امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال راجع به بهبود ام اس
سلام به همه دوستان� Wink
ميخواستم بدونم آيا كسي رو ميشناسيد كه قبلاٌ ام اس داشته والان خوب خوب شده باشه� :-*
ممنون� 8)
خداحافظ
خود من . قبلا و الان و بعدا ام اس دارم
خوب خوبم هستم� Smile
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
omid jun ms mitune chand jur raftar kone. 1.relapse-remitting,2.primary progressive,3.secodary progressive.gahi ham tu ende khosh shansi momkene faghat ye hamle dide beshe va dige tekrar nashe,ke shayad manzuret in noe.
سينا يه جرياني �رو تعريف كرد اميد جان در مورد اينكه يه نفر بهش گفته بود كه اين اتفاق افتاده و كسي ام اس داشته و پس از دوره درماني سلامتشو به دست آورده حالا خودش حتما مي گه
اميد جان حميد راست ميگه خود ما
من سال اول كلي حمله داشتم اما الان خوبم
مشكلي هم ندارم Wink Wink Wink
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
من Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
من اینجا وقتی اداره بیمه بودم (واسه دفترچه بیماری های خاص)
یکی اومد که وضعش خراب بود مشکل کلیوی داشت و دیالیز میرفت ...
منتظر شدم کارش راه بیافته بعدش من دفترچه بدم
بعده اینکه رفت به اون متصدی (آقای گلزار - اداره بیمه خدمات درمانی - چهاراه ابوریحان تبریز) گفتم خدا کمکش کنه کارش خیلی سخته
گفت آره بابا شما خوش به حالتونه فردا درمان میشین میرین پی کارتون اینا تا آخر عمر درگیر این دیالیزن
??? ??? ???
گفتم بابا ام اس که درمان نمیشه
گفت چرا بابا تا دلت بخواد نامه دارم واسه ابطال دفترچه ام اس بیا یکیش و نشونت بدم
از قفسه یه دونه زونکن بیرون آورد و شروع کرد به گشتن بعد یه نامه کشید بیرون گفت بخون :
روش نوشته بود Sadدقیقا یادم نیست خلاصه میکنم) اداره محترم بیمه، به لطف خدا خانم فلانی، دارنده دفترچه بیماری خاص: ۵ (ام اس) دوره درمان خود را با موفقیت به اتمام رساند و به حول قوه الهی دیگر به دفترچه نیازی ندارد خواهشا برای ابطال دفترچه اقدامات لازم را انجام دهید.

حالا من اونقدر شوکه بودم که اصلا یادم رفت اسم دکتر و بیمار و این چیزا رو بپرسم جدیدا هم رفته بودم پیداش نکردم دقیقا بپرسم از کجا
کسی هم باور نکرد خودش میتونه پی گیر بشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

سلام.
من خوب نشدم ولي طي اين دو سالي كه ربيف تزريق مي كنم و دو بار هم� MRI انجام دادم پزشكم گفته كه پلاكها خيلي كوچكتر شدند.
به اميد روزي كه كاملا" از بين برند .
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]
مي دونم سؤالم ربطي به اينجا نداره دوباره حميد غر غر مي كنه
بچه ها كدومتون از روي ام آر آي مي تونين پلاكا رو تشخيص بدين ؟من هنوز نمي دونم چند تا اصلا دارم
منم تا حالا ۲ بار ام آر آی گرفتم
ولی نشمردم ... یعنی اصلا نمیدونم کجا گذاشتم
ولی فکر کنم یه ۳۰ ۴۰ تایی باشه که اونم دیگه پلاک نیست
از دکتر پرسیدم حالا که من دیگه خوب شدم و هیچ علایمی تو بدنم نیست چرا باز ام آر آی پلاک نشون میده ...
گفت: درمان شدی، مشکلت برطرف شده، اونایی هم که الان ام آر آی نشون میده زخم روی رگ ... خود پلاک نیست
حالا نمیدونم اینجوری گفت تا من دلم خوش بشه یا واقعا اینجوریه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال past 21 4,909 2020/01/07, 11:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,332 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  سوال؟ شبه ام اس naz.gigili 22 24,188 2016/12/06, 02:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  درخواست توضیحاتی راجع به ام اس Hasan1375 1 1,693 2016/09/04, 09:13 AM
آخرین ارسال: glassheart
  عدم بهبود درد زونا Omidoops 0 1,741 2015/08/30, 07:10 PM
آخرین ارسال: Omidoops
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,867 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,581 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا
Question اعضای خانواده چطوری میتونن به بهبود روحیه بیمار کمک کنن؟ dr.dentist 21 12,971 2013/05/29, 08:46 PM
آخرین ارسال: movahedi
  سوال مهم adrina 5 3,427 2013/05/06, 04:43 PM
آخرین ارسال: moon light
  سوال از علائم عود ام اس khatereh. 5 4,934 2013/03/02, 07:53 PM
آخرین ارسال: khatereh.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست