امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان تشخیص تا...زندگی عادی!
از زمان تشخیص بیماری چقدر طول کشید به زندگی عادی قبل برگردید?تواین مدت چیکارکردید?
 تشکر شده توسط : حنانه74 , kohedard
من 6 ماه! افسردگی وحشتناک داشتم. خیلی سخت بود
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : حنانه74 , tinookhe , kohedard
من از اول زندگی عادیمو داشتم!! عین خیالم نبود چون اصلا نمیدونستم ام اس چیه!! laughing3laughing3laughing3laughing3

ولی برای مامانم بیشتر از یکسال طول کشید تا مریضی منو باور کنه!!confused
 تشکر شده توسط : tinookhe , leili-asmaneh , kohedard , HannahZ
منم دقیقا عین آرزو بودم تازه خوشحال هم بودم الان بیمارستان می خوابم کلی همه میان عیادتم و برام گل میارن و کلی بهم محبت می کنن smiling آخه می دونیم من کمبود محبت داشتمsmiling
ولی خوشحال بودم حداقل مامانم دیگه بهم گیر نمیده البته این گیر ندادنش هم زیاد طول نکشید وقتی دید من آدم عایدم و مثل بقیه راه می رم وهر کاری بقیه می کنن منم می کنم برگشت به رویه قبلشagreement2confusedconfused
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : tinookhe , آرزو , kohedard , HannahZ
ولی واقعا چرا اینجوریه?تا مریضی همه دلسوزن بعد که سرپامیشی یادشون میره درصورتی که ما تازه بعدش احتیاج به محبت داریمSad
 تشکر شده توسط : زهرا93 , kohedard , HannahZ
کسی از دوروبریاهم نمیدونست,مجبور شدم شیش ماه واسه داشتن بیمه وگرفتن دارو جایی روزی 12تا14ساعت کارکنم اونم هرروزSleepy
بابرجی چندرغاز,یعنی ازجیب میخوردمUndecided
طوری اوضاع زندگی و کارم بهم ریخت که بعد 1سال تقریبا به روال عادی زندگی برگشتم Sleepy
ولی قشنگترین بخشش واسم این بود,هرروزکه میگذشت به خودم بیشتر ایمان میآوردم که هنوز خیلی قدرت دارم حتی بیشتر از خیلیاsmiling
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : tinookhe , nazaninamiri70 , آرزو , زهرا93 , leili-asmaneh , kohedard , HannahZ
من از آبان 91 دردهام شرو شد و بهمن 91 بیماریم تشخیص داده شد. ولی با این حال بازم چون نوع بیماریم مشخص نبود کلی دوندگی کردم. هم توی همین جنوب و هم رفتم تهران برا مراحل تشخیص و درمانم.
کارمو ول کردم. خیلی فشار روم بود. یه دوره افسردگی داشتم. پارسال همین موقع ها بود که تزریقم شرو شد. روزای سختی بود. و هنوز تشخیص بیماریم شیش ماه رو نگذرونده بود که مامانم عزیزترین موجود زندگیم از دنیا رفت. مرداد 92
بعد از مرگ مامانم تازه فهمیدم که دردهای بزرگتر از ام اس هم در زندگیم وجود دارن. درد بی مادری ...
مرگش رو زود باور کردم و پذیرفتم.
مجبور شدم خودم بشم خانومه خونه و در کنارش با ام اسم و درمانم دست و پنجه نرم کنم.
یک سختی یی بزرگتر از ام اس، باعث شد من به روال عادی زندگیم برگردم.
خانواده و دوستان و ام اس سنتر در برگشتم به روال عادیه زندگیم هم خیلی نقش داشتند
در واقع مرگ مادرم، باعث شد ام اس برام عادی بشه. متاسفانه !
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : Exhautless , زهرا93 , FBF , kohedard , الی کوچولو , HannahZ , ayda.m
من که هنوز بعد این چند صباح که دچار ام اس شدم همش با خودم در گیرم این چی بود اومد افتاد جان منicon_cry
 تشکر شده توسط : tinookhe , Exhautless
چون تا یکسال نمیدونستم ،وقتی فهمیدم شوک بدی بود....اون روزا رو یادم نمیره...وقتی بیاد میارمشون اشک میریزم و بغض میگیرتم
بنظر من هزارسال طول کشید تا باهاش کنار بیام....تقریبا دوسه ساله دیگه حساسیت قبلو ندارم...ولی مرگ آرزوهام بیشتر از داشتن ام اس عذابم میده
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : tinookhe , ayda.m , kaveh_plus
با وجود ام اس سعی کردم همیشه زندگی عادی خودم رو داشته باشم
ولی خب ام اس باز یه جاهایی تو زندگیم اثر خودشو میذاره
که اینم عادیه
 تشکر شده توسط : tinookhe , موناامیدوار , omid_nejad , ayda.m

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشخیص قطعی ام اس milad71 0 210 2023/12/12, 01:18 AM
آخرین ارسال: milad71
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,158 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,535 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  ام اسي هاي با مدت زمان بيماري بيش از 10 سال mehdernet2 33 21,206 2014/09/13, 09:48 AM
آخرین ارسال: omid882
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,605 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  چقدر احتمال دارد که ام اس اشتباه تشخیص داده شود؟ همسر یک مشکوک به ام اس 14 17,646 2013/02/24, 11:34 AM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  زمان ايجاد پلاك تا رويت آن farzadm 14 8,703 2012/11/30, 09:39 PM
آخرین ارسال: mary-j

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست