امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دید لرزشی وبرفکی
سلام. من حدود یه سال میشه گوشام از داخل زنگ میزنه و از ۶ ماه پیش چشام داره برفکی میبینه و احساس توهم میکنم . صد تا دکتر رفتم ولی هیچ کدوم جواب درستی بهم ندادن . استرس و افسردگی شدید دارم و این حالتا از زمانی شروع شد که ماربجوانا مصرف کردم . لطفا شما هم مشکلاتتون بگید ببینیم تو چه چیزی مشترکیم شاید بفهمیم قضیه چیه
از دوستانی که دارای علائم زنگ گوش و دید برفکی هستند خواهش میکنم مشکلات روحیشون یا عادت های روزمرشون مثل مصرف مواد مخدر رو بیان کنند . چون این مشکلات ریشه در روح و روان دارن و فیزیولوژیک نیستند
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2012/04/21, 11:08 PM)rana نوشته است: سلام به دوستای عزیز.
یه سوال داشتم.تا حالا شده وقتی به یه نقطه(مثلا به لبه پنجره) خیره بشید احساس کنید اون نقطه یه لرزشه خیلی خفیف داره ؟در حالیکه وقتی کسی به چشماتون همون لحظه نگاه می کنه هیچ لرزشی نمیبنه.یا مثلا احساس کنید میدان دیدتون خیلی صاف و شفاف نیست عین صفحه تلویزیون وقتی که خیلی صاف نیست ویکم بر فک داره.من به هر کدوم از دکترام گفتم که این مدلی میبینم یا با حالت تعجب نگام کرده و گفته یعنی چی؟ یا خندش گرفته:badtasteشما ها  اطلاعاتی در این زمینه دارین؟در ضمن نوار عصب چشمم سالم بوده
دوست عزیز سلام. من علیرغم اینکه ام اس ندارم، فقط ثبت نام کردم در سایت تا پاسخ شما و عزیزان دیگری رو بدم که بسیار مضطرب و نگران و افسرده و پریشان هستند. مشکل همه دوستان در این جا یک چیزه. سندرم برفک بینایی یا دید برفکی. همون visual snow. این اختلال، بسیار نادره و بنده هم مبتلا هستم. در جوامع رو به شیوعه متاسفانه. چرا ایجاد میشه؟ هیچ کس در دنیا نمیدونه. مقالات علمی این بیماری برای دو سه سال اخیره، یعنی تحقیقات درباره‌ش انقدر جدید و نوظهوره. این اختلال، هیچ ربطی به چشم شما و حتی عصب چشم شما نداره. هیچ ربطی به ام اس هم نداره. این اختلال با سه چیز مرتبطه: میگرن، وزوز گوش، استرس. احتمالا استرس ناشی از ام اس باعث این مشکل شده. من شخصا به علت میگرن شدیدم دچار برفک شدم. علائم این اختلال، برفکی شدن زمینه دیوار سفید، جرقه‌های زیاد در زمینه آسمان آبی، و ماندگاری طولانی تصاویر پرنور هست که بهش پالینوپسیا میگن. این اختلال، ناتوانی مغز در ایگنور کردنه. این برفک‌ها و جرقه‌ها، گلبول‌های سفید عروق چشم شما هستند که در گردش هستند و در حالت طبیعی مغز نادیده میگیره و الان نمیتونه نادیده بگیره. هیچ درمانی نداره، مجدد تاکید میکنم هیچ درمانی نداره. گزارشات پراکنده‌ای در جهان وجود داره از درمان با داروهایی که جهت جلوگیری از خوددرمانی، نام نمی‌برم. پیشنهاداتی شده که ممکنه نوروفیدبک مناسب باشه اما قطعی نیست. درصورتی که پزشک شما منع خاصی قرار نده، مصرف مکمل‌های منیزیم، ویتامین و امگا به کاهش نسبی علائم کمک میکنه. لطفا و لطفا استرس رو از خودتون دور کنید.
(2021/05/10, 04:05 AM)Payamghah نوشته است: سلام. من حدود یه سال میشه گوشام از داخل زنگ میزنه و از ۶ ماه پیش چشام داره برفکی میبینه و احساس توهم میکنم . صد تا دکتر رفتم ولی هیچ کدوم جواب درستی بهم ندادن . استرس و افسردگی شدید دارم و این حالتا از زمانی شروع شد که ماربجوانا مصرف کردم . لطفا شما هم مشکلاتتون بگید ببینیم تو چه چیزی مشترکیم شاید بفهمیم قضیه چیه

دوست عزیز سلام. من علیرغم اینکه ام اس ندارم، فقط ثبت نام کردم در سایت تا پاسخ شما و عزیزان دیگری رو بدم که بسیار مضطرب و نگران و افسرده و پریشان هستند. مشکل همه دوستان در این جا یک چیزه. سندرم برفک بینایی یا دید برفکی. همون visual snow. این اختلال، بسیار نادره و بنده هم مبتلا هستم. در جوامع رو به شیوعه متاسفانه. چرا ایجاد میشه؟ هیچ کس در دنیا نمیدونه. مقالات علمی این بیماری برای دو سه سال اخیره، یعنی تحقیقات درباره‌ش انقدر جدید و نوظهوره. این اختلال، هیچ ربطی به چشم شما و حتی عصب چشم شما نداره. هیچ ربطی به ام اس هم نداره. این اختلال با سه چیز مرتبطه: میگرن، وزوز گوش، استرس. احتمالا استرس ناشی از ام اس باعث این مشکل شده. من شخصا به علت میگرن شدیدم دچار برفک شدم. علائم این اختلال، برفکی شدن زمینه دیوار سفید، جرقه‌های زیاد در زمینه آسمان آبی، و ماندگاری طولانی تصاویر پرنور هست که بهش پالینوپسیا میگن. این اختلال، ناتوانی مغز در ایگنور کردنه. این برفک‌ها و جرقه‌ها، گلبول‌های سفید عروق چشم شما هستند که در گردش هستند و در حالت طبیعی مغز نادیده میگیره و الان نمیتونه نادیده بگیره. هیچ درمانی نداره، مجدد تاکید میکنم هیچ درمانی نداره. گزارشات پراکنده‌ای در جهان وجود داره از درمان با داروهایی که جهت جلوگیری از خوددرمانی، نام نمی‌برم. پیشنهاداتی شده که ممکنه نوروفیدبک مناسب باشه اما قطعی نیست. درصورتی که پزشک شما منع خاصی قرار نده، مصرف مکمل‌های منیزیم، ویتامین و امگا به کاهش نسبی علائم کمک میکنه. لطفا و لطفا استرس رو از خودتون دور کنید
سلام خوبین 
منم همین مشکلات لرزشی و دید برفکی رو دارم لطفاً اگه کسی می‌دونه باید چیکار کنم راهنماییم کنه 
اگه تماس بگیرین ممنون میشم 09362790194
(2012/04/21, 11:08 PM)rana نوشته است: سلام به دوستای عزیز.
یه سوال داشتم.تا حالا شده وقتی به یه نقطه(مثلا به لبه پنجره) خیره بشید احساس کنید اون نقطه یه لرزشه خیلی خفیف داره ؟در حالیکه وقتی کسی به چشماتون همون لحظه نگاه می کنه هیچ لرزشی نمیبنه.یا مثلا احساس کنید میدان دیدتون خیلی صاف و شفاف نیست عین صفحه تلویزیون وقتی که خیلی صاف نیست ویکم بر فک داره.من به هر کدوم از دکترام گفتم که این مدلی میبینم یا با حالت تعجب نگام کرده و گفته یعنی چی؟ یا خندش گرفته:badtasteشما ها  اطلاعاتی در این زمینه دارین؟در ضمن نوار عصب چشمم سالم بوده

من با همین علائم و دید پرنور و لکه های نور و هاله و برفکی ازمایش عصب بینایی دادم ابنورمال بود و در ام ار ای هم پلاک دیده شد و دکتر تشخیص ام اس داد
 تشکر شده توسط : dz.vahid1359
سلام من دوباره صدای غضروفها مو می شنوم در ضمن در مورد هاله برفکی هم برای من پیش اومده 
ممنون از بیانتون سپاس.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان