•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطع کردن دارو
من از تجربه خودم میگم داروهامو سر خود قطع کردم چون با وجود دارو مرتب حمله داشتم گفتم پس دارو که اثر نمیکنه منم دیگه آمپولهارو نمیزنم وبه دنبالش تقریبا تا مرز زمینگیر شدن کامل رفتم وتقریبا یکسال و نیم خودم وخانواده ام در گیر بیمارستان ودکتر وپالس بودیم

تورو خدا سرخود داروتونو قطع نکنین
 تشکر شده توسط : nahid , maedeh
من چه کنم که اصلا درمانو شروع نکردم؟ به نظرتون حالا که تقریبا 10 ساله از بیماریم میگذره دیگه لازما شروع کنم آخه میگن این درمان واسه ابتدای بیماریه که جلو پیشرفت را بگیره
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : maedeh , شفا یافته
(2012/01/26, 11:59 AM)somaye_602000 نوشته است: من چه کنم که اصلا درمانو شروع نکردم؟ به نظرتون حالا که تقریبا 10 ساله از بیماریم میگذره دیگه لازما شروع کنم آخه میگن این درمان واسه ابتدای بیماریه که جلو پیشرفت را بگیره

سمیه جون هنوز دیر نشده ، بنظر من بخاطر خودت و بجه های گلت هر چه زودتر درمانو شروع کن .
امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشی و انشالله درمان قطعی بزودی زود همه مارو از این دغدغه ها نجات میدهagreement2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , maedeh
منم یه مدتی دارو رو قطع کردم فک میکردم بش فک نکنم بهتره اما بعدا باخودم فک کردم اگه فقط یک درصد احتمال این وجود داشته باشه که بعدهابخاطر مصرف نکردن دارو حالم بدبشه اون موقع فقط میتونم خودمو سرزنش کنم و از شدت عذاب وجدان میمیرمsad
حداقل اینطوری بعدا خودم و سرزنش نمیکنم
منم یک سال و نیمه سینووکس رو برای همیشه قطع کردم..چون عوارض بعد از تزریق بیشتر از یه حمله اذیتم میکرد..الانم حالم خوبه
(2012/01/25, 07:30 PM)ehsan 10054 نوشته است: من الان چندين ماهه كه دارو استفاده نميكنم حالم بدتر ميخواد بشه بشه
خوب بخوام ميشم هر چي خدا بخواد ميشه دارو ها عذيتم ميكنند نمي خوامconfused

ایول!!من دقیقا همین فکر رو کردم و قطع کردم..الانم عاااالیییم Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
من موقعی که با تشخیص دکتر فهمیدم ام اس دارم ، حداقل 6-7 سال و یا بیشتربوده که ام اس داشتم و نمیدونستم. چون علایمی رو به طور گذرا داشتم.
اون موقع توی ام آر آی مغزم هیچ پلاکی نبود ، گفتن ام اس نیست .اما سال تشخیص چند پلاک در مغز موجود بود. خوب اگر زودتر تشخیص میدادن و دارورو شروع میکردم شاید این پلاکها در مغز ایجاد نمیشد.
از طرفی یک سال بعد از مصرف آمپولها در ام آر آی جدیدی که گرفتم ، یکی از پلاکها غیر فعال و بسیار کوچک شده بود ، و دکتر گفت آمپولها اثر داشته.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : maedeh
اولش از آمپول می ترسیدم که خودم بخوام به خودم تزریق کنم. اون روز تو مطب دکتر بودم که با بهار تماس گرفتم و تلفن ... رو گرفتم .
ایشون به من تماس گرفتن و بعد از کلی صحبت کردن یکمی دلم آروم شد.
دونه اولش رو پرستارم تزریق کردبعدیش رو هم مامانم ولی از سوم به بعدش رو خودم تزریق کردم.
اوایل همش منتظر بودم تا دکترم تاریخ قطع دارو رو واسم تعیین کنه، ولی بعد از مدتی دیگه تصمیمم عوض شد و قصد دارم تا وقتی دکتر خودش پیشنهاد نداده دارو رو قطع نکنم.
به من گفتن رشته تحصیلیت خیلی استرس زا هست ، بهتره بری انصراف بدی و ... ولی من هرگز رشته ام رو ازش دور نمیشم چون بهترین چیزایی رو که دوست می دارم تو همین راه پیدا کردم love28
خلاصه الآن نه به حرف انجمن می کنم نه به حرف کس دیگه واسه طرز زندگیم . همه ی اونچه رو که دوست می دارم انجام میدم و فکر می کنم بهترین حالت واسه زندگی کردنم اینه که روش خودم رو پیش ببرم happy0065.gif
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : pinkrose , maedeh , شفا یافته
ام اس روباه بیماریهاست.
این آمپولهای که ما می زنیم جنبه کنترل بیماری رو داره یعنی از حمله های جدید تا حدود زیادی جلوگیری میکنه پس خودسرانه کاری نکنید که بعدا پشیمون بشید.
شاید یه مدت راحت باشید که دیگه تزریق نمی کنید ولی خدای ناکرده یه حمله باعث پشمونی میشه
شرمنده ببخشید angry3
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : najva , ساغر , Prime , pinkrose , maedeh , liliyam
منم 5سال آونكس ميزدم به دكترم گفتم ميشه ديگه نزنم گفت نزن 1سال بعد تشنج كردم دکترمو عوض كردم وقتی براش تعريف كردم كلی تعجب كرد الانم 2ساله بتا ميزنم قرص تشنج هم هرشب ميخورم
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : ساغر , maedeh , شفا یافته
(2012/01/25, 03:59 PM)nedaaa نوشته است: من الان 2 سالی میشه که آمپول خودمو که آونکس بود قطع کرم یه چند ماهی هم سینووکس میزدم.
چرا ؟چون فکر میکنم اینقدر که استرس زدن آمپول داشتم با نزدنش اصلا اون استرس رو ندارم .

من آمپول اولم رو يه پرستار اومد خونه واسه م زد. سه چهار تاي بعدي رو خودم زدم باكمك مامانمicon_cry بعد ديدم مامانم خيلي استرس داره موقع زدن آمپولمicon_crylaughing3 از اون به بعد خودم تنهايي زدم. الان مشكلي باهاش ندارم. باهم زير يه سقف با خوبي وخوشي زندگي ميكنيم.icon_biggrin
خيلي تعجب ميكنم از كساني كه ميگن دكترشون گفته 4 سال بزن بعدش ديگه نميخواد بزنيangry2 شايدم سرشونو گول ماليدهSmile (52) به هر حال به نظر من قطع درمان به هيچ عنوان به صلاح بيمار نيست. اينو من نميگم. كساني ميگن كه درمان رو قطع كردن و نتايج بدي عايدش شدهangry3
عزيزم به درمانت ادامه بده. كم كم بهش عادت ميكني. شايد كمي زمان ببره. اما ارزشش رو دارهlove51

تشکر شده توسط : ساغر , najva , nedaaa , pinkrose , maedeh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 125,700 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,194 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
  گزگز کردن دست و پا seta 0 4,518 2020/06/10, 02:19 PM
آخرین ارسال: seta
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,626 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,822 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,787 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,247 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,408 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر دارو 7714 31 18,784 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,491 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان