نظرسنجی: دیدار 19 مهر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
68.29%
28 68.29%
9
21.95%
9 21.95%
8
7.32%
3 7.32%
7
0%
0 0%
6
2.44%
1 2.44%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • 20
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار 19 مهر 1392
سلام سلام
من اومدم ببخشید تاخیر داشتم
خیلی خیلی خیلی به من خوش گذشت و وقتی که تموم شد واقعاً دلم نمی خواست برم
بابا منه بد بخت ناهار نخورده بودم خووووووووووووب بعدشم همه رو این مهدی مرجانیو مهسا خورده بودن به من چیزی نرسید که از بشقاب اینو اون تک میزدم laughing3

خدا وکیلی کی می تونست بیاد بچه هارو معرفی کنه که انقدر بخندید؟؟؟؟؟ به جز من هیشکی laughing3laughing3

و حالا

از مدیران و ناظرای عزیزمون و همه کسایی که کمک کردن به برگزاری این دیدار تشکر میکنم
از همه ی اونایی که با وجود سختی بازم اومدن ممنونم از سروش و شادی هم ممنونم
من به این دیدار 10 میدم چرا که به نظرم نسبت به دیدارهای قبلی که من حضور داشتم بهتر بود و پیشرفت کرده بود happy0065.gif
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : neda.n , بی تـــا , Mehdi Marjani , fireboud , یه غریبه , kaveh_plus , نازی ی , hamid_147 , hamid , shahrzad , مـه ســـا , ehsan 10054 , hadisss , sooorooosh , sanaz-sss , nanaz , spring , afsaneh , Maz , محبوب64 , parastoo joon , mahdiye1989 , minoshka , نازلی , eglantine , الهام ج , paeazan , zohaa
شرمنده باید زودتر میومدم برای تشکرicon_questionicon_question
همه چی عالی بود دست همگی درد نکنه خیلی بهم خوش گذشت امیدوارم به خاطر لبخندی که دیروز نصیب من کردید غم با صورتتون بیگانه باشه
جای رستوران عالی انتخاب شده بود
موقع برگشت کلی یاد خاطرات دانشجوییم افتادم آخه آزمایشگاه زیستمون نزدیک همون جا بود بابت این مرور خاطرات خوش هم بازم باید از شما تشکر ویژه کنم love28
زندگی
 تشکر شده توسط : بی تـــا , neda.n , Mehdi Marjani , fireboud , hilda , نازی ی , kaveh_plus , hamid_147 , hamid , shahrzad , یه غریبه , مـه ســـا , ehsan 10054 , sooorooosh , sanaz-sss , nanaz , afsaneh , Maz , mahdiye1989 , minoshka , SSA , eglantine , paeazan
دارم به اين فكر ميكنم كه حالا خيلي هم بد نشد كه دكتر روانشناس قالمون گذاشت..بيشتر خنديديم
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , بی تـــا , یه غریبه , hilda , kaveh_plus , نازی ی , hamid , shahrzad , ehsan 10054 , sooorooosh , hadisss , مهدی نصیری , sanaz-sss , nanaz , afsaneh , mahdiye1989 , minoshka , SSA , الهام ج , eglantine , paeazan
ببخشيد! بازم دير اومدم براي تشكرangry3
روز بسيار عالي اي بود... يه عالمه انرژي مثبت كنار دوستاي خوبم، مثل هميشهagreement2
رستوران و پذيرايي عالي بود. مرسي كه به فكر اونايي كه مثل منو هيلدا ناهار نخورده بودن ، بوديدSmile (16)
بازم ممنون بابت همه ي زحمت هاتون .... كاملاً مشخص بود كه حسابي زحمت كشيديد و سنگ تموم گذاشتيد...icon_question
جاي دوستاي خوبي كه نبودن هم خالي بود..
 تشکر شده توسط : shahrzad , بی تـــا , مـه ســـا , kaveh_plus , hilda , ehsan 10054 , hadisss , neda.n , fireboud , sanaz-sss , nanaz , spring , afsaneh , Maz , parastoo joon , hamid , hamid_147 , mahdiye1989 , minoshka , نازلی , الهام ج , eglantine , paeazan
خوش به حالتون، دیروز همه اش به فکرتون بودم، ایشاالله دفعه بعد همسرم رو راضی میکنم بیایم، آخه اون جمعه ها هم سرکار میره confused
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : hilda , ehsan 10054 , sooorooosh , neda.n , kaveh_plus , fireboud , دربند , nanaz , spring , بی تـــا , Maz , hamid , mahdiye1989 , minoshka , نازلی , eglantine , paeazan , zohaa
دیروز تو دیدار فهمیدم چقدر دوست خوب دارم .
دوستای خوب از ته قلبم دوستون دارمlove28
...
 تشکر شده توسط : hilda , یه غریبه , sooorooosh , بی تـــا , kaveh_plus , neda.n , fireboud , Mehdi Marjani , دربند , مهدی نصیری , sanaz-sss , nanaz , spring , afsaneh , Maz , hamid , mahdiye1989 , minoshka , برگ 7 , نازلی , الهام ج , eglantine , paeazan
و اما گزارش دیدار از نازی ی ریپورتر :
عرضم به حضورتون که در ابتدای ورود من با 1 آدم آشنا ولی بر خلاف همیشه بدون سیبیل بدون ریش بدون رعب و وحشت خیلی آروم و شیک و مجلسی دم درب ورود مواجه شدم ( خودتون حدس بزنید کی بود !!!!!!!!!!!) بعد از اومدن مریم عزیزم وارد سالن شدیم و من بنا به توافق قبلیم با مه سا کنار دیوار 1 دست و 1 پام رو بالا گرفتم و مه سا با سنگدلی تمام از دیدن اون صحنه لذت می برد!!!!! بعدشم دیدن دوستایی که خیلی وقتا واقعا دلم براشون تنگ می شد و بعد هم 1 مخیتو ( البته به نظرم لیموناد نعنا دار بود) که بسیار به من چسبید ، و بعد هم 1 میز عصرونه عالی که پر از فینگر فودای خوشمزه وای اون که رول بادنجون بودعالی بود گرچه ناگفته نماند70 درصد غذا ها رو سروش خورد حتی جلوی دوستای من هم که بار اولشون بود میومدن آبرو داری نکرد و از تو بشقاب اون ها هم غذاشون رو برداشت و خورد!!! و بعد هم حمید عزیز راجع به 1 سفر صحبت کرد و آقای روانشناس عزیز لطف کرد قالمون گذاشت و بعد هم سعید با کلی ناز و افاده و اصرار و انکار و رایزنی ما با سبز و نارنجی ها رفت برامون آواز بخونه و حالا ما رو می گی!!!!!!!!!!!!!angry3angry3angry3angry3sadsadsadsadخودتون دیگه حدس بزنین دیگه ایرج بنده خدا چه بر سر آهنگ پرندش اومد!!!! و سپس نوبت معرفی حضار توسط هیلدای نازنین و با تقلب رسانی فربد نارنجی بود وبعد هم مشکلات ایستادن و نشستن و کادر بندی برای عکس دسته جمعی و البته این وسط ها شیرین کاری های سروش هم خالی از لطف نبود !!!!!
و در پایان ممنونم از زحمات مدیران و حضور همه دوستامون پایدار باشین هم قطاران!!!!!!!!!!!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : یه غریبه , kaveh_plus , sooorooosh , hilda , neda.n , fireboud , ehsan 10054 , مـه ســـا , sanaz-sss , nanaz , spring , بی تـــا , afsaneh , Maz , parastoo joon , hamid , mahdiye1989 , minoshka , مهسا24 , نازلی , الهام ج , eglantine , paeazan , zohaa
اقا یه اتفاقی که افتاد و خیلی مهم بود ،با وجود اینکه اصلا دوست ندارم بگم و از خودم یک قهرمان بسازم ،اما بخواست دوستان مجبورم بگم sad2
اخر کار دم در وایساده بودیم که بریم. من و احسان و ندا و نیلوفر و یکی دیگه که نمیدونم کی بود. بعدش یهو که داشتیم خدافظی میکردیمsad2یه تانک به ابعاد خعلی بزرگ اومد بیاد ما رو زیر کنه angry3من اولش اومدم برم زیر تانک خودمو بترکونم. متاسفانه نارنجک نداشتم Sad
بعدش نمیدونم چطور شد تو هوا شیرجه زدم و این سه نفر رو از جلوی تانک هل دادم کنارicon_cryashamed0006.gifashamed0006.gif
متاسفانه تو این حادثه پای خودم زیر چرخاش موند و قطع شد. sad2مهم اینه که دوستام سالم هستنRolleyes
اینجور ادمی هستم. از ندا و نیلوفر هم بپرسید .و اون یکی که نمیدونم کی بود. همشون شاهدنsad2
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ehsan 10054 , دربند , kaveh_plus , نازی ی , sanaz-sss , hilda , nanaz , spring , بی تـــا , afsaneh , Maz , neda.n , mahdiye1989 , minoshka , SSA , نازلی , maryam.N , eglantine , paeazan , zohaa , yummy
سلام دوستان

می بینم که بهتون خیلی خوش گذشته، من بنا بود بیام ولی سرماخوردگی بدی داشتم.
گفتم نیام مریضتون کنم. خیلی از این بابت شرمنده ام.
انشالا سری بعد
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , مهدی نصیری , نازی ی , sanaz-sss , ehsan 10054 , sooorooosh , یه غریبه , hilda , nanaz , spring , fireboud , بی تـــا , Maz , hamid , neda.n , mahdiye1989 , Mehdi Marjani , SSA , eglantine , paeazan
خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوب بود از همتـــــــــــــــــــــــــــــون ممنونم agreement2agreement2agreement2
وای چقدر خوشحالم که دوستای جدید یافتم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
هیـــــــــــــــــــــــــــــــــلدا جـــون من کی بودم nazgilili ,nanaz gililiicon_cryicon_cry به خدا من gilili ندارم nanaz خالی ام laughing3laughing3laughing3laughing3
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : spring , fireboud , مـه ســـا , kaveh_plus , بی تـــا , afsaneh , Maz , hamid , neda.n , hamid_147 , mahdiye1989 , نازی ی , hilda , مهسا24 , SSA , الهام ج , یه غریبه , eglantine , paeazan , aalieh , zohaa

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • 20
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار 7 تیر ماه 1392 hamid 335 47,468 2013/07/04, 11:18 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,229 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 49,893 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,478 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 85,421 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,711 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار !!؟ hamid 207 34,630 2010/03/27, 09:00 AM
آخرین ارسال: salman121
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 29,323 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان