•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض تزریق - تب و لرز، درد
بچه ها یه چند باریه که وقتی تزریق رو انجام میدم ، سوزن ناگهان می پره بیرون و دارو میریزه و هدر میره .
به نظرتون کدوم کار درست تره ؟
اینکه بهش بی اعتنا باشیم و فکر کنیم تزریق کردیم و تا دوشب دیگه صبر کنیم ؟!
یا اینکه مجدداً به اندازه ای که حس میکنیم هدر رفته ، به خودمون تزریق کنیم ؟!
لطفا جواب منو بدین ...
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
دوباره تزریق نکن!
اما چرا می پره واقعا؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
پروانه جون منم میگم تزریق مجدد نباید داشته باشی ولی نباید بی خیال هم بشی برو اینبار بده یه شخص دیگه واست اینکار و انجام بده شاید تفاوت کنه و یا محل تزریقت رو عوض کن اگرنه حتما پیگیرش باش ببین چرا این اتفاق میافته چون حتما باید دوز در نظر گرفته شده واست در هفته بهت تزریق بشه نمیشه که همینجوری نصفه نیمه!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2011/05/30, 10:05 PM)parvaneh نوشته است: بچه ها یه چند باریه که وقتی تزریق رو انجام میدم ، سوزن ناگهان می پره بیرون و دارو میریزه و هدر میره .
به نظرتون کدوم کار درست تره ؟
اینکه بهش بی اعتنا باشیم و فکر کنیم تزریق کردیم و تا دوشب دیگه صبر کنیم ؟!
یا اینکه مجدداً به اندازه ای که حس میکنیم هدر رفته ، به خودمون تزریق کنیم ؟!
لطفا جواب منو بدین ...

یکی رو میشناختم وقتی رو باسن میزد ناخودآگاه میکشید بیرون وسط تزریق نصفش رو به قول شما هدر می داد ، دیگه میاد انجمن می ده خانم پرستار براش تزریق می کنه .
اگر می تونید برید انجمن بدید اونا براتون بزنن و الا به قول دوست جان دیگه می تونید بدید کس دیگه براتون بزنه و محل تزریق رو عوض کنید .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/05/31, 09:30 AM)Milo نوشته است: یکی رو میشناختم وقتی رو باسن میزد ناخودآگاه میکشید بیرون وسط تزریق نصفش رو به قول شما هدر می داد ، دیگه میاد انجمن می ده خانم پرستار براش تزریق می کنه .
اگر می تونید برید انجمن بدید اونا براتون بزنن و الا به قول دوست جان دیگه می تونید بدید کس دیگه براتون بزنه و محل تزریق رو عوض کنید .

خانمی من که همیشه توی باسن یا قبلا به هر قسمت بدنم میزد این اتافق حتی برای بار اول که بلدم نبودم برام نیفتاده فک میکنم مشکل شما اینجاست که تزریق رو میخواین خیلی سریع انجام بدید
باید نه زیاد سریع و نه زیاد اروم باشه یکنواخت و نرمال بزنید و وقتی تمام محلول خارج شد اون موقع بعد از بیست سی ثانیه مکث سوزن رو به ارامی بکشید بیرون به همین راحتی icon_biggrin
 تشکر شده توسط : havaars
(2011/05/31, 11:35 AM)yas نوشته است: خانمی من که همیشه توی باسن یا قبلا به هر قسمت بدنم میزد این اتافق حتی برای بار اول که بلدم نبودم برام نیفتاده فک میکنم مشکل شما اینجاست که تزریق رو میخواین خیلی سریع انجام بدید
باید نه زیاد سریع و نه زیاد اروم باشه یکنواخت و نرمال بزنید و وقتی تمام محلول خارج شد اون موقع بعد از بیست سی ثانیه مکث سوزن رو به ارامی بکشید بیرون به همین راحتی icon_biggrin

مگه برا من افتاده ؟ confused2
من که خودم رو نگفتم دوست جان گفتم یک نفری را می شناسم که فلان بود smiling
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/05/31, 07:44 AM)prime نوشته است: دوباره تزریق نکن!
اما چرا می پره واقعا؟

دستم می لرزه . چون یه کم بی حسه !
بچه ها به پرستار بایرشرینگ موضوع رو اطلاع دادم و اون بهم گفت که چون نمیدونی چقدر از دارو وارد بدنت شده confused2دیگه نباید مجدداً تزریق کنی . ممکنه اوور دوز بشه.Sad
و باید تا تزریق بعدی صبر کنیم .Confused
ولی من چون خبر نداشتم دیشب دوباره یه 75% به خودم تزریق کردم و نتیجه این شد که تا صبح عضلاتم رو ماساژ دادم . احتمالاً 25% دوزش اضافه بود ! فکر کردم دارم می میرم ، می خواستم با دوستان خداحافظی کنم laughing3 ولی صبح که پاشدم دیدم زنده م agreement2
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
سلام. سه هفته است که بتافرون تزریق می کنم ولی از لرز بعد از تزریق خواب ندارم و توی خواب احساس وحشت می کنم و مثل اینه که میترسم . کسی تجربه این مورد رو داره ؟ چقدر زمان می بره تا علائم بعد از دارو از بین بره؟اصلا اشتها نداردم .Huh
معمولا به این صورت هست که بدن کم کم عادت میکنه و شدت لرز به مرور کمتر میشه البته در افراد مختلف این مقدار متفاوت هست
قبل از تزریق از قرص های مسکن استفاده میکنید؟
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : sarv
سلام . بله مسکن می خورم ولی تاثیری نداره لرزش پریشونم کرده. احساس میکنم کم آوردم . چون شبها به زور قرص خواب میخوابم روزها هم که تا دراز میکشم بعد از ده دقیقه یک ربع لرز می گیریم از خواب می پرم .

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,462 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,164 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,434 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
  تزریق nahid 135 94,950 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,543 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,260 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,294 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,257 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 61,657 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 20,927 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان