•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار !!؟
ولی یه جوری که وقتی منم تهران بودم بتونیم یه قراری داشته باشیم...
یعنی بشه هماهنگ کرد... خوبه
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
آقا يه قرار بذارين قبل سال . 24 اسفند تا قبل چهارشنبه سوري.
تو اين روزا مثلا .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
(2010/02/17, 01:32 PM)kamix نوشته است: آقا يه قرار بذارين قبل سال . 24 اسفند تا قبل چهارشنبه سوري.
تو اين روزا مثلا .
واسه 22 اسفند اگه بياين اهواز قول ميدم همه رو يه شام توپ بمناسبت تولدم دعوت كنم
آنارام باشید
حامد جان ما فقط تهران را نداریم >>>
آقا حامد اگه قرار باشه هر کی خودش
قرار بذاره که دیگه ما تاپیک دیدار نمیذاریم...
خودتون با هم قرار بذارین اینجا واسه همه است
خیلی از بچه هام تهران نیستن ما به فکر اونام
باید باشیم...
می تونیم چون تعداد تهرانیا زیاده هر از گاهی
قرار بذاریم ولی ثابت بودنش فعلا مناسب نیست...
اینجوری به اسم سایت خیلی اتفاقا میوفته...
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : hamed , zaynab , voodoo , MAHDI
می تونیم چون تعداد تهرانیا زیاده هر از گاهی
قرار بذاریم ولی ثابت بودنش فعلا مناسب نیست...
اینجوری به اسم سایت خیلی اتفاقا میوفته...
[/quote]
خب سلمان حامدم اين نظر رو تو تاپيك ديدار قرار داده. مگه در مورد اومدن آني تو به خاطر نبودنت اينجا ارجاع ندادي به حميد و مجيد و حالا سينا كه بنده خدا از تبريز پاشد اومد اينجا. اين كه يه سري مسائل پيش مي‌ياد بهت حق مي دم بعضي ها متوجه نيستند. ولي ما كه نبايد به خاطر بعضي ها از ديدار هميدگر و استفاده از تجربه هاشون بي نصيب بمونيم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
سلمان جان سلام
از اينكه به برگزاري قرارهاي دوستانه علاقه مندي متشكرم .
خيلي دوست داشتم تو ديدار بهمن ماه حضور مي داشتي ، اونوقت شايد بيشتر به من حق مي دادي .
آشنا شدن با دوستاني كه همه با هم تو يه چيز مشترك هستيم و شايد يه جورايي يكديگر رو درك مي كنيم خيلي مفيد و لذت بخشه . تو قراري كه داشتيم نبود يه برنامه مناسب براي لذت بردن از با هم بودن كاملاً احساس مي شد برنامه اي كه به برگزاري مناسب اون قرار دوستانه مي تونست كمك بسياري بكنه . مطمئناً دليلش تعداد كم و پراكنده بودن قرارها مي تونه باشه .
من خيلي دوست دارم جايي با هم قرار بزاريم كه همه بچه هاي عضو سايت بتونن حضور پيدا كنن . ولي به نظر تو كجا مي تونه چنين اتفاقي بيافته ؟
حالا كه ما نمي تونيم چنين كاري انجام بديم چرا كاري نكنيم كه حداقل بچه هاي تهران كه شايد از نظر تعداد اكثريت هم باشن يه قرار ثابت داشته باشن .
شايد اين كار رو بشه تو بقيه شهر ها هم انجام داد و بچه هايي كه با هم همشهري هستن با هم ارتباط بر قرار كنن و ديدارهايي رو تو شهرهاي خودشون داشته باشن .
تو مي توني براي برگزاري اون تلاش كني همونجوري كه من دارم اين كارو مي كنم . ما همه مثل هميم و هيچوقت همديگرو فراموش نمي كنيم .
تو مي دوني داشتن يه تايم ثابت براي قرارهامون چه مزيت هايي داره ؟
كمي ها و كاستي ها بعد از هر قرار كمتر مي شه و بعد از مدتي مطمئنا كيفيت ملاقاتها بالا مي ره .
در ضمن من از تمام بچه ها مخصوصاً از (حميد ، سينا و مجيد) كمال تشكر رو دارم كه با نظارتشون به قرارهاي بچه ها اطمينان خاطر رو در نزد ما فراهم مي كنن .
سلمان جان همونطور كه مي بيني اينجا كسي به تنهايي تصميم نمي گيره و همه با مشورت همديگه برنامه ريزي مي كنن و اين بخاطر اينه كه جلوي بروز اتفاقهاي خارج از برنامه گرفته بشه و كاري بر خلاف شئونات سايت انجام نمي شه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : reza , salman121 , pariya
منم با حامد موافقم
یعنی وقتی سایت یواش یواش بزرگتر میشه و تعداد افراد بیشتر میشه
شاید هر شهری واسه خودش بتونه یه قراره ثابت بزاره
حالا تهران هم میتونه اولیش باشه
ولی مسئله اینجاست که یک نفر برای این مورد مشخص شده
ببینین هر کسی که در مورد سایت اشکال یا پیشنهادی داره به من یا حمید پیغام خصوصی میده
و حالا اگه مطرح کردی باشه من مطرح میکنم و یا اگه مشکل باشه رفعش میکنم
..... اینجوری یه کم مرتب تره
دیدار ها رو هم اگه قبل از مطرح کردن با سلمان هماهنگ کنیم بهتره
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : MAHDI , hamed , salman121
(2010/02/17, 05:37 PM)hamed نوشته است: سلمان جان سلام
از اينكه به برگزاري قرارهاي دوستانه علاقه مندي متشكرم .
خيلي دوست داشتم تو ديدار بهمن ماه حضور مي داشتي ، اونوقت شايد بيشتر به من حق مي دادي .
آشنا شدن با دوستاني كه همه با هم تو يه چيز مشترك هستيم و شايد يه جورايي يكديگر رو درك مي كنيم خيلي مفيد و لذت بخشه . تو قراري كه داشتيم نبود يه برنامه مناسب براي لذت بردن از با هم بودن كاملاً احساس مي شد برنامه اي كه به برگزاري مناسب اون قرار دوستانه مي تونست كمك بسياري بكنه . مطمئناً دليلش تعداد كم و پراكنده بودن قرارها مي تونه باشه .
من خيلي دوست دارم جايي با هم قرار بزاريم كه همه بچه هاي عضو سايت بتونن حضور پيدا كنن . ولي به نظر تو كجا مي تونه چنين اتفاقي بيافته ؟
حالا كه ما نمي تونيم چنين كاري انجام بديم چرا كاري نكنيم كه حداقل بچه هاي تهران كه شايد از نظر تعداد اكثريت هم باشن يه قرار ثابت داشته باشن .
شايد اين كار رو بشه تو بقيه شهر ها هم انجام داد و بچه هايي كه با هم همشهري هستن با هم ارتباط بر قرار كنن و ديدارهايي رو تو شهرهاي خودشون داشته باشن .
تو مي توني براي برگزاري اون تلاش كني همونجوري كه من دارم اين كارو مي كنم . ما همه مثل هميم و هيچوقت همديگرو فراموش نمي كنيم .
تو مي دوني داشتن يه تايم ثابت براي قرارهامون چه مزيت هايي داره ؟
كمي ها و كاستي ها بعد از هر قرار كمتر مي شه و بعد از مدتي مطمئنا كيفيت ملاقاتها بالا مي ره .
در ضمن من از تمام بچه ها مخصوصاً از (حميد ، سينا و مجيد) كمال تشكر رو دارم كه با نظارتشون به قرارهاي بچه ها اطمينان خاطر رو در نزد ما فراهم مي كنن .
سلمان جان همونطور كه مي بيني اينجا كسي به تنهايي تصميم نمي گيره و همه با مشورت همديگه برنامه ريزي مي كنن و اين بخاطر اينه كه جلوي بروز اتفاقهاي خارج از برنامه گرفته بشه و كاري بر خلاف شئونات سايت انجام نمي شه .
یعنی عاشقتم
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : MAHDI , hamed
سلام بچه ها
حامد جان عزیزم تو خیلی ماهی
تو دیدار بهمن ماه انصافا من شدیدا تحت تاثیر رفتار خوب و شخصیت بالای تو قرار گرفتم
شک ندارم که پیشنهادت بخاطر مهربونیته از طرفی به نظر من هم داشتن قرارهای ثابت خوبه اما تو این شرایط یکم سخته و با توجه به ترکیب بندی سایت ممکنه اون اتحاد بچه ها از بین بره
از طرفی ما سلمان رو برای هماهنگی دیدارها انتخاب کردیم و اون موقع هدف ما دیدارهای ثابت نبود.
من با سینا و سلمان کاملا موافقم.به نظرم برای جلوگیری از بی نظمی و هج و مرج و اینکه جمعمون همیشه صمیمی باشه باید یه ساختار منظمی داشته باشه و همه چیز به روال خودش پیش بره
قطعا سلمان سینا حمید و بقیه بچه ها هم غیر از اینکه همه بچه ها کنار هم احساس آرامش و امنیت کنن و از دیدارها بتونن استفاده کنند هدف دیگه ای ندارن.
پس به نظر من بهتره تمام هماهنگیا در مورد دیدارها با نظر سلمان باشه تا وقتی که تعداد بچه ها به حدی برسه که نیازهای جدیدی حس بشه.
بازم حامد جان از حسن نیتت تشکر می کنم و خدا رو شکر می کنم که دوستای خوبی مثل تو دارم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : hamed , Majid , hamid
سلام به همه دوستان
خیلی خوشحالم از اینکه بالاخره یه جایی رو دیدم که اینقدر به نظم و انظباط و قوانین و مقررات پایبنده ، مطمئناً منم تمام سعیم رو می کنم که از اون تبعیت کنم و هیچ وقت اونو زیر پا نگزارم .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : MAHDI , Majid , pariya

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 34,874 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,193 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 49,651 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,457 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 84,482 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,674 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 29,242 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست