•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قطع کردن دارو
به نظرم قطع کردن درمان درست نیست اما من فکر میکنم درمانهای بی ضررتری هم هست .من توصیه میکنم به درمانهای گیاهی بیشتر اعتماد کنیم و رپیمهای غذایی رو هم جدی بگیریم. agreement2[size=medium]
 تشکر شده توسط : احسيني
من فکر میکنم رها کردن بیماری کار عاقلانه ای نباشه اما میشه از روشهای بی ضرر استفاده کرد . چرا از درمانی گیاهی استفاده نکنیم؟اعتقاد من اینه که شرکتهای داروسازی تو درمان بیماریهای ساده تر از ام اس هم موندن حالا دیگه خودتون حساب کنید.... چند وقت پیش سایتی رو دیدم که زمینه درمان گیاهی ام اس مطالب خوبی داشت واصلا بحث فروش دارو و سود واینها در کار نبودکه شک برانگیز باشه .یک کار تحقیقی درست و حسابی بود. ادرس سایت تو یا هو سرچ کنید
www******.comhappy0065.gif
هرگونه تبلیغ در سایت ممنوع می باشد
سلام چرا سایت سانسور کردید . حتی اگر 1درصد هم احتمال داشته باشه کسی از این روش استفاده کنه ونتیجه بگیره چی؟ منکه گفتم تو سایت نه سودی در کاره نه فروش دارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محض رضای خدا یک بیماری مهم رو اسم ببرید که بادرمان شیمیایی ریشه کن شده باشه والبته بدون عوارض...
هر داروی شیمیایی رو که میخریم تو جعبه اش یک لیست بلند بالا از عوارض نوشته شده اما ما با اطمینان مصرف میکنیم اما چرا وقتی حرف درمان گیاهی میشه اسمش میشه تبلیغ؟
(2012/03/18, 11:57 AM)رزمینا نوشته است: سلام چرا سایت سانسور کردید . حتی اگر 1درصد هم احتمال داشته باشه کسی از این روش استفاده کنه ونتیجه بگیره چی؟ منکه گفتم تو سایت نه سودی در کاره نه فروش دارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محض رضای خدا یک بیماری مهم رو اسم ببرید که بادرمان شیمیایی ریشه کن شده باشه والبته بدون عوارض...
هر داروی شیمیایی رو که میخریم تو جعبه اش یک لیست بلند بالا از عوارض نوشته شده اما ما با اطمینان مصرف میکنیم اما چرا وقتی حرف درمان گیاهی میشه اسمش میشه تبلیغ؟
در كل تبليغات توي سايت ممنوع هست
اگه هم كسي خواست مي تونه از طريق پ.خ از شما آدرس اين سايت رو بپرسه
اما....اينجا نه ميشه از دكتر خاصي اسم برد نه از اسم سايتي نه از داروي خاصي....

تشکر شده توسط : fireboud , احسيني , liliyam
من قطع کرده بودم البته سه سال پیش- راستش دیگه خسته شده بودم از خودم و بیماریم اما حالا بدون اجازه دکترم حتی یه دارو کم یا زیاد نمیکنم - با اینکه از اون موقع بدتر شدم اما باز جای شکرش باقی که از این بدتر نشدم
من درمون رو قطع نکردم ولی از دوستانی که سینوکس زدن و بدون تجویزه دکتر قطع کردن سوالی دارم :
اونکه الان علائمی اذیتش نمیکنه و راحته یا نه مرسی...........
درمانی که به نفع نیست چی؟
من بازدن همین دارو هم حمله دارم
یعنی انگار زدنش با نزدنش واسه من فرقی ندارهangry2

confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : maryamnaji11
angry3دیگه از آمپول زدن خسته شدم تا کی باید ادامه بدم
روزگارغریبی است
 تشکر شده توسط : zenith , رزمینا , Hasty , mysis
اگه یه روز در میون مجبور بودی بزنی چکار میکردی...؟حالا هفتهایم 1 امپول بزنین از کسی وقتی نمیگیره....همون 3 تاشم وقتی نمیگیره...:60::60:
اگر بعد از 5 سال از گذشت بیماریت حمله ای نداشته باشی و به اصطلاح وضعیت بیماریت استیبل بشه و پلاکات خاموش باشن همه اون موقع احتمال داره که پزشکا دارو رو قطع کنن.....اگر ببین اگر
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Hasty , mysis
(2012/07/06, 10:55 AM)شادی فارسی نوشته است: angry3دیگه از آمپول زدن خسته شدم تا کی باید ادامه بدم

شادی جون همهی ماها از آمپول زدن خسته میشیم یه روزهایی توی دوران این مریضی سخته برامون آمپول زدن
اما خوب تا وقتی همین آمپولها باعث میشه حمله نداشته باشیم و مثل بقیه آدمها سر پا باشیم خب چرا که نه
ما انقدر از دید خدا شجاع بودیم که برای این آزمایش انتخاب شدیم
پس باید بجنگیم تا خدا به رزمنده هاش افتخار کنه

یه روز درمیون آدمو بیشتر به یاد آمپول می ندازه
شادی عزیز تو یک هفته بدون فکر آمپول مثل همه ی آدمها زندگیتو بکن و فرض کن برای سلامتی خودت دکتر بهت گفته هفته ای یه دونه تقویتی باید بزنی
قطعأ برات راحت تره
الان که آمپول رو به ام اس ربط میدی برای خودت سختش کردی گلم

این نیز بگذرد icon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : sooorooosh , Hasty , mysis , ارزو , anaram
(2012/07/06, 10:55 AM)شادی فارسی نوشته است: angry3دیگه از آمپول زدن خسته شدم تا کی باید ادامه بدم

به زودی با اومدن داروهای خوراکی از تزریق راحت میشید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 125,720 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,195 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
  گزگز کردن دست و پا seta 0 4,519 2020/06/10, 02:19 PM
آخرین ارسال: seta
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,629 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,829 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,790 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,252 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,409 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر دارو 7714 31 18,787 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,494 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست