امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال راجع به بهبود ام اس
آره منم سوال سينارو دارم
بچه ها يه پيشنهاد دارم كه براي مطلب جديد تاپيك جديد ايجاد كنيد
چون اين بحثي كه شروع كرديد به نظرم مهم مياد . خيلي هم جاي بحث داره كه با تحقيقامون و اطلاعاتمون ميتونيم به نتيجه هاي خوبي هم برسيم
يه تاپيك به اسم انواع ام اس يا عنوان هاي اينچنيني
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
منم چندتا تاپيك رو نظر ميدم .مثله(ام اس� ناگفته) يا (بحث آگاهانه) يا (نگاه به واقغيت) .البته اين رو هم بگم بچه ها اين سئوال وپاسخ ها نبايد توي روحيهء ما تاثير بذاره .اگه احساس مكنيم نااميد يا ترسيديم همين جا بگيم تا بتونيم به هم كمك كنيم .بچه ها من ترسيدم :o :'( :'( .دكتراي اينجا به دادم برسيد :-\ فريبا جون كجايي Sad� . مادر جان :Smile
nahid jun ettela�tet kheily khube.neda jun dar morede reporte MRIet age nokte mobhami hast azam bepors.ma tu reportemun hichvaght ghatee MS neminevisim,har chand ba tavajoh be mahale zaye�t mishe hads zad mse,vali be khatere mas�ele ghanuni tashkhisaye efteraghie dige ro ham minevisim,hala age khode mariz azamun tozih bekhad behesh migim ke ms hast ya na.
sina jun are ehtemale tabdile ye shekle ms be anvaee pishraftetar hast.hodude 20% az noe relapse remitting ba gozashte zaman tabdil be noe secondary progressive mishan.
سینا جان من بیماریم اول سی آی اس CISتشخیص داده شده و تا سه ماه اول هم همون CIS بود و اینترفرون هم مصرف نمیکردم ولی بعد از سه ماه که یه ام آر آی جدید گرفتم دکتر گفت 2تا پلاک غیر فعال اضافه شده و بیماریم تبدیل شده به ام اس
میخواستم بگم تا اونجایی که من میدونم فقط CISممکنه که به ام اس تبدیل بشه
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
ALS mokhafafe amiotrophic lateral sclerosis hast.be elate tahlike celulhaye shakhe ghodamie nokha' ijad mishe,al�emeshe pishravande va bedune durehaye behbudi hast.dar marahele pishrafte be elate moshkelate tanafosi monjar be marg mishe.tu senine bala ham mitune shoru beshe.MRI ham ma'amulan normale.benabarin ALS ye bimarie motafavet va joda az MS hast.va ertebati b�ham nadaran.
 تشکر شده توسط : Nejat
فريبا جون مرسي .دمت گرم .اگه تو رو نداشتيم چه كار ميكرديم Wink Wink Wink. �اخه ه ه ه ه ه ه ه ه يه نفسه راحت كشيديم

داوود جان دكمه تشكر براي همين موارد هست كه پست اضافي ايجاد نشود
لطفا از اين به بعد براي تشكر از دكمه تشكر بالاي هر پست استفاده كنيد
سلام دوستان
سوالي دارم ازتون
امروز كه رفته بودم بيش دكترم يك فرم به من دادن براي درمان خستكي
توي اون فرم جهار نوع cis-pp-rr-spنوشته شدة بود كه دكتر براي من جلوي RR روتيك زدن
مي خوام بدونم معني دقيقش يعني جي؟
(2011/05/10, 10:55 PM)afsane نوشته است: سلام دوستان
سوالي دارم ازتون
امروز كه رفته بودم بيش دكترم يك فرم به من دادن براي درمان خستكي
توي اون فرم جهار نوع cis-pp-rr-spنوشته شدة بود كه دكتر براي من جلوي RR روتيك زدن
مي خوام بدونم معني دقيقش يعني جي؟

به این مطلب مراجعه کنید. شما عود کننده فروکش کننده اید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
سلام بچه ها
ببینید ام اس حالتهای مشابهی هم داره که خیلی از ما ممکنه به اونها مبتلا باشیم. البته این بیشتر درمورد منتلایان جدید صادقه. یکی از اختلالات مشابه ام اس ADEM هست که علایمش خیلی مشابهه. اما در اکثر موارد خودبخود برطرف میشه. البته در 5% موارد هم تبدیل به ام اس میشه.
اکثر کسانی که درمان قطعی و کامل میشن از این دسته هستن. تا جایی که من میدونم گزارش مستندی از درمان قطعی ام اس واقعی وجود نداره.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال past 21 4,902 2020/01/07, 11:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,327 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  سوال؟ شبه ام اس naz.gigili 22 24,175 2016/12/06, 02:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درخواست توضیحاتی راجع به ام اس Hasan1375 1 1,686 2016/09/04, 09:13 AM
آخرین ارسال: glassheart
  عدم بهبود درد زونا Omidoops 0 1,739 2015/08/30, 07:10 PM
آخرین ارسال: Omidoops
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,864 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,577 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا
Question اعضای خانواده چطوری میتونن به بهبود روحیه بیمار کمک کنن؟ dr.dentist 21 12,909 2013/05/29, 08:46 PM
آخرین ارسال: movahedi
  سوال مهم adrina 5 3,424 2013/05/06, 04:43 PM
آخرین ارسال: moon light
  سوال از علائم عود ام اس khatereh. 5 4,929 2013/03/02, 07:53 PM
آخرین ارسال: khatereh.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان