•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
ورنال جان منم دقيقا مثل توام ... اگه بهم بگن اين كار 100 %‌باعث ميشه ام اس خوب بشه و تنها راهش هست ... من عمرن به هيچ كدوم از كارهايي كه اين آقا گفته عمل نميكنم . به قول تو نفس كشيدن هم ممنوعه تو برنامه ايشون
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : vernal
منم اگه سرمم بره نه كبوتر مي خورم نه اين رژيم رو رعايت مي كنم
ورنال جون راست ميگي همه چي ممنوعه.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : vernal
سلام دوستان
من شنيدم (راست و دروغش و اصلا نميدونم) خدا به ايشون فرزندي ميده كه جزء گروهي هستن كه قدشون كوتاه ميمونه (حدود يه متر)
خودم و كشتم نگم كوتوله جونangry3
همين باعث ميشه ايشون بسمت مداواي بيماريها با استفاده از آيات قرآني و .. كشيده بشن
و حالا پسرشون مداوا شده كه هيچ از خودشون هم قد بلندتره!

و اين شده كه آقاي مهندس خدادادي شدن حكيم خدادادي
سلام دوستان خوبم
من پیامهای شما را امروز دیدم. مسائلی که در مورد علت بروز این بیماری میگه در مورد من صدق میکرد. البته من اصلا آدم عصبی ای نبودم و نیستم و در کل فامیل به خونسردی معروف بودم اما خیلی حساس بودم و در واقع عکس العمل نشون نمیدادم.
تمبر هندی هم هیچوقت نخوردم، اتفاقا میلم به شیرینی خیلی زیاد بود اما ماست خیلی میخوردم و لب به گرمی نمیزدم و سایر مواردی که توضیح داده در موردم صدق میکرد. اولین بار بطور اتفاقی صحبتهای آقای خدادادی را در سی دی شنیدم. خیلی بنظرم قانع کننده اومد. حتی اسمش و محل زندگیش را هم نمیدونستم. خیلی طول کشید تا تونستم اسم و آدرسش را پیدا کنم. البته موفق به ملاقاتش نشدم. در سایت مکاتبه کردم (اونموقع رژیم در سایت نبود) و همین رژیم را برام فرستاد.
اولش رعایتش خیلی سخت بود. بیشتر طعمها برام غریبه بود و اصلا لذتبخش نبود. اما مقاومت کردم. غذاهایی را که ممنوعه اعلام کرده دیگه هیچ تمایلی به خوردنش ندارم (درحالیکه قبلا خیلی دوست داشتم).
دو معجونی که معرفی کرده خیلی انرژی زا هستند.
شیربادام علاوه بر خاصیتهایی که برای استخوان و .. داره درمان قطعی افسردگی هست.
قدومه شیرازی تنظیم کننده دستگاه گوارش هست و لایه محافظی هم بر جداره معده ایجاد میکنه.
من همه گوشتهایی را گفته امتحان کردم. حتی بیشتر از اونهایی که در رژیم هست. گوشت گوسفند، شتر، بوقلمون، کبوتر، گنجشک، سار، قرقاول و حتی سمور (شکارش غیرقانونی و خیلی هم بدمزه بود) هم خوردم.
بعد از چندسال رژیم من یک حالت روتین پیدا کرده.
صبحانه: قدومه شیرازی میخوردم. بعد ارده شیره با نون سنگک.
ناهار: گوشت گوسفند یا بوقلمون یا شتر (از بقیه گوشتهایی که امتحان کردم لذیذتر و تهیه اش هم راحتتره) با سبزی خوردن یا زیتون
شام: تخم مرغ محلی آب پز با روغن زیتون و خرما یا آجیلهایی که گفته.
معجونها را طبق دستور استفاده میکنم.
شیربادام را علاوه بر من، تمام اعضای خانواده میخورند.
صبحانه و نهار و شام را با سلیقه خودم انتخاب کردم. شما میتونید تغییرش بدید.
حمید گفته تحت هیچ شرایطی حاضر نیست این رژیم را رعایت کنه، منهم وقتی مشکل چشم گیری نداشتم حاضر نبودم این کار را انجام بدم اما وقتی در اون شرایط ناتوانی قرار گرفتم حاضر بودم هر کاری بکنم تا خوب بشم.
دوستان عزیز پیشگیری راحت تر از درمان است. شما در شرایط پیشگیری هستید. با رعایت این رژیم خودتون را از این بیماری نجات بدید.
دلایل علمی بوجود امدن بیماری ام اس را از روی کتاب ایشون در تاپیک http://mscenter.ir/showthread.php?tid=964
براتون نوشته بودم.
در مورد سوال دوستان در مورد آدرس آقای خدادای باید بگم که ایشون مدتهاست در تهران ساکن هستند.
آخرین اخباری که دارم سالی 4دوره کلاس برگزار میکنه. شماره تلفن گویای موسسه 22243694 هست. کلاسهای تابستون در روزها 4، 11، 18 و 24تیر هست.
دوستان من به ملاقات ایشون رفتند اما مطمئن باشید که همین رژیم را میده.
پسرش هم در شرق تهران دو تا مغازه داره که یکیش عسل فروشی هست و یکی هم موادی از قبیل روغن زیتون و سرکه سیب و ...
من داستان پسرش را نمیدونستم اما همکارم که رفته بود مغازش میگه پسرش قد بلند بوده!
اونطور که در سی دی هاش صحبت میکنه ایشون مهندس مکانیک هواپیما هست و تعریف میکنه که یک کارشناس خارجی در محل کارش برای درمان هر درد و ناراحتی یه قرص میداده و طرف هم خوب میشده. ایشون کنجکاو میشه و میپرسه این قرص چیه (مسکن نبوده)و اون میگه چطور شما نمیدونید؟! ما این را از روی کتاب بوعلی سینا درست کردیم.
و همون اولین جرقه میشه برای شروع تحقیقاتش در مورد تغذیه..
منبع اصلیش اول کتابهای بوعلی سینا بوده و بعد در قرآن هم تحقیق میکنه. اگر به صحبتهاش گوش کنید قبول میکنید. من بعد از گوش کردن به صحبتهاش متوجه شدم که علم تغذیه خیلی مهمه و خوشحالم که دانشم در این زمینه زیاد شده.
انسان تنها موجودیه که بر اساس غریزه تغذیه نمیکنه بنابراین باید بدونیم چه بخوریم و چگونه.

اگر سوال دیگری هم داشته باشید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

سلامت باشید
مریم
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn , ostad2000 , Ali 324 , بهــار , SSA , رزمینا , shahrzad.s , شيدا رها , فریبا , niloofary , mahdiyehriyahi
من الان دارم خود زني ميكنممممممممممم !
مريم خانوم ؟؟ ديگه تبليغات تا اين حد ؟ توروخدا مراعات كنين .
شما كبوتر خوردين ؟ خيلي نامردين . چطوري دلت اومد ؟ از اون بالا كفتر ديگه نميايه !
بعدشم من حاظرم بميرم اما از گوشت قرمز نگذرممم . يه سوال ديگه . شير و ماست و لبنيجات
اينارو جزو سرديجات اعلام كرده آقا خداداد ؟
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
(2010/06/16, 12:44 PM)kami نوشته است: من الان دارم خود زني ميكنممممممممممم !
مريم خانوم ؟؟ ديگه تبليغات تا اين حد ؟ توروخدا مراعات كنين .
شما كبوتر خوردين ؟ خيلي نامردين . چطوري دلت اومد ؟ از اون بالا كفتر ديگه نميايه !
بعدشم من حاظرم بميرم اما از گوشت قرمز نگذرممم . يه سوال ديگه . شير و ماست و لبنيجات
اينارو جزو سرديجات اعلام كرده آقا خداداد ؟

دوست خوبم امیدوارم تجربیات من را هیچکدام از شما تجربه نکنید. چون در شرایط ناتوانی واقعا آدم دوست داره بمیره.confused2
گوشت گوسفند و شتر هم جزء گوشتهای قرمزه. بجای گاو و گوساله، شتر بخورید. طعمش فرقی نداره شاید هم کمی لذیذتر باشه.icon_biggrin
کبوتر را که من شکار نکردم. تازه گنجشک کوچولو هم خوردمagreement2
شما چطور دلتون میاد گاو را با اون هیکلش بخورید.confused
تازه گوساله گناه داره، آخه هنوز بچه هست:38:
همه لبنیات سرد هستند. خوردن ماست برای تمام مردم سالم هم مضر هست.
نگران نباشید با این رژیم تمام مواد مورد نیاز بدن تامین میشهTongue
سر فرصت مضرات ماست را براتون مینویسم.
افراد عادی: برای تامین کلسیم مورد نیاز بهتره از کشک استفاده کنند نه شیر و نه ماست. پنیر هم حتما باید شب خورده بشه و حتما همراه با گردو (دلایل علمی داره.)
 تشکر شده توسط : fatemeh22 , niloofary
دوسته خيلي خوبتر . بنده جسارت نكردم . شما نيز از وضعيت بنده خبر نداريد . من 2 سال عصا به دست
راه ميرفتم . گوسفند گوشتش حرف نداره . اما وقتي باحال تر ميشه كه با يه مقدار گوشت
گوساله قاطي شه . اونموقه جون ميده برا برگ و كوبيدهههههه به به .
گوشت شتر يه مقدار شور هست . آخه كبوتر سنبل آزادي و سبزي و آدم ميخوره ؟؟‌:-(

راجه به ماست و شير و لبنيات هنوز بنده سوال دارم . فعلان شما توضيحاتت رو بده
تا من سوالام سر جمع بشه ...
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : hamid , niloofary
(2010/06/15, 12:05 PM)a_leila_56 نوشته است: سلام دوستان
من شنيدم (راست و دروغش و اصلا نميدونم) خدا به ايشون فرزندي ميده كه جزء گروهي هستن كه قدشون كوتاه ميمونه (حدود يه متر)
خودم و كشتم نگم كوتوله جونangry3
همين باعث ميشه ايشون بسمت مداواي بيماريها با استفاده از آيات قرآني و .. كشيده بشن
و حالا پسرشون مداوا شده كه هيچ از خودشون هم قد بلندتره!

و اين شده كه آقاي مهندس خدادادي شدن حكيم خدادادي

من اصلا قصد توهين ندارم اما واقعا آقاي خدادادي با استفاده از آيات قرآني قد پسرشونو بلند كردن؟
پس ايشون جزء خاصان هستند.
اين همه دانشمندم تو دنيا بي خود دارن دنبال درمان ام اس مي گردن اگه به آقاي خدادادي مراجعه كنند مشكل اين همه بيمار ام اسي فوري حل مي شه
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : hamid
تا جایی که من میدونم مساله قد پسر آقای خدادادی واقعیت نداره و فقط یه شایعه هستش
 تشکر شده توسط : fatemeh22
نظرات بچه ها رو خوندم در مورد رژيم جناب خدادادي خواستم نظر خودم رو هم بگم wink2

به نظر من هم رژيم جناب خدادادي خيلي خيلي سخته و قابل اجرا نيست براي همه

معدود افرادي هستند كه بتونن اين رژيم رو بگيرن ، تازه اونم به اين خاطر كه ديگه از همه جا نااميد شدند ...

و خرجش هم كه الي ماشاالله confused

واقعا آدم نمي دونه تو روز به كدوم خوردنيش برسه icon_cry

.
.
غروب شد خورشيد رفت.
آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت.

آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,206 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,566 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست