•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض تزریق - تب و لرز، درد
سلام بچه ها من الان حدود 4ماهه بتافرون تزیق میکنک وبرا پیش گیری از علایم وحشتناکش استامینوفن325میخورم به عبارتی دارم یه روز درمیون استامینوفن 325میخورم این مسئله برای کبد من مشکلی نداره؟
من آنچه را آرزو نمیکنم آرزو میکنم! واز آن چیزی دوری میکنم که ندارم. من نه میتوانم هیچ باشم نه همه چیز<من پل گذر میان آنی که ندارم وآنی که نمیخواهم هستم>
اینکه تاثی داره رو نمیشه منکرش شد دوستم ولی سعی کن آمپولت رو قبل از تزریق از یخچال خارج کنی بذاری به دمای محیط برسه یا اینکه تو دستات بگیریش تا هم دمای بدنت بشه بعد تزریقم حتما 1 متده قندی بخور این طوری علائمت کمتر می شه و بعدش سعی کن استامینوفن رو 1/4 ، 1/4 تو هر هفته کم کنی من الان 6 ساله دیگه مسکن نمی خورم با همین روشم کمش کردم.
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : Mahdieh
(2011/09/10, 08:54 AM)نازی ی نوشته است: اینکه تاثی داره رو نمیشه منکرش شد دوستم ولی سعی کن آمپولت رو قبل از تزریق از یخچال خارج کنی بذاری به دمای محیط برسه یا اینکه تو دستات بگیریش تا هم دمای بدنت بشه بعد تزریقم حتما 1 متده قندی بخور این طوری علائمت کمتر می شه و بعدش سعی کن استامینوفن رو 1/4 ، 1/4 تو هر هفته کم کنی من الان 6 ساله دیگه مسکن نمی خورم با همین روشم کمش کردم.

نازي جونم عزيزم من يكي دوماه اول اين كا رو ميكردم يعني امپولم رو يه نيم ساعت 20دقيقه اي بيرون از يخچال ميزاشتم تا هم دماي محيط بشه بعد تزريق كنم ولي فايده اي نداشت ومن الان تقريبا همون لحظه كه از يخچال درش ميارم تزيقم رو انجام ميدم وهنوز هم همون جورم بايد حتما بعدش مسكن بخورم البته من تاينالون ميخورم
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
سلام بچه ها یه سوال؟من دیشب موقعی که آمپولمو زدم جاش به شدت درد گرفت بعد هم لوکه شد علتش چیه که اینجوری شد؟صبحم که از خواب بیدار شدم تب زیادی داشتم از ظهر به بعدم کل بدنم یه حالت بیحسی داشت چرا اینجوری شد؟Huh
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : آرزو
سلام، ندا جان می خواستم بگم اگه داروت آونکس باشه، به خاطر بد تزریق کردن می تونه باشه ! ولی داروت بتافرونه !

از دستگاه تزریق جدید استفاده می کنی ؟!
[quote='Majid' pid='137588' dateline='1320691915']
سلام، ندا جان می خواستم بگم اگه داروت آونکس باشه، به خاطر بد تزریق کردن می تونه باشه ! ولی داروت بتافرونه !

از دستگاه تزریق جدید استفاده می کنی ؟!

منظورتون همون دستگاهی که از اول بهون دادن؟
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
حدوداً یک سال پیش دستگاه های قدیمی تزریق بتافرون رو جمع کردن، تو یه همایش هم دستگاه جدید رو معرفی کردن .

دستگاه جدید سوزنش نازک تر شده و دردشم کمتره و تزریق راحت تره !
(2011/11/07, 10:18 PM)nead نوشته است: سلام بچه ها یه سوال؟من دیشب موقعی که آمپولمو زدم جاش به شدت درد گرفت بعد هم لوکه شد علتش چیه که اینجوری شد؟صبحم که از خواب بیدار شدم تب زیادی داشتم از ظهر به بعدم کل بدنم یه حالت بیحسی داشت چرا اینجوری شد؟Huh

منم بعد از تزریق همین علائم رو داشتم
و دکتر برای یه مدت داروم رو قطع کرده بود...
ندا جون این موضوع رو حتما به دکترت بگو
امکان داره به داروت حساسیت داشته باشی....
 تشکر شده توسط : Majid
(2011/11/07, 10:31 PM)آرزو نوشته است: منم بعد از تزریق همین علائم رو داشتم
و دکتر برای یه مدت داروم رو قطع کرده بود...
ندا جون این موضوع رو حتما به دکترت بگو
امکان داره به داروت حساسیت داشته باشی....

آرزو جان من هیچ وقت این مشکل برام پیش نیومده بود برای اولین بار اینجوری شد.یعنی میشه بدنم حالا حساسیت نشون بده؟Huh
(2011/11/07, 10:27 PM)Majid نوشته است: حدوداً یک سال پیش دستگاه های قدیمی تزریق بتافرون رو جمع کردن، تو یه همایش هم دستگاه جدید رو معرفی کردن .

دستگاه جدید سوزنش نازک تر شده و دردشم کمتره و تزریق راحت تره !

آره دستگاه من جدیده و یک چیز دیگه هنوزم تبم قطع نشده سرمم به شدت درد میکنه هر چی مسکن میخورم فایده نداره.
بچه ها من 4 ساله که بتافرون میزنم وتوی این مدت بعد تزریق طبیعتا عوارض هم دارم مثل کمی تب و بدن درد اینا اما الان یک سالی میشه که گاهی اوقات حدود 10دیقه بعد تزریق تب وحشتناکی سراغم میاد طوری که درجا میلرزم بدم ویبره میره یه بارم به حدی بهم فشار اومد که استفراغ کردمbadtaste
به نظر شما جدیدا چرا عوارض آمپولام اینجوری شدیدتر شده ؟ سریع خودشو نشون میده یعنی بدنم ضعیف شده؟چون قبلنا به این شدت نبودHuhicon_cry
زندگی با همه وسعت خویش محفل ساکت غم خوردن نیست، حاصلش تن به قضا دادن نیست، اضطراب و هوس و دیدن و نا دیدن نیست، زندگی جنبش جاری شدن است از تماشاگه اغاز حیات تا بدانجا که خدا میداند...

تشکر شده توسط : ayda.m , kohedard , mahdiye1989

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 50,181 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,539 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,799 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
  تزریق nahid 135 96,450 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 76,249 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,383 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,644 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,394 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 62,295 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 21,164 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست