•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان و خصوصیات آنها
نظرسنجی شون بدرد خودشون می خوره اصلنم این طور نیست

من که خودم اگه یه چیزی رو بهم بگن نگو به کسی به هیچ عنوان نمیگم

برای همون دوستام خیلی حرفاشون رو بهم میگن و منم شدم صندوقچه اسرارشون confused

ولی خودم حرف دلم رو به هیچ کس نمیگم حتی به نزدیک ترین دوستام angry2
.
غروب شد خورشيد رفت.
آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت.

آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند...
بستگي داره كه چه رازي باشه. اگه كسي بهم بگه به كسي نگو منم به هركسي بگم بهش مي گم كه حتما" به كسي نگه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
من اگه یکی رازشو بهم بگه و تاکید کنه به کسی نگو نمیگم یعنی سخته واسمااااا اما تحمل میکنمsad2مخصوصا اینکه بگه به حمید هم نگوlaughing3
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2010/10/15, 01:41 PM)Sina نوشته است: یه دنیا

احتمالا بيشتر
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2010/10/15, 09:20 PM)earth نوشته است: بستگي داره كه چه رازي باشه. اگه كسي بهم بگه به كسي نگو منم به هركسي بگم بهش مي گم كه حتما" به كسي نگه.

اینم یه اعتراف کاملا صادقانه.
البته که اون طرف هم به نفر دومی میگه و بهش میگه حتما به کسی نگو laughing3laughing3
هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
(2010/10/15, 09:14 PM)omidvar نوشته است: نظرسنجی شون بدرد خودشون می خوره اصلنم این طور نیست

من که خودم اگه یه چیزی رو بهم بگن نگو به کسی به هیچ عنوان نمیگم

برای همون دوستام خیلی حرفاشون رو بهم میگن و منم شدم صندوقچه اسرارشون confused

ولی خودم حرف دلم رو به هیچ کس نمیگم حتی به نزدیک ترین دوستام angry2
خوب پس حرف من درسته.agreement2
(2010/10/15, 09:20 PM)earth نوشته است: بستگي داره كه چه رازي باشه. اگه كسي بهم بگه به كسي نگو منم به هركسي بگم بهش مي گم كه حتما" به كسي نگه.

ببینم.مخزن الاسرار نوشته نظامی هست؟smiling
(2010/10/15, 10:01 PM)sahar نوشته است: من اگه یکی رازشو بهم بگه و تاکید کنه به کسی نگو نمیگم یعنی سخته واسمااااا اما تحمل میکنمsad2مخصوصا اینکه بگه به حمید هم نگوlaughing3

Smile
من یه زمانی تو دانشگاه با یه دختری دوست بودم.بهش تاکید کردم که به کسی نگه.فکر میکنم راز داریش در حد 34 دقیقه بود.از اون بدتر به همه می گفت که این خواستگار منه.!!!
(2010/10/16, 09:23 AM)earth نوشته است: هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

این هه هه جنابعالی واسه اینه که من کاربر فعال شدم.گویا همین امروز 3 ستاره شدم؟smiling
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
مخزن الاسرار نظامي رو نمي دونم چي توشه اما مخزن الاسرار سعيده خالي خاليه مگه بيكارم خودم رو هم نمي تونم بكشم حالا بيام مخزن اسرارم رو هم پر كنم كه چي بشه يه وقت سرت رو به من نگي. راستي اين سر مفرد اسراره فكر نكني يه وقت سرت اون كه رو تنته يا اون كه تزريق مي كنند تو رگ نه اينا نيست.
بر خویش تکیه کن برعرش
(2010/10/16, 11:14 AM)بهرنگ نوشته است: ببینم.مخزن الاسرار نوشته نظامی هست؟smiling

Smile
من یه زمانی تو دانشگاه با یه دختری دوست بودم.بهش تاکید کردم که به کسی نگه.فکر میکنم راز داریش در حد 34 دقیقه بود.از اون بدتر به همه می گفت که این خواستگار منه.!!!

smiling:

نه نوشته نظامیه هست .( خواهر نظامی)

بهرنگ حالا از اشناییت خوشحال بود که گفت این که دلیل بر راز نگه دار نبودن نمیشه به این میگن بیش از اندازه هیجان زده شدن
(2010/10/16, 11:52 AM)مهسا نوشته است: نه نوشته نظامیه هست .( خواهر نظامی)

بهرنگ حالا از اشناییت خوشحال بود که گفت این که دلیل بر راز نگه دار نبودن نمیشه به این میگن بیش از اندازه هیجان زده شدن

شایدحق با تو باشه.نمی دونم.
(2010/10/16, 11:46 AM)earth نوشته است: مخزن الاسرار نظامي رو نمي دونم چي توشه اما مخزن الاسرار سعيده خالي خاليه مگه بيكارم خودم رو هم نمي تونم بكشم حالا بيام مخزن اسرارم رو هم پر كنم كه چي بشه يه وقت سرت رو به من نگي. راستي اين سر مفرد اسراره فكر نكني يه وقت سرت اون كه رو تنته يا اون كه تزريق مي كنند تو رگ نه اينا نيست.

ممنون بابت توضیح ات.البته از پشت کوه قاف که نیو مدم.پس متوجه شدم.Smileگاهی اگه فرصت کنی که مخزن الاسرار بخونی هم بد نیست!!!
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند pedram 0 2,475 2014/07/25, 02:42 PM
آخرین ارسال: pedram
  خانه داری زنان از نگاه مردان paeazan 0 2,414 2014/04/19, 01:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  مردان بهتر رانندگی می کنند یا زنان؟/مناظره خیالی لاله صدیق و مایکل paeazan 5 4,605 2013/12/02, 12:16 AM
آخرین ارسال: منصور91
  آیا تاثیر اتفاقات دوران کودکی افراد در چهره آنها دیده میشود paeazan 0 2,945 2013/09/26, 01:57 PM
آخرین ارسال: paeazan
  کدام باهوشترند، زنان يا مردان ؟ ثریا 37 19,060 2012/12/01, 01:20 PM
آخرین ارسال: sargol
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک میکنند sargol 0 1,881 2012/11/21, 08:41 PM
آخرین ارسال: sargol
  زنان و رانندگی nahid 167 79,931 2012/03/08, 10:59 PM
آخرین ارسال: yummy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان