• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
سلام
منظورم آقای خدادادی هستش
جمشید خدادادی فوق تخصص طراحی موتور جت
تنها آدمی که ادعا میکنه دلایل و درمان ام اس رو میدونه
میدونم همتون میشناسین
من تقریبا 2 سالی میشه که میشناسمش
زیادم به حرفاش کاری ندارم
ولی اینو میدونم که همه ی دکترها و متخصصان علم پزشکی باهاش مشکل دارن
یه بار در مورد آقای خدادادی با دکتر خامنه ای ... مدرس دانشگاه علوم پزشکی تبریز صحبت کردم ... تنها دکتری که شنیدم با خدادادی مشکل نداره
گفت من همیشه به حرفاش گوش میدم ... گفت حرفای خدادادی رو دست کم نگیر ... جامعه پزشکی ردش میکنه چون خیلی برا پزشکا بدبختیه که قبول کنن یه فوق تخصص طراحی موتور جت بیاد بگه من درمان میکنم و فلان میکنم...

من کاری به قرآن و اسلام و این جور چیزا هم ندارم
ولی فقط دو تا موضوع رو می خوام بیان کنم و نظر شما ها رو هم بدونم

1 - من تقریبا 2 سال بود که رژیم غدایی آقای خدادادی رو رعایت میکردم و سیناوکس نمیزدم و هیچ مشکل و حمله ای نداشتم ... هفته قبل رفته بودم تهران پیش دکتر نبوی که فلوشیپ ام اس هستش اون گفت خدادادی کلا مزخرف میگه 99 درصد حرفاش مزخرف شما حتما باید لبنیات بیشتر بخوری تا اثر دارو نمیدونم چی چی بشه....
من عاشق ماست و دوغم... یعنی همیشه تو جیره غذاییم ماست میخوردم ... فرداش که اومدم تبریز ناهار و شام و با ماست خوردم البته دیروزشم به خاطر حرف دکتر تو تهران ناهار و کلی ماست و دوغ خوردم...دقیقا فرداش پایین تنم شروع به گزگز کرد . یعنی الان هم احساس گزگز دارم... � � �
من نمیگم دکتر نبوی دکتر بدیه ... نمیگم خدادادی خوبه ... نمیگم ماست ضرر یا خوبه فقط میخوام یه چیزایی برام روشن بشه

2 - دوما آقای خدادادی 5 سال پیش تو رژیم غذاییش برای بیماران ام اس پیشنهاد گوشت بوقلون کرده بود که خیلیا مسخرش کردن .... ولی توی این هفته متخصصان خارجی اعلام کردن که گوشت بوقلون برای بیماران ام اس خیلی مفید چون سیستم ایمنی رو قوی تر میکنه ....
http://www.hamvatansalam.com/news134607.html

حالا خواهشا نظراتتون رو بگین تا ایشالا من از این گیجی در بیام
خیلی مخلصیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , سحــــــــر , شفا یافته , نسیم , kia , Saina , setareh17 , بی تـــا , sama , arezooo82 , sheida , زهرا59 , parisa2011 , najva , نازلی , sami , sattar , مهرافروز , پروانه , شهرزاد , fatima , رنگین کمان , ساغر , mehdi488 , sadaf , yummy , عمومهربان , seyyed reza , taraneh , paeazan , niloufar , roya-n , nazanin , فریبا , naira.sadat@gmail.com , Yanis , paradise , undecided , سیما جون , نونا , حجت فتاحی , KH@tere , .nazanin , mahdiyehriyahi
سلام به همگي
سينا جان من هم با آقاي خدادادي كم و بيش آشنا هستم البته آشنايي من فقط به خوندن چندتا از مقاله ها و رژيم هاي غذايي آقاي خدادادي محدود ميشه ولي همانطور كه ميدوني وزارت بهداشت و انجمن ام اس و تمامي دكترها ادعاي آقاي خدادادي رو رد كردن و مطمئن باش دكترها آنقدر هم مغرور نيستن كه اگر واقعا راهي براي بهبود اين بيماري وجود داشته باشه بخاطر اينكه حالا يه كسي كه متخصص طراحي موتور هاي جت هست اين راه رو پيدا كرده بيان و حرف اون رو تكذيب كنن در ضمن اگر يه مقداري هم فكر كني ميبيني كه عامل اصلي بوجود آمدن ام اس اعصاب هست و ام اس در اصل يه بيماري عصبي هست البته عوامل ديگري هم در بوجود آمدن آن نقش دارن ولي عامل اصلي اين بيماري رژيم هاي غذايي غلط و يا سوءتغذيه نيست كه الان هم بخواهيم با درست كردن رژيم غذايي و مصرف برخي از مواد غذايي اين بيماري رو درمان كنيم و اين ادعا خيلي معقول به نظر نمياد.
دكتر منم فلوشيپ ام اس هست (دكتر صحرائيان) و بيشتر فعاليتشم در زمينه پيدا كردن راههاي درمان جديد و داروهاي جديد هست ولي به شدت با اينكه ام اس رو بشه از طريق غذا درمان كرد مخالف هست و در روز جاني ام اس در انجمن اعلام كرد كه بيماران گول اين شايعات و افراد سودجو رو نخورند
دكتر من هميشه ميگه اول از همه اعصاب و فشار هاي عصبي در تشديد اين بيماري اهميت داره و بعد گرما وبعد از اون غذا (مخصوصا غذاهاي چرب) و فقط در بعضي موارد پرهيز نوع خاصي از مواد غذايي براي بيماران توصيه ميشه

عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , h.kakavand , آرمین , Hasty , رنگین کمان , نازی ی , mahdiyehriyahi
سينا جان منم با نظر حميد موافقم
اين قضيه از زمان پيامبر هم بوده كه پيامبر خاصيت يك توع غذا رو ميفرمودند و امروز دكترا تونستن اونو كشف كنن
درسته اين اقا علمشون بالا هست و تو كار خودشون موفق هستن ولي به نظر من نميتونه همچين چيزايي رو درست بگه
البته بازم نميشه گفت نادرست ميگه . نه ي چيزايي رو درست ميگن مثل همين گوشت بوقلمون ولي ما بايد مبنامون رو اشتباه بودن ادعا هاي ايشون قرار بديم تا حتي اگه اين موضوع 100% هم درست باشه از طريق علم پزشكي كشف بشه
اين قضيه مصداق چيزي هست كه با چشم خودم ديدم
اقايي به تجويزاي پزشك . تزريق و ... اعتقاد نداشت از طريق گياهان دارويي خواست خودش رو مداوا كنه
اين كار را حدود 2-3 سال انجام داد ولي متاسفانه بر خلاف ميل خودش و كسي كه بهش دارو ميداد به شدت اسيب ديد . به سختي راه ميرفت و حرف ميزد. به گفته خانوم ايشون اين اقا قادر به راه رفتن و حرف زدن نبود كه او رو پيش دكتر متخصص بردن و تزريق بتافرون رو شروع كرده بود كه تاثير خوبي داشت و وقتي من ديدمش هم حرف ميزد و هم راه ميرفت

اين موضوع هم كه شما فرموديد كه ماست خورديد و ...
به نظر من تلقين رو بيماريمون خيلي تاثير داره . مثال عرض كنم من وقتي عادي هستم و فقط يه فكر كوچيك ميكنم كه پام سر شده .� انقدر رو اين موضوع تمركز ميكنم و حواسم بهش سوق پيدا ميكنه كه واقعا پام سر ميشه

و نظر اخرم اينه كه بايد نكته هايي كه توسط علم پزشكي كشف شده رو انجام بديم . تزريق هامون رو انجام بديم و قسمت خوراكي هم خيلي چيز ها كشف شده مثل همين گوشت بوقلمون . امگا 3 و 6 و ويتامين d و ... اينا رو هم مد نظر داشته باشيم و مراعات كنيم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , سحــــــــر , Prime , بهــار , مهرافروز , fatima , رنگین کمان , نازی ی , سامان
دكتر من هم مثل بقیه دكترا این حرفارو قبول نداره اما آقایی که پارسال خونمون میومد� تا سرممو وصل کنه به شدت به رژیم غذایی معتقده و اونم میگه ماست خیلی ضرر داره
کلا باید تا اونجا که میشه مواد غذایی گرم مصرف کرد.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , Ali 324 , زهرا59 , رنگین کمان , paeazan , حجت فتاحی , mahdiyehriyahi
من خيلي با اين آقاي خدادادي آشنا نيستم ولي يه تجربه تلخ در مورد شروع بيماريم ميخوام بهتون بگم بد نيست شمام بدونيد
بچه ها من كلا استرس واضطراب زيادي تو زندگيم داشتم از اوونجايي كه خودم فيزيوتراپم وفيزيوتراپ ها به درمان شيميايي با دارو خيلي خوش بين نيستن من براي درمان استرسم پيش يه مشاور رفتم بعد از كلي صحبت كردن مشاور روانشناس پيشنهاد كرد داروهاي ضد اضطراب مصرف كنم ومن اين كارو نكردم گفتم خودش يواش يواش بهتر ميشه فكر كنم تا آخرشو خونديد به جاي بهتر شدن نه تنها بهتر نشد ام اسم بهش اضافه شد .ببينيد من خواستم عوارض جانبي خوردن 10 روز داروي ضد اضطرابو نداشته باشم الان بايد عوارض يه عمر سينووكس وكورتون وهزارجور داروي ديگه رو داشته باشم .پيشنهاد مي كنم با حفظ آرامش وتوكل به خدا به دكترتون اعتماد داشته باشيد.
به اميد روزي كه همه خوب خوب بشيم واوون جايي از ذهنمونو كه ام اس اشغال كرده آزاد كنيم� الان از 3ماه پيش كه من ام اسي شدشخصيتم خيلي عوض شده اصلا اضطراب بيخودي براي خودم درست نمي كنم بچه ها دستمم با داروي ضد اسپاسم داره بهتر ميشه.دوستتون دارم� :-*
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , kaSra , فریبا
من درست ١٠ ساله كه ام اس دارم. تو اين ١٠ سال ٤ تا حمله داشتم كه همش حسي بوده. و خدا رو شكر الان اصلاً مشكلي ندارم .منو استرس و درساي دانشگاه مريض كرد .الانم مشكل من فقط روحيه است .اونم با اين جامعه اي كه داريم شاد بودن كار سختيه
اما كلاً در مورد رابطه ام اس با طبع سرد تحقيقات زيادي شده غذاهايي مثل ماست،مرغ،ماكاروني براي ما زياد خوب نيستند (من نمي گم اينو، تحقيقات نشون داده)
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , نسیم , نرگال , Ali 324 , paeazan
نقل قول: در روز جاني ام اس در انجمن اعلام كرد كه بيماران گول اين شايعات و افراد سودجو رو نخورند
فکر نکنم کسی شنیده باشه که آقای خدادادی برای درمان یا رژیم غذایی پولی از کسی گرفته

من خودم نمیگم که رژیم آقای خدادادی رو رعایت میکنم ... چون اصلا امکاناتش و ندارم... من الان 7 تقریبا ساله که اکثرا ناهار و شام و خودم درست میکنم... واسه همین این چیزایی که آقای خدادادی گفته رو اصلا بلد نیستم ....

نمیگم باید رژیم غذایی اون رعایت بشه و چیزایی که میگه بخوریم ... فقط اون چیزایی که میگه واسه ما ضرر داره� برای احتیاط خوب نخوریم ... فقط همین ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : نسیم , زهرا59 , najva , شفا یافته , taraneh , paeazan
2روز قبل كه من اين مطالبو در مورد اين اقاي خدادادي اينجا ديدم با سرچ كردن كي ورد جمشيد خدادادي رفتم ببينم اين اقا چي فرمودند:نتيجه اي كه من گرفتم اين كه msي هاي عزيز بدون اضطراب و استرس هر چي عشقتون كشيد بخوريد� با توجه به استانه خستگي تون ورزش كنيد ارتباط با خدا رو فراموش نكنيد به اين حرفاي اقاي جمشيد هم خيلي نبايد توجه كرد ببخشيد اگه مرغ وتخم مرغ وماست وگوجه فرنگي وبستني و شيريني و... نخوليم شما بگيد� چي بايد بخوليم ??? البته پيشنهاد ديگه ايم دارم اوونايي كه علاقمندن بياين با هم پرورش بوقلمون راه بندازيم نگران پولش نباشيد وام ميگيريم Smile Smile Smile
گر نگهدار من آنست كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه مي دارد.
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , mahdiyehriyahi
بچه ها می دونین رازی که من دارو مصرف نمی کنم چیه؟
من به توصیه های استاد مو به مو عمل می کنم
شما هم امتحان کنین ضرر نمی کنین بعدش هم دارو هاتونو مثل من کنار بذارین Wink
<br />زندگی رنگ است...
 تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , نسیم , بی تـــا , parisa2011 , fahimeh.ariya , taraneh , undecided , حجت فتاحی
من هم فکر میکنم رعایت کردن حتی یه نظریه به کسی ضرر نزنه ....
خود من هم دلیلی که دارو رو گذاشتم کنار همینه ...
ولی خوب به خاطر بعضی مثال که نیاز به سابقه تزریق دارم باید دوباره شروع کنم

تشکر شده توسط : shams_taban2000@yahoo.com , taraneh

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,626 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,537 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست