•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صدور دفترچه بیمه رايگان براي بيماران خاص
برای تعویض دفترچه همیشه آخرین فیش حقوقی رو میخوان. نمیدونم چطور حسام میگه نمیخواد.
دستور العمل برای چی ؟ متوجه نشدم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
دستورالعمل اینکه رایگانه...
ضمن اینکه بیمه خدمات درمانی ام اس رو جزو بیماران خاص پذیرفته و کارت هوشمند براشون داده
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nahid
(2013/09/24, 06:32 PM)nahid نوشته است: برای تعویض دفترچه همیشه آخرین فیش حقوقی رو میخوان. نمیدونم چطور حسام میگه نمیخواد.
دستور العمل برای چی ؟ متوجه نشدم.
من خودم
دفترچم که تحت پوشش بیمه درمانی فامیل درجه یک هستم البته چون تحت پوشش هستم ماهانه یک حقه بیمه حدود 12 هزار تومانی از حقوق والدینم کم می شه (این که تو هزینه های ما گم گورهicon_cry)
هر موقع تعداد برگ های دفترچه ام تمام می شه ( Huh )
می رم سازمان بیمه سلامت تعویض می کنم البته دفترچه ای که اعتبار داره ها منظورمه و فقط 200 هزینه تعویض دفترچه را از من می گیرند تازه تو دفترچه ام هم زده کد 5 بیماری خ
از من که چیزی دیگه ای نمی خواهندangel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
سلام دوستان آیا کسی درمورد بیمه نیروهای مسلح و تسهیلاتش برای بیماران خاص چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
(2013/09/24, 07:48 PM)hessam نوشته است:
(2013/09/24, 06:32 PM)nahid نوشته است: برای تعویض دفترچه همیشه آخرین فیش حقوقی رو میخوان. نمیدونم چطور حسام میگه نمیخواد.
من خودم
دفترچم که تحت پوشش بیمه درمانی فامیل درجه یک هستم البته چون تحت پوشش هستم ماهانه یک حقه بیمه حدود 12 هزار تومانی از حقوق والدینم کم می شه (این که تو هزینه های ما گم گورهicon_cry)
هر موقع تعداد برگ های دفترچه ام تمام می شه ( Huh )
می رم سازمان بیمه سلامت تعویض می کنم البته دفترچه ای که اعتبار داره ها منظورمه و فقط 200 هزینه تعویض دفترچه را از من می گیرند تازه تو دفترچه ام هم زده کد 5 بیماری خ
از من که چیزی دیگه ای نمی خواهندangel

اگه بیمه شده اصلی بازنشسته باشه اطلاعات رو از سیستم پیدا میکنن و دیگه فیش نمیخوان.
حق بیمه شما همون 12 هزارتومنه دیگه ( اخیرا برای افراد تحت تکفل 14 تا 18 هزار شده ) پس رایگان نیست. تازه برای خدمات درمانی همینم زیاده ! (اگه ام اس نداشتیم واقعا خدمات درمانی به چه درد میخورد ؟!)

(2013/09/24, 07:54 PM)silent نوشته است: یعنی دارو هم رایگانه آیا؟؟؟؟؟؟؟confused2confused2confused2

نه هیچ وقت دارو رو رایگان نمیدن اونم خدمات درمانی !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/09/24, 08:34 PM)nahid نوشته است: حق بیمه شما همون 12 هزارتومنه دیگه ( اخیرا برای افراد تحت تکفل 14 تا 18 هزار شده ) پس رایگان نیست. تازه برای خدمات درمانی همینم زیاده ! (اگه ام اس نداشتیم واقعا خدمات درمانی به چه درد میخورد ؟!)
1=البته بیمه شده اصلیم بازنشسته نیست
2=اگه خودم یا هر بیمار ام اس دیگه ای خودش بیمه شده اصلی و بدون درج نام شرکت یا اداره دولتی باشه
3=درست نمی دانم حق بیمه ام چنده در ماه
حقه بیمه خودش تو خدمات درمانی رایگانه
ولی برای افراد تحت پوشش بیمه درمانی خودش باید یک مبلغی را پرداخت کنه
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
ناهید جان
بعضی استانها داروها هم رایگانه
بستگی به استانش داره
اگه اشتباه نکنم کردستان یا کرمانشاه، اصفهان، آذربایجان شرقی و ... داروهاشون رایگانه(البته از بیماران شنیدم که پولی نمیدن ، فقط حق نسخه پیچی میدن مثلا ٍ پونصد تا تک تومنی)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nahid
بچه ها من کارهایی که خودم کردم رو بگم شاید یه سری ها به جواب برسن

رفتم خدمات درمانی ، گفتم تامین اجتماعی نمیخوام بیمه شم تا چند ماه ، خدمات درمانی میخوام .
گفتم ام اس دارم .
فرستادنم بخش بیماران خاص .
اونجا یه فرم پر کردم . جواب ام ار آی . کارت انجمن . کپی کارت ملی و شناسنامه

بعد کارها رو انجام داد و فرستادم یه بخش دیگه واسه گرفتن دفترچه که اونجا 1000 تومن واسه دفترچه دادم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , sooorooosh , hessam , minoshka , DavidBili , MFhealth , paeazan , nahid , شفا یافته , عمومهربان
(2013/09/24, 09:13 PM)hamid نوشته است: بعد کارها رو انجام داد و فرستادم یه بخش دیگه واسه گرفتن دفترچه که اونجا 1000 تومن واسه دفترچه دادم .
حمید تو 1000 تومان پول دادی jumping0047.gif
سرت کلاه گذاشتند Angel
 تشکر شده توسط : شفا یافته
(2013/09/24, 09:03 PM)ابراهیم نوشته است: ناهید جان
بعضی استانها داروها هم رایگانه
بستگی به استانش داره
اگه اشتباه نکنم کردستان یا کرمانشاه، اصفهان، آذربایجان شرقی و ... داروهاشون رایگانه(البته از بیماران شنیدم که پولی نمیدن ، فقط حق نسخه پیچی میدن مثلا ٍ پونصد تا تک تومنی)
ببخشید چه ربطی به شهر داره اگه قانون بیمه باشه باید توی همه شهرا اجرا بشهconfused2confused2confused2
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,566 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 29,843 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  تمديد اعتبار دفترچه بيمه خدمات درمانى( ايرانيان) hessam 5 4,293 2015/07/13, 07:11 PM
آخرین ارسال: hessam
  تایید اینترنتی نسخ بیمه سلامت همگانی nahid 0 5,090 2014/09/30, 07:22 PM
آخرین ارسال: nahid
  از یکم اردیبهشت/ثبت‌نام رایگان بیمه سلامت ایرانیان از متقاضیان آغاز می‌شود hamid_147 12 10,454 2014/05/01, 01:38 PM
آخرین ارسال: hamid_147
  بیمه عایله جانباز mahdiye1989 0 2,571 2013/12/24, 08:33 PM
آخرین ارسال: mahdiye1989
Rainbow بیمه SOS Hasty 15 28,206 2012/04/09, 03:21 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان