امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زندگی زناشویی با ام اس از نگاه کارشناس تغذیه (مختصر)
(2009/12/29, 09:34 AM)simorgh نوشته است: حالا اینجا بد نیست بگم من یه خواستگار دارم که ام اس نداره ولی بعلت مشکلی که قبلا داشته بچه دار نمیشه
ام اسی بودن منم قبول کرده بنظرتون چیکاری درسته؟وچرا؟
من در مورد این موضوع به کسی چیزی نمی تونم بگه چون هیچ کس حتی خونوادم نمی دونن من ام اس دارم در ضمن اگه بگم اوون همچین مشکلی داره حتما خونواده مخالفت می کنن چون نمی دونن دختر خودشون....
من با سينا موافقم عزيزم .
بشين با خودت سبك سنگين كن . پيش از اونكه به بيماري خودت و مشكل اون فك كني به شخص اون آدم فك كن .
آنارام باشید
سیمرغ عزیز

به نظر من اول مشکل رو با خودت حلاجی کن و توی خودت حلش کن اگه خودت مشکلی با بیماری اون نداری خوب بیشتر راحو رفتی. وقتی حتی خانوادت از مشکل تو خبر ندارن چه دلیلی داره از مشکل اون بنده خدا با خبر بشن. ولی اگه خودت می‌خوای با اون باشی و اونا هم متوجه بیماری ایشون شدن باید از خودت هم به اونا بگی و صادقانه و شجاعانه پای این قضیه وایسی. بعدش هم ببین اصلا بچه چه جایگاهی توی زندگیت داره چقدر از زندگیت رو یه بچه می تونه پر کنه . اگه واقعا بخش اعظم زندگیت ممکنه به یچه تعلق بگیره پیشنهاد میکنم همین الان این قضیه رو ببوسی بزاری کنار چون چند صباحی که بگذره این موضوع اذیتت میکنه. ولی سعی کن منطقی تصمیم بگیری. ارجعیتها تو تو زندگی درست رده بندی کنی عزیزم� موفق باشیWink
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
اصل مطلب خودتی خودش
به قول سینا این همه بچه ها بی سرپرست
یکیشون از نوزادی بیارین بزرگ کنین
همین دفعه ای دختر خاله ام بچه دار نمی شدن رفتن یه نوزاد اوردن
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
صديقه جون از همه مهم تر اينه كه ببيني طرفت رو چقدر دوست داري
آيا اينقدر دوستش داري كه همه چيز رو قبول كني؟
ولي بچه ها من گاهي فكر مي كنم اگه ما بچه داشته باشيم خيلي در حقش ظلم كرديم
آخه اون طفلكي ممكنه مجبور بشه از پدر يا مادر ام اسيش مواظبت كنه
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
صدیقه جون به نظر من به خانوادت نگفتیم نگفتی مشکل اون آقا رو مهم خودتی که اگه دوسش داری خوب بله رو بگو یه شیرینیم به ما بده Wink

کلا مسئله ی بچه نمیدونم چرا انقد مهمه واسه بعضیا بخدا بچه به نظر من کوچکترین ارزشی نداره که به خاطر اون بخوای در انتخاب همسر شک کنی Wink
واقعا من متاسفم وقتی مردایی رو میبینم که بخاطر بچه دار نشدن زنشونو طلاق میدن احمق به این میگن Wink

من که عمرا نزارم زنم نه ماه عذاب بکشه بزرگ کردن بچه پرورشگاهی بهترین نعمته Wink
خلاصه اینکه صدیقه جون بچه دار نشدن مشکل بزرگی نیست بیشتر رو شخص اون آقا زوم کن و ببین معیارات با اون میخونه یا نه Wink
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
ممنونم از همتون
دوستتون دارم :-* :-* :-*
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
(2009/12/29, 09:34 AM)sedigheh نوشته است: حالا اینجا بد نیست بگم من یه خواستگار دارم که ام اس نداره ولی بعلت مشکلی که قبلا داشته بچه دار نمیشه
ام اسی بودن منم قبول کرده بنظرتون چیکاری درسته؟وچرا؟
من در مورد این موضوع به کسی چیزی نمی تونم بگه چون هیچ کس حتی خونوادم نمی دونن من ام اس دارم در ضمن اگه بگم اوون همچین مشکلی داره حتما خونواده مخالفت می کنن چون نمی دونن دختر خودشون....

صديقه جان به نظر منم بايد اول ببيني خودت كجا ايستادي بعد بچه كجاي زندگيت قرار داره و جقد برات مهمه كه بچه داشته باشي بعدشم نبايد همه چي رو ساده گرفت. ببين چند سال بعد هم همين چيزا رو از اون آقا ميخواي يا ... خوب سبك سنگين كن خانومي
اما در كل منم با سينا موافقم مگه همه چي زندگي بچه هستش كه خودمونو براش بكشيم؟
خوب باشيد و خوب بمانيد
به نظر من اگه این وسط به هم علاقه دارید بدون در نظر گرفتن مسائلی که
گفتی با هم شروع کنین با کسی هم مسائلو مطرح نکنین فقط یه مورد میمونه
اینده.همیشه در رو یه پاشنه نمیچرخه.به همدیگه تعهد کتبی بدین که هیچکدوم در مورد این مسائل حق اعتراض نداره.
بچه دار نشدن مهم نیست اصل زندگی شما دوتاست در اخر شما دوتائین که واسه هم میمونین این قانون طبیعتهRolleyes
زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه هاست
سلام به همگي مخصوصاٌآقا سينا icon_biggrin
من سايتو نظاره ميكردم icon_question
متاسفانه افتخار همياري شما بچه هارو نداشتم ببخشيدangry3
سينا خان من تمام اين اطلاعاتو داشتم ومنتظر پاسخ آقا خواستگار بودمكه شكر خدااونم موافقهHeartالبته بعد از پايان درسش love51
فعلاٌبايagreement2
@صدیقه:بابا این که بزرگترین شانس زندگیته!اگه خواستگارت بقیه چیزاش خوبه معطل نکن بچه دار نشدن طرف مقابل بزرگتریت شانس برا یه دختر ام اسیه دیگه از بابت فکر بچه راحتی
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه هایی برای زندگی راحت تر با ام اس yas8866 7 3,321 2018/01/13, 11:53 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دانستنی های تغذیه و ام اس shahrzad 39 16,173 2016/08/08, 08:31 AM
آخرین ارسال: niloofary
  مشخصات بیماری ام اس در یک نگاه constant 0 2,294 2013/03/24, 04:55 PM
آخرین ارسال: constant
  باامید,زندگی طولانی ترازام اس است sargol 0 2,338 2012/12/10, 02:19 PM
آخرین ارسال: sargol
  «ام .اس» پایان زندگی نیست ana90 1 2,787 2011/10/04, 03:37 PM
آخرین ارسال: پویش
  باز هم تغذیه از نگاهی دیگر برای زندگی با ام اس Sina 12 8,253 2010/01/03, 04:04 PM
آخرین ارسال: nazaninn
  همه چیز داریم از یوگا گرفته تا تغذیه .. aztab 0 2,505 2009/12/14, 03:36 PM
آخرین ارسال: aztab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست