نظرسنجی: به سفر مشهد از لحاظ كيفي چه نمره اي مي دهيد؟
10
40.00%
10 40.00%
9
12.00%
3 12.00%
8
8.00%
2 8.00%
7
16.00%
4 16.00%
6
12.00%
3 12.00%
5
4.00%
1 4.00%
4
8.00%
2 8.00%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 107
  • 108
  • 109(current)
  • 110
  • 111
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر مشهد
خوب زیارت بر و بچز قبول حق!
چی؟ دیر کردم؟!
آخه بنده به همراه اهل و عیال بلافاصله رفتیم تا سنگر ام.اس‌سنتر را در کولاک و برف در مشهد مقدس پاس بداریم و تا مغز استخوان پوکیدیم از سرما و اینها! تازه امروز رسیدیم و اینها!

بعدش که نگذاشتند من بروم جلو. چون سوار ویلچیر بودم اجازه ندادند بروم جلو و از امن دوور نیگا کردم حضرت رو. بعد انقدر شر شر گریه می‌کردم که هر کی می‌رسید به من دست می‌کشید روی سرم و سرم رو ماچ می‌کرد laughing3 کلاً عجیب غریب بودم اوضاع!
کلی خاطره ساخت این سفر برام ...

با مزه‌ارش اینکه بارونی امیر سرمه‌ای رنگه و هر وقت ویلچیر مرا هل می‌داد مردم فکر می‌کردند خادم حرم هستش و هی ازش آدرس می‌پرسیدند یا پیر زن‌ها التماس می‌کردند امیر برگشتنی اونا رو هم ببره و یه بار حتی امیر مرا پیاده کرد تا یه خانم طفلکی رو ببره برسونه! confused بساطی بود ها! کلی امیر جونم ثواب کرد توی این سفر ... کلی برای دلِ برزگش دعا کردم love51

بچه‌ها خیلی عالی بود ... برای اولین بار امام رضا رو توی برف تماشا کردم ... توی سوز و سرما ... Angel
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : بی تـــا , hamed , fireboud , naz.gigili , رامين , سـاناز , Prime , Saina , شفا یافته , Ali 324 , بهــار , parastoo joon , nafass , nahid , ساغر , Mahdieh , seyyed reza , SSA , TootFarangi , Narges , maryamjoooon , sadaf , edarzi , mehdernet2
قبول باشه سوسن جون.
کاش حضور گرمتون همراه ما هم بودicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : havaars , شفا یافته
این هم یک عسک داغ داغ از میان سوز و سرمای مشهد!

[align=center][تصویر:  20111106.jpg]:54:
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : بی تـــا , سـاناز , shahrzad , شفا یافته , yas , naz.gigili , nafass , Mahdieh , ساغر , seyyed reza , SSA , TootFarangi , maryamjoooon , sadaf , ELI , edarzi , mehdernet2 , hamed
ببخشید من این چند روزه یه کم سرم شلوغ بوده نتونستم بیام از دوستان گلم تشکر کنم !!!confusedconfusedconfused

هرچند من خیلی کوتاه بچه ها رو دیدم ولی برام چند نکته خیلی جالب بود !!!! اول اینکه جو بچه ها خیلی خونگرم و صمیمی بود !!! بعدش اینکه واقعا به دور از اغراق میگم من یه حسه اشنایی داشتم با خیلی از دوستان !!! انگار از قبل اون ها رو دیده بودم با اینکه اصلا این طور نبوده !!!!

خیلی صمیمی بودند و من را واقعا شرمنده ی لطفشون کردند !!!!

از اقا حامدicon_question اقا فربودicon_questionاقا سینا icon_questionحسین اقا icon_question اقا مهدیicon_question اقا علیرضاicon_question اقا رضاicon_questionاقا ناصر icon_question اقا احسانicon_question و همه ی بچه های هماهنگ کننده کمال تشکر را دارم و دست تک تک شون را از راه دور میبوسم icon_questionicon_question

و همین طور از تک تک بچه هایی که من افتخار اشنایی با هاشون را داشتم تشکر میکنم و ببخشید اگه اسم همه ی را ذکر نکردم چون هم من حافظم یاری نمی کنه و هم باید چندین خط اسم بنویسم!! شما به بزرگواریتون ببخشید!!

همچنین از دوستان مشهدی مون هم خیلی متشکر !!! خیلی زحمت کشیده بودند !!!icon_questionicon_question

و اما بعد . . . .

حیف که تو فیق نبود و گرنه بهتون یاد میدادم مغز حروم بازی از جنس ما اصفهانی ها چه مزه ای داره !!!!!

شب اول باید پای چند تا از بچه ها رو با بند کفشاشون به هم می بستیم(تذکر اگر بند نبود با کمی نخ محکم پلاستیکی ) و صبح بیدارشون میکردیم تا همه به هم متصل از خواب بیدار شن !!! چه صحنه ی رویایی ؟؟؟؟؟

یا اینکه . . . .

بی خیال ننویسم بهتره !!!!

ان شا الله در تور مالزی یا کیشی چیزی در خدمت دوستان باشیم !!!!icon_questionicon_questionicon_question
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : بهــار , سـاناز , hamed , fireboud , Saina , Prime , naz.gigili , nafass , شفا یافته , naser_m , seyyed reza , TootFarangi , ساغر , baran1390 , maryamjoooon , Hasty , blue sky , mehdernet2 , fereshteh , شب آرامش
بچه هاگزارشهای همه عالی بود.معلومه تو این سفر خدارو شکرخیلی خیلی بهتون خوش گذشتهsmilingsmilingsmilingمنم خوشحالم وقتی مطالب رو می خونی وچشمهات رو می بندی خیلی راحت خودت رو در جمع صمیمی دوستان احساس می کنیsmilingsmilingsmiling
نتیجه:سرما نخوردی،خسته نشدی،سوغاتی نخریدی،دیگران نایب الزیاره بودن به جای تو،دعا کردن برات وتو با خوندن گزارشها همراه اونها بودی پس خوشحال باشicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinآخه اینارو نگیم تا دلمون خیلی نسوزه چکارکنیمconfusedconfusedconfusedconfused
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : naz.gigili , شفا یافته , TootFarangi , ساغر
سلام سوسن جونم زيارتت قبول خانومي اميدوارم هميشه و همه جا خوش باشي گلم
sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
بچه ها منم دلم امام رضا خواست چرا امام رضا منو دعوت نميكنه برم پيشش دلم براش يه ذره شده
sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : naz.gigili , setare , شفا یافته
(2011/11/13, 07:58 AM)Mahdieh نوشته است: سلام سوسن جونم زيارتت قبول خانومي اميدوارم هميشه و همه جا خوش باشي گلم
sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
بچه ها منم دلم امام رضا خواست چرا امام رضا منو دعوت نميكنه برم پيشش دلم براش يه ذره شده
sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
تومیتونی بری زیارت حضرت معصومه عزیزم.اونم خواهر امام رضاس .از اون بخواه که امام رضا دعوتت کنهlove51
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : baran1390
[/size][size=large][color=#800080]سلام به همه دوستان خوب ام اس سنتر
اول از همه بابت اینکه خیلی دیر برای تشکر و اعلام نظر و تعریف کردن خاطرات سفر خدمت رسیدم عذر خواهی میکنم.
و اینکه تا چند روز اول که از سفر برگشتم خیلی دلم برای همه تنگ شده بود و احساس خلاءشدیدی میکردم بخصوص که کامی هم قاط زده بود و نمیتونستم به اینترنت وصل بشم و رمزم رو هم تو لپ تاپم saveکرده بودم و نمیتونستم از هیچ کامپیوتر دیگه ای وارد سایت بشم و حتی یه بارم اعلام کردم که رمزم رو فراموش کردم ولی ایمیلی در این رابطه دریافت نکردم,ومجبور شدم صبر کنم تالپ تاپم درست بشه
خلاصه باید عرض کنم که برنامه سفرمشهدما معجزه آسا جور شد و خدا واسطه های خیر رو سر راهم قرار دادتا بالاخره منم به این سفر برم(پیامهای کمک رو به چندین نفر ارسال کردم و خیلی هم سریع جواب گرفتم (آقا حامد و آقا فربد) ومیلوی عزیزم که شماره آقای کاکاوند رو در اختیارم قرار داد و البته بعد از تماسم با ایشون متوجه شدم که 1%هم امکان جورشدن این سفر فراهم نیست وبرای اولین بار بودکه کاملا" ناامید شدم و احساس کردم که طلبیده نشدم و کاملا" بیخیال قضیه شدم)ولی فردا صبحش با صدای گوشیم از خواب بلند شدم و خبر جور شدن بلیط و قطعی شدن سفرمون رو از آقای کاکاوند شنیدم(آقای کاکاوند از لطفتون ممنون).
خلاصه رسیدیم به راه آهن وبه غیر از آقایون که پلاکارد ام اس سنتر رو در دست داشتند از بچه ها کسی رو ندیدم تا اینکه در کنار واگن مربوطه هستی عزیز و مهرانه گلش(با شیطونی هاش)و هیوا و ساغرو بعدش هم هدیه و ....دیدم و احساس کردم در کنار این بچه ها بهم خوش میگذره چون خیلی بچه های شادی بودن و بگو بخند و اکتیو
خلاصه رفتیم تو قطار و در کوپه ها جا گرفتیم و نوبت به تقسیم شدن بچه ها در کوپه ها بود و منم خودم رو تو کوپه هستی اینا جا کردم البته دیری نپایید که این شادی سلب شد و من به کوپه ای دیگر منتقل شدم که هیچکس با کسی صحبتی نمیکرد و من یذره احساس کسالت کردم آخه هم خودم پرحرفم و اینکه میخواستم تو جمع شلوغ و هیجانی باشم,بنابراین روم رو سفت کردم و رفتم تو کوپه قدیمی و دیدم که بله 2نفر از کوپه ای که بهش منتقل شده بودم اومدن جای من(الی و الهه گلم)البته من تا آخرش تو همون کوپه موندم و مرجان و شوهرش آقا مهدی و دختر گلش ملینا به اون کوپه رفتن.
البته یه چیزی بگم,اونم اینه که من محجبه با پوشش چادر هستم و این شاید خودش دلیلی برای این بود که بچه هاخیلی باهام احساس راحتی نکنن و در ابتدای ورود مورد اسقبالشون قرار نگیرم(هدیه بعدا" خودش بهم گفت که موقع حرف زدن اول زیر چشمی میپاییده که ببینه من چه عکس العملی از خودم نشون میدم و بعدش ادامه بده,ولی خیلی سریع با هم جور شدیم و با تفاوت 180 درجه ای در کنار هم تو رستوران قرار داشتیم که همه با تعجب ما دو تا رو نگاه میکردن)البته دیری نپایید که خیلی زود با همه بچه ها جور شدم (یه اتفاقی هم راجع به همین حجاب من افتاد که کلی خنده دار بود و تا آخر سفر تکه کلام بچه ها شده بود(شما همون خانم چادریه هستین؟؟؟؟؟icon_biggrin)و اونم از این قراره که وقتی مرجان میخواست به جای من بره تو اون کوپه دنبالم میگشته ولی چون من تو کوپه حجاب نداشتم هر چی میگشته من رو پیدا نمیکرده با اینکه خود من رو هم میدیده!!!!smilingو البته برای مهسا هم همین اتفاق افتاد و با اینکه من کنارش نشسته بودم یهو برگشت گفت اااااا تو همونی هستی که چادر سرت بود؟؟؟که دیگه این دفعه صدای خنده همه رفت هوااااااا.
خیلی حرف زدم نه!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط میتونم بگم سفر فوق العاده ای بود(با تمام کمی ها و کاستی ها)و بسیار به من خوش گذشت.
چون خیلی صحبت به درازا کشید تک تک اسم نمیبرم ,وگرنه 3تا 4برابر باید بنویسم.
ولی از همه دوستان(خانمها و آقایون) که در این سفر در کنارم بودن تشکر و قدردانی میکنم و بسیار خاطرات خوشی رو در کنارشون داشتم که اصلا" تصور نمیکردم این اتفاق بیفته
دیدن بچه های انجمن ام اس مشهد هم بسیار جالب بود و کلی در کنارشون خوش گذشت و امیدوارم روزی باشه تا ما هم بتونیم در خدمتشون باشیم و از خجالتشون دربیاییم.
البته برای من دیدن دوست خوبم(میلوی عزیز)بسیار هیجان انگیز بود آخه مدتهاست که همدیگر رو میشناسیم ولی همدیگرو ندیده بودیم و این سفر باعث شد تا ما دوتا همدیگر رو ببینیم.
بازهم ازهمه دوستان با محبتی که با گرمای لطف و محبتشون این سفر رو به کام ما شیرین کردند تشکر و قدردانی میکنم.
به امید دیدار همگی شما عزیزان
 تشکر شده توسط : Narges , maryamjoooon , Hasty , sadaf , TootFarangi , مـه ســـا , شفا یافته , naz.gigili , Saina , Prime , naser_m , هيوا , hamed
آره خوب من اون روز اول دنبال تو می گشتم دم حرم هی از همه می پرسیدم مهرشین کو ؟ laughing3 میگفتن چرا ؟؟؟؟؟؟؟ می گفتم می خوام ببینم چطوری حجاب می گیره smiling
بعدشم که اینقدر منتظر شدم تا اومدی پایین از اتاقت ، طفلی آقای همسر که کلی زحمتش دادم sad2
بهشون گفتم چقدر چهرتون آشناست ؟ Huh
جالبه همه اونجا گفتن آره ه ه ه ه ه ه همه بهشون گفتیم چهرتون آشناست laughing3
احتمالا مشهور هستن ایشون مهرشین جان خبر نداری Tongue
بعدش هم که آمدی انجمن دوست داشتم همش پیشت باشم ولی نمیشد دیگه Shy

خیلی زود گذشت روزهایی که اونهمه منتظرش بودیم. هم من هم بقیه دوستان مشهد. خیلی دلم می خواست هزار سال پیش هم باشیم ولی چه میشه کرد ؟
خاطرات روزهای زندگی واسه آدم فقط می مونه حالا چه خوب و چه بد.
خوشحالم که به همه خوش گذشته Blush آرزو داشتم بهترین دیدار باشه واسه دوستان، اینجا خداروشکر حالا نه بهترینش ولی دیدار شیرینی بوده love28
کاش بشه از این فرصت ها بازم پیش بیاد دوستان با هم باشن و از لحظه ها خوب استفاده کنن.

دلم واسه همتون تنگ شده ، آرزو می کنم تا اگر بازم قسمت شد بیایید اینجا همگی تون با دل شاد و پر از خوشبختی و سلامتی بیایید که بزرگ ترین آرزوی قلبی من همینه واسه همه ی دوستان خوبم love28

همتون را دوست می دارم اندازه همه ی آسمون ها icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : baran1390 , Hasty , شفا یافته , naz.gigili , Saina , Prime , hamed
میلو جان منم داشتم برای دیدن به قول خودت دوست جونهام بابل بال میزدم وقتی دیدیمت دوست داشتم محکم بغلت کنم وبالای سرم بگیرمت laughing3laughing3laughing3laughing3شانس آوردی حسابی خسته وبی حال بودم بنده خدا ساینا مانم شده بود وحسابی با مه سا مواظبم بودندند......خلاصه خیلی دوستتون دارم.love51love51love51love51love51
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : TootFarangi , Saina

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 107
  • 108
  • 109(current)
  • 110
  • 111
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص hamid 491 99,195 2015/08/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: یه غریبه
  تغییر تاریخ . اطلاعیه سفر ام اس سنتر به مشهد hamid 29 9,091 2014/10/01, 04:47 PM
آخرین ارسال: hamid
  می ریم مشهد salman121 193 36,955 2010/04/22, 11:27 AM
آخرین ارسال: مـه ســـا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان