امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر شادروان عبدالله احمدیه
دوستان گرامی لطفا نظرتون رو راجع به متن زیر بنویسید
متشکرم

بیمار پنجم(اعصاب)
در تاريخ 31/2/25 دوشيزه مهرانگيز خ.11 ساله ساكن كنگان را به مطب آوردند
اين دختر دچار داءالرقص(لقوه)بود و پيوسته حركت میكرد.گفتند 12 روز است بدين‏
مرض دچار گرديده است.در راه رفتن اشكال داشت.گاهى میافتاد و نياز به كمك و
نگهدارى پيدا میكرد.با دست قادر نبود چيزى را بلند كند.دست تقريبا از كار افتاده بود.
قسمت چپ صورت گاهگاهى می‏پريد و چشم كج میشد.دست و پا لرزش دائم داشت.
احوال شخصى:در كودكى به خناق مبتلا شده بود.بسيار خودخور و عصبانيست.
حدود شش ماه قبل دچار گلودرد سختى شد،به دنبال آن مبتلا به ورم مفاصل گرديد كه‏
بهبود يافت.در 12 روز پيش متوجه شدند كه دست و پاى او تكان مى‏خورد و نمی‏تواند
به درستى حافظ او باشد...
معاينه:در معاينه رنگ بيمار خفه و تار مینمود.نمیتوانست چند دقيقه‏اى به درستى‏
سرپا بايستد زيرا علاوه بر تكان پا استقامت او نيز كم شده بود.علت عارضه را از رطوبت‏
بدن و تأثير آن در اعصاب و نهايتا تب روماتيسمى يافتم.
درمان-نسخه زير تجويز شد:
1-جوشانده مركب از سنبل الطيب 1،گل گاوزبان 2،اسطوخودوس 1،ريشه ايرسا
2 ل(3 بار)
‏ (روزى 4 عدد)قرص بتاکسین
در آزمايش ادرار وضعيت عادى نشان داده مى‏شد.شمارش گلبول‏هاى سفيد 8600 و
گلبول‏هاى قرمز 4 ميليون و پنجاه هزار بود.
-در 31/2/27 در اثر پيروى از دستورات بهبود در حال بيمار نمودار شد به‏نحوى كه‏
بيمار مى‏توانست با دست خود اشياء را بلند كند و با دست غذا بخورد.حركات پاى او
تقريبا برطرف شده بود.داروها تكرار و حبّى مركب از انغوزه 10،سگبينج 1 و گليسرو
فسفات دوشو 10 روزى 4 عدد اضافه شد
-در 31/2/30 بهبود بيشترى پديدار گرديد.گاهى اندك حركتى در دست و پا به چشم‏
می‏خورد.دستور جوشانده مركب از اسطوخودوس 1،ريشه ايرسا 2،بابونه 1،بادرنجوبه‏
،سنبل الطيب 1 و گل گاوزبان 2 ل داده شد
-در 31/3/1 كودك مورد معاينه قرار گرفت.بسيار وضعيت او خوب بود.خيلى تند و
تيز راه مى‏رفت.پايش حالت عادى پيدا كرده بود.فقط پنجه‏هاى دست اندكى بى‏اراده‏
تكان می‏خوردند.والدينش اظهار داشتند امروز ظرف غذا را از آشپزخانه به سر سفره‏
آورد.جوشانده مركب از اسطوخودوس 1،ريشه ايرسا 2،بادرنجويه 1،سنل الطيب 1،گل‏
گاوزبان 2 و زنيان 1 ل براى استفاده در دو نوبت تجويز شد
در 31/3/3 كودك با دست خود كتاب و قلم و اشياء ديگر را بدون هيچ زحمتى‏
برمى‏داشت.تكان و لرزشى در دست و پايش حس نمى‏شد.داروها تكرار گرديدند.
قرص کلسیپور افزوده شد.
-در 31/3/8 والدين كودك اظهار داشتند صبح‏ها كه هوا سرد است اندك لرزشى در
دست چپ او محسوس مى‏گردد كه بعد رفع مى‏شود.بيمار را لخت كرده روى تخت‏
معاينه خوابانيدم.گاهى اندك حركت نامحسوسى در انگشتان دست چپ او به چشم‏
مى‏خورد
دستور: تعفين يد 20 و يدور پتاسيم 5 گرم.
حب فرفيون مركب از سگبينج 10.مقل ازرق 10،انغوزه 10 و فرفيون 5 ل‏
(حب‏هاى يك نخودى 100 دانه روزى سه تا شش عدد).
جوشانده مركب از اسطوخودوس 2،بابونه 2،ريشه ايرسا 2 ل.
گلپربه غذا افزوده شود
با توجه به بهبود حاصله فقط سفارش كردم مراقب وضعيت بهداشتى بچه باشند،
جوشانده را گهگاه به او بدهند و هيچگاه او را در اماكن مرطوب و سرد قرار ندهند.

فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : yummy , blue sky , رزمینا , شهرزاد , somaye_602000 , leili , zohrevand , Ali 324 , najva , okhtapus
پزشک طب سنتی !
کارشون درسته گاهی ، مثلا من وقتی سرما می خوردم ( بچه بودم ) سعی می کردم از جوشانده سرما خوردگی استفاده کنم تا داروهای شیمیایی.
ولی خوب گاهی اثر نمی کرد و مجبور بودم برم دکتر و آمپول نوش جان کنم.

داروهای طب سنتی به دلیل اینکه در بدن به مرور اثر می کنه و وضعیت بیماری رو به مرور بهبود میده خیلی ها تحمل ندارن و میرن سراغ طب کلاسیک.
این نوشته شما هم اینطور که من متوجه شدم واسه سال 1331 بوده اون موقع هنوز مامان و بابای منم دنیا نیومده بودن Tongue به هر حال ترکیب این دوتا بد نیست.
ضمنی که پزشک می گفت : اگر جوشانده سرماخوردگی خوردی ، داوری شیمیایی به هیچ عنوان نباید مصرف کنی تا 2 روز بعد و الا این دو تا با هم در بدنت ترکیبی به وجود میارن که سیستم بدنیت رو به هم میریزن گاهی بوده کسانی رفتن تو کما !!!!
خلاصه که عقده من اینه که : یا آدم طب کلاسیک رو پیش نبره ، یا اگر انجامش میده تا آخری که دکتر میگه به دستورش عمل کنه چون عواقب مصرف نکردنه دارو به مراتب کمتر از مصرف و قطع خودسرانه دارو هست.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : MFhealth , okhtapus
از نظر من اگه این بیمار در دوره ی ما بود سریع انگ ام اس بهش میزدند و باید پالس میشد و بعدشم تزریقات مرتب.
من با همچین مریضی برخورد داشتم یه دختر 17-18 ساله که شرایطش شبیه همین بنده خدا بود و بعد از پالس آونکس براش تجویز کرده بودند.
منظور من از گذاشتن این مطلب مطرح کردن دید این دکتر(و طب سنتی) به بیماریها بود که میتونست خیلی بهتر به مریض کمک کنه
بیماری رو اونقدر که در طب کلاسیک با دید پیچیده ای بهش نگاه میکنه جلوه نده و راحتر و سریع تر به درمان برسه
در طب کلاسیک فقط علامت درمانی انجام میشه و بیماری کماکان در بدن باقی میمونه و بعد از مدتی از یه جای دیگه
سر در میاره
موارد دیگه ای هم در این کتاب(راز درمان تالیف عبدالله احمدیه) هست که مشخص میکنه دیدگاه طب سنتی چقدر ممتاز هست و با سرعت بیشتر و راحت تر بیمار رو از مرض نجات میده و باید دوباره احیا بشه

درطب کنونی هر روز خبر از کشف ژن یا عامل جدیدی در ارتباط با بیماری ام اس میدن اما در عمل ناتوان از درمان بیماری یا حتی درمان علائم اون هستند...
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : رزمینا , somaye_602000 , okhtapus
عزیز جان پزشکان طب کلاسیک اگر MRI و آزمایش نخاعی رو ببینن و چیزی مشاهده نکنن بیخودی به کسی داروی تزریقی نمیدن.
بنده ی خدایی بود از اقوام به دلیل استرس فوق العاده زیادی که بهش وارد شد ( یک شوک عصبی بسیار بزرگ ) کل بدنش فلج شد، بعد از رفتن پیش دکتر و معاینه فقط پالس کورتون بهش دادن و گفتن از استرس دور باش.
ضمنا شما در این مطلب اشاره کردین ایشون آزمایش ادرار هم برای بیمار نوشتن و مشاهده کردن ، پس خوبه پزشکان طب کلاسیک بیان بگن شما حق ندارین از روش های کلاسیک برای تشخیص بیماری استفاده کنید و روش ما واسه خودمون و روش شما واسه خودتون ؟
کسی که پلاکی نداشته باشه نه تو نخاع نه مغز نه گردن چه دلیلی داره بهش بگن ام اس ؟
خانمی رو میشناسم که ایشون 12 ساله مشکل داشته و الآن نمی تونه راحت راه بره ، 12 سال پیش بهش گفتن ام.اس ولی حالا آزمایش خونش نشون داده ایشون HTLV1 داره و الآن حدوده 5 یا 6 ساله داروی اینترفرون مصرف نمی کنه.
خیلی بیماری ها هست شبیه به ام.اس ولی این نیست.
شما هم می تونید کتاب : " ام اس چیست و چگونه با آن زندگی کنیم ؟ " را بگیرید مطالعه کنید و ببینید پزشک های طب کلاسیک الکی به کسی به قول شما انگ داشتن ام اس رو نمی چسبونن.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : آنا , okhtapus
آمار ام اس توی مناطق صنعتی بیشتره ، اگه این بیماری جهان صنعتی باشه ، پس چیزی نیست که با داروهای طب قدیم بشه درمانش کرد.مگر این که شبه ام اس باشه.
من خیلی دلم می خواد طب سنتی یا طب اسلامی خانم ویولت رو مداوا کنه ، یعنی نرفته پیششون ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : okhtapus
(2012/01/25, 03:48 PM)TootFarangi نوشته است: ضمنا شما در این مطلب اشاره کردین ایشون آزمایش ادرار هم برای بیمار نوشتن و مشاهده کردن ، پس خوبه پزشکان طب کلاسیک بیان بگن شما حق ندارین از روش های کلاسیک برای تشخیص بیماری استفاده کنید و روش ما واسه خودمون و روش شما واسه خودتون ؟
ایشون اول در رشته ی طب کلاسیک تحصیل کردن و بعد رفتن دنبال طب سنتی,شاید فکر کرده که با طب کلاسیک کار به جای نمی بره,اگه کتابش رو مطالعه کنید بیماران زیادی رو ذکر کرده که بعد از مراجعه و مداوا و پیگیری به روش طب کلاسیک نتیجه ای عایدشون نشده و حتی بیماریشون وخیم تر شده و بعد مراجعه کردن به ایشون.
از نظر من طب کلاسیک هم در تشخیص ضعف داره و هم در درمان

کسی که پلاکی نداشته باشه نه تو نخاع نه مغز نه گردن چه دلیلی داره بهش بگن ام اس ؟ دلیلی نداره فقط اشتباه میتونه دلیلش باشه
[/b]

(2012/01/25, 06:39 PM)nahid نوشته است: آمار ام اس توی مناطق صنعتی بیشتره ، اگه این بیماری جهان صنعتی باشه ، پس چیزی نیست که با داروهای طب قدیم بشه درمانش کرد.مگر این که شبه ام اس باشه.فکر میکنم استرس بیخودی و تغذیه غلط خیلی تاثیر گذار تر از صنعت و غیره هست
من خیلی دلم می خواد طب سنتی یا طب اسلامی خانم ویولت رو مداوا کنه ، یعنی نرفته پیششون ؟
نمیدونم ,شاید نرفته باشند,باید ازشون پرسید,متاسفانه هنوز این طب(سنتی) توسط مردم پذیرفته نشده
خود من اوایل تشخیص بیماریم از بس بهم گفتن درمان نداره و فقط باید تزریق کنی تا جلوی پیشرفتش رو بگیری که دیگه باورم شده بود و دیگه دنبال راه تازه ای نبودم برای درمان

فان مع العسر يسرا
اين بنده خدا چرا زود مرحوم شد؟ دكترم دكتراى قديم! من حاضرم هزار جور جوشانده بخورم ولى اين آمپولارو نزنم، از پالس ترابى هم نگو كه دلم خونه، angry3
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : ostad2000 , okhtapus
منم کتابای دکتر احمدیه رو خوندم فوق العاده بود .اما فکر کنم اگه ایشون الان زنده بودن تحویلشون که نمیگرفتن هیچ به جرم عقاید پوسیده و بی توجهی به داروهای شیمیایی هزار تا برچسب هم بهشون میزدند.:60::60::60: نمیدونم دکتر خیر اندیش میشناسید یا نه ایشون 20-30 ساله که در زمینه طب سنتی فعالیت می کنن و نتایج کارشون هم خیلی عالی بوده اما نه تنها هیچ کس از روشهای خوب درمانیشون کمک نمیگیره حتی به خاطر حجامت که سنت پیغمبر هست والان تو کشورهای اروپایی مثل المان با کلی استقبال روبرو شده دادگاهی شدنfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif حتی تو امریکا مرکز اسلامیک مدیسین راه اندازی شده که وابسته به یکی از دانشگاهاشون هست. واگر شخصی مثل دکتر احمدیه الان بیاد و بگه من برای ام اس درمان پیدا کردم همه سریع میگن ایا اعتبار جهانی و اکادمیک داره . حالا اگه بخواد روشش ثبت کنه بازم میگن مگه میشه با یک مشت داروی گیاهی کسی رو خوب کرد نه اقا اصلا علمی نیست .کسی بها نمیده چون روشی خوبه که از اروپا امده باشه و اسمش هم عجیب غریب باشه .خداییش غیر از اینه؟HuhHuhHuh
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , ostad2000 , najva , okhtapus
كتاب راز درمانو دارم اين مطلب از همونه؟
(2012/04/18, 03:38 PM)رزمینا نوشته است: منم کتابای دکتر احمدیه رو خوندم فوق العاده بود .اما فکر کنم اگه ایشون الان زنده بودن تحویلشون که نمیگرفتن هیچ به جرم عقاید پوسیده و بی توجهی به داروهای شیمیایی هزار تا برچسب هم بهشون میزدند.:60::60::60: نمیدونم دکتر خیر اندیش میشناسید یا نه ایشون 20-30 ساله که در زمینه طب سنتی فعالیت می کنن و نتایج کارشون هم خیلی عالی بوده اما نه تنها هیچ کس از روشهای خوب درمانیشون کمک نمیگیره حتی به خاطر حجامت که سنت پیغمبر هست والان تو کشورهای اروپایی مثل المان با کلی استقبال روبرو شده دادگاهی شدنfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif حتی تو امریکا مرکز اسلامیک مدیسین راه اندازی شده که وابسته به یکی از دانشگاهاشون هست. واگر شخصی مثل دکتر احمدیه الان بیاد و بگه من برای ام اس درمان پیدا کردم همه سریع میگن ایا اعتبار جهانی و اکادمیک داره . حالا اگه بخواد روشش ثبت کنه بازم میگن مگه میشه با یک مشت داروی گیاهی کسی رو خوب کرد نه اقا اصلا علمی نیست .کسی بها نمیده چون روشی خوبه که از اروپا امده باشه و اسمش هم عجیب غریب باشه .خداییش غیر از اینه؟HuhHuhHuh
سخن از زبان ما میگویی
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , zohrevand , رزمینا , okhtapus

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صحبت های دکتر نمازی fireboud 7 6,744 2012/12/22, 12:56 PM
آخرین ارسال: paeazan
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,749 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان