•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
من که اتفاقی یه زنبور نیشم زد کارم به بیمارستان کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمی دونم شاید به طبع آدمها ربط داده بشهangry2یه دونش به من که نساختHuh
 تشکر شده توسط : نازی ی
دوستانی که رفتن زنبور درمانی اصلا راضی نبودن
می گن هیچ تاثیری نداره و کلی هم درد داره
این چه کاریه آخه؟؟؟confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : نازی ی
من در دسترسم هست
زیااااااااد.ولی خیلی درد میکنه آخهsad2 ورم هم میکنهsad2 چطوری باید تحمل کرد بعد ببینیم خوبه واقعا یا نهsad2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
منم این دکتر روازاده 20 تا زنبور تجویز کرد که به مچ دست و پام بزنم منم راستشو بخواین ترسیدم نرفتم.
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : *sharzad.s* , نازی ی
خوب این زنبوردرمانی خیلی سال است که در یک کلینیکی در آمریکا انجام می‌شد من مستندش را دیده بودم. اگر مؤثر بود تا الآن رسمیت پیدا می‌کرد. بعدش هم اینکه من دو بار زنبور نیشم زده است، یکبار زنبور وحشی که رفته بودم توی شوک! بیهوش شده بودم! البته بچه بودم اون موقع. یکبار هم 4 سال پیش زنبور عسل نیشم زد و تا بخودم بیام نیشش فرو رفت. شدیداً متورم شد ماهیچه‌ی ساق پام و ملتهب و دردناک شد. به نظرم من حساسیت دارم به نیش زنبور.

ولی وقتی از سم عقرب دارویی برای درمانِ تومورهای مغزی تهیه می‌کنند، امکانش هست که سم زنبور هم برای درمان ام.اس مفید باشد.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : yummy
راستش یه ماه پیش یه زنبور منو نیش زد بعد کلی درد همون روز تزریق هم داشتم آخ نمی دونید چه بلایی هم سرم اومد تا به الن این قدر محل تزریقم درد نگرفته بود طوری که تا 3، 4 روز نمی تونستم راه برم. شاید تحقیقات بعد ها نشون بده که موثره ولی فکر نمی کنم به این شکل باشه مسلما نحوه استفاده باید یه فرقی داشته باشه.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
بچه ها لطفا به فکر نسل کشی زنبورا نباشید
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
دوستان عزیزم دکتر صحرائیان تو سمپوزیوم گفت:این نوع درمان بی فایدست و مثل
honey moon (ماه عسل) میمونه که فقط اولش به آدم حال میده و آدمو سرحال میکنه.بعدش تضمینی برای خوب موندن وجود نداره.angry2
در ضمن یکی از بچه های سایت(احسان) از قول دکترش میگفت حتی ممکنه این نوع درمان خطرناک هم باشه
بچه ها خواهش میکنم برای درمان دست به هر کاری نزنید
البته من خودمم یه بار امتحانش کردم اما فقط یه بارbadtaste
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , naz.gigili , arezooo82 , نازی ی
نميدونم تا حالا زنبور نيشتون زده يا نه ، به نظر من نيش يه دونشم وحشتناكه چه برسه به ١٥٠٠ تا، من اگه ٥ تا زنبورم به طرفم هجوم بيارن درجا سكته زدم اونوقت بر اثر سكته زمينگير ميشم به جاى ام اس Confused:60:
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : nanaz
بچه ها اين كار اشتباهه آدم هايي را ديدم كه اولش بهتر شدن بعد واقعا بدو بدتر شدن
1اين كاره خوبي نيست
با هفته اي 1500 تا ركورد دارم هركس سوالي داشت در خدمتم
يادمان باشد. اگر خاطرمان تنها شد ......................... دل به هر بي سر و پا يي ندهيم
...
 تشکر شده توسط : فرناز , earth , sooorooosh , شهرزاد , نازی ی , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,450 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,496 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,314 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان