•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
(2013/09/24, 07:49 PM)silent نوشته است: سلام دوستان آیا کسی درمورد بیمه نیروهای مسلح و تسهیلاتش برای بیماران خاص چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2
در مورد بیمه نیروهای مسلح بگم:
آزمایشات و اسکن و ام آر آی رو بیمه 100 درصد پرداخت میکنه و فیزیوتراپی هم با نظر پزشک متخصص و بیمه پرداخت میشه(واسه ام اسیا رو میدونم)
اما داروها :
اون قدیما (قبل اسفند 90) دارو های ایرانی 100 درصد و داروهای خارجی هم 50 % ما به تفاوت ایرانی و خارجی پرداخت میشد
حالا 100 درصد ایرانی فقط پرداخت میشه ما به تفاوت رو خود بیمار باید پرداخت کنه
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : silent , شفا یافته
(2013/09/24, 05:11 PM)hamid نوشته است: نه خدمات درمانی

برو پیگیری کن . احتمالا از اول بیمه مادرت بودی و چون بیمه خدمات درمانی واسه عموم رایگان نیست و باید سالیانه یه مبلغی رو بدن از حقوق ایشون کم میشه .
خودت اقدام کن و با مدارکت برو اونجا .
دفترچه برات صادر میشه و اگه اشتباه نکنم فقط 1000 تومن هزینه دفترچه رو ازت میگیرن .
[/quote]

سلام
من دو صفحه خوندم دقیق معلوم نشد چی میگه این بیمه رایگان

فقط حق بیمه پرداخت نمیشه درسته؟

خدماتی که میده چیا هست؟ همونا که همین الان داریم از خدمات درمانی میگیریم؟Huh والا الان بیشتر تکمیلی داره کمک میکنه.خدمات درمانی که پول MRI و دارو نمیدهHuh
وقتی بیمار خاص رو بیمه میکنن لابد باید یه کار خاصی براشون بکنن دیگه
من درست نمیگم؟icon_cry میگم!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : hessam , nahid , شفا یافته
دوستان کسی میدونه که با بیمه تامین اجتماعی میشه بیمه بیماران خاص شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر دو باهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خنده های تـــو
آرزوهـــای مـن انـد
بخــند
تا برآورده شوندwomanHeart . . .
حالا من بیمه تامین اجتماعی همسرم هستم.یعنی بنظرتون عوض کنم خدمات درمانی شم بهتره؟
ای بابا من پااااااک قاطی کردم
از صفحه اول خوندم تا اینجا هنوز گیج میزنم
یکی دکمه منو بزنه خواهشا
میخوام از اول تشریح کنم تا برام تفسیر کنید لطفا
من دفترچه بیمه تامین اجتماعی دارم (حدود 40% از هزینه دارو هم کسر میکنه)
1- یعنی میتونم برم دفترچه خدمات درمانی بگیرم؟ (کجا باید مراجعه کنم؟)
2- دفترچه خدمات درمانی چه کاری واسه من انجام میده؟ (آزمایش، ام آر آی، ویزیت، فیزیوتراپی، بخصوص تاکیدا بخصوص داروها رو تحت پوشش داره یا نه؟)
3- چند درصد از هزینه داروها کم میکنه؟ (یعنی بهتر از تامین اجتماعیه؟) Exclamation
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
راستش از اولین ارسال درست و حسابی نگفتن چیش رایگانه ،الان همه فکر میکنن خدماتش رایگانه ! ما که خدمات درمانی داریم خیری ازش ندیدیم angry2
منظور این بوده که کسانی که بیمه خدمات هستن ،حق بیمه که مبلغش رو در فیش حقوقی می نویسن و هرماه از حقوق کم میشه ، برای بیماران خاص کم نمیشه گویا !
البته برای ما که تا حالا کم شده و خدماتِ این بیمه هم از قبل کمتر شده. مثلا با دفترچه خدمات درمانی فقط 10% هزینه آزمایش رو ما نمیدیم !
دارو هم فکر کنم 10-20 درصد اونم داروهای مشمول بیمه .
در واقع ما درصد بیشتری از هزینه درمانمون رو از بیمه تکمیلی می تونیم بگیریم تا خدمات درمانی .
همیشه تامین اجتماعی بهتر بوده از خدمات. الان نمیدونم.

درمورد ویزیت هم پوشش نمیده ، مگر بیمارستانهای آموزشی که اینترن و رزیدنت و ... توش کار میکنن !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yummy , paeazan , soheila.f.d , شفا یافته
والا من نمیدونم اینایی که مثلا اینجا دارن پست میدن منبع خبرشون کجاس
من که هرچی شنیدم این بوده که خدمات درمانی بهتر از تامین اجتماعی بوده
زمانی که ivig میزدم با دفترچه ی تامین اجتماعی میرفتم بیمارستان تامین اجتماعی و خب بدون هزینه بود.یکی از بچه های تهران میگه هر ماه برای تزریق ivig صد هزار تومن هزینه میده! من که دفترچه ی خدمات درمانیم خاص ام اسه و هر بار میرم اونیکی بیمارستان هزینه ای نمیدم.البته این متصدی ها دقت نمیکنن و بهشون یادآوری میکنم که دفترچم مال بیمارای خاص و رایگانه
در مورد "رایگان بودن بیمه بیماران خاص" چیزی نمیدونم
بیمه تکمیلی هم که یه بار نزدیک به یه میلیون من نسخه ی آمپولام و .. رو بردم فقط صد هزار تومن داد بعد از اون دیگه چیزی نبردم. به دوندگی و اینهمه رفت و آمد نمی ارزه
البته اون بار بهم گفتن ده روز اول ماه اگ ام آر آی بگیری و قبلش بیای از ما نامه ببری ام آر آیت رایگانه.بعد از اون که من هنوز ام آر آی ندادم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nahid , soheila.f.d
ناهید جون از پاسخ شما ممنونم
با این تفاسیر من شخصا میتونم تحت پوشش بیمه تکمیلی بشم ؟
در واقع از طرف همسرم تحت پوشش بیمه ایران هستم
ولی یک ریال از پول دارو هم پرداخت نمیکنند
یعنی دارو، ویزیت پزشکان، آزمایش، دندانپزشکی و خیلی چیزای دیگه تحت پوشش بیمه تکمیلی نیست.
اما هزینه بستری در بیمارستان، سونوگرافی، ام آر آی و چند تای دیگه رو بیمه تکمیلی پرداخت میکنه (البته درصدی از هزینه ها رو).
من میخوام بدونم چطور میشه داروهای گرون قیمت که از جون آدمیزاد هم گرونتره رو از طریق بیمه تکمیلی یا بیمه های دیگه بگیریم!!
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : nahid
هرکس بر اساس تجربه و دیده ها و شنیده های خودش میگه.
بیمارستان با بیمارستان هم فرق میکنه. اینجا بیمارستان داریم ویزیت پزشکش 25-30 هزار تومنه ، بیمارستانهایی هم داریم 2000 تومنه فقط !

سهیلا جان من نمیدونم ولی فکر میکنم شخصا نمیتونید تا وقتی که بیمه همسرتون هستید.هرجا همسرتون بیمه باشن شما هم بیمه ایشون هستید.
کسانی که اطلاع بیشتری دارن ، بهتر میتونن راهنمایی کنن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : soheila.f.d
درسته من چند روز پیش رفتم رایگانهhappy0065.gif
تنهــآ چیزی ڪـه ایــن روزا دوسـت دارم بـشنـوم...

اینــه ڪـه

خـُـدا بهــم بــگـه : ایــن دنـیا یــه شـوخـیـه بـُـزرگــ بــود...

نـــاراحــت ڪـه نـشُـدی؟؟؟
 تشکر شده توسط : paeazan

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,769 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,137 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,349 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,126 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,548 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,610 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,355 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست