•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال : نحوه گرفتن کارت ام اس و ...
ho.kakavand عزیز دوباره پسته منو بخون اول گفتن مجله به دستمون نرسید (یعنی نفرستادن) بعدش گفتم وقتی خودم پیگیر شدم(یعنی از حقم نگذشتم و رفتم انجمن) و نتیجه این شد که مجله رو گرفتم اما حضوری

راستی شما هم با رفتن به انجمن فکر کنم همه سوالای بچه ها رو پرسیدی ها
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : h.kakavand
نقل قول: البته به شما دوست عریز پیشنهاد می کنم که هیچ وقت قضاوت قبل از تحقیق را انتخاب نکنید چون امکان دارد شما را به اشتباه بیندازد. راه گرفتن حق نشتن و انتقاد کردن نیست ، بلکه باید تلاش کرد و مطمئناً به نتیجه خواهد رسید.
امیدوار عزیز ممنون از اطلاعاتی که کسب کردی و اینجا گذاشتی .من بر اساس چیزایی که در موقع مراجعه به اونجا دیدم قضاوت کردم. میدونم انجمن یه NGO هست و با کمکهای مردمی اداره میشه ولی اخلاق و برخورد درست که پول نمیخواد. یکی از خانمها که متاسفانه مسوول اونجا بود برخورد بد و ناامید کننده ای داشت و من نمیتونم فراموش کنم .

در مورد سایت جدیدش هم خوشحالم که داره راه می افته .
عنوانهایی هم که در سایت جدید هست قبلا هم تا جدودی بوده ولی مشکل این بود که ماههای زیادی بود که سایت مشکل داشت و قبلش هم که مشکل نداشت چیز جدیدی توش نبود.بیشتر مطالب مال دوسه سال قبل بود و ورود به سایت بی فایده .منم از این چیزا انتقاد کردم و حق هم داشتم.
نقل قول: هدف تشکیلش مطمئناً خدمت است و ما باید آنها را در این امر یاری نمایم. و اگر ما حقی را می خواهیم باید از دولتمردان و قانونگزاران کشورمان بخواهیم
وقتی غیر دولتیه که دیگه دولت کمک نمی کنه .ما چطور از اونا بخوایم ؟ پس انجمن برای چی تشکیل شده ؟ حتما تا حالا هم خواسته ولی نتیجش رو نمیدونیم.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : h.kakavand
با سلام
بچه ها من کارتم را گرفتم. یکی از خدمات این کارت حضور در محدوده طرح ترافیک است.
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : nazaninn , شفا یافته
واقعا حسین جان میشه ازش تو محدوده طرح استفاده کرد آخه خونه ی ما قشنگ وسط طرحه اگه این جوری باشه عالیه agreement2agreement2
(2011/08/14, 08:46 PM)هانیه نوشته است: واقعا حسین جان میشه ازش تو محدوده طرح استفاده کرد آخه خونه ی ما قشنگ وسط طرحه اگه این جوری باشه عالیه agreement2agreement2

بله به كمك اين كارت ميتونيد به محدوده طرح ترافيك و زوج و فرد وارد بشيد ولي اگر دوربينهاي ترافيكي شماره ماشين شما را ثبت كرد بايد به دفاتر پليس +10 تشريف ببريد و با ارائه مدارك خلافي خودرو را باطل كنيد

خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

دوستان ميخواستم بدونم گرفتن كارت ام اس از لحظه اقدام تا تحويل كارت چقدر طول ميكشه............
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
واسه من حدودا 3 یا 4 ماه طول کشید.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : warrior
برای تهران فکر کنم خیلی زودتر میدن
من یادم نیست 10 سال پیش گرفتم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : warrior
کلا کارت بیخودیه!!!!!!!!!!!عکس منو با چسب مایع به طرز مسخره ای چسبوندن.

هرکی ببینه فکر میکنه کارتم جعلیهlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/08/26, 12:08 AM)sara.161 نوشته است: کلا کارت بیخودیه!!!!!!!!!!!عکس منو با چسب مایع به طرز مسخره ای چسبوندن.

هرکی ببینه فکر میکنه کارتم جعلیهlaughing3

من همين الان هم دو دلم كه بگيرم يا نه اگه واقعا انچنان سودي نداره.........
پس بيخيخي هاااااااا................angel
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کارت درمانی آتیه سازان samiramiss 7 3,729 2018/02/27, 10:36 AM
آخرین ارسال: بهنام نیا
  کارت هوشمند negar_negar92 32 18,847 2015/12/24, 07:45 PM
آخرین ارسال: helli
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 24,858 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard
  مراحل گرفتن كارت هوشمند (ويژه بيمه خدمات درماني) امير ريما 11 16,094 2013/07/29, 10:21 AM
آخرین ارسال: f.a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان