امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی
سلام هستی جانicon_question
ممکنه احتمالت درست باشه . ترسیدن و ... بی اثر نیست ولی باز بهتره با پزشکت مشورت کنی . فرض براین که ترسیده باشی و این علائم از اون باشه باز هم راهی برای درمانش هست . بهتره که هر چه زودتر به پزشکت مراجعه کنی و با اون درمیان بذاری.
با تو بودن برامون لذت بخشه و مایه افتخاره. برامون یه الگو به حساب میای.
برات خالصانه دعا میکنیم تا همیشه سالم بمونی.
innocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Hasty , seyyed reza
من اوایل که پالس میشدم واقعا تاثیر معجزه آساشو میدیدم.مثلا بار اولی که پالس شدم دست چپم بکل فلج شده بود وبا5 روز پالس 80%تواناییش برگشت.اما از حدود یکسال پیش تا مرداد امسال هر ماه یه دوره پالس 3 تا5 روزه گرفتم وبعد از اتمام هر دوره یه حمله جدید بهم دست میداد که موجب شد تا دکترم هم پالس وهم آونکس رو واسم ممنوع کنه.احتمال اینکه پالس تاثیر عکس داشته باشه هم وجود داره متاسفانه!
 تشکر شده توسط : paeazan , برگ 7 , kohedard
سلامممممم دوستان ناز دوست داشتنی وبینهایت مهربونمlove28love28love28love28
از همه شما بیهایت ممنونم که به من قوت قلب دادین الان خیلی احساس بهتری دارمlove28love28love28
شاید این مورد من بر می گرده به یک جور غرور که فکر میکردم حالا که 20 وخورده ای ساله امکان نداره یکجوره دیگه هم بشه......الان فهمیدم همیشه باید انتظار هر موردی رو هم داشته باشم
بسختی نماز می خونم اما در بدترین شرایط هرگز ترک نکردم چون تنها خداست که درد منوبخوبی می فهمه وبا لطف کرمش به من کمک می کنه....من حتی همه شما عزیزان رو که واقعا جزئی از زندگیم هستین از هدیه های خدا می دونمlove28love28love28
در جواب شهرزاد عزیزم که با پ خ گفته بود ام ار ای بدم باید بگم دادم ودکترم حتی گفت که اصلا پلاک فعال ندارم
موردی که اینبار بازم برام خیلی عجیب بود این بود که یکهفته قبل بستری شدنم سمت راست سرم حوالی گوش راستم چنان سردردهایی داشتم که اشکم در میومد باورتون نمیشه از درد هر 4 ساعت دارومی خوردم که تحمل کنم واقعا اینمورد هم خیلی عذابم دادrolleyesrolleyesicon_questionrolleyesrolleyes
البته تو بیمارستان سی تی اسکن هم کردن که موردی پیدا نشدsad2sad2sad2
خلاصه اینهمه گفتم که بدونید چه دوست عجیب غریبی دارینconfusedconfusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3
بازم میگم همتونو بینهایتتتتتت دوست دارمممممممممlove28love28love28love28love28love28
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : parisa2011 , seyyed reza , ابراهیم , مولتی ام اس , nahid , آنا , شهرزاد , سمانه میم , kohedard
هستی جان عزیز دلم می دانم این سری که بستری بودی کمی واست سخت گذشته و اینکه حرکت غیر منطقی یکی از ملاقات کننده کان باعث شده اثر منفی رو سیستم بیماریت بگذاره
ولی شما خیلی قوی تر از این حرفها هستی بیش از 2 ده است که داری با این بیماری می جنگی و همیشه الگوی مثبت بودی واسه دیگر دوستان
پس خواهش می کنم مثل همیشه به خودت مصلت باش و دوباره در اولین فرست با دکترت صحبت کن مطمئن باش در همین چند روز بهتر بهتر می شی
و در راه خدا با چشمان اشک آلود نذر کردم که هر چه زودتر خوب بشی(خدایا هر چند بنده خوبی نبودم برایت ولی تا حالا یادم نمیاد به کسی ظلم کرده باشم و یا دلت را شکسته باشم اگر خودم اعتباری ندارم حد اقل به احترام جدم شفای کامل هستی عزیزم و تمای بیماران را ازت می خواهم)
[تصویر:  zclpiibmq1581yaivlc3.jpg]
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : ابراهیم , مولتی ام اس , Hasty , یه غریبه , nazaninamiri70 , ماه , mehdisalimi , parisa2011 , فرناز , kohedard , ساناز66
سلام دوستان خوب همیشگی من......می دونید هفته پیش من 6 روز بیمارستان برای 5 تزریق پالس بودم بهتر که نشدم هر لحظه بدتر هم شدم دیگه کم کم تارهای صوتیم هم از کار داره می افته نمی تونم حرف بزنم و حتی غذا خوردن هم خیلییییی برام سخت شده.فردا دوباره 5..6 روزی بستری می شم اینبار برای تزریق iv ig آیا شما عزیزان کسی تجربه اینجوری رو داشته ..حالش چطوره بهتر شده یا هر اصلاع وراهنمایی که دارید لطفا راهنمائیم کنید
چیزی که منو خیلی ناراحت می کنه که من دیگه اصلا رگ برای تزریق ندارم خودم از دکترم خواستم که برام شالدون بذارن اونم سخته ولی از هر روز سوراخ کردن دستهام بهتره.....sad2sad2sad2sad2sad2rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
امید من بعد خدا و خانواده به شما دوستان عزیزم است پس برام دعا کنید
دوستتون دارم بینهایتتتتتتتتتتتتتتت love28love28love28love28love28love28love28
 تشکر شده توسط : نازلی , ماه , شهرزاد , mysis , parisa2011 , nahid , kohedard , leili-asmaneh
هستی جان منم سید هستم .خودم اگر چه آبرویی ندارم ولی مثل سید رضا از خدا میخوام به حرمت جدم حال هستی عزیزمو خوب خوب خوب کنهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif

هستی جان امیدت به خدا باشه نکنه اصلاً ناامید بشی ها!!!! خدا خلف وعده نمیکنه مطمئن باش، مگه نمیگیم یا من اسمه دوا و ذکره شفا.......
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : Hasty , آنا , kohedard
(2013/01/07, 08:46 PM)Hasty نوشته است:
سلام دوستان خوب همیشگی من......می دونید هفته پیش من 6 روز بیمارستان برای 5 تزریق پالس بودم ب:

با آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز

احتمالا عود شما شدید بوده و بهتر بوده دکتر تا 7 گرم کورتن را تزریق میکردند بعد اگر جواب نمی گرفتند میرفتند رو IVIg

اما من تو بیمارستان با خانمی آشنا شدم که یکبار بر اثر پالس تراپی کل سیستم بدنشون بهم ریخته بود و مجبور به گرفتن IVIG شده بودند و سریعا بعد از تزریق رو به بهبودی رفته بودند

انشاالله شما هم با تزریق این دارو خیلی زود بهبود پیدا میکنید

برای مشکل رگ هم بهتره از پرستار بخواهید از پاهاتون رگ بگیرند شاید یکم درد داشته باشه اما بهتره
 تشکر شده توسط : Hasty , kohedard
باآرزوی سلامتی برای شما.من خردادامسال بیمارستان بستری بودم 10تاپالس توی 5 روزگرفتم البته دوزشون رونمیدونم چقدربود.اما درزمان مصرف حال بی نهایت بدشد.نمی تونستم خودم روتکون بدم انگارمنجمدشده بودم.بلع ام دچارمشکل نشده بود.امایک لقمه که ازگلوم پایین میرفت ,انگاربجای مری توی نای من میرفت ,یک حالت خفگی بمن دست میداد,باهرلقمه کلی سرفه میکردم ,نفسم بالانمی اومد.تایک هفته بعدازپالس بهمین صورت بودم,بعدازیک هفته یک سبکی دربدنم احساس کردم ,احساس کردم بار بی نهایت سنگین از,رودوشم برداشته شده است.ایشالاشماهم سالم میشوی
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : Hasty , kohedard
دوستان عزیزم سلاممممم
وقتی اینهمه محبت وتوجه شما رو می بینم اشک تو چشمهام جمع میشهsad2sad2sad2sad2sad2
واقعا ممنونم وخیلیییی دوستتون دارمlove28love28love28
امروز عصر بستری میشم وهر جا که باشم به یاد همه شما دوستان عزیزممممممم هستمlove28love28love28love28love28
 تشکر شده توسط : parisa2011 , ماه , فرناز , آنا , برگ 7 , kohedard , FBF
هستی جون امیدوارم هرچه زودتر حالت بهتر بشه
راستی به تغذیه ات توجه کردی ؟ پزشکان میگن اثری نداره ولی واقعاً موثره
گفتی درد شدیدی داری و هر 4 ساعت مسکن میخوری .هر مسکنی برای ما خوب نیست . نباید در مواد تشکیل دهنده مسکن برای ام اسیها آسپرین وچود داشته باشه خود آسپرین باعث عود بیماری و بروز علائم جدیدی میشه.
توکلت به خدا باشه و اینو بدون که ما هم خیلی دعات میکیم.innocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
این مطلب حالا یادم اومد .البته قبلاً باید بگم نمی خوام با این حرفم بقول معروف ته دلتونو بلرزونم.
بازم عذر میخوام ولی باید گفته بشه
یه جایی خونده بودم که متاسفانه یه سری دارو و سرنگ تقلبی از چین وارد شده که نه تنها در بهبود بیماری اثری ندارن بلکه باعث بروز مشکلات جدیدی در بیماران میشن angryangryangryangry
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : ماه , kohedard

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات در مورد کپسول سینوتک Maserati 0 4,157 2020/11/03, 10:18 PM
آخرین ارسال: Maserati
  پالس تراپی در شرایط کرونایی A.Kh 8 2,200 2020/04/07, 01:41 PM
آخرین ارسال: shokolat
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,313 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,922 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟ anaram 204 96,238 2019/04/25, 05:33 PM
آخرین ارسال: mahbub
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,156 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,210 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  سئوال در مورد آزمایش ostad2000 30 21,777 2016/04/22, 07:00 PM
آخرین ارسال: سها
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,619 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  كسي كه تجربه در مورد ام اس داشته باشه Hooosein 1 2,587 2014/11/28, 10:56 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست