نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 106
  • 107
  • 108(current)
  • 109
  • 110
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
(2011/11/08, 07:51 PM)blue sky نوشته است: داداش رضا تو خودت نمره 20

رضا که پسرخدومهparty0048.gifagreement2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : blue sky
(2011/11/08, 07:52 PM)فرناز نوشته است: رضا که پسرخدومهparty0048.gifagreement2

بله بله بله
رضا اینجا
رضا اونجا
رضا همه جا
اینجا پسر
اونجا داداش
اما رضا تنها
رضا خسته
رضا آق لادی گتی یاتی
ماییم و نوای بی نوایی.بسم لله اگر حرف مایی
 تشکر شده توسط : blue sky , فرناز , baran1390 , Saina
خدا نکنه داداشم تنها باشه خودم پشتت هستم غصه نخور
راستی جمعه یادت نره رضا جان ساعت 8 icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
فرشته جون ، منم ایمیلمو بدم بهم عکس میدی ؟ sad2sad2
ببین چه مظلومم ، بده دیگه sad2sad2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سسسسسسسسلاممممممم
من اومدم....راستش من تازه اومدم خونه دیشب تو این برف ساعت 4 صبح رسیدم خونه تا الان داشتم از صفحه 45 تا اینجا خوندم باورکنید حسابی خسته ام امروز هم آمپول دارم شب حالم حوب بود گزارش کامل لحظه به لحظه براتون مینویسم.....حتما خوشتون میاد فقط با یک جمله میگم همه چیز خوب وعالی بود همه تونو دوست دارم....love28love28love28love28
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , hamed , Prime , setare , TootFarangi , seyyed reza , Saina , naz.gigili , بی تـــا , ساغر , aliheydari , شفا یافته , مهرشين صبوري , nafass , naser_m , ELI , mehdernet2
(2011/11/06, 11:20 AM)Sina نوشته است: سلام

خیلی خلاصه سلام به همه اونایی که اومده بودن و نیومده بودن و اونایی که اونجا بودن
برا من یکی که واقعا خوش گذشت ... همه جاش خاطرست و فکر کنم تا چند سال هم تعریف کنم تمومی نداره
نمیدونین چقدر کادو گرفتیم

مرسی از دوستای مشهدی که همه ما رو شرمنده کردن هم با پذیراییشون هم با کادو هاشون هم با حرکات مضونشون .... واقعا خیلی خوب بود ... از علی و میلو هم که به خاطر ما خیلی تو زحمت افتادن و خیلی از حضورشون لذت بردیم

دوم از سید رضا که اون کادو های مهر و تسبیح و اون پک قشنگ رو برامون فرستاده بود که زحمتش رو هم هستی عزیز کشید و برامون آورد

سوم از علی آقا (ali324) که از اصفهان برامون کلی گز و سوهان آورده بود ... من یکی که خیلی شرمنده شدم

همینجوری انقدر کادوی زیادی داشتیم که قابل شمارش نیست

فعلا فقط کادو ها رو براتون تعریف کردم ... بقیه بماند ... حتما تعریف میکنم
ممنون از بابت تشکرتان ولی من از هستی خواسته بودم که بابت جعبه کادوها نگه از طرف کیه ولی صلاح دونسته گفته من مخلص تک تک بچه ها هستم برا همتون آرزوی موفعقیت می کنم و همتونو دوست دارمlove51love51love51love51love51love51love51love51icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

(2011/11/09, 06:44 PM)seyyed reza نوشته است: ممنون از بابت تشکرتان ولی من از هستی خواسته بودم که بابت جعبه کادوها نگه از طرف کیه ولی صلاح دونسته گفته من مخلص تک تک بچه ها هستم برا همتون آرزوی موفعقیت می کنم و همتونو دوست دارمlove51love51love51love51love51love51love51love51icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
در ضمن از هستی نهایت تشکر را دارم بابت قبول کردن زحمت جعبه کادوها که میدانم از تهران کلی زحمت کشیده از ترمینال گرفته و برا بچه ها آوردهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , Saina , Hasty , TootFarangi , Mehdi Marjani , بی تـــا , ساغر , شفا یافته , Ali 324 , nafass , پویش , fereshteh
خوب من از اولین لحظات براتون میگم...لحظه ای که از ماشین پیاده شدم ناظر محجوب ومهربون سایتمون آقا فربود رو دیدیم.که نوشته ای در دست داشت واسم سایت روی او نوشته بود من ومهرانه (دخترم ) مثل گیجها رفتیم تو سالن اولین کسی که با روی باز وخندون خودشو معرفی کرد انیس (saina )بود خیلی مهربون وزیبا که کم کم با بچه هایی که با id می شناختم مواجه شدم نفر بدی پروانه مهربون وساغر عزیزم بودن البته آقا سینا وآقا حامد با پریا جان وژونای عزیزم بودند...کم کم سارا یا همون شکلات عزیز بعد نرگس ونفس وهدیه عزیز رو دیدم..مهسا هم بود wink2wink2agreement2..الهام (eli) و الهه خوهر زاده زیبا ومهربونشو دیدیم.......تا وقتی که توی قطار مستقر شدیم...تو کوپه ما 6 نفر بودیم..من مهرانه الهام الهه و ساغر ودوست خوبش هیوا با هم بودیم ..قطار راره افتاد این وسط آقا خامد وعلیرضای مهربون مدام در رفت و آمد وتنظیم جاها بودند کم کم قطار راه افتاد بیشتر بچه ها تو کوپه ما نشسته بودند تقریبا 15 نفر توی یک کوپه 6 نفری کنار هم بودیم جو خیلی شاد بود خیلییییییی شاد بودیم تا جایی که یادم میاد تا ساعت 10.30 بیدار بودیم دراین بین کم کم همه میومدند ومی رفتن ساغر تند تند تو سایت قسمت گفت گو اعضا گزارش مینوشت.منم یک دفتر آورده بودم که مهشید..ساغر..مهرانه..الهام..آقا ناصر خاطره برام نوشتن....من از نوشته هاو عکسهاشون با هم عکس گرفتم که براشون می فرستم..wink2wink2wink2
ساعت 3 رسیدیم مشهد از نظر من خیلی هوا خیلی عالی بود اما اکثرا می گفتند سرده icon_cryicon_cry من با 9 نفر از بچه ها تو یک اتاق خوابیدیم....من ونرگس ونفس روی یک تخت 2 نفره خوابیدیم.....صبح بچه ها میگفتند که می خواستند از مدل خوابیدن ما عکس بگیرندlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خلاصه اونهایی که رفته بودند حرم تا صبح تو لابی نشستند تا ما بریم بیرون اونا بیان بخوابند.ما رفتیم حرم که خیلیییییییییییی با ابهت وعالی بود اولین عضو انجمن مشهد یعنی میلوی عزیز را دیدم به خودش هم گفتم همیشه تصوره دیگه ای داشتم اما مهم نبود مهم این بود که دیدمش.......خیلی خستم بقیه داستانو بعد کمی استراحت می نویسم.......love51love51love51love51love51love51love51love51

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   i love you.jpg (اندازه: 24.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 9)
 تشکر شده توسط : TootFarangi , blue sky , رامين , Saina , Mehdi Marjani , بی تـــا , fireboud , baran1390 , ساغر , aliheydari , seyyed reza , SSA , naz.gigili , شفا یافته , بهــار , parisa2011 , مهرشين صبوري , nafass , naser_m , ELI , پویش , mehdernet2
(2011/11/09, 10:33 PM)Hasty نوشته است: اولین عضو انجمن مشهد یعنی میلوی عزیز را دیدم به خودش هم گفتم همیشه تصوره دیگه ای داشتم اما مهم نبود مهم این بود که دیدمش.......

نمی دونم چرا بیشتر دوست جان ها احساس می کردن من قد بلندم laughing3laughing3
حالا شما تصورتون چی بود ؟ خوشگل تر ؟ زشت تر ؟ بلند تر ؟ کوتاه تر ؟ Huh
من که هرچی اصرار کردم نگفتید بهم چی بوده تصویر ذهنی تون لااقل الآن بگید من تو خماریش موندم همینطوری همش Tongue
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : blue sky , baran1390 , مهرشين صبوري
وقتی دونه دونه گزارشهای بچه ها را می بینمagreement2agreement2 که در این سفر اینقدر با هم مهربان وصمیمی بودنhappy0065.gifhappy0065.gif ویک سفر پر خاطره ای داشتن بی نهایت خوشحال میشمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinوبا تمام وجود همیشان را دوست دارمlove51love51love51به خاطر اینکه اینهمه با هم مهربان وخوبنagreement2agreement2ولی از طرفی دلم سخت می گیره که کاش من هم با آنها در مسافرت بودم rolleyesrolleyesrolleyesconfused2confused2confused2ولی نبودنم باعث نمیشه احساس غریبی کنم چون تمام گزارشها بدستم رسیدهicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryاز اینکه بازی مغز حرام داشتین:icon_biggrinتو قطار ناخن گیر هستی همه را کلافه کرده بود:angry3angry3اینکه ساغر از همه لاغر محبوب بچه ها شده بود:icon_questionicon_question اینکه بچه کوچکی هم با شماها هم قدم شده بود تا با این طریق علاقشو به شماها نشان بده:agreement2agreement2از اینکه علی رضا و سینا با مزه شده بودن تا واسه بچه ها خوش بگذره:happy0065.gifhappy0065.gifناصر نصف بازار رضا را کادو گرفته بود واسه اااااااااوووووووننننننننن ولی بازم سیر نشده بود از کادو گرفتنlaughing3laughing3laughing3laughing3 وتمامی مسئولین ضمن اینکه مهربان و با مزه بودن نهایت تلاش خود را می کردن تا بچه ها در رفاه و شادی باشن که جای تشکر دارد وهم چنین از آقایان سینا :ناصر : واحسان نهایت تشگر را دارم که از مشهد واسم زنک زدن و منو بی نهایت خوشحال کردندو با شنیدن صدایشان منو شریک شادیهای خودشان صهیم کردند از اینجا دست و پیشونیه همیشان را می بوسم و خیلی خوشحالم که همچین دوستانی خوب و مهربونی دارمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinlove51love51love51love51love51از تمامی بچه ها که از ابتدا تا آخر زحمت کشیدن واسه این مسافرت نها یت تشکر را میکنم و دست همشونو می بوسمlove51love51love51دوست دارم تمامی این بچه های با حال و مهربان را یک روزی دعوت کنم به تبریز تا از جاذبه های توریستی و جا های دیدنی آذر بایجان آشنا بشن برای همتون آرزوی موفعقیت و سلامتی دارمlove51love51love51love51
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : Prime , fireboud , TootFarangi , بی تـــا , ساغر , naz.gigili , Saina , شفا یافته , parisa2011 , مهرشين صبوري , naser_m , ELI , پویش , fereshteh
خوب وادامه دستان.اول همینجا بگم..میلو جان چه قد بلند چه کوتاه ماه بودی ومن وهمه دوستان دوستت داریمlove51love51love51love51love51
میگفتم بعد حرم رفتن من تو هتل موندم و5 نفر که 3 نفر از هم اتلقیهای من بودند رفتند استخر موجهای آبی..که همه میگفتند که متاسفانه از حرم شلوغتر بود وکلی عذاب کشیدن......چی به سر شون اومد بماند.....من آمپول زدم ووقتی دیدم تهنا هستم گفتم برم پایین که چایی بخورم که دیدم بعضی از بچه ها اونجا هستند....تازه چایی آورده بودند که دیدم بیتای عزیز وزیبا با 2 تا جعبه شیرینی تر خوشمزه اومد پیشمون......واییییییییی انگار دنیارو بمن دادند خیلیییی ناز ومهربون بود ومن گفتم بیتا جان دقیقا مثل آواتارت ناز و ملوسی.......شب بچه ها بازی مغز حروم کردم اما من رفتم بالا وبگم خواب که نه بیهوش شدم که بچه بعدن گفتند که خیلی خوش گذشته بود.......evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif
فردا صبح با یک تعداد بچه ها رفتیم خرید...قرار بود بعد از ظهر بریم دیدن بچههای مشهد در انجمن.البته بنا به دلایلی غیر موجه (قابل توجه آقای کاکاوند که صحیح گفتند) من دیر رسیدم...خلاصه همون اول خودمو معرفی کردم که بعدا یکی از آقایون اونجا که مرد جا افتاده ای بود گفت که 21 ساله ام اس داره...sad2
از بچه های مشهد میلو وبیتا رو فقط می شناختم بقیه هم معرفی کردند اما اصلا یادم نیومد فقط یکی همون اول تشکر کرد که من برای ورود به سایت براش پیغام تبریک فرستاده بودم.....جمع بینهایت صمیمی بود هدیه هایی که آورده بودیم به همه دادیم وما هم از اونها هدیه های زیبایی گرفتیم وطبق معمول عکس وشلوغ بازی وشادی وووووووو غیره evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
شب هم بعد شام بازی مغز حروم کردیم که بنده خدا سینا طبق شب قبل مدل شد laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
اگه بخوام بگم چه اتفاقاتی افتاد خیلی طولانی میشه اما فقط بگم که بینهایت خوش گذشت...دست همه درد نکنه عالییییییی بودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif
فردا بعد نهار رفتیم طرقبه من خیلی کم لباس بودم کفش تابستونی بی جوراب پوشیدم......همچنان گرمم بود اما همه سردشون بود icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
ظاهرا بچه ها اونجا هم بازی کردند که من نبودمDodgy
عصر یک عده برای خدا حافظی رفتن حرم اما من آمپول داشتم نرفتم وموندم که سارای عزیزم (شکلات) آمپولمو برام زد از همونجا حالم بد شد اصلا راه نمی تونستم برم......همه با خستگی که داشتن میومدند وحالمو می پرسیدند ومنو شرمنده می کردند .....تو قطار اکثرا می خواستند که بخوابند اما احسن به این بچه ها بعضی ها همینجوری شلوغ می کردند...وقت برگشت الهام (eli) والهه با هواپیما رفته بودند....من ومهرانه..مهشید (مهرشین) شیما ( ناز گیگیلی) ومامانشون با هم بودیم که شب نسبا آرومی گذشت.....فقط بجای 10 صبح 1 بعد از ظهر رسیدیمagreement2agreement2
نتیجه اخلاقی پر چونگی منevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.giflaughing3laughing3laughing3laughing3
سفر بینهایت عالی بود همه چیز عالی بودمسئولین همراه ما عالی بودند.....کلا عالی بود دیگه.....جای همه خالی love51love51love51love51love51love51

فایل‌(های) پیوست شده
.gif   36_4_10.gif (اندازه: 37.65 KB / تعداد دفعات دریافت: 84)
 تشکر شده توسط : بی تـــا , fireboud , TootFarangi , shokolat , ساغر , seyyed reza , naz.gigili , baran1390 , Mehdi Marjani , aliheydari , Saina , شفا یافته , بهــار , Ali 324 , parisa2011 , مهرشين صبوري , nafass , naser_m , nahid , ELI , Mahdieh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 106
  • 107
  • 108(current)
  • 109
  • 110
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 99,523 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,156 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 37,312 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست