•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
(2013/09/25, 01:51 PM)perspolis نوشته است: درسته من چند روز پیش رفتم رایگانهhappy0065.gif

ای بابا چی رایگانه ؟ تو رو خدا شفاف سازی کنید دیگه icon_cry
یعنی هر دارویی که بگیرید با دفترچه خدمات درمانی رایگانه؟
حتی داروهای خارجی مثل بتافرون و ... ؟
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : nahid
(2013/09/25, 01:56 PM)soheila.f.d نوشته است:
(2013/09/25, 01:51 PM)perspolis نوشته است: درسته من چند روز پیش رفتم رایگانهhappy0065.gif

ای بابا چی رایگانه ؟ تو رو خدا شفاف سازی کنید دیگه icon_cry
یعنی هر دارویی که بگیرید با دفترچه خدمات درمانی رایگانه؟
حتی داروهای خارجی مثل بتافرون و ... ؟

حق بیمهShy
تنهــآ چیزی ڪـه ایــن روزا دوسـت دارم بـشنـوم...

اینــه ڪـه

خـُـدا بهــم بــگـه : ایــن دنـیا یــه شـوخـیـه بـُـزرگــ بــود...

نـــاراحــت ڪـه نـشُـدی؟؟؟
 تشکر شده توسط : ayda.m
حق بیمهShy
[/quote]

perspolis عزیز ای که جانم فدای اسمت که همیشه و تا ابد به « قرمز ت » ایمان دارم،

باید بگویم: هه
همین !
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : ayda.m
سلام بازم جای شکرش باقیه که(همین)رایگانه.راستی به جز(همین)سینووکس هم رایگانه.
تنهــآ چیزی ڪـه ایــن روزا دوسـت دارم بـشنـوم...

اینــه ڪـه

خـُـدا بهــم بــگـه : ایــن دنـیا یــه شـوخـیـه بـُـزرگــ بــود...

نـــاراحــت ڪـه نـشُـدی؟؟؟

سلام
من متوجه نمیشم !! یعنی من که با تامین اجتماعی داروهامو میگرفتم الان باید برا بیمه ایرانیان اقدام کنم ...
پویش جان ممکنه یه پیام خصوصی بفرستی و منو راهنمایی کنی . مرسی.

(2013/09/17, 05:03 PM)پویش نوشته است: سلام دوستان شما اطلاع داشتید که بیمه ایرانیان برای بیماران خاص رایگان است؟؟
سلام دوستان
حق بیمه صدور دفترچه بیمه ایرانیان برای بیماران خاص رایگان است.
توجهخدمات این بیمه درمانی همانند بیمه های دیگراست.پس دوستانی که تحت پوشش بیمه هستند دیگرلزومی برای تجدیدنمودن بیمه نیست.این طرح برای دوستانی خوب هست که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند.مثلا خود من قبلا بیمه خدمات درمان داشتم ودارویم را با بیمه دریافت میکردم.اما به دلایلی بیمه ام تمدید نشد ومجبور شدم سینووکس رابا قیمت476000تومان تهیه نمایم ودرصورت تغییر دارو بایداسویمر راباقیمت یک میلیون وپانصدتومان تهیه کنم.اما باگرفتن دفترچه بیمه ایرانیان تهیه دارو قیمت مناسب تری خواهدداشت.
توجه
اختلاف قیمت دارو در بعضی شهرستانها به دلیل بیمه نیست بلکه وجودانجمن فعال در آن شهرهاخدماتی ازجمله ارائه داروهای ایرانی به صورت رایگان رابه دنبال خواهد داشت. مثلا سینووکس را با500تک تومنی می توان تهیه نمود.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : MFhealth , silent , liliyam , زهرا59 , soheila.f.d , شفا یافته , spring , pariya1361
(2013/09/25, 05:10 PM)پویش نوشته است: سلام دوستان
حق بیمه صدور دفترچه بیمه ایرانیان برای بیماران خاص رایگان است.
توجهخدمات این بیمه درمانی همانند بیمه های دیگراست.پس دوستانی که تحت پوشش بیمه هستند دیگرلزومی برای تجدیدنمودن بیمه نیست.این طرح برای دوستانی خوب هست که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند....

ممنون از اطلاع رسانی تون
پس با این حساب منی که دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارم، لزومی نداره دفترچه بیمه سلامت ایرانیان بگیرم. درسته؟
ضمن اینکه هزینه داروهام با هر دو دفترچه به یک میزان است. اینم درسته؟
ممنون میشم اگه در اینخصوص هم اطلاعاتی دارین پاسخ منو بدین.
بارها پرسیده بودند
 تشکر شده توسط : spring , pariya1361
این تاپیک اصل خبرش این بوده که از اول بهتر بود این خبر رو مینوشتن ، تا به اشتباه نیفتیم:

تاریخ خبر : شنبه 1391/8/6

صدور دفترچه رايگان براي بيماران خاص

با عنايت به مصوبه هيئت محترم وزيران مبني بر تسهيل در امر درمان بيماران خاص ، هزينه صدور دفترچه بيمه درمان براي بيماران خاص تحت پوشش صندوق بيمه ايرانيان (بيماران مبتلا به بيماري تالاسمي ، هموفيلي ،پيوند كليه ،دياليزي و MS ) رايگان بوده و فقط هزينه چاپ دفترچه (10،000 ريال) به عهده فرد بيمار خاص مي باشد.

سازمان بیمه سلامت ایران ( خدمات درمانی )

در مورد حق سرانه بیمه ایرانیان ، برایی کسانی که تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند ، هم اینجا نوشته :
حق سرانه

توجه :
دفترچه بيمه درمان ايرانيان به اشخاصي تعلق مي گيرد كه فاقد هر گونه پوشش بيمه اي باشند.

بیمه ایرانیان با بیمه سلامت ایران فرق میکند !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : spring , چکاوک , pariya1361
ببخشید وقتی کسی اصل خبر را خبر نداشته از کجا باید میدونسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : پویش , pariya1361
منظور این بود که کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده باید اصل خبر یا توضیح خبر رو در همون ارسال اول میگذاشت.کسی که نمیدونسته که خبری رو نمیده .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : پویش , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,566 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,844 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,294 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,090 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,454 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,571 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,206 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان