•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2010/04/16, 02:26 AM)ayda نوشته است: یه چیزی تازگیا خیلی اذیتم میکنه نمیدونم به خاطر مشغله زیادمه یا به خاطر ام اس تمرکز ندارم و مطالعه تعطیل شده وهمش هی همه چی رو فراموش میکنم همیشه فکر میکنم که اگه قرار بود خودم هم توی اینکه کجام از کار بیافته بتونم نظری داشته باشم کجا رو باید پیش کش کنم طبق بررسی های به عمل اومده پاهامو از همه کمتر لازم دارم لااقل میشه بایه چیزی کم کاریشو جبران کرد فکر کنم خل شدم ولی خوب فکر کنین اگه این چرت و پرت ها رو تو خونه بگم چه قشقرقی به پا میشه و خوب اینها چیزاییه که خیلی مغزمو مشغول میکنه

این متنو که خوندم ، مثل همیشه با افکار منفی مبارزه کردم ولی موفق نشدم اونقدر تو ذهنم بهش فکر کردم که بالاخره اشکم سرازیر شد.چون هرچند احتمال وقوع این مسائلو برای حفظ روحیه انکار میکنم ولی ته دلم گاهی یواشکی یه گریزی می زنم و نگران آیندمم .
آیدا جون تو که 2تا دختر ماه داری که همیشه همراه و غمخوارت خواهند بود .ما چی .
همیشه با این افکار منفی مبارزه میکنم.سعی میکنم جملات مثبت تلقینی رو تکرار کنم .مثل این جمله که :اگه منتظر زیباییها در زندگی باشید زیباییها اتفاق می افتد.
به خودم اطمینان میدم که کارمون به فلج شدن نمیرسه.و درمان ام اس رو محقق شده میبینم.کاش همه بچه ها اینطوری فکر کنن.اون وقت با توجه به علم نوین روانشناسی مثل برنامه راز همه نیروها و انرژیهای موجود در کائنات جمع میشن و در راستای افکار ما حرکت میکنن.گفتن افکار تبدیل میشن به اجسام.پس بیاید مثبت فکر کنیم.البته نه اینکه فقط به مقابله بپردازیم چون یه اصل دیگه هم میگه :
با هرچه مقابله کنید ایستادگی میکند .پس باید با ایمان قلبی درمان رو محقق شده ببینیم.خدای رحمان مارو طوری آفریده که مثل خودش میتونیم بیندیشیم و خلق کنیم.میگه:
عبدی اتعنی حتی اجعلک مثلی او مثلی أن عقول کن فیکون أنت تعول کن فیکون

بخواهی بشود ، اندیشه کنی محقق شود،اراده کنی به دست آوریlove51icon_biggrin[/b]

[b]
شاد و پر انرژی باشید.Smile
 تشکر شده توسط : Matilat , nahid , tanha
من واقعا متاسفم که باعث ناراحتی شدم مرسی از جمله های زیبا و پر از انرژیت من بیشتر وقتها پراز انرژی و شیطنتم فقط گاهی وقتها خل میشم
(2010/05/07, 01:26 AM)ayda نوشته است: من واقعا متاسفم که باعث ناراحتی شدم مرسی از جمله های زیبا و پر از انرژیت من بیشتر وقتها پراز انرژی و شیطنتم فقط گاهی وقتها خل میشم

بهتره همیشه خل باشی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

چراااااااااااااااااااااااا؟
آهان یادم نبود جنابعالی متخصص اعصاب و روان به هم ریختنی
مريم عزيزم ديگه هيچ وقت درمورد مردن به اين راحتي حرف نزن
نمي دوني زنده بودن عزيزان آدم چه نعمت بزرگيه اگه به فكر خودت نيستي به فكر اونايي كه دوست دارن باش
الان نزديك دو هفته است كه دوست من تو كماست و من حاضرم تمام زندگيمو بدم تا اون يه بار ديگه چشماشو باز كنه و به زندگي برگرده
ديگه هيچوقت از خدا نخواه كه امروز آخرين روز زندگيت باشه.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : maryamm
سلام بچه ها
با پیدا شدن این بیماری زندگیم تبدیل به یه جور ترس شده ترس از آیندم
زندگیم بی معنی شده هدف خاصی ندارم همش منتظر یه بلایم که سرم بیاد
بارها صبح که از خواب پا میشم به این فکرم که خوب شده باشم ولی میبینم فعلا.... دوباره سعی میکنم بخوابم که به یاد ناراحتیهام نیفتم
بارها از خدا خواستم که به زندگیم پایان بده اما فعلا هستم
الان هم که اینو نوشتم بعد از چند روزسخته که پشت سر گذاشتم و روحیم بهتر شده
به هر حال خوب و بد میگذره بذار بگذره اما کاش به این بدبختی ما هم خدا حکمتشو کامل کنه و ما هم سالم بشیم انشا....
آخ آخ آخ امان از اين ترس. از آينده، از تنهايي، از بي كسي، از ناتواني در انجام امور شخصي و از ... بي خيال پسرم نقد رو بچسب كي مرده كي زنده از چي مي ترسي بيا تا خودم يادت بدم كه شجاعت چيه اگه بدوني من چه آدم ترسو و الكي هارت و پورتي هستم من بعضي وقتها از سايه خودم هم مي ترسم. ولي دوست خوبم دلم مي خواد اينجا براي تو و هر كس كه دلش مي خواد بنويسم كه بايد بگذاريم زندگي آرام حركت خودشو بكنه نگذاريم هم، همونطوري كه خودش مي خواد بعضي وقتها حركت مي كنه پس بهتره آرام بود. يه شبي مامان من سال 81 سكته قلبي كرد. در واقع يكبار تو دستاي من رفت و برگشت وقتي همه حواسمون به مامانم بود تا جايي كه من مانتو مشكي مجلسي نداشتم روزي كه مامان داشت مي رفت اطاق عمل (مامانم مشكلات زيادي داشت قند چربي و...) روز قبلش من رفتم و يه مانتو مشكي مجلسي خريدم كه اگه خداي نكرده اتفاقي افتاد مانتو داشته باشم اما سر سوزني فكر نمي كردم كه اون مانتو رو در كمتر از سه ماه در مراسم ختم بابام بپوشم. پس دوستم نترس بهتره آدم خودش رو براي چيزهاي خوب آماده كنه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : omidvar , zaynab
سلام -من سال 83 درگیر این بیماری قشنگ شدم که انکار هیچ کسی نمیدونست چی هست.
انقدر دکتر رفتم ازمایش خون دادن که خسته شدم.هر چی دارو برای مریض روانی بود نوشه جان کردم .می گفتن اعصابم خرابه همین.
اولین حمله ام اس این بود که صبح از خواب بیدار شدم دیدم کلا" نصف سمت راست بدنم کزکز میکنه انکار خواب رفته
بعد از 1 سال خودش خوب شد-بعداز چند وقت یواش یواش دیگه نتونستم تعادل خودم حفظ کنم-
این مریضیو من حدودا" 6 سال با خودم داشتم-تا اینکه بلاخر یهکی فهمید من مریضیم چی هست
اسفند 88 فهمیدم که چی شده بهم-من 11سال بهترین روزای عمرم بود-به شکل حرفهای پرورش اندام کار میکردم-خیلی خوب بود همه چی نمیدونم چی شد که الان خود من سرباره خودم شدم-نمی تونم خودم تحمل بکنم...........فقط دوست دارم 1ساعت برگردم به اون روزا که حالم خوب بود ورزش میگردم میتونستم راه برم مثل بقیه ...................................
پول خوشبختی نمیاره ... ولی من ترجیح میدم توی لامبورگینی گریه کنم
 تشکر شده توسط : zaynab , pariya , homa , titab
آقا محمود اينجا ميتونم فقط بگم كه دلم نميخواد هيچكي الان بياد و بگه خدا رو شكر كن اگه گذشتت رو نداري يه چيز ديگه اي داري
و كاملا واسه اون يك ساعتي كه ارزوش كردي باهات همدردي مي كنم و آرزوش و ميكنم

لطفا الان نصيحت نكنيد.............
با تشكر
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
محمود جان مي شه مطمئن باش كه دوباره بر مي گرديم به روزگار خوش كودكي. نه روزگار بدون ام اس. مطمئن باش. به نظر ما m+s= I
چنج يور اپنين. وي هلپ يو.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9