•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان و خصوصیات آنها
(2010/10/15, 10:01 PM)sahar نوشته است: من اگه یکی رازشو بهم بگه و تاکید کنه به کسی نگو نمیگم یعنی سخته واسمااااا اما تحمل میکنمsad2مخصوصا اینکه بگه به حمید هم نگوlaughing3

سحر تو خيلي راز نگه دار بودي من شاهدم:35:

من خيلي سخته واسم راز نگهداري ولي لازم باشه تحمل ميكنم اگه جايز باشه به يه نفر ميگم فقط
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2010/10/16, 01:01 PM)nazaninn نوشته است: سحر تو خيلي راز نگه دار بودي من شاهدم:35:

من خيلي سخته واسم راز نگهداري ولي لازم باشه تحمل ميكنم اگه جايز باشه به يه نفر ميگم فقط
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
نازنین جون من که به فرد اصلی نگفتمsmiling
آخه نازنین جون مگه میشه به اون یه نفر نگفت آخهlove51love51
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

من از بچگی رازنگهدار بودم. فکر میکنم به خاطر نوع تربیتم بود. مثلا وقتی با بابام جایی میرفتم (مثلا خونه عمه یا عمو)، مامانم اجازه نمیداد تعریف کنم چه اتفاقاتی افتاد. منهم کلی میخورد تو ذوقمwink2

اونموقع همسایمون به مامانم میگفت مثل ساواکی ها هستی. هر کاری میکنیم نمیشه از دهن این بچه یک کلمه حرف کشیدsmiling

همینطوری بزرگ شدم با این خصوصیت.. همه چیز زندگیم رمز و راز بود. رازدار دیگران بودم..

اما بعدش متوجه شدم صفت خیلی خوبی هم نبود. البته برای دیگران خوب بود اما خودم اذیت میشدم. رازهایی که همیشه یک بار سنگین بود و ناراحتی هایی که بخاطر همدردی با دیگرانی که بخاطر رازداری باهام درد دل میکردند.confused2

یک خاطره در محل کارم از رازداری: دخترخانمی که باهام همکار بود بخاطر حسادتهای زنانه باهام دشمن شده بود و این دشمنی به اندازه ای علنی بود که همه متوجه شده بودند. این حسادت بخاطر یک آقاپسر گل بودwink2
من آدم محافظه کار و رازداری بودم. قبل از اینکه باهام دشمن بشه، هیچ چیز در مورد مسائل خصوصی زندگیم نگفته بودم اما اون بهم اطمینان کرده بود و خیلی چیزها از خودش تعریف کرده بود.
چون موفق نشد در مبارزه پیروز بشه، پناه برده بود به حراست اداره. کلی چیزها در مورد حدسیاتش با یقین بهشون تعریف کرده بود..
بعدها متوجه شدم که مدتها تلفن من کنترل بوده (اونموقع هنوز موبایل برای طبقه اشراف بود) و بعد از اینکه سر نخی پیدا نکرده بودند، مامور ویژه بازپرس حراست اومد سراغمlaughing3
کلی منو سوال پیچ کرد. کلی هم تحریکم کرد که اون شخص اینطوری نامه نوشته زیرابتو زده و چنین و چنان...
کلی صحبت کردیم تا اینکه ناگهان عصبانی بلند شد، زد روی میز و گفت: من اومده بودم یه سوال ازت بپرسم، سوالی که در مورد دشمنت بود و مطمئن هستم که جوابشو میدونی اما 2ساعته که منو تخلیه اطلاعاتی کردی و هیچ جوابی ندادیAngry
منهم گفتم اگر دو روز هم بشینی جوابتو نمیگیری!! من از اعتمادی که روزی یک نفر بهم کرده برای راحتی کار شما سوء استفاده نمیکنمconfused2
با عصبانیت گفت: تو دیگه کی هستی!!badtaste
اما بعدش کلی بهم پیشنهاد کردند که برم حراست کار کنم. گفتند ما به وجود افرادی مثل تو نیاز داریم.Dodgy
نرفتم اما بعد از اون بیشتر اتفاقات محرمانه اداره را از زبون همون شخص میتونستم بشنومlaughing3laughing3laughing3
من هم ام اس داشتم.
شناخت صحيح و درک زن ها

به گفته ي روان شناسان، اغلب مردها باورهاي نادرستي در مورد زنان دارند که اغلب گله گذاري هاي آنان را شامل مي شود. اين باورهاي غلط ناشي از عدم شناخت صحيح و عدم درک روحيه ي لطيف زن هاست و آن ها را براي شناخت بيش تر آقايان از همسرانشان بيان مي کنيم:

هفت باور نادرست مردها درباره ي زن ها

1) زن ها سيري نا پذيرند

2) حفظ و نگهداري آن ها مشکل است

3) زن ها مي خواهند مردها را کنترل کنند

4) زن ها حسود هستند

5) زن ها زياده از حد احساساتي هستند

6) زن هايي که قوي و توانا هستند، نيازي به مراقبت ندارند

7) زن ها آزادي مرد را مختل مي کنند

باور غلط: زنها سيري ناپذيرند

مردها،تمايل و گرايش هميشگي زن مبني بر بهبود و اصلاح کارها را با پر توقع بودن و سيري ناپذيري مزمن او اشتباه گرفته اند. اين طبيعت زن است که به فکر بهبود، اصلاح و ارتقاء همه چيز است.

زنها- دست کم بيش تر آنها- بسيار کم توقع اند و مي توان به راحتي با کوچک ترين چيزها خوشحالشان کرد. با يک لبخند، اظهار محبت و دلتنگي در آغوش گرفتن و ... خواهيد ديد چطور از شادي لبريز خواهند گشت.

باور غلط: حفظ و نگهداري زن ها مشکل است

واقعيت اين است که حفظ و نگهداري روابط صميمي مشکل است. زن ها مي خواهند رابطه شان سالم و صميمي باشد و بدين جهت ازمردها توقع دارند براي اين منظور وقت بگذارند و بر روي صميميت رابطه تلاش کنند.

زنها استانداردهاي بالايي براي روابط صميمي خود دارند، نه از آن رو که ايرادگير و پرتوقع هستند، بلکه از آن جهت که عميقاً متعهد و پايبند بوده و مي خواهند که موفق باشند.

باور غلط: زن ها مي خواهند مردها را کنترل کنند

مردها تلاش زن را براي سازمان دهي، برنامه ريزي و حل مشکلات مي بينند و سپس آن را به اشتباه به عنوان تلاشي از جانب زن براي کنترل مرد و بهره کشي از آن تعبير مي کنند.

واقعيت اين است که زنها مي خواهند کمک کنند، ايفاي نقش کنند، بهبود بخشند، ارتقاء دهند و به حساب آورده شوند.

يکي از رايج ترين شکايت هاي زن ها از مرد زندگي شان آن است که بيش تر مردها، در فرآيند تصميم گيري خود، زن ها را دخالت نمي دهند. از آن جا که زن ها از اين احساس بيزارند، پس تلاش مي کنند تا خود را به نحوي در جريانات زندگي همسرشان وارد کنند. بدين معنا که سوال مي پرسند و راه حل ارايه مي دهند. مرد، علاقه و کمک همسرش را به معناي تلاش براي مداخله و سلطه جويي معنا مي کند.

اولويت اول يک زن در زندگي محبت است. اگر همسرش را ناراحت ببيند، دوست دارد به او کمک کند. اگر او را در مواجهه با مشکلي ببيند، مي خواهد راه حلي ارايه کند، همه ي اينها به خاطر اين است که همسرش را دوست دارد و به او عشق مي ورزد.

باور غلط: زن ها حسود هستند

واقعيت اين است که زن ها محافظ و نگهبان روابط صميمي و نزديک خود هستند و مي خواهند از رابطه ي خود با مردي که دوستش دارند محافظت کنند. نه از آن جهت که به همسر خود اعتماد ندارند، بلکه از آن رو که او را دوست دارند. به طور غريزي و فطري، زنان از هر چه برايشان ارزشمند باشد، مراقبت مي کنند.

باور غلط: زن ها زيادي احساساتي هستند

يکي از زيباترين ويژگي هاي زنها اين است که قابليت اين را دارند که حس کنند و احساس داشته باشند و اين احساسات را نشان دهند و ابراز کنند و اين موهبتي بس گران بهاست. اما باور غلط اين است که نشان دادن احساسات ،کيفيتي ضعيف تر و ناخواستني تر از پنهان کردن احساسات مي باشد. اين همان پيامي است که اغلب مردها در کودکي وهنگامي که پسربچه اي بودند دريافت کرده اند. اين که گريه نکردن، بهتر از گريه کردن است. خشن و قوي بودن، بهتر از ترسو بودن است. مستقل بودن بهتر از نيازمند بودن است.

بنابراين مردها، اغلب احساسات طبيعي زن ها را به غلط ،ضعف نفس تلقي مي کنند و توانايي آنها را در حس کردن و احساس داشتن را به زياده روي احساسي تعبير مي کنند.مردها معمولاً زن را متهم مي کنند که زياده از حد احساساتي هستند. به اين دليل که مسئوليت گفتار يا رفتار نامهربانانه و احياناً خشونت آميز خود را نپذيرند.بيشتر زن ها زيادي احساساتي نيستند، بلکه فقط احساساتي هستند! مردها هم همينطور. اما نمي توانند به راحتي احساسات خود را نشان دهند يا ابراز کنند. حقيقت آن است که مردها به همين دليل زن ها را بسيار دوست دارند، همين حساس بودن، احساساتي بودن و توانايي حس کردن زن، دليل آن است، زيرا همين احساساتي بودن زنهاست که به آنها امکان مي دهد به مردها محبت بورزند و چنين احساسات خوبي را در آنها توليد کنند.

باور غلط: زن هاي قوي نيازي به توجه و مراقبت ندارند

اشتباهي که مردان مرتکب مي شوند اين است که قدرت و توانايي را با خودکفايي اشتباه مي گيرند. صرف اين که زني قوي و با اعتماد به نفس است به اين معنا نيست که هيچ گونه نيازي ندارد و اصلاً به اين معنا نيست که به شخص توانمند و نيرومند ديگري نياز ندارد و اين گونه نيست که هرگز خسته، ترسيده، وحشت زده و بي رمق نمي شوند.

واقعيت اين است که اگر زني به تنهايي هم قادر به انجام تمام کارها باشد، باز دوست دارد قدرت، توان، حمايت و مراقبت مردش را حس کند. هر قدر هم زني قوي و مستقل باشد، همچنان نياز دارد که احساس کند به طرق مختلف از او مراقبت مي شود.

زن هايي بيش تر نياز به توجه، حمايت و مراقبت دارند که از ديگران بيش تر حمايت و مراقبت مي کنند.

باور غلط: زن ها آزادي مرد را مختل مي کنند

مردها اغلب به اشتباه، درخواست هاي طبيعي و منطقي زن ها را مبني بر شرکت در رابطه، با تلاش زن براي سلب آزادي مرد اشتباه مي گيرند. زن ها دوست دارند روابطي متعهدانه و صميمانه ايجاد کنند.هر کسي به مجرد اين که به رابطه اي وارد مي شود، مقاديري از آزادي هاي شخصي خود را از دست مي دهد. چرا که از حالا به بعد شخصي که با او رابطه برقرار کرده ايد، به آنچه مي گوييد يا رفتار مي کنيد، واکنش نشان خواهد داد.آزادي واقعي به اين معنا نيست که چه کارهايي مي توانيد بکنيد و چه کارهايي نمي توانيد بکنيد. بلکه به معناي آزادي در محبت ورزيدن آن هم بدون ترس و دريافت کردن بدون مقاومت و دادن و بخشيدن بي دريغ مي باشد.زن ها هرگز سعي ندارند چيزي را از مرد سلب کنند. برعکس آنها مي خواهند محبت، فداکاري، از خودگذشتگي، تعهد، پايبندي و وفاداري خودشان را به مرد هديه کنند. تمام تلاش هاي يک زن براي ايجاد رابطه با همسرش و صميمي بودن و حل مشکلات است نه براي سلب آزادي از مرد.
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : zaynab , مـه ســـا
یک پژوهش که در انگلیس انجام شده است نشان می دهد که زنان فقط یک هفته تابع برنامه رژیم غذایی هستند.

به گزارش سرویس بین الملل «فردا» به نقل از سایت دیلی میل زنانی که آرزوی اندامی زیبا و هماهنگ را دارند معمولا به رژیم غذایی روی می آورند. با این حال زنان فقط یک هفته به برنامه رژیمی عمل می کنند و پس از آن دوباره به عادات غذایی سابق باز می گردند.

در پژوهش انجام شده نتایج نشان می دهد که فقط 4% زنان از زیبا و خوش اندام بودن خود مطمئن هستند. همچنین این پژوهش حاکی از آن است که زنان اراده بسیار ضعیفی در کاستن وزن خود دارند. و معمولا پس از 8 روز برنامه رژیمی خود را رها می کنند
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
باز خوبه خانمها یک هفته رژیم رو رعایت می کنند

آقایون که اساساً بی خیال رژیم هستنند

laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
یه حالی دارم این روزا
نه آرومم نه آشوبم
به حالم اعتباری نیست
تو که خوبی منم خوبم
 تشکر شده توسط : omidvar
اتفاقا زنها خیلی تلاش میکنن
باشگاه که میرفتم زنها خودشونو میکشتن که لاغر بشن و واقعا تلاش میکردن
اما تو غذا خوردن واقعا سستن
فرنوش جون راست میگی اصلا من نمیدونم مردی که رژیم بگیره وجود دارد؟confused
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

آره دختر عمه من که وهرش واسش تردمیل هم خرید اما هیکلش روز به روز اسفناکتر میشه laughing3laughing3laughing3laughing3
داره میزنه رو دست عمه ام laughing3laughing3laughing3
صبر رو نمیدونم اما پول خوبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی داد icon_biggrinicon_biggrin
دلیل این سستی اینه که بعضی ها سالها پرخوری میکنند ولی انتظار دارند یک هفته ایی لاغر بشنconfused
در حالی که رژیم پایدار رژیمیه که طولانی باشه و گرسنگی توش نباشه بلکه فقط از کمیت غذا به مرور کم بشهicon_cry
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند pedram 0 2,476 2014/07/25, 02:42 PM
آخرین ارسال: pedram
  خانه داری زنان از نگاه مردان paeazan 0 2,415 2014/04/19, 01:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  مردان بهتر رانندگی می کنند یا زنان؟/مناظره خیالی لاله صدیق و مایکل paeazan 5 4,608 2013/12/02, 12:16 AM
آخرین ارسال: منصور91
  آیا تاثیر اتفاقات دوران کودکی افراد در چهره آنها دیده میشود paeazan 0 2,945 2013/09/26, 01:57 PM
آخرین ارسال: paeazan
  کدام باهوشترند، زنان يا مردان ؟ ثریا 37 19,060 2012/12/01, 01:20 PM
آخرین ارسال: sargol
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک میکنند sargol 0 1,881 2012/11/21, 08:41 PM
آخرین ارسال: sargol
  زنان و رانندگی nahid 167 79,934 2012/03/08, 10:59 PM
آخرین ارسال: yummy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان