•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار !!؟
وااااي حيف شد هااااااا Sad
من سال قبل با يه اردوي ورزشي رفتم جنوب، كاش اون موقع علي رو ميشناختم :'( :'( :'(
اوايل زمستون بود و هوا عالي بود( اينم واسه اينكه ثابت كنم مجيد بلوف نميزنه �Smile (16)‏)‏

Wink
خب بياين مشهد، هم زيارته هم سياحت Smile Smile Smile اون دفعه هم نيومدين
قرار نيست كه همه قرارهاي ملاقات� 200 كيلومتري خونه باشه :-X
(2009/08/31, 04:40 AM)فرشته نوشته است: خب بياين مشهد، هم زيارته هم سياحت Smile Smile Smile اون دفعه هم نيومدين
قرار نيست كه همه قرارهاي ملاقات� 200 كيلومتري خونه باشه :-X

بله ديدم فرشته خانوم تو تمام ديدارها حضور پيدا كرده . فكر كنم تو يكي ديگه از شهر هاي مشهدم قرار بزاريم تو نياي� :-\
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
سلام عزیزان خوبم.

مجید جون گرم هست ولی خوب اکثرا زیر کولر هستیم و اگه قرار باشه بریم یه جا تفریحی غروب میریم فردا ظهرش که هوا گرم شد میایم خونه .

حمید جون تو� چرا نیتونی بیایییییییی ؟ سینا تو هم یه سری بزن ببین تو گرما چی میکشیم ما تبریز یخهههههههههههههه واسه ما راست میگهه

خلاصه اینکه اصراری نیست ولی اگه جور شد بیاین خوبه چه بعد از ماه رمضان (بعد از دیدار افطار) و چه زمستون� :-*

آره فرشته خیلی حیف شد حالا از این به بعد هرکی گذرش به این ورا خورد حتما حتما بگه هااااااااااا.

شهرزاد جون خودت بیارشون این جماعت گرمایی رو
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
تبریز واقعا جاتون خالی هواش خیلی عالیه
امسال پر از پلاک های 14 و 24 و کلا جنوب
البته دو رو بره 68 و 22 هم زیاده
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

ما باید یه هواپیما بگیریم که به همه جا
برسیم اینجوری نمیشه.. Wink
کلا یه روزه همه جا میریم... Smile
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
راستی برای اهواز با صحبت هایی که با علی داشتیم ، بهترین وقت رو برای سفر به جنوب ؛ آذر ماه دیدیم . که هم هوا خوبه ، هم تمام امکانات تفریحی و فرهنگی بر قراره !� Wink Wink Wink Wink

باز هم منتظر نظرات شما دوستان هستیم ، الان هر آنچه دلتان می خواهد بگید.

نظرتون رو راجع به ماه رفتن به اهواز ، بازدید از محل های سیاحتی ، زیارتی ، فرهنگی ، اجتماعی و ... بگید .
وااااای چقدر بهووووونههه� :o
بابا ممکنه اونجا گرم باشه، اینکه دلیل نمیشه توی گرما بزنیم بیرون! انصافا تهران و قم و... هم گاهی اوقات گرماش میزنه رو دست اهواز! حالا شما توی این گرمای تهران موقع گرما میاین بیرون؟!!
مکه هم که بودم میگفتن گرمای طاقت فرسایی داره اما باور کنین اصلا هیچ گرمایی رو اونجا ندیدم چون اصلا موقع گرما بیرون نمی اومدم� Wink
دیگه بهونه نیارین دیگه!! اگه نیاین پشیمون میشینا.
علی جون یه گزارش مختصر از وضعیت اهواز در ایام عید بده تا بچه ها خیالشون راحتتر بشه!� ;D
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

(2009/09/02, 08:05 AM)مجـید نوشته است: راستی برای اهواز با صحبت هایی که با علی داشتیم ، بهترین وقت رو برای سفر به جنوب ؛ آذر ماه دیدیم . که هم هوا خوبه ، هم تمام امکانات تفریحی و فرهنگی بر قراره !� Wink Wink Wink Wink

بابا یه خورده هم به یاد ما فقرا باشین!!� :o به من مستضعف بیچاره چند روز مرخصی بدین!!� :-X
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

سلام دوستای گل
طبق درخواست محمد علی جون باید بگم که :

عید هوا اینجا خوبه یعنی نه سرده نه گرمه گرم که نشه بری جایی، هوا خوبه .
کلی هم شلو غ پلوغ میشه و مهمون نوروزی اینورا زیاد میاد.

جاهای تفریحی هم که بخوایم بریم بمونیم و اتراق کنیم یه نصفه روز یا یک روز ،زیاد هستش.
یه خورده هم سرسبز میشه اینجا تو بهار.

کلا هرموقع که بیاین من نمیذارم بد بگذره. فقط یه جوری بشه که همه موقعیتشو داشته باشن بیان.
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ديدار 19 مهر 1392 مـه ســـا 195 35,257 2013/10/31, 07:44 PM
آخرین ارسال: پویش
  نظرتون راجع به ديدار از باغ شازده كرمان چيه ؟؟؟؟ hedieh 76 16,317 2011/11/22, 01:13 AM
آخرین ارسال: امنه زارع
  ديدار مهرماه مدیر تدارکات 396 50,816 2011/10/18, 05:56 PM
آخرین ارسال: parnia mosahebi
  ديدار فوري تهران . 1 مرداد 1389 hamid 15 5,519 2010/07/24, 11:40 AM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار پنجشنبه 9 اردیبهشت 89، از ساعت 10 به بعد، پارک لاله. salman121 559 85,697 2010/05/16, 06:50 PM
آخرین ارسال: maryamm
  ديدار 22 فروردين 1389 - تهران salman121 63 16,797 2010/04/07, 12:19 PM
آخرین ارسال: pariya
  ديدار بهمن ماه - تهران anaram 167 29,847 2010/02/14, 11:06 PM
آخرین ارسال: hamid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان