•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار !!؟
Wink 
حامد جان ما از هر دیداری
استقبال می کینم و از اینکه
بچه ها با هم باشن کلی ذوق می کنیم...icon_biggrin
من نظرم بیشتر رو نظم که یه وقت
مشکلی پیش نیاد...Wink
مطمئن باشین قرار می ذاریم اگه
تهران زیادن اونا بیشتر می کنیم...
ولی با برنامه >>>
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : zaynab
حامد جان ممنون از مطرح اين موضوع مهم

از اول هم كه تصميم بر اين شد تا بين دوستان قرار صورت بگيره بر اين نظر بوديم كه تعداد افراد در هر شهر بالا بره مثال مشهد 10 نفر . تبريز 20 نفر . تهران 15 نفر و ....
كه بدين صورت هر شهر بتونه واسه خودش يه مدير تداركات داشته باشه و ديدار صورت بگيره

ولي نظر منم مثل نظر بقيه دوستان نسبت به شرايط فعلي منفي هست . چون فكر كنيد 10 نفر هر دو هفته يكبار همديگرو ببينن مسلما رابطشون خيلي صميمي ميشه و اين رابطه تو سايت هم كشيده ميشه . بعد بقيه دوستان امكان داره احساس غريبي كنن.

يك مشكل ديگه اي هم كه به نظر من به وجود مياد اينه كه الان زمان ديدارهامون شايد نصفش تفريح باشه و بقيش گفت و گو درباره ام اس هست ولي فكر كنيد اگه هر دو هفته يكبار همديگرو ببينيد اين زمان به صورت نزولي كاهش پيدا ميكنه و ممكنه ديداري برگزار بشه كه فقط قصدش تفريح باشه .

من نظرم رو مثل بقيه دوستان گفتم و به حساب مدير بودن نزاريد كه حتما حرفم بايد به كرسي بشينه . اگه هم اينطور باشه من در اين تاپيك حداقل مدير نيستم و مدير سلمان عزيز هست . در هر صورت تا جايي كه من يادمه حرف هيچ كدوم از مديران تاكنون هيچ وقت اجبار نبوده و نظر ، نظر جمع بوده .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , vernal , salman121 , zaynab , mirali
(2010/02/18, 01:56 PM)hamid_xever نوشته است: حامد جان ممنون از مطرح اين موضوع مهم

سلام حمید جان ، برای خالی نبودن عریضه می خواستم نظر خودم رو بگم :

ساز داری، سازه داری، مرحبا بر شیخنا

تو در و دروازه داری، مرحبا بر شیخنا
گر چه طرح تازه داری، مرحبا بر شیخنا
شد دهان این همه مستضعفان امروز صاف
شیخ اصلاحات جان مادرت الانصراف
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
سلام به همگی دوستان
من تو قرارهای قبلی شما دوستان نبودم و از محتوا و برنامه های تنظیم شده بی خبرم، برای همین اگه پیشنهادی که می خوام بنویسم قبلا ارائه شده و اجرا میشه از تکرارش عذر می خوام، پیشنهاد من برای دیدارهای دوستان این هست که در هر دیداری علاوه بر تفریح و صحبت درباره ام اس برنامه آموزشی هم قرار داده بشه، هر کدوم از دوستان در یه زمینه ای تخصص و مهارت دارن، داوطلبانه در هر دیدار یه نفر در زمینه تخصصش که به درد بقیه هم میخوره آموزش بده، مثلا در زمینه های هنری و نرم افزارهای کامپیوتری و فعالیت های دیگه، حتی زمینه های ادبی و شعر و داستان نویسی، اگه امکان نداره به صورت عملی تخصصی آموزش داده بشه، میشه به صورت تئوری توضیحاتی داده بشه و اطلاعات دوستان بالا بره، بحث در مورد موسیقی و آهنگهای مورد علاقه و تحلیل و بررسیش و همچنین سینما و فیلمهای مطرح و حتی در زمینه آشپزی و شیرینی پزی و یا دکوراسیون منزل و استفاده از وسایل دورریختنی و یا نگهداری از گل و گیاه آپارتمانی و نکاتی درباره نگهداری از وسایل چوبی و وسایل هنری و الکتریکی و کامپیوتر و گوشی همراه و .... و هر اونچه که شما بهش علاقه دارید و جمع میپسنده و البته هر دیدار مخصوص بشه به یک یا دو مورد آموزش و از قبل هم با دوستان هماهنگ بشه در مورد موضوعی که آموزش داده میشه تا مثلا اگه من علاقه ای به بحث در مورد گوشی همراه ندارم برای زمان اون برنامه نریزم و وقتم رو تنظیم کنم! میشه گفت یه جورایی تو برنامه دیدار، ورک شاپ یا همون کارگاه اموزشی رو داشته باشیم.

ببخشید خیلی طولانی شدBlush
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : salman121
(2010/02/19, 03:00 PM)Aram نوشته است: سلام به همگی دوستان
من تو قرارهای قبلی شما دوستان نبودم و از محتوا و برنامه های تنظیم شده بی خبرم، برای همین اگه پیشنهادی که می خوام بنویسم قبلا ارائه شده و اجرا میشه از تکرارش عذر می خوام، پیشنهاد من برای دیدارهای دوستان این هست که در هر دیداری علاوه بر تفریح و صحبت درباره ام اس برنامه آموزشی هم قرار داده بشه، هر کدوم از دوستان در یه زمینه ای تخصص و مهارت دارن، داوطلبانه در هر دیدار یه نفر در زمینه تخصصش که به درد بقیه هم میخوره آموزش بده، مثلا در زمینه های هنری و نرم افزارهای کامپیوتری و فعالیت های دیگه، حتی زمینه های ادبی و شعر و داستان نویسی، اگه امکان نداره به صورت عملی تخصصی آموزش داده بشه، میشه به صورت تئوری توضیحاتی داده بشه و اطلاعات دوستان بالا بره، بحث در مورد موسیقی و آهنگهای مورد علاقه و تحلیل و بررسیش و همچنین سینما و فیلمهای مطرح و حتی در زمینه آشپزی و شیرینی پزی و یا دکوراسیون منزل و استفاده از وسایل دورریختنی و یا نگهداری از گل و گیاه آپارتمانی و نکاتی درباره نگهداری از وسایل چوبی و وسایل هنری و الکتریکی و کامپیوتر و گوشی همراه و .... و هر اونچه که شما بهش علاقه دارید و جمع میپسنده و البته هر دیدار مخصوص بشه به یک یا دو مورد آموزش و از قبل هم با دوستان هماهنگ بشه در مورد موضوعی که آموزش داده میشه تا مثلا اگه من علاقه ای به بحث در مورد گوشی همراه ندارم برای زمان اون برنامه نریزم و وقتم رو تنظیم کنم! میشه گفت یه جورایی تو برنامه دیدار، ورک شاپ یا همون کارگاه اموزشی رو داشته باشیم.

ببخشید خیلی طولانی شدBlush
آرام جان اين پيشنهاد فوق العاده ايه . ولي فك ميكني تويه 3 يا 4 ساعت امكان پذيره؟icon_cry
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Aram
آنارام جان البته که امکان پذیره، تو دانشگاه هم کلاس حداقل 45 دقیقه زمان داره، و تو اون 45 دقیقه کلی مطلب آموزش داده میشه، تو 3 یا 4 ساعت 45 دقیقه که چیزی نیست، تو دو تا 45 دقیقه میشه در دو زمینه آموزش داد! Cool
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
آرام جان ممنونيم بابت پيشنهادت ولي فكر نميكني اگه از تجربيات همديگه راجع به ام اس يا مطالب مختلف راجع به ام اس استفاده كنيم بهتره تا بيايم يه نرم افزار ، يه غذا ، يه شيريني و .... اموزش بديم يا راجع به فيلم يا موسيقي بحث كنيم ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2010/02/20, 12:07 AM)hamid_xever نوشته است: آرام جان ممنونيم بابت پيشنهادت ولي فكر نميكني اگه از تجربيات همديگه راجع به ام اس يا مطالب مختلف راجع به ام اس استفاده كنيم بهتره تا بيايم يه نرم افزار ، يه غذا ، يه شيريني و .... اموزش بديم يا راجع به فيلم يا موسيقي بحث كنيم ؟

البته همينطوره ولي خوب شايد يه وقتي به جايي رسيديم كه بنظرمون اومد ميتونيم كنار همديگه به تفريح و سرگرمي بپردازيم و به اين شكل از بودن با هم لذت ببريم.
بهرحال مرسي آرام . پيشنهاد جالبي بود و مطمئنا در وقت مناسب قابل اجراlove51
آنارام باشید
من با پیشنهاد آرام موافقم
حالا این همه حرف می زنیم
راجع به یه بحث تخصص هم یه کم آموزشی
حرف بزنیم عیبی نداره...
قرارهای بعدی اینا میذاریم >>>خیلی ممنونم...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سلام آقا حمید
تو پیشنهادم هم نوشته بودم علاوه بر تفریح و صحبت درباره ام اس، یه بحث آموزشی هم داشته باشیم. مثلا از سه یا 4 ساعت فقط 45 دقیقه اش آموزشی باشه، و اصلا عرض نکردم درباره ام اس و تجربیاتمون حرفی زده نشه!!

اما یه سوال دارم شماها 3 یا 4 ساعت با هم بودید یعنی تمام این زمان رو درباره ام اس حرف زدید؟؟؟؟؟؟ Huh من شخصا نمی تونم سه چهار ساعت درباره ام اس حرف بزنم، آخه برای چی باید همش درباره ام اس حرف زد، چند دقیقه یا نه یک ساعت بسشه دیگه، و اگر نه پر رو میشهWink

این در صورتی هست که تو همین سایت هم دائما درباره ام اس بچه ها حرف میزنن و از تجربیاتشون میگن و اخبار جدید رو اطلاع رسانی میکنن، حالا تو دیدارهای حضوری هم همش ام اسconfused خب میشه تو دیدارهای حضوری یه کار و فعالیت جدیدی انجام داد که تو فضای وب نمیشه انجامش داد! تا کمی به اندوخته هامون اضافه بشهSad

از آنارام و آقا سلمان هم ممنونمicon_question
 تشکر شده توسط : anaram

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 34,463 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 15,978 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 49,285 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,427 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 83,753 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,464 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 29,001 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست