امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبت های دکتر نمازی
صحبت های دکتر نماری که در دیدار آذرماه سایت حضور داشتند .
صحبت های ایشان در پیرامون مسایل روان شناختی مربوط به ام اس و راه کار های پیشنهادی می باشد .

لینک دانلود
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , mysis , نازلی , سـاناز , paeeze , Pooya.N , sooorooosh , Sina , nahid , yummy , Yanis , ghaside , kiana , parisa2011 , sargol , Saina , nazaninamiri70 , مـه ســـا , melody , Hasty , dr. assadi , paeazan , AVID2000 , roya-n , naz.gigili
اگه ممکنه معرفی کنید ، برای ما که نبودیم و نمیدونیم جریان چیه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
شنیدم صحبتها رو ممنون. خوب بود ولی من نمیشناسم . بگین کی بودن ایشون و در زهراوی چه سمتی داشتن ؟
سینا رو شناختم ولی دکتر رو نه !
آخرشم گفت کسی که خانمش نمیذاره بره ....دیگه نفهمیدیم چی شد ؟!confused2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054
من که از دیوار خواستم بگه این دکتر نمازی کیه ، اونم جواب نداد !
(2012/12/20, 03:05 PM)nahid نوشته است: من که از دیوار خواستم بگه این دکتر نمازی کیه ، اونم جواب نداد !

دکتر نمازی ... دکترای فلسفه ... استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی از طرف شرکت زهراوی به ما معرفی شده بود و دقیقا چه کاری اونجا انجام میده رو ما نمیدونیم

فربود جان یه لطفی میکردی صحبت های من و کات میکردی خوب ... نصفش حرفای دکتره نصفشم فضای خالی و میکروفون طفلی که افتاده بود دسته من
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : paeazan , nahid , sargol , ghaside , Hasty , naz.gigili
گوش دادم بد نبود
ولی اگه خودشم ام اس میگرفت این نظرش بود یا برای ماها میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Smile (16)

بستگی داره
حرف تا عمل خیلی فرق داره Smile (52)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : ghaside
(2012/12/17, 03:44 PM)nahid نوشته است: شنیدم صحبتها رو ممنون. خوب بود ولی من نمیشناسم . بگین کی بودن ایشون و در زهراوی چه سمتی داشتن ؟
سینا رو شناختم ولی دکتر رو نه !
آخرشم گفت کسی که خانمش نمیذاره بره ....دیگه نفهمیدیم چی شد ؟!confused2

سلام دوست عزیز
دکتر نمازی مشاور زهراوی هستن
(2012/12/20, 03:05 PM)nahid نوشته است: من که از دیوار خواستم بگه این دکتر نمازی کیه ، اونم جواب نداد !

دکتر نمازی ... دکترای فلسفه ... استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و مشاور شرکت دارو سازی زهراوی
 تشکر شده توسط : paeazan
(2012/12/17, 01:17 PM)fireboud نوشته است: صحبت های دکتر نماری که در دیدار آذرماه سایت حضور داشتند .
صحبت های ایشان در پیرامون مسایل روان شناختی مربوط به ام اس و راه کار های پیشنهادی می باشد .

لینک دانلود
مرسی داداش فربود که لینک رو گذاشتی.من تازه گوشش دادم.
خیلی عالین حرفاش

(2012/12/20, 08:01 PM)Sina نوشته است: دکتر نمازی ... دکترای فلسفه ... استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی از طرف شرکت زهراوی به ما معرفی شده بود و دقیقا چه کاری اونجا انجام میده رو ما نمیدونیم

فربود جان یه لطفی میکردی صحبت های من و کات میکردی خوب ... نصفش حرفای دکتره نصفشم فضای خالی و میکروفون طفلی که افتاده بود دسته من
اتفاقا چند دقیقه ی بعد از صحبت های دکتر مثه دسر حرف های دکتر بودSmile (16) و دسره چقدر خوشمزه بودlaughing3
و خیلیییییییییی عالی بود.دست گل فربود درد نکنهSmile (16)

اتفاقا من بد عادت شدم و ازتون میخوام که در دیدارهای بعدی صدای ضبط شده ی دیدار رو برامون بذارینlaughing3

ماشالله چقدر اینا سروصدا کردنlaughing3
اسم منو هم در دیدار نبردی ( البته به تو نگفته بودم که جای منو خالی کن.به نازی ی گفته بودم )fighting0030.gif

به افتخار فربود و سینا یه کف مرتب بزنیدhappy0065.gifhappy0065.gifSmile (16)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صحبت هاي دكتر صحراييان در شبكه 3 hamid 57 37,819 2013/01/21, 12:15 AM
آخرین ارسال: nahid
  دکتر شادروان عبدالله احمدیه ostad2000 13 10,041 2012/04/21, 12:18 PM
آخرین ارسال: رزمینا
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,744 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست