•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو
دوست عزیز ، تجربه های زیادی مشابه شما هست که تو سایت هم گفته شده . همه هم فکر میکنن خودشون فقط میتونن. ولی این من میتونم همه جا جواب نمیده !
بعضی از اعضای همین سایت بودن که هرچی دیگران گفتن داروتونو کنار نذارین ، اهمیت ندادن و بعد از مدتی ( این مدتی برای همه یکجور نیست ) دچار حمله و افزایش پلاک شدن و بعد مجبور شدن دارو مصرف کنن .پس این کار شما رو به عنوان سرگذشت نمیشه گفت چون هنوز شما راه درازی با ام اس در پیش دارید . امیدوارم همیشه سلامت باشید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Exhautless , helli , paeeze , paeazan , hamid , سمیرا67 , Reza_N , minoshka , kohedard , سالومه , kaveh_plus , اميدوار , pariya1361
هیچ چیزی غیرممکن نیست ولی بد نیست یه ام آر ای جدید بگیرین و ببینین دکتر هم همین نظر رو داره!
 تشکر شده توسط : nahid , hamid , paeazan , سمیرا67 , Reza_N , minoshka , kohedard , سالومه , اميدوار , pariya1361
(2014/12/28, 03:20 PM)zendegi ba to zibast نوشته است: با سلام
من خودم رو و جسمم رو خوب میشناسم و میدونم که همیشه سالم میمونم .و هیچ وقت دارویم رو شروع نمیکنم چون من میتوانم .
دوست عزیز ان شا الله همیشه سلامت باشی ولی هیچ وقت این کار رو نکن
من نمونه ای هستم که با نظر بهترین پزشک داروم رو قطع کردم ولی در حساس ترین موقع زندگیم حمله اومد سراغم. منم ام اس رو فراموش کرده بودم ولی اون که فراموش نمیکنه
داروهاتو ادامه بده
به خاطر خودت!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , helli , hamid , paeazan , سمیرا67 , Reza_N , minoshka , kohedard , اميدوار , pariya1361
دوستان گفتنی ها رو گفتن ، بخوام مثال بزنم و چیزهایی که دیدم رو بگم ، صحبت خیلی زیاد هست
شدیدا تاکید دارم که داروتو مصرف کنی .
من میتوانم و من با بقیه فرق دارم و شکستش میدم و .... به نظر من واسه کتاب های تخیلی هست
هیچ کس، تاکید میکنم هیچ کس ، نمیتونه بگه من زندگی بی دغدغه و بدون استرسی خواهم داشت . پس کاری نکن که تو اون دوران بد، همین چند درصد پیشگیری که داروها بهت میدن رو نداشته باشی .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , سمیرا67 , coffeedot , sayeh n , helli , Reza_N , minoshka , nahid , kohedard , سالومه , kaveh_plus , baharan , اميدوار , paeeze , ali1357 , pariya1361
منم باصلاحديد دكترم داروما قطع كردم ولي دچار حمله شدم زمانيكه همه چيز تو زندگيم زيادي خوب بود ، الان پيش خودم فكر ميكنم كه اشتباه كردم كه تو اون چهارسال كه قطع كردم فقط دو سالشو براي چكاپ پيش دكترم رفتم!!!فكر ميكردم خوب شدم همون يه دفعه حمله بوده!!!ولي اشتباه كردم ، بارها تو همين سايتم گفتم ! خيلي مواظب خودتون باشيدagreement2
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : helli , Reza_N , minoshka , majid1 , آنا , nahid , kohedard , hyd69hyd , سالومه , hamid , baharan , paeazan , ali1357 , pariya1361
عزیزم من میتونم واقعا موثره برا جلوگیری از حملات
خواستن و کنار اومدن با مریضی خیلی عالیه
اینکه خودت قبولش کردی وباهاش زندگی زیبا راه انداختی ولی کنار گذاشتن دارو واقعا بده
من اوایل بیماری دارو مصرف نکروم خواستم روپای خودم بیماریمو کنترل کنم .
ولی چی شد الان به هیچ کدوم از داروها دیگه جواب نمیدم ..اگه اژ همون اول خودسر دارو هامو قطع نمیکردم به جرات میتونم بگم وضع بیماریم خیلی بهتر بود
الانم با این اوضاع میتونم بگم خودم میتونم پیشگیری کنم روپای خودم وایستم ولی همراه مصرف دارو
درحال حاضر آخرین دارو روهم بهم دادن که ببینم چی میشه با این یکی

Smile (52)Smile (52)
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : nahid , hamid , اميدوار , helli , paeazan , pariya1361
با سلام خدمت تمام دوست های خوبم.
این همه بیمار ام اس هست توی دنیا که دارن دارو استفاده میکنند .
من که 3 سال بدون دارو چیزیم نشد agreement2
میخوام به همه ثابت کنم که من بدون دارو میتونم تا هر زمان که خدا بهم عمر بده بدون حمله زندگی کنم Shy
و به همه قول میدم اگر تا 50 سال دیگه برنامه ماه عسل بودش بیام و توی برنامه راز موفقیت خودم رو بگم که چرا هیچ حمله ای بهم نشد .icon_question
icon_question
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام انشالله كه هميشه بدون دارو سالم و سلامت باشيد
همسر من سال 88 ام اس گرفت 1سال دارو استفاده كرد و بعد دارو رو قطع كرد تو اين مدت حاشم خوب بود و همش ميگفت دكترا اشتباه تشخيص دادن من ام اس ندارم و من همش ميگفتم همين حال خوبتو با دارو حفظ كن گوش نداد سال 92 بهش حمله اي دست داد كه هم چشماش دو بيني پيدا كرد و هم راه نميتونست بره حتي يك قدم و الان داره شيمي درماني ميشه.آدم ها مثل هم نيستن ام اس تو هر آدمي يه جور خودشو نشون ميده ولي آدم يه بار زندگي ميكنه بهتره از تجربيات هم استفاده كنيم تا اينكه خودمون تجربه كنيم.
 تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه , اميدوار , nahid , helli , paeazan , ali1357 , محمد ارجمند پور , pariya1361
با سلام دوست عزيز،
مرسي از توضيحاتت .
ولي من تصميمم رو گرفتم.
icon_question
 تشکر شده توسط : pariya1361
شما هنوز ام اس رو خوب نمیشناسی که اینطور میگی،فکر میکنی ام اس یعنی حمله های پیاپی،خیلیها هستن که چندین ساله حمله ندارن ،سه سال که چیزی نیست ! ام اس دوره خاموشی داره که برای خیلی ها این دوره زیاده و برای بعضیا کم.
به هر حال شما هم مثل بعضی ها میخواهی تجربه تکراری رو تکرار کنی .بعضیها بعد از اینکه فهمیدن اشتباه کردن اومدن گفتن و بعضیها نیومدن بگن ولی فهمیدیم که دارو گرفتن.
فقط بدون که ام اس اونی نیست که شما شناختی ،تو این سایت تجربه های ۵-۶ سال اعضا نوشته شده ولی شما نخوندی ،(از تاپیکهای تکراری شما معلومه) ،ام اس حساب و کتاب منظمی نداره که بگی با اراده و توکل خالی میتونم شکستش بدم .پزشکان رو هم خدا خلق کرده برای بیماران.ما از اونها بیشتر میدونیم ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamid , Exhautless , یه غریبه , اميدوار , paeazan , غم فروش , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,252 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 66,009 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  قطع کردن دارو golemaryam 149 76,117 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 45,368 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,892 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,728 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,481 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  تغییر دارو 7714 31 19,019 2015/09/19, 09:43 AM
آخرین ارسال: parva
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,779 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  نحوه تهیه دارو در ترکیه ؟ minotum 6 7,415 2013/12/06, 04:13 PM
آخرین ارسال: minotum

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست