•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار !!؟
سلام اين نشد برنامه ريزي كه.يكي ميگه من ميام يكي ميگه من نميام .يكي ميگه بچم رو گازه يكي ميگه من با اتوبوس نميام يكي ميكه من با طياره ميام.� اول يه جا رو مشخص كنيد. بعد زمان مشخص بشه.بعد تعداد به حداكثر برسه .بعديك اتوبوس كرايه كنيم واز تك تك بچه ها دونگ بگيريم .تا توي سفر هم با هم باشيم .نه اينكه هر كي ماشين داشت بخواد با كلاس بياد وبا كلاس بره.يكي هم كه مشكل مالي داشته باشه دست وپاش بايد بلرزه كه من كه ...� � � همچين برنامه اي بايد باشه حتي بهتر از اين.هر كي نظري داره بگه
داوود جان اين تاپيكي كه خوندي ديدارش براي گذشته بوده و ديدار هم انجام شده
اولين ديدارم بود هماهنگ نبوديم
اين حرفيم كه شما ميزني عملي نيست مثلا يكي شمال يكي جنوب يكي شرق يكي غرب اتوبوس از كجا راه بيوفته بره ؟!
پيشنهاداتم ميتوني به سلمان بدي كه اون كارهارو انجام بده
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام حميد جان من نمي دونستم اين تايپ ها براي گذشته ست.مرسي .ولي تنها راهش همينه .حالا بچه هايي كه راهشون دوره همانگ ميكنيم 1شب زودتر اينجا باشن. يا نه اگه ماشين دارن اونها استثنا با ماشين شخصي بيان يا بازم نه با هواپيما تا اينجا بيان سف رو باهم باشيم.� آقا حميد شما دفعهء قبل چطوري رفتيد؟ چند نفر بوديد؟بچه ها از كجا ها اومده بودند ووووو خوشحال ميشم بدونم
سلام به همه دوستان
من فکر می کنم دیدار بهمن ماه توی پارک ساعی باعث شد بچه ها تا حدودی با هم آشنا بشن و بعد از اون دیدار هم شرکت کننده ها احساس خوبی از اون روز داشتن ، بهمین خاطر فکر می کنم خوب باشه یه قرار ثابت رو تعیین کنیم مثه هر هفته یا هر دو هفته توی یه نقطه مناسب از تهران (تهران بخاطر اینکه شاید برای بیشتر بچه ها راحت تر باشه)که این قرار یه قرار ثابت باشه و بچه ها بتونن با هم بیشتر در ارتباط باشن .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : pariya , MAHDI
(2010/02/16, 02:38 PM)hamed نوشته است: سلام به همه دوستان
من فکر می کنم دیدار بهمن ماه توی پارک ساعی باعث شد بچه ها تا حدودی با هم آشنا بشن و بعد از اون دیدار هم شرکت کننده ها احساس خوبی از اون روز داشتن ، بهمین خاطر فکر می کنم خوب باشه یه قرار ثابت رو تعیین کنیم مثه هر هفته یا هر دو هفته توی یه نقطه مناسب از تهران (تهران بخاطر اینکه شاید برای بیشتر بچه ها راحت تر باشه)که این قرار یه قرار ثابت باشه و بچه ها بتونن با هم بیشتر در ارتباط باشن .

حامد جان اين پيشنهاد خوبيه ولي خب خيلي از بچه ها تهران نيستن
آنارام باشید
آنی خانم سلام
این قرار می تونه برای بچه های تهران باشه
خب همه بچه ها از سراسر ایران که نمی تونن این کار بکنن ، ولی بچه های تهران چرا قرار ثابت نداشته باشن ؟
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
خب همه بچه ها از سراسر ایران که نمی تونن این کار بکنن ، ولی بچه های تهران چرا قرار ثابت نداشته باشن ؟
[/quote]

داشته باشن چرا نداشته باشن من كاملا" موافقم. البته اگه دوهفته يا بهتر سه هفته يكبار باشه كه خيلي هم عاليه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2010/02/16, 03:21 PM)earth نوشته است: خب همه بچه ها از سراسر ایران که نمی تونن این کار بکنن ، ولی بچه های تهران چرا قرار ثابت نداشته باشن ؟

داشته باشن چرا نداشته باشن من كاملا" موافقم. البته اگه دوهفته يا بهتر سه هفته يكبار باشه كه خيلي هم عاليه.
[/quote]
به به سعیده خانوم ! افتخار دادید !
سالی یه بار چه طوره به نظرت ؟ تورو 3 هفته یه بارم دیدن ... !
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
آره مي تونه خيلي خوب باشه
پس بچه ها نظرتونو در مورد يه قرار ثابت هر دوهفته يك بار يا بيشتر بديد .
شايد يه اتفاقي افتاد .
(2010/02/16, 03:26 PM)hamed نوشته است: آره مي تونه خيلي خوب باشه
پس بچه ها نظرتونو در مورد يه قرار ثابت هر دوهفته يك بار يا بيشتر بديد .
شايد يه اتفاقي افتاد .
خوبه دوست میدارم !
2 هفته یه بار
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 34,467 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 15,979 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 49,289 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,428 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 83,768 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,469 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 29,010 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان