نظرسنجی: سفر ام اس سنتر به مشهد را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ (مخصوص حاضرین در سفر)
10
84.62%
22 84.62%
9
7.69%
2 7.69%
8
3.85%
1 3.85%
7
3.85%
1 3.85%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 26 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 50
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به مشهد با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
مشهدی های عزیز زیارت قبول love28icon_question
خدا رو شکر به سلامت رفتید و برگشتید icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , eglantine , hamid , chipchip , علی دنیانورد , hadisss , یه غریبه , coffeedot , mahdiye1989 , naazanin , م.ه , Hasty , matin , paeazan , pariya1361
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بوووووووووووووووووووووووووووووود عااااااااااااااااااااااااااااااالی agreement2
دست همه بچه هایی که زحمت کشیدن درد نکنهBlush
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , eglantine , hamid , Maz , chipchip , علی دنیانورد , hadisss , coffeedot , mahdiye1989 , م.ه , Hasty , نازلی , matin , paeazan , mojtaba2iran , glassheart , pariya1361
مسافرت خوبی بود
از همه ی دوستان که اومدن ممنونم
از همه ی کسایی که شیطونیهای محمد رو تحمل کردن عذر میخوام . البته کلی سفارش بهش کرده بودم که بدی نکنه ولی کو گوش شنوا
از حمید و سجاد و فربود که همه ی زحمت رو دوششون بود هم تشکر ویژه دارم و از راننده ی اتوبوس هم اعلام برائت میکنم
کاوه و علی اقا و حمید فارسی هم که حرف نداشتن
بهرحال خیلی خوب بود و خوش گذشت
ممنون از همه
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hamid , eglantine , Maz , chipchip , علی دنیانورد , hadisss , حمید , coffeedot , mahdiye1989 , naazanin , م.ه , Hasty , نازلی , matin , paeazan , glassheart , pariya1361
سلام سلام
من کم کم دارم لود میشم ولی هنوز خوابم میاد یه عالمه

اول از همه چند تا تشکر حسابی

سجاد (‌ chipchip ) واقعا دمت گرم رفیق . به جرات میگم بیشترین زحمت این سفر گردن سجاد بود
از سمیرا (‌ ssa ) که واقعا یه مهره کلیدی بود و اگر نبود نمیدونم چه اتفاقی میوفتاد
از میهن ( یه غریبه ) که کل کارهای رستوران ها قبل و حین سفر گردنش بود و خدایی گل کاشت
از عالم ( خواهر یه غریبه ) که قبل و حین سفر خیلی تلاش کرد . کمک به میهن واسه رستوران ها و پخش غذاها و ....
از مهسا عزیز که بازم مثل همیشه اکتیو بود و واسه غذاها و ... و روز آخر زحمت جا به جایی چمدون ها گردنش بود و میدونم خیلی اذیت شد
از مریم عزیز که بازهم در کنار بقیه بچه ها در پخش غذاها و ... کمک کرد بهمون
از حدیث عزیز که مثل بقیه در پخش غذاها کمک بزرگی کرد
کاوه عزیزم و آقای دنیانورد عزیز که اگه نبودن فکر کنم از قطار جا می موندیم
و بقیه بچه ها که هر کدوم یه قسمت از کارها رو برعهده گرفتن

راجع به پخش غذاها هم بگم که فکر نکنید کار کمی بود . 2 روز از رستوران غذا اوردن که باید قبل از سرد شدن تو یه اتاق جمع میشدیم و غذای هر کس رو به اتاقش میبردیم . واسه صبحونه ها هم همین طور . خلاصه یکی از سخت ترین کارهای سفر این مورد بود که خدا رو شکر با کمک بچه ها به بهترین نحو انجام شد.

سفر به نظرم فوق العاده بود و به جرات میتونم بگم یکی از بهترین سفرهای ام اس سنتر بود و حسابی سفر قبلی به مشهد جبران شد.

یکی از مشکلاتی که در سفر به شهرهایی که دور هستن داریم اینه که نمیتونیم غذای رستوران ها رو چک کنیم . و باید حرف بقیه رو قبول کنیم . همین باعث شد که ناهار روز اولمون خیلی خوب نباشه ولی خدا رو شکر غذاهای روز دوم و سوم عالی بود .

مشکل دوم هم این بود که زمان ها کمی جا به جا شد . که خوب بخشیش به خاطر وابستگی به وسایل بود که مثلا 2 بار اتوبوسمون دیر اومد و بخشیش هم بچه ها دیر میکردن و کار پیش میومد . یکی دو بار هم در حد 10-15 دقیقه جا به جایی داشتیم که مقصر خودمون بودیم که دیر بیدار میشدیم یعنی توان زودتر بیدار شدن رو نداشتیم واقعا .

در کل یکی از برنامه ها که زیارت بود و قرار بود در روز اول انجام بشه کنسل شد که اونم دلیلش تاخیر قطار بود که واقعا پیش بینی انقدر تاخیر رو نکرده بودیم .

در نهایت سفر با شما دوستای عزیزم یکی از قشنگ ترین اتفاقات زندگیم هست . امیدوارم اگه کم و کسری در این سفر داشتیم ببخشید .

یه تشکر خیلی خیلی خیلی ویژه هم از عزیزان در بنیاد امور بیماری های خاص که واقعا اگه لطفشون نبود نمیتونستیم سفری با این کیفیت و این قیمت داشته باشیم.
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Maz , eglantine , kaveh_plus , nahid , مـه ســـا , chipchip , علی دنیانورد , hadisss , حمید , یه غریبه , coffeedot , ساحل , mahdiye1989 , nazaninamiri70 , naazanin , barzegar , م.ه , maryam.N , محبوب64 , نازلی , matin , paeazan , lili66 , mojtaba2iran , SSA , minoshka , glassheart , رامنا , pariya1361
دوستاي عزيزم از اينكه يك بار ديگر كنارتون بودم واقعا خوشحالمagreement2Tongueagreement2...
يكي از بهترين سفرها بود هرچند جاي خالي بعضي از دوستامون مثل شهرزاد فرشته عطيه أفسانه و خواهر گلش و....... واقعا محسووووس بود.....
جا داره همينجا از حميد رحيمي يه تشكر ويژه كنم و خسته نباشي بهش بگم .... واقعا انسان صبوريه ... من تازه متوجه اين موضوع شدم Smile (16)wink2Smile (16)...
دوستاي جديد ببخشيد اگر بداخلاقي و بدعنقي كردم ، من يكم طول ميكشه تا يخم باز شه ، خلاصه به بزرگواري خودتون ببخشيد... انشاله سفرهاي بعدي جبران ميكنم.....icon_questionicon_questionicon_question
دوستتون دارم زيادlove28Angellove28
 تشکر شده توسط : eglantine , مـه ســـا , kaveh_plus , chipchip , hadisss , علی دنیانورد , حمید , یه غریبه , hamid , coffeedot , mahdiye1989 , nazaninamiri70 , naazanin , barzegar , م.ه , Hasty , نازلی , matin , paeazan , lili66 , mojtaba2iran , SSA , pariya1361
سفر خیلی خوبی بود
واقا جا داره از همه دوستان ، چه اونایی که برای تدارک این دیدار زحمت کشیدن (حمید و سجاد رو که من وقتی میدیدم دلم کباب میشد)و همچنین میهن و عالم و مهسا وفربود و..... دیگه اسم نمیبرم و همچنین بقیه دوستانی با شرکت در این سفر باعث دلگرمی دیگران شدند و باعث شدند که خاطرات خوبی از این سفر به جا بمونه هم بی نهایت تشکر میکنم
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , مـه ســـا , Maz , یه غریبه , eglantine , hamid , chipchip , coffeedot , mahdiye1989 , nazaninamiri70 , hadisss , م.ه , Hasty , matin , paeazan , علی دنیانورد , lili66 , mojtaba2iran , SSA , pariya1361
منم با یه کوچولو تاخیر اومدم...
سفر مثل همیشه در کنار شما دوستای خوبم عالی بود...
واقعا باید از حمید و سجاد یه تشکر ویژه بکنم؛ واقعا زحمت کشیدن...
از دوستای خوبم مریم و مهسا و حدیث و سمیرا خانم هم یه دنیا ممنون که اگه نبودن نمیدونم کارا چه طور پیش میرفت...
خلاصه از همه اونایی که زحمت کشیدن تا سفرمون یه عالمه خوب بشه ممنون...
و یه تشکر خیلی بزرگ از بنیاد امور بیماریهای خاص که بهمون لطف داشت...

در مورد پارک آبی هم بگم؛Smile (16)
متین و نگین و احیا ی عزیزم، خیلییییییییییییییییییی در کنارتون به من و عالم خوش گذشتlove28
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , eglantine , hamid , chipchip , Maz , coffeedot , mahdiye1989 , nazaninamiri70 , kaveh_plus , naazanin , hadisss , barzegar , م.ه , Hasty , matin , paeazan , علی دنیانورد , lili66 , mojtaba2iran , SSA , ahya , glassheart
خدا رو شکر که به همه خوش گدشته همیشه خوش باشینhappy0065.gif
باز هم سیب بچین حوا بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند ....
دیر بازیست شیطان فریاد میزند ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , chipchip , nazaninamiri70 , hamid , coffeedot , naazanin , hadisss , م.ه , eglantine , Hasty , paeazan , علی دنیانورد
dostani ke raftan ziyarsteton ghabol
icon_question
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , chipchip , مـه ســـا , nazaninamiri70 , hamid , coffeedot , naazanin , hadisss , eglantine , Hasty , matin , paeazan
دوستای گلم زیارتتون قبول درگاه حق تعالی icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ایشالله همیشه به گردش و مسافرت icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اونم از نوع ام اس سنتریشwink2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : chipchip , مـه ســـا , nazaninamiri70 , hamid , coffeedot , یه غریبه , naazanin , hadisss , م.ه , eglantine , Hasty , matin , paeazan , mojtaba2iran

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 50
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,299 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,549 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,776 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,166 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,904 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,633 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,467 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,610 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,324 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 16,260 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان