•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
والله منم نمي دونم چه جورياس اما اين چيزيه كه نوشته بودن تو اينترنت
لابد ضرر نداشته كه تونسته دووم بياره ديگه يا شايد زنبورهاشو ضعيف كرده چه ميدونم icon_cryicon_cryicon_cry
خوب باشيد و خوب بمانيد
ولی خیلی از دکترها این روش درمانی رو اصلاً قبول ندارند.
و از نظر علمی اونو رد میکنند confused2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
من راجع به زنبور و درمان توسط نيش زنبور خيلي جا ها شنيدم و حتي از نزديك كاربردش رو هم ديدم كه يه نفر واسه درد زانو روزي يه باز از نيش زنبور استفاده ميكرد (روزي سه تا زنبور ميزاشت رو زانوهاش تا نيشش بزننconfusedconfusedconfusedconfused) تا يك ماه البته تقريبا از روز هفتم يا هشتم ديگه نيش زنبور اذيتش نميكرد و يه بي حسي هم تازه ميداد به زانوهاشwink2
بعدش واسه شش ماه خوب شد و از درد زانو خلاص شده بود و البته اين دروان ابدي نبود مقطعي بود (همش هم طبق دستور و زير نظر پزشك بوده ها)
ولي واسه ام اس نميدونم چطور ولي اينو هم شنيدم و خوندم مثل بقيه فقطDodgy
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
منم از مادربزرگم شنیدم که قدیما برای زانو درد روی زانوشون زنبوز میزاشتن که نیششون بزنه confused
ولی خب به قول نازنین جون درمان قطعی نبوده، فقط مقطعی باعث تسکین درد میشده Smile (52)
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
من بیشتر روشها را امتحان کردم. زنبوردرمانی را هم قرار بود امتحان کنم که از داروهای گیاهی نتیجه گرفتم و زنبور درمانی نکردم اما شنیده بودم که این روش هم موثر هست.
مادربزرگم این روش را برای خودش انجام میداد برای تسکین درد و کاهش ورم دست و پاهایش.. (البته به من توصیه نکرد.)
سلام به همه دوستان من دیروز برای تست و مشورت پیش پزشکم رفتم و در مورد درمان با نیش زنبور سوال کردم و خواستم که اگر اجازه می دن و صلاح می دونن من هم اینکار را بکنم اما متاسفانه ایشون نذاشتن و گفتن این موضوع هنوز تو علم پزشکی تأیید نشده و من نباید اینکارو بکنم می خواستم از شماها هم خواهش کنم وقتی میرین پیش پزشکتون ازشون مشورت کنین برام جالبه بدونم نظرات دکترامختلفه یا همشون همینو میگن ممنون.Huh
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
 تشکر شده توسط : Ali 324
به نظر من چون عوارض بیماری ما ناشی از مغزه ولی در بعضی اندام مثل زانو خودش رو نشون میده نباید انتظار داشت مثلا زنبور زانو رو نیش بزنه و زانو بهبود پیدا کنه بلکه اگه اثر داره ناشی از وارد شدن مواد نیش زنبور در جریان خون هست که اختلال ایمنی بدن رو کاهش بده و باعث بهبودی بشه.یعنی به نظر من روی مغز اثر داره تا روی عصب اندام.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
سلام
ممنون که این اطلاعات رو دادی من خودم قصد داشتم انجام بدم ولی موندم انجام بدم یا نه؟
الان نتیجه گرفتی براتن خوب بوده.
اگه نتیجه گرفتی چرا دوباره تزریق؟
آقای اکبری لطفاً بیاین بیشتر در این مورد توضیح بدید!
یعنی شما خودتون هم انجام دادید و نتیچه نگرفتید یا اینکه نتیجه نسبی گرفتید؟
اصلاً وضعیت بیماریتون چه طور بود که رفتید زنبور درمانی؟ بعد از اون چه تغییراتی داشتید؟
ممنون میشم که پاسخ این سوالها رو کامل بدید.
 تشکر شده توسط : نازی ی
امروزه كمتر كسي است كه از خواص درماني عسل‌هاي طبيعي در بهبود و درمان زخم و اسكار سوختگي بي‌خبر باشد يا از فوايد درماني عسل در بهبود درمان بيماري‌هاي قلبي- عروقي اطلاعي نداشته باشد. اما شيوه درماني «زنبور درماني» از آن دست روش‌هايي است كه ممكن است كمتر با آن آشنا باشيد؛ شيوه‌اي كه درمانگران و متخصصان با كمك نيش زنبور عسل به درمان برخي از بيماري‌ها از قبيل اختلال‌هاي دستگاه عصبي، زونا،‌ ام. اس و برخي از فلج‌هاي موضعي مي‌پردازند.

---------------------------------------------------------------------------------------

نيش درماني

سازمان بهداشت جهاني شيوه درماني «زنبوردرماني» را زيرمجموعه مكاتب درماني طب مكمل و جايگزين در جهان مي‌داند و آن را از جمله موفق‌ترين درمان‌ها در درمان بيماري‌هاي جسمي و روحي مي‌شمارد. در اين شيوه درماني متخصصان با كمك نيش زنبور عسل يا سمي كه از بدن اين حشره به دست مي‌آيد، براي درمان اقدام مي‌كنند. در حقيقت بيماراني كه به اين طريق دريافت مي‌شوند يا به‌صورت مستقيم يا با تزريق سم نيش زنبور و تحريك سيستم ايمني بدن به درمان بيماري خود كمك مي‌كنند. به اين ترتيب كه با تحريك سيستم ايمني بدن، آنتي بادي‌هايي در بدن توليد و وارد خون مي‌شود كه روند درماني بيماري را سرعت مي‌بخشد.

---------------------------------------------------------------------------------------

اميدي براي ام.‌اس

يكي از چشمگيرترين خواص درماني زنبوردرماني تاثير حيرت‌آور آن در بهبود بيماران مبتلا به ‌ام.اس است. اين شيوه درماني قادر است پيشرفت بيماري ‌ام.اس را در افراد مبتلا به اين بيماري تا حد قابل ملاحظه و چشمگيري به تاخير بيندازد. در اين شيوه درماني سم نيش زنبور به بازسازي و ترميم غلاف‌هاي مياني اعصاب كمك مي‌كند، غلاف‌هايي كه تخريب و سستي آن‌ها در دستگاه عصبي بدن موجب بروز بيماري‌ ام.اس در افراد مي‌شود. خوشبختانه آزمايش‌ها و تحقيق‌هاي مختلفي در سراسر جهان درباره خواص درماني زنبوردرماني در زمينه درمان ‌ام.اس ثبت شده كه همگي آنها از بهبود روند درمان و همين‌طور طولاني‌تر شدن حملات در بيماري‌ ام. اس خبر مي‌دهند.

سمي كه شما را در مقابل سرطان محافظت مي‌كند

زنبوردرماني در كنار ديگر شيوه‌هاي درماني طب كنوني يك درمان مكمل و كمكي محسوب مي‌شود كه روند رشد سلول‌هاي سرطاني را در بدن فرد مبتلا به سرطان بسيار كند مي‌كند و از طرفي موجب افزايش طول عمر بيمار مي‌شود. در اين شيوه درماني بيمار با دريافت سم نيش زنبور به‌صورت تزريق‌هاي سطحي و زيرپوستي به تخليه سلول‌ها و بافت‌هاي سلولي مرده‌اي كه موجب ابتلاي افراد به سرطان مي‌شوند به پيشگيري و همين‌طور درمان كمك مي‌كنند. به اين ترتيب بيمار با دريافت سم زنبور مي‌تواند در شرايط بهتري با بيماري سرطان مبارزه كرده و شانس بيشتري براي درمان داشته باشد.

به توصيه درمانگران طب سنتي ايران مصرف روزانه 2 تا 3 قاشق غذاخوري عسل در وعده صبحانه در پيشگيري از ابتلا به سرماخوردگي و آنفلوآنزا در فصل‌هاي سرد سال كمك مي‌كند

اول تست كنيد

دريافت سم نيش زنبور همانند دريافت آمپول پني‌سلين نياز به تست دارد. يعني هر فردي نمي‌تواند بدون تست از شيوه درماني زنبور درماني استفاده كند. بنابراين متخصصان زنبوردرماني پيش از توصيه اين شيوه درماني با تزريق سطحي سم زنبور به بدن بيمار از عدم‌واكنش و تحريك پذيري بدن بيمار مطمئن مي‌شوند و درصورتي كه بدن او نسبت به دريافت اين سم واكنش و حساسيت نشان نداد، نسبت به درمان بيمار با كمك اين شيوه درماني اقدام مي‌كنند.

موثر و خطرناك

شيوه درماني «زنبوردرماني» امروزه به‌عنوان يك روش موثر در درمان بيماري‌ها و اختلالات عصبي، انواع فلج‌ها، برخي سرطان‌ها،‌ ام.اس، زونا و برخي از بيماري‌هاي گوارشي موثر است. بسياري از درمانگران و متخصصان در سراسر جهان اين شيوه درماني را يكي از معجزات درماني در طبيعت مي‌دانند كه تاثير بسيار قدرتمندي در روند درماني بسياري از بيماري‌ها داشته است. اما اين شيوه درماني به‌رغم همه ويژگي‌ها و خواص مفيدي كه دارد، شيوه درماني‌اي است كه نياز به دقت زيادي در زمينه درمان دارد. زيرا تداخل داروهاي شيميايي با دريافت نيش زنبور در اين شيوه درماني از جمله خطرناك‌ترين و مرگ‌بار‌ترين عوارض ناشي از استفاده از اين شيوه درماني است. از اين‌رو توصيه اكيد متخصصان اين شيوه درماني را بايد در زمينه پرهيز از مصرف داروهاي مسكن از قبيل استامينوفن، سرماخوردگي بزرگسال، آسپرين، بروفن و برخي از داروها كه پزشك با بيمار در ميان مي‌گذارد، را جدي گرفت و به آن عمل كرد.

سرخي و خارش طبيعي است

سرخي و خارش پوست بعد از زنبور درماني و تزريق سم زنبور عسل به بيمار يكي از عوارض جانبي اين شيوه درماني است. غالب افرادي كه از اين شيوه درماني استفاده مي‌كنند با اين مسئله آشنا هستند. اين سرخي و خارش پس از دريافت سم به‌صورت تزريق يكي، 2روز بيمار را همراهي كرده و پس از آن از بين مي‌رود. علاوه بر اين تپش قلب، افزايش فشار خون، افزايش دفعات تنفس و در برخي موارد بروز تهوع و استفراغ در بيمار از ديگر عوارض جانبي اين شيوه درماني است كه در مقايسه با خواص درماني و معجزه آساي اين شيوه در درمان‌ام.اس و برخي از بيماري‌هاي سرطاني قابل چشم‌پوشي است.

6+1 نكته كاربردي درباره عسل

1 - عسل علاوه بر خواص خوراكي كه دارد به‌صورت موضعي نيز شفابخش است. بسياري از درمانگران طب مكمل استفاده از خمير تهيه شده از عسل و دارچين را براي كاهش و تسكين ورم و دردهاي مفصلي مؤثر مي‌دانند.

2 - به توصيه درمانگران طب سنتي ايران مصرف روزانه 2 تا 3 قاشق غذاخوري عسل در وعده صبحانه در پيشگيري از ابتلا به سرماخوردگي و آنفلوآنزا در فصل‌هاي سرد سال كمك مي‌كند.

3 - مصرف روزانه عسل در وعده صبحانه به كاهش ميزان كلسترول خون و همين‌طور تنظيم عملكرد دستگاه تنفسي و مجاري آن كمك مي‌كند.

4 - عسل علاوه بر افزايش ميزان ايمني و مقاومت مي‌تواند با بهبود عملكرد گلبول‌هاي سفيد خون سيستم دفاعي بدن را براي مبارزه با ويروس‌ها و باكتري‌ها تقويت كند.

5 - متخصصان و درمانگران چيني نوشيدن چاي عسل و دارچين را يكي از بهترين راه حل‌ها براي پيشگيري از پيري سلول‌ها و بافت‌هاي بدن مي‌دانند. آن‌ها معتقدند كه اين چاي موجب افزايش طول عمر انسان مي‌شود.

6 - امروزه بسياري از متخصصان طب كنوني به‌ويژه افرادي كه در حوزه پوست و درمان سوختگي‌ها فعاليت مي‌كنند به خواص درماني و موثر عسل در بهبود زخم‌هاي سوختگي ايمان دارند.

7 - به اعتقاد درمانگران مكتب طب آيورودا نوشيدن روزانه يك فنجان آب، يك قاشق غذاخوري عسل و يك قاشق مربا خوري دارچين به‌صورت ناشتا به كاهش وزن و افزايش متابوليسم و سوخت و ساز بدن كمك مي‌كند.

-------------------------------------------
سایت ام اس سنتر در قبال این روش درمانی هیچ مسئولیتی ندارد
-------------------------------------------
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : zenith

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,411 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,491 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,305 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان