نظرسنجی: دیدار 19 مهر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
68.29%
28 68.29%
9
21.95%
9 21.95%
8
7.32%
3 7.32%
7
0%
0 0%
6
2.44%
1 2.44%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار 19 مهر 1392
خیلی خوش گذشت Smile (52)
جای آنهای که نمیو مدند خیلی هم خالی بود angel
ذکر خیر بعضیا بود laughing3
واقعا دست هم دوستانی که این دیدار را تدارک دیدند درد نکنه agreement2agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , chipchip , minoshka , kaveh_plus , hamid , Maz , paeazan , مـه ســـا , neda.n , eglantine , Hasty , رامنا , mahdiye1989 , ahya , Mehdi Marjani , hilda , بی تـــا , nanaz
باز هم ی روز به یاد موندنی دیگه.وقتی دوستامو میبینم کلی ذوق میکنم.خیلی خوب بود فقط ی مشکل بود هیلدا 24ساعت رژیم غذایی گرفته بود خیلی سختش بود هرچی اونجا بودو خورد هرکی صداش میکرد هیلداااا انقده دهنش پر بود که نمیتونست جواب بدهlaughing3
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : hamid , Maz , chipchip , fireboud , minoshka , neda.n , eglantine , sooorooosh , Hasty , رامنا , یه غریبه , sanaz-sss , kaveh_plus , paeazan , mahdiye1989 , ahya , hilda , بی تـــا , نازی ی , nanaz
منم از همه دوستانی که از راه های دور و نزدیک اومدن تشکر میکنم
هر چند شرکت زهراوی بدقول شد و یه قسمت نیم ساعته از برناممون که قرار بود یک روانشناس بیاد صحبت کنه رو خراب کرد
ولی از نظر خودم برنامه بدی نبود

یه سری از حرف هایی که تو سالن زدم رو اینجا هم بگم که بقیه دوستانی که حاضر نبودن هم در جریان باشن .

چند نفر اعتراض کردن که محل رستوران خیلی دور بود
باید بگم پیدا کردن رستوران این روزها یه معضل بزرگ شده . چون پیدا کردن یه رستوران حدود 80 نفری که پله نداشته باشه ، در دسترس باشه خیلی سخته
زمانی هم که پیدا میشه قیمت های جالبی بهمون میدن smiling

واسه همایش اردیبهشت ماه با مدیر برنامه ی یه خواننده صحبت کردیم که بیاد یه برنامه یک ساعته کنسرت مانند اجرا کنن . بهمون قیمت 8 میلیون دادن .
این سری دنبال رستوران بودیم ، یه رستوران بهمون قیمتی بالاتر از قیمت برگزاری یک کنسرت داد Smile (16)
گفت 10 میلیون !!!

از دوستانی که همیشه در دیدارها در هزینه ها شرکت میکنن واقعا ممنونیم .
یه تشکر ویژه هم از چند تا دوستی که ( چندین بار این اتفاق افتاده که واقعا جای تقدیر داره ) در هزینه دیدار شرکت میکنند ولی خودشون به دلیل شرایط در دیدار شرکت نمیکنن .

جای همه دوستانی که نتونستن بیان خالی بود واقعا .

یه تشکر ویژه تر از دوستمون نیلوفر داشته باشم که واسه خودم خیلی لذت بخش بود چون اولین بار بود این اتفاق میوفتاد که یه دوستی با یه دسته گل وارد سالن بشه . نیلوفر جان مرسی

آخرین تشکرمم از همه دوستانی که در این دیدار زحمت کشیدن . همگی خسته نباشید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Maz , chipchip , neda.n , hessam , مـه ســـا , fireboud , یه غریبه , minoshka , arezoo_azizi , eglantine , sooorooosh , Hasty , رامنا , zohaa , sanaz-sss , kaveh_plus , paeazan , mahdiye1989 , Ali 324 , SSA , yummy , persiankitty80 , ahya , maryam.N , Mehdi Marjani , hilda , بی تـــا , نازی ی , nanaz , khatoon25 , ارزو
بچه هااا خيلي خوشحاااال شدم بعد از مدتها ديدمتووووونlove28icon_questionlove28
خيلي ماهيد همتووووون.....Heart
جاي مرضيه جووون و آرام جووون و پريا جووون و سمانه جون و مينوشكاي عزيزم و باقي دوستان كه نتونستن بيان هم حسابي خالي بووووود....womanwomanwoman
دوستووووون دارمHeartHeartHeart
 تشکر شده توسط : hessam , fireboud , chipchip , مـه ســـا , hamid , neda.n , minoshka , eglantine , sooorooosh , Hasty , رامنا , یه غریبه , zohaa , paeazan , kaveh_plus , mahdiye1989 , yummy , ahya , maryam.N , babak1025 , hilda , بی تـــا , نازی ی , nanaz , afsaneh , parastoo joon , aalieh , sanaz-sss
خیلی بهم خوش گذشت . یعنی خیلی ها . اصن کنار هم بودنمون ناخودآگاه جذابه .
از همه کسایی که برا این دیدار زحمت کشیدن ممنونم . واقعا خوش گذشت . محیط رستوران خیلی گرم و صمیمی بود و خوراکیها واقعا خوشمزه و شماها تک تکتون واقعا عاالی .
جای همه اونایی که نبودن مثل همیشه خالی .
مرسی که یه جمعه خوب بهم هدیه دادین . agreement2
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hessam , minoshka , Maz , fireboud , arezoo_azizi , eglantine , sooorooosh , chipchip , مـه ســـا , Hasty , رامنا , یه غریبه , zohaa , مهدی نصیری , sanaz-sss , paeazan , mahdiye1989 , Ali 324 , yummy , ahya , maryam.N , Mehdi Marjani , hilda , بی تـــا , hamid , نازی ی , kaveh_plus , shahrzad , nanaz , afsaneh , parastoo joon
سلام
اول از همه میخواستم از دوستانی که تدارک گرفته بودن و زحمت کشیده بودن تشکر کنم. واقعا مشکلات زیادی هست تا بتونن این زمان رو فراهم کنن که دور همدیگه باشیم. کاشکی میشد هممون برای با هم بودنمون به هر نحوی که باشه تلاش کنیم. متاسفانه زحمت فقط به دوش یه عده قلیل هست. شخص خودم از همه مقصر تر
حمید ممنونتم داداش
البته من همونی بودم که بشقاب دادم به چند نفرتون ،یادتون هست ؟Smile (16)
خیلی خوشحال شدم بعد از مدت ها دیدمتون. Blush
ببخشید اگر جیغ و داد زیاد کردم. sad2 اقتضای سنم هست،شما ها به بزرگی خودتون ببخشید. sad2
از سعید ممنونم ،خیلی قشنگ خوندی. خیلی ،اصلا دوشواری نداشتangry3
سجاد love28سلام تو رو به همه رسوندم. گفتم قراره مدیر کل بشی ،و جهان رو از رعب و خوف و وحشت نجات بدیRolleyesسبز کج خندید angry3همه برات دست زدن icon_biggrin
مهزاد ازت خیلی ممنونم. . خیلی محبت داری. واقعا ممنونتم
روزه خیلی خوب و عالی ای بود. فقط اخرش که داشتیم بر میگشتیم احسان خورد زمین. دستش زخم شد. گفتم نترس میگیرمت رفیق ولی لعنت به من نمیدونم چی شد. شرمندتم داداش.
کاشکی همیشه با هم باشیم و شاد باشیم. مهم شاد بودن و خندیدن هست. شما بخندید ،به من بخندید ،(( که میخندین )) مهم اینه که بخندید .
اخر کلام اینکه با هم بودن خیلی بهتر از به یاد هم بودن هست. پس وقت کمی که هست رو غنیمت بدونیم و هیچ کدورت و دلخوری از هم نداشته باشیم. Heart
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Maz , minoshka , neda.n , chipchip , مـه ســـا , Hasty , رامنا , eglantine , یه غریبه , مهدی نصیری , sanaz-sss , paeazan , kaveh_plus , mahdiye1989 , SSA , yummy , persiankitty80 , maryam.N , دربند , Mehdi Marjani , hilda , بی تـــا , hamid , نازی ی , nanaz , afsaneh , aalieh , zohaa
از هیچکسم تشکر نمی کنم N_aggressive (35) چه فکرا همینقدر که من امروز، یعنی کلن همه ی جمعه ها رو باید سعی کنم خونه باشم به اندازه کافی حسرت انگیزناک هستش دیگه ببخشید نمی تونم بیام تشکر هم بکنم. هر وقت یه فکری برای عذاب وجدان من که فکر می کنم خیلی نامردیه جمعه ها رو هم خونه نباشم رو بکنید اونوقت منم میام Smile بعد میام تشکر هم می کنم. evilgrin0039.gif
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Hasty , chipchip , مـه ســـا , eglantine , paeazan , kaveh_plus , minoshka , neda.n , بی تـــا , hamid , نازی ی , sooorooosh
میبینم که رفتید حال کردید مارم نبردید.کثافت یه کار پیش اومد عصاب خوردیangry3angry3
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , eglantine , paeazan , kaveh_plus , minoshka , neda.n , بی تـــا , hamid , نازی ی
خیلی خوش گذشت,خوشحالم که بالاخره دوستای گلمو دیدم,ازهمه بچه هایی که واسه این دیدار زحمت کشیدن کمال تشکر رو دارم.
دوستون دارم هوارتا
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : neda.n , kaveh_plus , Maz , paeazan , ahya , sooorooosh , hilda , بی تـــا , hamid , نازی ی , fireboud , afsaneh , minoshka , eglantine
دیدار امروز عالی بود agreement2
پر از انرزی مثبتagreement2
واقعا چرا شماها انقدر دوست داشتنی هستیدlove28 تو دیدار که میدیدمتون تازه متوجه میشدم که چقد دلم براتون تنگ شده love28

ممنون از دوستانی که شرایط رو فراهم کردن تا بتونیم دور هم جمع شیمicon_question
شماها بی نظیریدicon_question
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : Maz , neda.n , paeazan , persiankitty80 , ahya , mahdiye1989 , sooorooosh , hilda , بی تـــا , hamid , نازی ی , fireboud , kaveh_plus , nanaz , minoshka , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار 7 تیر ماه 1392 hamid 335 48,761 2013/07/04, 11:18 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,433 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 50,977 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,528 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 86,227 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,888 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 35,464 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 30,262 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان