امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی زناشویی با ام اس از نگاه کارشناس تغذیه (مختصر)
آقا سعیدم نظرش جالب بود...
یاسی هم نظرش اینه که ام اسی ها
شاید بتونن بهتر همو درک کنن.. Smile
منم میگم مهم نیست ام اس داری یا نه
مهم اینه همدیگرو درک کنن حالا شاید
ام اس داشت بستگی به شرایط داره..
میخوام بگم آیه نیومده حتما ما ها با یه ام اسی
ازدواج کنیم یا برعکس...
تو شرایط باید بود تا تصمیم گرفت... Wink
سینا ازدواج مجدد ا پس برای چی گذاشتن
همون خواهر مهسا را دوباره بیار... Smile (16)
دیگه با بی پولی و معمولی و اینام سر میکنیم
...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سعيد جان اول ازت كلي ميخوام تشكر كنم . راستش دلم ميخواس اينو از خودت بپرسم ولي روم نشد . مرسي بابته توضيحاتت
ياسي از تو هم ممنون :-*
سلمان درسته . ما هم نگفتيم بايدي در كاره . من به شخصه سوالي تويه ذهنم داشتم كه يه جورايي جوابشو گرفتم الان Wink

راستش من خودم خيلي به اين موضوع فكر كرده ام .
اول بگم كه با هيچ كس به اندازه ي يه ام اسي راحت نيستم
و هيچ وقت هم فك كنم نميتونم اونجور كه بايد ، حرفم و دردمو به يه آدمه معمولي بزنم .
اينم شايد از غرور و تو داريم باشه . مثن هيچ وقت به مامانم حتي نميگم امروز چشمم خيلي اذيتم كرد و موقع چرخوندنش حدقه اش درد داشت ولي به دوستايه ام اسيم ميگم
نه به اين خاطر كه مامان ممكنه دركم نكنه . نه . چون دوس ندارم كسي فك كنه چون ام اس دارم حالا تا تقي به توقي ميخوره خودمو لوس ميكنم يا به مشكلاتم شدت ميدم واسه جلب توجه
يا هميشه فك ميكنم يه غير ام اسي هرچقدر هم بخواد بفهمه منو يا وانمود كنه كه ميفهمه نهايتا خيلي غلظت ميبخشه به حسم و نهايتا احساسش با ترحم قاطي ميشه.
آنارام باشید
(2009/12/28, 12:56 PM)anaram نوشته است: سعيد جان اول ازت كلي ميخوام تشكر كنم . راستش دلم ميخواس اينو از خودت بپرسم ولي روم نشد . مرسي بابته توضيحاتت
ياسي از تو هم ممنون :-*
سلمان درسته . ما هم نگفتيم بايدي در كاره . من به شخصه سوالي تويه ذهنم داشتم كه يه جورايي جوابشو گرفتم الان Wink

راستش من خودم خيلي به اين موضوع فكر كرده ام .
اول بگم كه با هيچ كس به اندازه ي يه ام اسي راحت نيستم
و هيچ وقت هم فك كنم نميتونم اونجور كه بايد ، حرفم و دردمو به يه آدمه معمولي بزنم .
اينم شايد از غرور و تو داريم باشه . مثن هيچ وقت به مامانم حتي نميگم امروز چشمم خيلي اذيتم كرد و موقع چرخوندنش حدقه اش درد داشت ولي به دوستايه ام اسيم ميگم
نه به اين خاطر كه مامان ممكنه دركم نكنه . نه . چون دوس ندارم كسي فك كنه چون ام اس دارم حالا تا تقي به توقي ميخوره خودمو لوس ميكنم يا به مشكلاتم شدت ميدم واسه جلب توجه
يا هميشه فك ميكنم يه غير ام اسي هرچقدر هم بخواد بفهمه منو يا وانمود كنه كه ميفهمه نهايتا خيلي غلظت ميبخشه به حسم و نهايتا احساسش با ترحم قاطي ميشه.
من هم قبل از ازدواج خيلي با اين مسائل درگير بودم راستش چندتا خواستگاري هم رفتم كه تو سه تاش قبولم كردن ولي من مدام از خودم ميپرسيدم كه چرا؟ چرا با اينكه وضع من را ميبينند قبول كردند البته اونموقعها يك عصا داشتم چهارمي كه از بقيه معقول تر بود گفت نه گفت ميترسه كه كم بياره با اينكه از من خوششم اومده بود Smile Smile Smile خلاصه ديدم حرف راستو اين آخري گفت اين بود كه چند بار كه انجمن ام اس رفته بودم مهناز رو اونجا ديدم و چند جلسه ملاقات بعد هم ازدواج كرديم به همين راحتي
Smile
حالا صفحه نذارين پشت سرم بگين آنا ميخواد شوهر كنه ها!
ما قبلن بله رو گفتيم� Smile
دادگاه هم رفيتم
الان تويه پروسه ي جدايي ميباشيم� Smile
خانومايي كه شوهر ميخوان . بزودي داداش مهسا سرش خلوت ميشه و در اختيارتون قرار ميگيره� Smile (16) Smile (16)
مخلص مهسا خانوم� Wink
آنارام باشید
[quoe='salman121' pid='eline='1261990908''']
همون خواهر مهسا را دوباره بیار... Smile (16)
دیگه با بی پولی و معمولی و اینام سر میکنیم
...
[/quote]

قابل توجه برادران محترم!!!!!

مهسا خواهر نداره. همون برادرشو زن داديد بسه !!!!

(2009/12/28, 01:34 PM)anaram نوشته است: خانومايي كه شوهر ميخوان . بزودي داداش مهسا سرش خلوت ميشه و در اختيارتون قرار ميگيره� Smile (16) Smile (16)
مخلص مهسا خانوم� Wink

باشه عروس گلمممم. به هم مي رسيم Smile

:Smile
من که سرگیجه گرفتم

اصلا بی خیال بابا
بخورین و بخوابین اینقد رحال میده که خدااااااااااااااااااااااا میدونه
بدون هیچ درد سری بدون هیچ ونگ وونگه بچه ای
آی حال میده در ارامش� Smile (16) Smile (16)

اینقدر فکر نکنین وگرنه همین یه ذره مغزی هم مونده تخریب میشه ها گفته باشم� Tongue

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
سعيد خدايي دم خانومت گرم
البته سميه خانم من هم بنده خدا هيچي برا من كم نذاشته همه جوره هواي زندگيمونو داره
(2009/12/28, 02:43 PM)Mahsa نوشته است: قابل توجه برادران محترم!!!!!

مهسا خواهر نداره. همون برادرشو زن داديد بسه !!!!

منم منظورم از سراغ دارم و خواهر برادر مهسا خود مهسا بود� Smile Smile
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
حالا اینجا بد نیست بگم من یه خواستگار دارم که ام اس نداره ولی بعلت مشکلی که قبلا داشته بچه دار نمیشه
ام اسی بودن منم قبول کرده بنظرتون چیکاری درسته؟وچرا؟
من در مورد این موضوع به کسی چیزی نمی تونم بگه چون هیچ کس حتی خونوادم نمی دونن من ام اس دارم در ضمن اگه بگم اوون همچین مشکلی داره حتما خونواده مخالفت می کنن چون نمی دونن دختر خودشون....
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
(2009/12/29, 09:34 AM)simorgh نوشته است: حالا اینجا بد نیست بگم من یه خواستگار دارم که ام اس نداره ولی بعلت مشکلی که قبلا داشته بچه دار نمیشه
ام اسی بودن منم قبول کرده بنظرتون چیکاری درسته؟وچرا؟
من در مورد این موضوع به کسی چیزی نمی تونم بگه چون هیچ کس حتی خونوادم نمی دونن من ام اس دارم در ضمن اگه بگم اوون همچین مشکلی داره حتما خونواده مخالفت می کنن چون نمی دونن دختر خودشون....
من فکر میکنم خودت عقل داری که هیچ از اون مهمتر دل داری ...
ببین دلت چی میگه ...نمیدونم چرا همه به فکر این هستن که بعد از ازدواج بچه رو چی کار کنیم ؟؟؟؟
سیمرغ عزیز منظورم تو نیستی
ولی کلا میگم ... چرا برا ما جهان سومیا زندگی و عشق بدون بچه در آینده معنی نداره ؟؟؟؟
مگه مغز انیشتین و داریم که میخوایم ادامه نسل بدیم ؟؟؟؟
توی جهان سوم چه چیزی آینده بچه رو تضمین میکنه ؟؟؟؟
مگر بچه شیرخواره ۲ ماهه ای که مادرش فوت کرده و پدرش هم فرار کرده و الان هم یتیم مانده بچه نیست ؟؟؟؟

والسلام علیکم و الرحمه الله و برکاته
انشاالله بقیه مطالب را جلسه بعد در حضور شما جوانان عزیز ...... ادامه خواهیم داد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه هایی برای زندگی راحت تر با ام اس yas8866 7 3,426 2018/01/13, 11:53 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دانستنی های تغذیه و ام اس shahrzad 39 16,474 2016/08/08, 08:31 AM
آخرین ارسال: niloofary
  مشخصات بیماری ام اس در یک نگاه constant 0 2,316 2013/03/24, 04:55 PM
آخرین ارسال: constant
  باامید,زندگی طولانی ترازام اس است sargol 0 2,366 2012/12/10, 02:19 PM
آخرین ارسال: sargol
  «ام .اس» پایان زندگی نیست ana90 1 2,822 2011/10/04, 03:37 PM
آخرین ارسال: پویش
  باز هم تغذیه از نگاهی دیگر برای زندگی با ام اس Sina 12 8,346 2010/01/03, 04:04 PM
آخرین ارسال: nazaninn
  همه چیز داریم از یوگا گرفته تا تغذیه .. aztab 0 2,528 2009/12/14, 03:36 PM
آخرین ارسال: aztab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست