امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی
Sad 
سلام دوستان خوبم......اگه یادتون باشه همین هفته گذشته من 6 روز برای پالس (کورتون تراپی )بیمارستان بستری شدم الان بعد 3 روز که مرخص شدم حالم بهتر که نشده متاسفانه هر لحظه دارم بدتر میشم........شما عزیزان کسی هست که این تجربه رو داشته باشه؟
البته من معمومولا با تزریق اول 50% بهتر می شدم این بار هم همینجور بود عصر روز دوم تزریق تو بیمارستان خواب بودم...متاسفانه اتاقم 6 تخته بود یکی ار ملاقات کننده ها زمانی که من خواب بودم بلند داد کشید وحرف زد که باعث شد من توی خواب ترسیدم حسابی لرز کردم ودستو پاهام می لرزید کلا اعصابم بدت بهم ریخت بعداون احساس کردم آرامشم رو از دست دادم........شما فکر می کنیدآیا این مورد می تونه باعث این تداخل حالم شده باشه؟
بهر جهت هر چی بوده اصلا نتیجه که نگرفتم احساس می کنم حالم هر لحظه بدتر می شه.......خجالت می کشم اما بعد 20 وخورده ای سال اولین باره که بد جوری روحیه ام رو باختم برام دعا کنید عزیزام
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : سمانه , شهرزاد , parastoo joon , mehdisalimi , kiana , chipchip , یه غریبه , parisa2011 , mehdernet2 , ابراهیم , seyyed reza , مولتی ام اس , nahid , ماه , سمانه میم , kohedard , موناامیدوار , سمانه ٧ , somaye_602000
قربونت برم هستی جون آروم باشlove51

بعضی از بچه ها میگن بعد از پالس حالشون خوب نمیشه و چندین روز طول میکشه تا بهتر بشن و علائمشون بره

بهتره با دکترت در این مورد صحبت کنی

این ترس و جا خوردن هم برای ما بده اما با روحیه ی شاد میتونی اون ترس رو فراموش کنیagreement2

نگران نباش عزیزم.ایشالله بعد از چند روز حالت بهتر میشهagreement2
راستی سلامSmile (16)
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : chipchip , Hasty , nahid , kohedard , سمانه ٧ , samiramiss
man hamishe avale pulstorapi halam badtar mishe
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : nahid , سمانه میم , kohedard
هستي جون خب بستگي به شدت و نوع حمله هم داره
من حمله اي داشتم كه با وارد شدن اولين قطره هاي كورتن خوب شده و در مقابلش حمله اي هم داشتم كه به خاطرش مجبور شدم دو بار بيمارستان بستري بشم....تازه بعد از بار دوم تقريبا 5 ماه طول كشيد تا خوب شد
خونسرد باش و فقط به سلامتي فكر كن
اگه هم دكترت بهت آرام بخش هم تجويز كنه،فكر كنم بد نباشه
 تشکر شده توسط : chipchip , Hasty , nahid , سمانه میم , kohedard , سمانه ٧
سلام عزیزم .من بستری که شدم بعد از مرخصی تاادوهفته مشکل داشتم تازه بدتر.دکتر میگفت برا ضعف بعد از کورتن امکان داره پیش بیاد وگذاراست.اماااااااااباز بادکترت مشورت کنicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : chipchip , Hasty , nahid , kohedard , سمانه ٧
هستی عزیز،نگرانی تو از بدتر شدن حالت، فقط وضعیت بدتر میکنه، پس سعی کن آرامش داشته باشی،مطمئن باش هر روز بهتر میشی.
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : Hasty , kohedard , سمانه ٧
هستی جان همه همین طوری هستیم من 2 ماه پیش پالس گرفتم ولی هنوز کاملا خوب نشدم هنوز دست چپم سره که دکتر هی واسش قرص می ده ولی بدون طول می کشه نگران نباش سعی کن زیاد بخندی فیلمهای کمدی بگیر ببین خیلی موثره باور کنagreement2agreement2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : Hasty , آنا , سمانه میم , kohedard
هستی جونم، اونطوری که من می دونم مدتی طول می کشه تا اثر کورتون کامل مشخص بشه. اون کار خودش رو می کنه. مطمئن باش دوستمlove51
تنها چیزی که مهمه آرامش خودته ؛ که باید آگاهانه به خودت و سلامتیت کمک کنی!icon_questionlove28 زود خوب ه خوب میشی دوستمicon_question
 تشکر شده توسط : Hasty , nahid , آنا , kohedard
سلام هستی جان

من بعد از گرفتن پالس کورتون و مرخص شدن از بیمارستان تا 1 ماه حالم بد بود و گیج و منگ بودم و انگار 200 کیلو وزن داشتم و مامانم برای بلند شدن دستم و میگرفت و بعد از این مدت کاملا تاری چشمم رفع شد و خیلی بهتر شدم اصلا خودتو نباز ..... کورتون هم عوارضه خودشو داره .... صبر کن این دوره سختی کوتاه مدته love51love51love51love51
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : Hasty , nahid , kohedard
سلام هستی جان love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51
منم چند بار شده که روحیه امو باختم ولی ناراحت نشو این یه دوره است که میگذره .
ارتباط معنویتو با خدا زیاد کن چون خودش مصلحتمون خیلی بهتر از دوا و دکتر میدونه ( تا 40 روز زیازت عاشورا بخون )
به تغذیه ات هم دقت کن از عسل و زعفران و گرمیجات بیشتر استفاده کن.
ما هم برات خیلی دعا میکنیم .
امیدوارم هر چه زودتر حالت بهتر بشه. innocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : Hasty , kohedard

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات در مورد کپسول سینوتک Maserati 0 4,157 2020/11/03, 10:18 PM
آخرین ارسال: Maserati
  پالس تراپی در شرایط کرونایی A.Kh 8 2,198 2020/04/07, 01:41 PM
آخرین ارسال: shokolat
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,313 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,917 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟ anaram 204 96,226 2019/04/25, 05:33 PM
آخرین ارسال: mahbub
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,155 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,208 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  سئوال در مورد آزمایش ostad2000 30 21,776 2016/04/22, 07:00 PM
آخرین ارسال: سها
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,617 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  كسي كه تجربه در مورد ام اس داشته باشه Hooosein 1 2,586 2014/11/28, 10:56 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست