• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ...
با سلام
بچه ها من سوالی داشتم که در صورت امکان هر کدام از شما عزیزان می دانید به من کمک کنید.
1 - من برای دریافت کارت ام اس کجا باید بروم و چه مدارکی باید با خودم ببرم؟
2- آیا بابت دارو ها به ما ام اسی ها چیزی می دهند ؟ اگر هست لطفاً به من بگید، چون من تمام داروهایم را آزاد می خرم.
3- آیا کسی در مورد نحوه کار انجمن ام اس و نحوه عضویت در اتجمن ام اس در خیابان وصال کسی چیزی می داند؟ و آیا کمکی با ام اسی ها می کنند؟
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : movahedi , maryamgoli , پریا حقیقت پور , pariya1361
بايد نامه كميسيون پزشكيت رو ببري انجمن با كارت ملي
واست كارت صادر ميكنن
ميدونم كه بليط هواپيما نيم بها ميشه البته چنتا نامه بازي داره من خودم نكردم نميدونم دقيقش رو
قبلا سهميه بنزين ميدادن كه از بعد از هدفمندي ديگه نميدن
قراره يارانه مازاد بر سازمان هم بدن به ام اسي ها
مراحلي كه بايد طي شه تا از اين مزاياي در خور شايستگي امي اسي ها بشه استفاده كرد و نميدونم دقيق علي ميدونه
عل يبيا توضيح كامل بده
يه وقتا هم اگه يه دونه دودونه از امپولا كم بياد بري صحبت كني واست جور ميكنن
باهات كلي هم مهربونن confused
انجمن بابت دارو چيزي نميده بسته به نوع بيمت داره كه چقدرش رو تقبل كنه اگه بيمه تكميلي باشي كه بيشتر هزينه داروهات و مي پردازن
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : zaynab , h.kakavand , هانیه , نسیم , فرناز , nazanin200312 , # پریسا # , sargol , movahedi , maryamgoli , الیکا , پریا حقیقت پور , 2144023458 , pariya1361
وای چه قدر مهربوننlove28love28love28love28love28

چه امکاناتی ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

من حتما دنبال این کار خواهم رفت که ام اس بگیرمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : h.kakavand , movahedi , maryamgoli , الیکا , زیبا* , پریا حقیقت پور
اول باید توسط دکتر تائید بشه که ام اس دارید . بعد با نسخه دکتر یا نامه دکتر به انجمن میرید و اونجا فرم میدن که باید دکتر مهرو امضا کنه .از من اینطور خواستن که اون فرم رو دکترم مهر و امضا کنه و بعد ببرم بیمارستان ... یادم نیست فقط میدونم دکتر قره گزلی بود ، که اونم با چنتا پرسش مهر و تائید کرد. بعد بیمه خدمات درمانی رفتم و درخواست دفترچه خاص که اجباری بود. و نسخه رو تائید کردن تا بتونم دارو بگیرم تا قبل از آماده شدن کارت هوشمند . یادم نیست قبلش یا بعدش به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فرستادنم برای گرفتن معرفی نامه عکس دار دریافت دارو برای یک سال .
بیمه به دارو تعلق می گیره و قیمتش بستگی به نوع داروی تجویز شده داره. و بیمه تکمیلی هم بحشی یا تمام هزینه رو میده که اونم بسته به نوع دارو داره خارجی یا ایرانی. بیمه تکمیلی از واجباته که هرکس نداره باید براش اقدام کنه.
اگر تهران هستید ، منتظر روی خوش از طرف انجمنش نباشید ، من که با برخورد بد اونها مواجه شدم اطلاعات درستی به آدم نمیدن و حتی اطلاعات غلط میدن ، بعد میگن اون که گفته نمیدونسته! خودشونم یا گیجن یا بی خیالن . باید آدم هی بپرسه از چند نفر تا کامل اطلاعات بگیره. برای من که اون زمان که رفتم اینطور بود . چون اصلا دیگه سر نمیزنم .ولی اوایلش آدم مجبوره به اونجا بره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : h.kakavand , ELI , movahedi , maryamgoli , الیکا , پریا حقیقت پور
واسه اين قسمت هم زحمت بكشين يه ناظري مديري و ... چيزي بذاريد كه هر ننه قمري نياد به سوالات ابراز احساسات كنه و يا لوس بازي در بياره!!!
واقعا بوي گند لوس بازي بعضي از اعضا ديگه داره تا مريخ هم ميره.!
حالا اگر يكي ديگه اين حرفا رو ميزد كه همه بهش يورش ميبردن !
 تشکر شده توسط : h.kakavand , movahedi , maryamgoli , پریا حقیقت پور
(2011/02/08, 11:20 AM)yaro نوشته است: واسه اين قسمت هم زحمت بكشين يه ناظري مديري و ... چيزي بذاريد كه هر ننه قمري نياد به سوالات ابراز احساسات كنه و يا لوس بازي در بياره!!!
واقعا بوي گند لوس بازي بعضي از اعضا ديگه داره تا مريخ هم ميره.!
حالا اگر يكي ديگه اين حرفا رو ميزد كه همه بهش يورش ميبردن !

ممنون از تذكر و پيشنهادتون .اما اگه من جاي شما بودم اگه هدفم ارتقاء سايت و بهتر شدن بحث ها بود سعي مي كردم نظرم رو به نحو بهتري بيان كنم.
اينجا هم جبهه جنگ نيست به كسي يورش ببريم.
شما اگه نظر و پيشنهادي داري تو تاپيك مربوطه بيان كن و يا با مديرا تماس بگير.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : h.kakavand , farzadm , denis85 , booshveg , امير ريما , movahedi , maryamgoli , Rahayi , الیکا , پریا حقیقت پور
(2011/02/08, 11:36 AM)MAHDI نوشته است: ممنون از تذكر و پيشنهادتون .اما اگه من جاي شما بودم اگه هدفم ارتقاء سايت و بهتر شدن بحث ها بود سعي مي كردم نظرم رو به نحو بهتري بيان كنم.
اينجا هم جبهه جنگ نيست به كسي يورش ببريم.
شما اگه نظر و پيشنهادي داري تو تاپيك مربوطه بيان كن و يا با مديرا تماس بگير.
آقاي مدير محترم تازه وارد فعاليت مستمر شده:
اون روزايي كه جنابعالي سالي يكبار هم به اين سايت سر نميزدي بنده تذكر و نظر و پيشنهاد و......... هر چي بگي در اين جور موارد دادم و اونايي هم كه بايد بدونن ميدونن . شما نبودي . پس لازم نيست بياي به من نوع تاپيك رو واسه حرف زدن ياد بدي برو به اونايي نحوه پست دادن رو ياد بده كه از 100 تا ارسالشون 80 چاپلوسي و تملقه نه من!
دوست عزیز تا حدودی با شما موافقم نباید در هر تاپیکی (مخصوصا بحث های جدی) هر چیزی رو گفت (تاپیک های آزاد زیاد هست) ربطی هم به کاربر جدید و قدیم نداره اما شما هم دیگه خیلی خودتو ناراحت میکنی یکم با ملایمت تذکر بده .ممنون

حالا بریم سره موضوع تاپیک
من خیلی وقته انجمن نرفتم و الان 6 سالی هم هست که دارو تزریق نمیکنم این کارته هوشمند هم ندارم فقط کارت انجمن ام اس رو دارم میخواستم بدونم کارت هوشمند برای دارو هست یا مصارف دیگه هم داره ؟
در رابطه با بلیط هواپیما مسئله جدی بود ؟ آیا محدودیت تعداد پرواز هم داره ؟ و اینکه فقط به پرواز های داخلی مربوط میشه ؟ اگه کسی در این رابطه اطلاعاتی داره ممنون میشم توضیح بده چون من زیاد از هواپیما استفاده میکنم
 تشکر شده توسط : yaro , h.kakavand , نسیم , امير ريما , movahedi , maryamgoli , Rahayi , الیکا , پریا حقیقت پور
همه چيزايي كه گفتم جدي بود به جون خودم
بليط هواپيما هم كاملا جديه نيم بها حساب ميشه
پروازهاي خارجي هم شاملش ميشه حتي
بايد بري انجمن كارت ملي و شناسنامه و اينا رو ببري يه نامه بهت ميدن بايد ببري بهزيستي بعدش واست يه نامه تهيه ميكنن كه با استفاده از اون ميتوني بليط هواپيمات رو با نصف قيمت تهيه كني
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand , Matilat , فرناز , movahedi , maryamgoli , پریا حقیقت پور
دیدی من گفتم خیلی مهربونن و کلی حمایت می کنن

حالا شما هم بری دنبال کارت هوشمند ضرر نداره که

برای دارو هم هست

بالاخره چون هوشمند هست خیلی جاها می تونه مفید باشه فقط یه خورده شاید گرفتنش دنگ و فنگ داشته باشه
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,730 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  کارت هوشمند negar_negar92 32 18,848 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,859 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,095 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست