نظرسنجی: دیدار 17 آذر ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید
10
56.52%
26 56.52%
9
8.70%
4 8.70%
8
19.57%
9 19.57%
7
4.35%
2 4.35%
6
8.70%
4 8.70%
5
2.17%
1 2.17%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار آذر ماه سال ۹۱
ســـــــلام به همه دوستای گلم.
ی خبر خــــــوب من امروز دوستامو دیدم...
icon_cryicon_cryicon_cryکسایی رو که تا حالا فقط تو فضای مجازی دیده بودمشون...
من امروز ی کمی دیر رسیدم.
اومدم توی سالن. آقای صادری با سیبیل های ترسناکش داشت پشت میکروفن صحبت میکرد.
صبر کردم پارت اول سخنرانیشون تموم شه تا برم با همه دوستام آشنا شم. love28love28love28
از وقتی رسیدم سراغ نازنین امیری رو گرفتمicon_question
واااااای رفتم سر میز نازنین...که پروانه جونو aglantine عزیز رو دیدم.love28
با 2. 3 تا دیگه از دوستامون که اسمشون سخت بود.icon_cryاگه باز بشنوم یادم میاد.الان یادم نیستconfused آشنا شدمlove28love28
:60: کیک شکلاتی هم خوب بود اما اگه بای نوشیدنی سفارش داده بشه راحت تر قورت داده میشه و توی گلوی آدم گیر نمیکنه! laughing3
شکلات عزیز برای شکلات شیکت ممنـــــــونlove51 همیشه زحمت میکشی گلیwink2 مرسیicon_question
از همه ی دست اندرکاران ممنون.icon_questionicon_questionicon_question
امیدوارم این جمع قشنگ همیشه محکم و استوار پابرجا باشه.و قدر این با هم بودنا رو هممون بدونیم.icon_questionicon_questionicon_question
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : yummy , hamid , nazaninamiri70 , parastoo joon , سـاناز , نازلی , chipchip , ابراهیم , Sina , مهدی نصیری , sargol , Pooya.N , Yanis , shokolat , shahrzad , Mehdi Marjani , maede , parisa2011 , sooorooosh , melody , eglantine , seyyed reza
نازجیگیلیlove28love28love28love28love28love28love28 مهربونم love28love28love28love28 انقده خوشحال شدم smilingsmilingsmilingsmilingsmilingsmiling فکر نمیکردم اصلا کسی منو یادش باشهconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
 تشکر شده توسط : naz.gigili , chipchip , parastoo joon , Sina , Pooya.N , Ghost , Hasty , seyyed reza
confusedراستی ی بازیگوشی هم کردیم با ساینا اینا...
وقتی دکتر نمازی داشتن صحبت میکردن ساینا و مهدی نصیری و مهشید و پرستو میخواستن ی موشک بسازن...که ساده نباشهconfused
منم منو رو از زیر دست خانومه که مامان بیتا بود برداشتم ی موشک موتوری ساختمlaughing3
بعد دادمش به ساینا.
ساینا سانازو صدا کرد گفت بیا آمادسconfused
ناظر شیطون و بازیگوش دیده بودین تا حالا؟evilgrin0039.gif
نمیدونم موشکه الان تو کدوم سیاره فرود اومده!!!icon_cry
ولی خوشحالم که سازندش بودمlaughing3
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , نازلی , chipchip , parastoo joon , Sina , eglantine , مهدی نصیری , sargol , Pooya.N , O#!!! , maede , parisa2011 , سـاناز , melody , seyyed reza
mamnoon misham age axa ro ham bezarinicon_questionicon_questionicon_question
آنشرلی هم نشدیم که روزی از ما بپرسن ، آنه ! تکرار غریبانه روزهای زندگیت چگونه گذشت ؟ ..
 تشکر شده توسط : eglantine , Pooya.N , parisa2011
خوش بحالتون
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : parastoo joon , eglantine , Pooya.N , maede , simin
سلام دوستان خوبم
امروز ساعت 3:50 دقیقه رسیدم کافی شاپ
پیشواز گرم گرم حمید و سینا شرمندم کرد البته با این که تغییر تیپ و اصلاح صورت داده بودن و بقول خودشون میخواستن ترسناک باشن اصلا اینجوری نبود دل مهربون مدیرای سایت تو هر قیافه ای دوست داشتنیشون میکنه . نمیدونم چرا !
البته پیشواز باگلایه بود که چرا دیر اومدم . ببخشید دیگه
خلاصه جایی آماده شد با همت حمید وسینا نشستم که بعد چنددقیقه منو سفارش اومد که نمیدونم چرا برای من تا آخر مراسم نیاوردن .مهم نیست دیدن دوستان و برخورد خوب مدیرا همه اینا رو پوشش داد
تامراسم رسما شروع شد بعد دکتر ... درمورد تست کریمزون توضیحات کاملی دادن البته این یه نقطه از فراموشی نیست زمان معرفی داشتم با داداشای گلم احسان و رضا محمدیها خوش و بش میکردم که متوجه اسم دکتر به درستی نشدم بعدش دکتر نمازی دکترای فلسفه و عضو هیئت علمی دانشگاه صحبتهایی داشتن که ارزش مشاوره ای داشت و امیدوارم مدیرا یتونن تو سایت بذارن چون ارزشمند بود .
انتهای مراسم قرعه کشی برای تور سه روزه تبریز صورت گرفت که پنج نفراز دوستان به قید قرعه انتخاب شدن.
امیدوارم بهشون خوش بگذره.
مراسم که تموم شد رفتیم پارکینگ که بریم خونه اما نشد که نشد
جاتون خالی دوباره برگشتیم کافی شاپ کنار احسان و خواهر عزیزش ، پروانه و خواهر عزیزش ، نازی و خواهر عزیزش ، سیدرضای گل و هستی مهربان و شهرزاد و دوست خوبش و خانواده خودم نشستیم که دور هم باشیم و بگیم و شاد باشیم اینقدر عکس گرفتیم که خسته شدیم . منو آوردن به امید دسر و کافه گلاسه و اینا که منجر شد به شام
جاتون خالی بود اساسی ..............
تو مراسم هم از بعضی از دوستا که نیومده بودن یادی شد اینقدر باهم صحبت میکردیم که فقط سارگل و فرناز یادمه
جا داره از همه یاد کنم شادی با اون روحیه شادش سیدرضا هستی معصومه شکلات مهدی نصیری امیر ریما مهشید ساینا پویا پرستو ساناز با محمد علی هم آشنا شدم بابک رو ندیدم وای جای بنده خدا علی آقا، نگار، هیلدا ،سیمین ،سعید ،حسین کاکاوند ، فربود، مرضیه، آرزو و خیلیهای دیگه خالی بود خیلی دوست داشتم ببینمشون خیلی حرف زدم ببخشید اسم خیلیها رو جا گذاشتم که تو قلبم هستن ولی دیگه نمیخوام سرتون رو درد بیارم
فقط میخوام اینو بگم برگزاری این دیدار کار پر زحمتی بود بود که با همت مدیرا برگزار شد دستشون رو با احترام میبوسم میدونم که فاصله بین دیدارها که قرار بود ماهیانه باشه سختیهای برگزاریشونه که تاخیر می اندازه دیدارها رو البته از حضور ساینای عزیز عذرخواهی میکنم که تو کارش فضولی کردم . خواستم با این بهونه از همه دوستان خصوصا مدیران محترم تشکر کرده باشم. همیشه تو زندگیتون موفق باشین به امید دیدارهای بعدی.
راستی میخواستم این تشبیه رو برای دیدار ها بگم که تحقق شعار تبلیغاتی شرکت صا ایران رو تحقق میبخشه دیدارها هرروز بهتر از دیدار قبله.

!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : Sina , eglantine , نازلی , Mahdieh , sargol , Pooya.N , Yanis , shokolat , O#!!! , chipchip , parastoo joon , naz.gigili , فرناز , hamid , سـاناز , yummy , parisa2011 , شهرزاد , Ghost , nazaninamiri70 , melody , Hasty
دست همه درد نکنه خیلی عالی بود N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28
دوستون دارم
حوراlove51
 تشکر شده توسط : Sina , eglantine , Pooya.N , shokolat , chipchip , parastoo joon , shadi.green86 , maede , hamid , سـاناز , Hasty , seyyed reza
راستی به یاد بچه های دیگه ام بودیما تا اونجایی که یادم میاد اسم این دوستانم آوردن :چیپ چیپ, پویش, سارگل,... و به
دستور آق سینا براشون
کف نا مرتب هم زدیمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : Sina , eglantine , پویش , Pooya.N , ابراهیم , chipchip , parastoo joon , hamid , parisa2011 , seyyed reza
[تصویر:  164381455120019340_CnPEVcyb_b.jpg]

این و کی سفارش داده بود .... از همونجا مونده دسته من .....
از این به بعد هر کسی باید عکس سفارششم جلوی سفارشش بکشه ... واقعا من کشته این منوی رستورانم
معلوم نیست بستنیه ... نسکافست ... قهوست ... چاییه ... شکلاته ... موزه ... توت فرنگیه ... همش و ریختن تو یه لیوان قاطی کردن یه چتر زدن بالا سرش یه شکلات از این ۲۰۰ تومنیا هم نصف کردن کنارش گذاشتن ... شده با کلاس ... آخه مگه معده انباریه که هر چی اومد بزاری اون تو ؟
من شده بودم قسمت سفارشات رستوران ....
این گارسونای رستوران هم هی میومدن به من میگفتن این برا کیه ؟؟؟ میگفتم اول بگو این چیه ... بعد دنبال صاحبشم میگریدم ... بعد یه اسمی میگفت که همه خوردنی ها توش بود ...
قربون قهوه ترک خودمون برم
دوستای عزیز بعد از تشکر از همتون و عذر خواهی بابت کم و کاستی ها باید بگم که
این رستوران تا حالا به فکر تولید انبوه نبود و فکر نمیکرد که ییهو ۱۰۰ نفر آدم همشون از این خوردنی های با کلاس میخوان و فکر کنم آخرش چند تا از مواد اولیشون تموم شد ... اصلا قاطی کرده بودن بنده خدا ها
واسه قهوه ترک من چتر گذاشته بود و توی چایی هم بستنی ریخته بودن و کم کم داشتن جهش ژنتیک میدادن ... چایی رو ریخته بود رو کیک و قوری رو هم برای تزئینش گذاشته بود بالای لیوان و آورد گفت آقا این برا کیه ... گفتم عزیزم همه رفتن که خودت به حساب من بخور فقط مواظب باش این قوری تو گلوت گیر نکنه ...
واقعا اصن یه وضی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : nanaz , eglantine , نازلی , پویش , Mahdieh , مهدی نصیری , sargol , Pooya.N , ashrafi , shokolat , shahrzad , Mehdi Marjani , محدثه , سهند , paeazan , midwife66 , ابراهیم , chipchip , nafass , naz.gigili , parastoo joon , فرناز , نازی ی , shadi.green86 , maede , hamid , سـاناز , simin , parisa2011 , aalieh , Hasty , seyyed reza
سلام دوستای گلم من که نتونستم بیام ببینمتون ولی خوشحالم که بهتون خوش گذشته وتونستین استفاده های لازم رو از دیدار ببرید و دیدار ها هر بار پربار تر از بار قبل میشه امیدوارم همیشه همتون شاد و سالم باشیدagreement2agreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
 تشکر شده توسط : Pooya.N , ehsan 10054 , chipchip , parastoo joon , SSA

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,787 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,025 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,374 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,020 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,825 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,501 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,271 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,405 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,594 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,064 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست