.N , reihane
خوب علت ام اس اصفهونیا کشف شد !icon_biggrin
حالا باید برن دنبال درمانش و بعد علت ام اس سایر شهرها !icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : DavidBili , spring
خب باید بریم ببینیم این آلودگی شامل چه آلاینده هاییه که این بلا رو سر مردم میاره
همیشه تو مخمه راجع بهش تحقیق کنم!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : نازلی , DavidBili , spring , ارزو , reihane , ashrafi
فکر میکنم عامل اصلی آلایندها سرب باشه که روی اعصاب تاثیر میذاره اینو دکترم یه بار بهم گفته بود چون منم توی شهر صنعتی کار میکنم میخواست ببینه که ماده اصلی که من باهاش کار میکنم چیه ؟ بعدش یه مثال از سرب برام زدconfused2
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : ارزو , reihane , نازی ی
منم یه مدت توی شهرک صنعتی کار می کردم
هر چند وقت یکبار یه بوهای عجیبی توی کارخونه میومد که واسه مواد اولیه شوینده ها و کرم ها بود و یه چیزی مث بوی پلاستیک
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : reihane , نازی ی
ای داد بی داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته یه حسی به من میگه از این انرژی هسته ای هم هست!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : نازی ی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه عواملي سبب ابتلاء به بيماري ام اس مي‌شوند؟ sooorooosh 27 26,841 2016/08/11, 12:28 PM
آخرین ارسال: somaye_602000
  كمبود ويتامين D عاملي براي بروز بيماري ام.اس است shokolat 6 5,423 2013/11/19, 09:51 AM
آخرین ارسال: saeid
  خون بند ناف نوزاد ، دواي اکثر بيماري های غيرقابل درمان است pariya 4 6,850 2013/10/17, 09:26 PM
آخرین ارسال: rezami
  موفقيت محققان رويان در درمان بيماري‌هاي استخواني، بهبود فلج مغزي mehdernet2 0 2,469 2013/01/13, 07:21 AM
آخرین ارسال: mehdernet2
  سم فسفيد آلومينيوم احتمال ايجاد بيماري ام اس را تشدید می کند hamdam 0 2,096 2012/07/23, 12:24 PM
آخرین ارسال: hamdam
  هزينه‌هاي كمرشكن" و "دوري مراكز درماني" گزنده‌تر از درد بيماري hamdam 1 2,666 2012/06/26, 09:47 PM
آخرین ارسال: amirreza
  قيمت بالاي دارو را تحمل كنيم يا درد بيماري را؟ hamdam 2 2,919 2012/06/24, 04:48 PM
آخرین ارسال: amirfarhag
  5 تا 7 درصد بيماري ام اس عامل ژنتيكي دارد hamdam 4 4,010 2011/11/28, 01:40 AM
آخرین ارسال: ساغر
  جوان ترها مراقب باشند به بيماري ام اس مبتلا نشوند mehdi.abdn 0 7,436 2011/01/09, 10:46 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  گسترش بيماري ام‌اس در ایران و مشكلات بيماران : قوانين و مصوبات مرب aztab 0 2,525 2010/07/22, 07:49 PM
آخرین ارسال: aztab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان