امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد نخاع
دردو به دوستان
من 2 روزه درد شديدي تو نخاعم شروع شده و مي افته تو ماهيجه پاي راستم.هيچ كدوم تا حالا اينجور شديد؟
ممكنه تركش يه حمله باشه؟ :Smile
دوست عزيزم منظورت اينه كه ستون فقراتت درد مي كنه؟
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
دقيقا پايين كمرم وسط ستون مهره هام
عزيزم منم وقتايي كه زياد وايميستم و با دستام كار انجام مي دم ستون فقراتم بدجوري درد مي گيره
دكترم براي اين موضوع يهم قرص داده .اما فكر نمي كنم يه حمله جديد باشه ولي با اين همه بهتر
حتما اين موضوع رو با دكترت درميون بذاري
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
Ehsan jan be nazare man in faghat darde asabiye, man ham dashtam, shabha ro ye doshake seft be halate janini bekhab va chand roz esterahate motlagh dashte bash�
سلام به يارو جان� Wink
اين دردو منم بعضي مواقع دارم ولي با دكتر فيزيوتراپم مطرح كردم بهم گفت تاندونهاي پايت جمع شده وكوتاه� :-\
بايد حركات كششي روي پات انجام بدي� Smile (16)
به اين صورت كه اول گرم كن بعد از حالت وايساته خم شو وبدون آنكه زانوهايت خم شه دستات روپايين بيار واين كار را تا ميتوني انجام بده� ;D
ايشالا كه از نخاعت نيست� Smile Smile
yaro جان پیشنهاد میکنم یه سری به انجمن یوگا بزنی ...
یاسی کلی حرکات کششی و آموزش داده که برای این کار خوبه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

با سلام به همه دوستهای خوبم
من چند وقتی هست که پشت گردنم درد میگیره یعنی تقریبا محل اتصال گردن به شونه هامو این از ام اسه؟
سلام بعضی وقتها که سینووکس می زنم تا 6الی 7 ساعت ستون فقراتم در می گیره احساس می کنم جای ستون فقرات فقط یک تکه چوب که هر لحظه امکان داره بشکن
[/quote]
(2011/05/20, 04:00 PM)sami نوشته است: با سلام به همه دوستهای خوبم
من چند وقتی هست که پشت گردنم درد میگیره یعنی تقریبا محل اتصال گردن به شونه هامو این از ام اسه؟

نه دوست عزیزم
فکر نمیکنم.معمولا دردهای این ناحیه به علت استفاده نامناسب از عضلات گردنه.مثلا نشستن طولانی مدت جلوی کامپیوتر در وضعیت نامناسبی که به عضلات فشار وارد میکنه.
راه حلش هم وضعیت گیری صحیح هنگام نشستن و ... ،استراحت دادن به عضلات و ریلکس کردن اونها،نرمش های کششی و ورزشهای تقویت کننده عضلات گردن ، و در صورت لزوم استفاده از مسکن های موضعی یا کمپرس گرمه.
 تشکر شده توسط : sami

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمایش مایع نخاع ( LP ) aztab 100 144,019 2019/04/29, 06:37 PM
آخرین ارسال: kazhal
  پلاک نخاع و کمر فاطمه زهرا 43 62,840 2017/08/22, 03:05 PM
آخرین ارسال: famoon
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 161,743 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  كسي هست كه فقط تو نخاع بلاك داشته باشه؟ Ferfer 24 22,615 2014/07/26, 10:56 PM
آخرین ارسال: helli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان