وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: اخبار مربوط به ام‌اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3)
+---- انجمن: اخبار داخلی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C)
+---- موضوع: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا (/Thread-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%87-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D9%8A%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%8A%C2%AB%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%A7%D8%B3%C2%BB-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%86%D9%8A%D8%A7)

صفحه ها: 1 2

مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - hamdam - 2012/09/29

عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه با تاکيد بر اينکه مشکلات ناشي از آلاينده‌هاي واحد‌هاي صنعتي سبب بروز بيماري‌هاي بسياري در شهرستان مبارکه شده است، اضافه کرد: همچنين در حال حاضر شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است.

عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه گفت: شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است.

به گزارش فارس، غلامرضا اکبري در کميسيون‌هاي تخصصي شورا‌هاي شهر استان اظهار کرد: در حال حاضر تفکر برخوردار بودن استان اصفهان در سطح کشور وجود دارد و اين تفکر نيز در سطح استان نسبت به شهرستان مبارکه وجود دارد.

وي با بيان اينکه شهرستان مبارکه با وجود برخورداري از واحد‌هاي صنعتي بسيار يکي از شهرستان‌هاي محروم استان به شمار مي‌رود، ادامه داد: کل بودجه اين شهرستان در سال گذشته از محل تملک دارايي‌ها تنها 5 ميليارد تومان بوده است. عضو شوراي اسلامي زيبا‌شهر مبارکه با بيان اينکه پساب فاضلاب شهرستان مبارکه يکي از مشکلات زيبا‌شهر است، تصريح کرد: اين موضوع پس‌از 20 سال هنوز برطرف نشده است و آلودگي‌هاي ناشي از واحد‌هاي صنعتي يکي از مهم‌ترين مشکلات موجود در اين شهرستان تلقي مي‌شود. وي با تاکيد بر اينکه مشکلات ناشي از آلاينده‌هاي واحد‌هاي صنعتي سبب بروز بيماري‌هاي بسياري در شهرستان مبارکه شده است، اضافه کرد: همچنين در حال حاضر شهرستان مبارکه از نظر بيماري ام‌اس رتبه نخست را در دنيا به خود اختصاص داده است. اکبري با اشاره به ضرورت جلوگيري از افزايش نرخ بيماري ام‌اس در اين شهرستان تاکيد کرد: در حال حاضر آلاينده‌هاي ناشي از فعاليت واحد‌هاي صنعتي سرتاسر شهرستان مبارکه را پر کرده است و مسئولان بايد براي کاهش اين مشکلات چاره‌اي بينديشند.

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - 111reza - 2012/09/29

واقعا این خبر صحت داره confused

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - nazii - 2012/09/29

يادم نيست کجا ولی يجا خوندم اصفهان قطب ام اس ایران و آسياس و تو آسيا و اقيانوسيه رتبه دومو دارهangry3angry3angry3 حالا فک کنم مبارکه جاشو گرفتهangry2

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - farnoosh_cisco - 2012/09/30

are esfahan paytakhte ms ast

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - ehsan 10054 - 2012/09/30

معلوم شد علت زياد شدن ام اس در اصفها اين آلاينده هاسSmile (52)

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - nahid - 2012/09/30

خوب علت ام اس اصفهونیا کشف شد !icon_biggrin
حالا باید برن دنبال درمانش و بعد علت ام اس سایر شهرها !icon_cry

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - نازی ی - 2012/09/30

خب باید بریم ببینیم این آلودگی شامل چه آلاینده هاییه که این بلا رو سر مردم میاره
همیشه تو مخمه راجع بهش تحقیق کنم!!!

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - زهرا59 - 2012/09/30

فکر میکنم عامل اصلی آلایندها سرب باشه که روی اعصاب تاثیر میذاره اینو دکترم یه بار بهم گفته بود چون منم توی شهر صنعتی کار میکنم میخواست ببینه که ماده اصلی که من باهاش کار میکنم چیه ؟ بعدش یه مثال از سرب برام زدconfused2

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - ارزو - 2012/09/30

منم یه مدت توی شهرک صنعتی کار می کردم
هر چند وقت یکبار یه بوهای عجیبی توی کارخونه میومد که واسه مواد اولیه شوینده ها و کرم ها بود و یه چیزی مث بوی پلاستیک

RE: مبارکه رتبه دار نخست بيماري«ام‌اس» در دنيا - reihane - 2012/09/30

ای داد بی داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته یه حسی به من میگه از این انرژی هسته ای هم هست!!!!!!!!