•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
مايا جون نگران نباش اگه خطرناكم باشه من worry نميشم smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام به همگی من توی ایران این خبرو شنیدم البته برادرم این مردی که ام اس داشت و با این روش خوب شد رو دیده
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خداهستicon_question
 تشکر شده توسط : yummy
ستایش خانم اون که مرد نبوده.زن بوده.
(2010/04/07, 08:48 PM)maya نوشته است: گزارش خبرآنلاین، این زن 45 ساله به خاطر ابتلا به بیماری ام اس زمینگیر بود. او خود را در مدت 18 ماه در معرض نیش زنبورهای عسل قرار داد تا دردها وعوارض این بیماری خطرناک را کاهش دهد.

زن انگلیسی با سم درمان کننده زنبورهای عسل هم اکنون می تواند روی پاهایش بایستد.

پزشکان می گویند: سم زنبور عسل علاوه بر اینکه دردهای بیماران مبتلا به بیماری ام اس را کاهش می دهد میزان مقاومت بدن انسان را افزایش می دهد.

www.asriran.com

mayaجان خبر خوبیه.ولی 1500 تا زنبورو از کجا پیدا کنیم؟زنبورا که همشون 1بار مصرفن و تا 1 نیش میزنن میمیرن.laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/04/08, 02:02 PM)mirali نوشته است: ستایش خانم اون که مرد نبوده.زن بوده.

mayaجان خبر خوبیه.ولی 1500 تا زنبورو از کجا پیدا کنیم؟زنبورا که همشون 1بار مصرفن و تا 1 نیش میزنن میمیرن.laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3 laughing3
,fekr konam alan ampoli ke havi nishe zanbore asal bashe to bazare niazi be khoshonat nist ke 1500ta zanboro bokoshim
دلتون مياد معلوم نيست چندتا زنبور رو بايد بكشيد كه خودتون خوب بشيد. زنبور عسل وقتي نيش مي زنه خودش مي ميره.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Sina , mirzaee , havaars
من نمی خوام 1500 تا زنبور بدبخت و بکشم تا خوب بشم آخه آه و نالش احتمالا منو می کشه ...
ولی اتفاقی دیشب توی یه جمعی خانومی رو دیدم که ام اس داشت و آونکس مصرف میکنه. می گفت که یه بار پیش یه دکتری به نام عقیلی رفته و اون یه سری معجون و چیزای دیگه واسش تجویز کرده. از جمله درمانهای اون دکتر زنبور درمانی هم بوده که بهش یاد داده. اون خانومه معجونا رو یه بار استفاده کرد و دیگه دنبالش نرفت ولی از زنبور درمانی استفاده می کنه و می گه همیشگی نیست هر وقت یه زنبور گیرم اومد میزارم رو پام و هر جایی از بدنم که کوفتگی داره که نیش بزنه و می گفت که فوق العاده بهش کمک می کنه و تاثیر داره.
حالا من وسوسه شدم که برای یک بار هم که شده این کارو بکنم ولی زنبور گیرم نمیاد !!!×!!!
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
سلام.ببین عزیز همه چیزممکنه ولی فکر کن توی ایران من برم توی یک محفظه با 1500 زنبور (منظورم بدون تحقیقاتی که پزشکان ایرانی می ترسندخسته بشند انجام بدندیا بدون یک پزشک همراه در طی آزمایش) حالا اگه ام اس نداشته باشم فکر می کنم از نیش زنبور بمیرم!
18 ماه طول کشیده تا 1500 تا زنبور نیشش بزنه ، نه اینکه بره تو محفظه ای که 1500 تا زنبور توشه!
میمرد اگه این جوری بود
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
خوب بگو 18 ماه ماه 1روز در میان تزریق می صرفه یا 1500 تا توی 18ماه؟
حداکثر تعداد جلسات زنبور درمانی در هفته دو باره. یعنی توی هر هفته دو تا زنبور نیش میزنه . با این حساب میشه سالی 96 زنبور . حدود 15 سال طول میکشه تا 1500 تا زنبور نیش بزنه .حالا من نمیدونم توی 18 ماه چه جوری شده؟؟
خب سمه دیگه هر چی باشه! نمرده چرا؟؟؟

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,332 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,450 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,271 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان