نظرسنجی: سفر ام اس سنتر به مشهد را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ (مخصوص حاضرین در سفر)
10
84.62%
22 84.62%
9
7.69%
2 7.69%
8
3.85%
1 3.85%
7
3.85%
1 3.85%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 26 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 50
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
سفر خوبی بود کلی خاطره ی قشنگ برام موند مخصوصاً جیگر خوری تو جیگرکی ملل که واسمون سنگ تموم گذاشت و یه عالمه خاطره ی قشنگه دیگه از همگی ممنون
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , kaveh_plus , coffeedot , ehsan 10054 , naazanin , hadisss , م.ه , eglantine , یه غریبه , Hasty , matin , Maz , paeazan , mahdiye1989 , chipchip , علی دنیانورد , lili66 , mojtaba2iran , glassheart , رامنا , pariya1361
سلامم ازهمه تشکر میکنم
...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , hadisss , kaveh_plus , م.ه , eglantine , coffeedot , یه غریبه , matin , Maz , paeazan , mahdiye1989 , chipchip , علی دنیانورد , Hasty , pariya1361
چیزی که لازم بود بگم Smile (16)
از آقای دنیا نورد و lili66 بخاطر یادگاری های قشنگشون خیلی ممنونم icon_question
همیشه آقای دنیا نورد مارو شرمنده میکنن.دست دختر گلشون که وقت گذاشتن واسمون درد نکنه Blush
lili66 عزیز کارتی که درست کردی رو کنار آینه زدم که همیشه یاد خاطرات قشنگی که توو سفر داشتیم بیفتم
ممنون ازت که مهربونیتو با همه بچه ها تقسیم کردی icon_question
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , hadisss , kaveh_plus , م.ه , eglantine , coffeedot , یه غریبه , matin , hasanh , Maz , mahdiye1989 , chipchip , paeazan , علی دنیانورد , lili66 , mojtaba2iran , glassheart , Hasty , pariya1361
دوستان عزیز رسیدن به خیر . خوشحالم که خوش گذشته و به سلامت برگشتید. خیلی سفر بموقعی بود . ولی من که نمیدونستم ! icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid , hadisss , kaveh_plus , م.ه , eglantine , coffeedot , یه غریبه , مـه ســـا , matin , Maz , paeazan , mahdiye1989 , chipchip , علی دنیانورد , Hasty , pariya1361
منم تشکر ویژه دارم از همه بچه هایی که برای این سفر زحمت کشیدن و بچه هایی که اومدن و سفر و روزهای خوبی رو برای من ساختن.icon_question
واقعا واقعا به جرات میگم که سفر فوق العاده ای بود همه چیز عالی بود و برای چند وقت انرژی گرفتم.icon_biggrin
تازه با کلی دوست جدید آشنا شدم (مخصوصا بیتا جون و مینای عزیز دوست حدیث)
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , eglantine , kaveh_plus , hamid , coffeedot , یه غریبه , Hasty , paeazan , hadisss , مـه ســـا , matin , Maz , mahdiye1989 , chipchip , علی دنیانورد , mojtaba2iran , glassheart , pariya1361
سلامممممممم عزیزان عصرتون بخیرlove51love51love51love51love51love51love51
واقعا سفر عالی وبی نظیری بود به من که خیلیییی خوش گذشتevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifwink2agreement2agreement2agreement2agreement2
من نمی دونم کی اما خونه هستم خوابیدم والان گفتم بیام ببینم چه خبره واز دوستان خوبم بابت همه چیز تشکر کنم خوب اگه کسی از قلم افتاد همین الان بگم معذرت می خوامwink2icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اول از همه احمید عزیز مدیر گرامی سایت که 6 ماه از پسرم کوچیکتره (laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3) تشکر می کنم که همه جوره کمک حال همه مخصوصا من بودicon_question تو حمل وسایل من خیلی کمکم می کرد ..
همچنین از اول بگم که رسیدم تهران رفتم ایستگاه قطار اول از همه زهرای عزیزم (پاییزان) ودوست مهربونش فاطمه رو دیدم بعد اولین که دیدم کاوه عزیز بود که چون از قبل می شنا ختم خیلی خوشحالم کرد بعد حدیث عزیزو مهربونم که در تمام سفر هم با لبخند زیبا ومهربونش حسابی به من انرژی می داد بعد کم کم سمیرا مهسا عالم ومیهن.. احیا با داداش مهربون وخوش اخلاقش ..هیلدای عزیز به همرا فربود خون گرم تا یادم نرفته جالبترین کسی که دیدم سجاد(چیپ چیپ) بود که به خودم گفتم اصلا فکر نمی کردم اینقدر خونگرم ومهربون باشه ..حمید..متین ونگین عزیز علی آقا به همراه خانواده مخصوصا درنای عزیزم که خیلییی دوست داشتنی بود آقای دریا نورد ودختران خوبشون مخصوصا اونکه با هنرمندی برای همه هدیه درست کرد هر لحظه اونو تو دستم بگیرم و چشمم رو ببندم تمام لحظات خوش سفر یادم میادlove28love28love28
مخصوصا پریای عزیز وبینهایت دوست داشتنی به همراه مادر عزیزش که بینهایت مهربون ومحترم بودن و در تمام مدت کنار ما بودنlove28love28love28
از تیم پزشکی فربود عالم ومیهن عزیزم که مدام مراقب انگشت پام که همون اول سفر آسیب دیده بودبینهایت ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خلاصه خیلییییییییییییییی خوب وعالی بوددیگه خسته شدم مخم کشش بیشتر از اینو نداره confusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3
خلاصه خیلییی دوستتون دارم وبابت همه چیز ممنونمlove28love28love28love28love28love28love28

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : hadisss , kaveh_plus , نازلی , یه غریبه , eglantine , مـه ســـا , matin , hamid , Maz , paeazan , mahdiye1989 , chipchip , kohedard , علی دنیانورد , lili66 , mojtaba2iran , حمید , sayeh n , glassheart , رامنا , pariya1361
خب منم اومدم smiling
عالیییییییییییییییییییی بود عالییییییییییی، سفر هم معنوی بود برای من و هم خوش گذشت بعضی وقتا انقدر می خندیدیم که من دل درد می گرفتم.
تک تک بچه ها زحمت کشیدند ولی خب یه عده بیشتر که خیلی بار سفر رو دوششون بود تشکر ویژه دارم از حمید، سجاد، میهن، عالم، سمیرا، مریم، مهسا، حدیث،کاوه، آقای دنیانورد و ... اگر یادم رفته ببخشید همه زحمت کشیدند... مرسی بچه ها icon_question
از خاطرات میشه شب اول تو قطار رو گفت که نصف شب که خواب بودیم حمید و سجاد سه چار بار با کارت در و باز کردند و بیدارمون می کردن و می پرسیدن ناهار فرداتون چیه laughing3
با احیا و نگین و عالم و میهن رفتیم موج های آبی خیلیییییییییییییییییی خوش گذشت انقدر جیغ زدیم گلوی هممون درد گرفته بود smiling
خلاصه تک تک لحظات خاطره شد واسمون love28
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hamid , hadisss , Maz , paeazan , mahdiye1989 , یه غریبه , chipchip , nazaninamiri70 , م.ه , eglantine , علی دنیانورد , mojtaba2iran , naazanin , SSA , حمید , مـه ســـا , glassheart , Hasty , pariya1361
سفر قشنگی بود.
مثل همیشه اون انرژی که می خواستم ببینم و دیدم.
جا داره بخاطر شیرینی تولد آبانی ها تشکر کنم.
و اینکه دست همه بچه هایی که تو این سفر زحمت کشیدن درد نکنه.
راستی یکی قرار بود با من پول پنبه رو حساب کنه نمی دونم حساب کرد؟؟؟ نکرد؟؟؟ icon_cry laughing3
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : Maz , mahdiye1989 , paeazan , یه غریبه , hadisss , chipchip , kaveh_plus , nazaninamiri70 , م.ه , hamid , eglantine , علی دنیانورد , matin , mojtaba2iran , naazanin , حمید , مـه ســـا , sayeh n , glassheart , Hasty , pariya1361
سلام
من ظهر رسیدم خونه.یه کوچولو evilgrin0039.gif خوابیدم بعدش تا شروع کردم از صفحات قبل بخونم و لایک کنم، مدام اینترنت قطع میشد Dodgy
حالا مینویسم بعدش میرم نخونده ها رو میخونم و لایک میکنم

سفر خوبی بود.من که ده دادم.دیدن دوستای گلی مثه شما.بهترین روز بنظر من روز دوم در مشهد بود

بقیه دوستان توضیحاتی دادن، دستشون درد نکنه
من هم به یادِ همه و بخصوص بچه های سایت بودم

من تشکر ویژه ای میکنم از حمید و سجاد و سمیرا و حدیث

مرسی بابت تولد، حمید و سجاد و مرسی بابت هنرمندیتون دختر آقای دنیانورد و لی لی

ماه بودن میهن رو کفش و دمپایی کردم love51

ای سبیل قشنگه که افتخار دادی و باهام عکس گرفتی، دستم برسه حتماااااااااا میذارم فیس بوق
تهران-اهواز رو که با قطار اومدم همش یاده "نماز نماز،نمااااااااز" میوفتادم و میترکیدم از خنده laughing3
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : chipchip , یه غریبه , hadisss , kaveh_plus , nazaninamiri70 , Maz , م.ه , hamid , eglantine , علی دنیانورد , matin , lili66 , mojtaba2iran , naazanin , SSA , حمید , مـه ســـا , sayeh n , glassheart , Hasty , رامنا , pariya1361
پول پنبه چي شد احيا؟! گرفتي؟!laughing3
راستي احيا جونم مرسي كه زحمت نگهداري از آمپول من رو كشيديlove28
 تشکر شده توسط : chipchip , coffeedot , paeazan , hadisss , م.ه , eglantine , علی دنیانورد , matin , ahya , sayeh n , glassheart , Hasty , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 50
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,940 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,336 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,636 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,977 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,804 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,389 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,110 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,272 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,056 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,322 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان