•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک)
من کلا عاشقه این نوجوونمangry3
یه جورایی خاصهangry3
جزو اون لیست آدماییه که دوس دارم از نزدیک ببینمش...
بعد یه دستشو محکم بگیرم تو دستم....
بعد با نهایت نیرو و توانم بکوبم تو دهنش بگم فینگیلی بدو برو پی کارت.......angry
جوجهangry
اومده برا ما دارو میسازهangry
بچه ها این تاپیکو نیارین بالا.............پامیشم میرم لهش میکنم میرم زندون برام کمپوت میارینااااااااااااااangry3
بعد رو کمپوته مینویسین:
هیچوقت فراموشت نمیکنیم شیرینی.......از طرف سایت ام اس ســـــــــــــــــــــــنترangryangryangryangry3angry3angry3angry3angry3
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : MEGA , sooorooosh , DavidBili , spring , آلوورا
سلام من قبل از اینکه دکترم اراک داروم رومشخص کنه این آقا پسر رو دیدم توی هلال احمر یه جلسه بود رفته بودم
تمام حرفاش خالی بندیه و چرت و پرت هیچ کسی از اونایی که من میشناسمشون از این داروی گیلاهی میلاد ویسمه ای استفاده نمیکنن میدونید آخر جلسه دم در سالن اجتماعات هلال احمر اراک مثل دست فروشای کنار خیابون دارو میفروختن
خیلی مسخره بود laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , parisa2011
(2012/05/06, 03:54 PM)hamdam نوشته است: جوان مخترع اراکی موفق به اختراع داروی جدید MS شد

مرکزی نیوز : : جوان مخترع اراکی بعد از یک سال تحقیق و آزمایش موفق به اختراع داروی جدید MS شد.

به گزارش مرکزی نیوز ، میلاد ویسمه‌ای‌، دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان صمصامی بیات امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: در قرن ۲۱ که علت بسیاری از بیماری‌ها از جمله انواع سرطان‌ها کشف و داروی این بیماری‌‌ها نیز اختراع شده، بیماری MS از جمله بیماری‌هایی است که علت و داروی این بیماری تاکنون ناشناخته مانده بود.

وی تصریح کرد: متاسفانه دارویی که بتواند بازدهی صد درصد برای بیماری MS به دنبال داشته باشد، در حال حاضر در بازار وجود ندارد و داروهایی نظیر بتافرون و آوونکس تنها خاصیت جلوگیری‌کننده داشته و نگهدارنده نیستند که این داروی جدید اثر نگهدارنده و خوب کننده دارد.

دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان صمصامی بیات اراک با اشاره به نحوه اختراع این دارو گفت: این دارو که کیت کامل MS نام دارد، بر روی ۱۰ نفر از بیماران ام اس عضو انجمن ام اس ساوه مورد آزمایش قرار گرفت و مورد تایید پزشکان قرار گرفته است.

ویسمه‌‌ای بیان داشت: با شناخت علت این بیماری که از یک نمونه آماری ۳۰۰ نفری به دست آوردیم، دارویی را با همکاری یکی دیگر از دوستانم به نام سعید حبیبی تعریف کردیم که ابتدا دارو را بر روی بخش حیوانی و موش‌‌ تست کردیم که به تایید دکتر دامپزشک رسید، سپس کار آزمایش را بر روی ۱۰ نفر از مبتلایان به این بیماری آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه این آزمایش با درخواست خود بیماران و تحت نظر پزشک مربوطه انجام شده است، ادامه داد: طول درمان با این دارو که سه مکمل غذایی و رژیم غذایی است، ۴۵ روز در نظر گرفته شده است.

ویسمه‌‌ای ادامه داد: از بیماران خواستیم داروهای قبلی خود را در این مدت مصرف نکنند، هر هفته زیر نظر پزشک مربوطه وضعیت جسمانی بیماران مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت هشت نفر از ۱۰ نفر از درمان خود راضی بوده و اظهار رضایت کردند، داروی جدید توسط پزشک انجمن ام اس ساوه مورد تایید قرار گرفت و هم اکنون اظهارنامه ثبت آن به اداره ثبت اختراعات در مرحله داوری قرار گرفته است.

دانش‌آموز سال سوم دبیرستان صمصامی بیات اراک عدم تعادل در حین راه رفتن، کاهش دید و یبوست را از مهم‌ترین عوارض ابتلا به بیماری ام اس دانست و بیان داشت: این دارو نسبت به داروهای قبلی چندین مزیت دارد که کاملا ارگانیک بودن، کم بودن عوارض مصرف نسبت به داروهای شیمیایی و پایین بودن قیمت آن از جمله این مزیت‌ها است.

ویسمه‌ای که اخیرا در پانزدهمین دوره مسابقات مخترعین و مبتکرین بسیجی موفق به کسب رتبه نخست کشوری در رشته شیمی و رتبه سوم در رشته پزشکی شد، گفت: قیمت داروی بتافرون و آوونکس برای هر فرد در ماه حدود ۳۰۰ هزار تومان است که قیمت داروی جدید یک سوم این هزینه را دارد.

وی تاکید کرد: یکی از مزیت‌‌های بسیار بالای این دارو این است که تا دو ماه گذشته ایران فناوری ساخت این دارو را نداشت و مجبور بود با واسطه و با قیمت بسیار بالا آن را از کشور‌های دیگر خریداری کند، خوشبختانه با اختراع این داروی جدید و تجاری‌سازی آن کشور از واردات این دارو بی‌نیاز خواهد شد.

مخترع اراکی با بیان اینکه این محصول جدید در مسابقات اختراعات جهان در مرحله داوری مورد تایید قرار گرفته گفت: فردا به عنوان سفیر فرهنگی جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی برای شرکت در این مسابقات عازم کشور رومانی خواهم شد.

ویسمه‌ای که در مسابقات اختراعات جهان در سال ۲۰۱۱ نیز موفق به کسب مدال نقره شده بود، بیان داشت: برای تجاری‌سازی این محصول نیازمند حمایت‌های دولتی هستیم،

وی گفت: یک شرکت ترکیه‌ای برای تولید انبوه این دارو پیشنهاد داده است و کشور کویت نیز آمادگی خود را برای تولید این دارو اعلام کرده اما تصمیم داریم اگر در دست‌انداز‌های کاغذ ‌بازی و این طرف و آن طرف شدن نیفتیم تجاری سازی این دارو را که تنها نیاز به ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری دارد در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی در کشور خود تولید کرده و شعار ما می‌توانیم را تحقق ببخشیم.

دانش‌آموزان مخترع اراکی با قدردانی از مربیان دبیرستان صمصامیی اراک خاطر نشان ساخت: متاسفانه اکثر دانش‌آموزان نخبه از طرف مسئولان مدارس در زمینه غیبت‌های موجه خود مورد حمایت قرار نمی‌گیرند، ولی خوشبختانه کادر آموزشی دبیرستان صمصامی نهایت همکاری و حمایت معنوی را از من داشتند که لازم می‌دانم در این فرصت از این عزیزان قدردانی کنم.

این اولین باری نیست که احساسات ام اسی ها ی عزیز به بازی گرفته می شه.متاسفانه بعضیا فکر می کنند با شعار وهارت وپورت الکی می توانند دارو بسازند ! و به خودشون مدال قهرمانی بدن.مگه بیماری ام اس بچه بازیه! واقعا از این همه نامردمی و سوء استفاده حالم بهم می خوره................
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : آقا صادق , nahid , آلوورا
واقعا نمیتونم انقدر سخته گفتنش؟!angry
همه دنیا نمیتونن و نمیدونن!!! درمان و علت بیماری روconfused2
بعد ایرانیا هرروز دارو اختراع میکنن!! confusedکشف نه ها! اختراع میکننangry3
اونم نه دکتراشون! نه استادای دانشگاشون! نه برد تخصصی داراشون! دانش آموزاشون!!
خب شمام بشینین سرجاتون دیگه!Sad مگه ما مسخره شماییم آخه؟!angry خودتونو مسخره کنین:60:
ای بابا...Dodgy
این همه بیماری من نمیدونم چه گیری دادن به ام اس اینا!!!confused2
شانسو میبینین؟angryangry
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , آلوورا
سلام
واقعن آدم نمیدونه وقتی این حرفای صدتا یه غاز رو میشنوه چیکار باید بکنه.
یه روز تو کشورمون،یه دختر خانوم تو زیرزمین خونشون انرژی هسته ای رو کشف و اختراع میکنه یه روز تو جنگای ضد الکترونیک ادعای ابرقدرتی میکنن ،یه روزم خوب داروی ام اس رو اختراع میکنن.
با همه ی این حرفا نمیتونن اقتصادشون رو کنترل کنن،جمشید بسم الله میشه کنترل کننده ی قیمت دلار و بانک مرکزی و همه ی مسئولین باید برن جلوی اون لنگ بندازن. فقر و فساد رو هم که نمیتونن کنترل کنن (توضیحا: تو فساد اداری ما دارای رتبه بسیار بالای 127 توی 187 کشور مورد بررسی هستیم یعنی یه فساد خیلی خیلی بالا).
نمیدونم چرا تو این مملکت برخیا، خصوصا رسانه ها، آدما رو احتمالا به شکل گوسفندی ، گاوی یا..... میبینن که به خودشون اجازه ی این جور حرفا رو میدن.
تو حل ساده ترین مسائل موندن ،اونوقت ادعای حل مشکلات جهانی رو دارن.
واقعن که باید بگم خاک توی اون سرشون confusedconfused
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : آقا صادق , parisa2011 , nahid , آلوورا
نمیدونم چرا درمان قطعی دردهای کوچیک و تقریبا همه گیر رو رها کردن ، مثل سرما خوردگی ، سردرد ، کمر درد ،جوش صورت و ... میرن سراغ بیماریهای مرموز و سخت !

چون ام اس یه بیماریه که معمولا گاهی روی بدش رو نشون میده و تا مدتها میره پی کارش، و اون موقع که آدم حالش خوبه ، میگن با داروهای ما خوب شدی !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , reza_akrami_a
من توی جلسه ای که این آقا پسر (میلاد ویسمه ای ) داروی خودش رو معرفی کرد بودم هیچ سندیتی برای گفته های این فرد وجود نداره اگه قرار به استفاده بود من اولین نفری بودم که استفاده از داروهای این پسر رو شروع میکردم و نتایجش رو هم اعلام میکردم در حال حاضر کسی از داروی ذکر شده در استان مرکزی تا اونجایی که من میدونم استفاده نمیکنه .فقط یه چیز جالب بهتون بگم که اون روزی که رفتم هلال احمر و این جلسه بود بعد از اتمام جلسه جلوی در مثل دست فروشا دارو میفروختن برای من خنده دار بود که اینطوری دارو میفروشن نکته جالب دیگه ای که هست مگه میشه که برای همه مبتلایان به ام اس یه دارو برای معالجه وجود داشته باشه ؟؟؟؟؟؟Huh چند روز بعد از این جلسه هفته نامه نامه امیر یکی از نشریات معتبر استان مرکزی خبری رو درج کرد مبنی بر اینکه داروی اعلام شده برای معالجه ام اس نیست و تمام گفته های این پسر رو تکذیب کرد
 تشکر شده توسط : paeazan , ابراهیم , nahid , fireboud , reza_akrami_a , آقا صادق
(2012/05/07, 09:57 AM)najva نوشته است: بابا حالا شاید واقعا این اتفاق درست باشه ، چرا ما خودمونو قبول نداریم؟
شاید این جوان مثل پزشکای نخبه ایرانی مقیم خارج از کشوره که هراز گاهی خبر موفقیتهاشونو میشنویم که در پزشکی شاهکار کردند.
اگر دیر بجنبیم این جوون رو هم میبرند تو دانشکاههای خودشون برای خودشون آموزش میدند!

سلام
شما از سال 62 مبتلا به ام اس هستین؟؟
و از سال 62 هم دارین دارو تزریق میکنید؟؟
دوستان عزیز من اراک زندگی میکنم اگر قرار به استفاده از داروی این دانش آموز بود من استفاده میکردم ولی من آکتووکس مصرف میکنم .اگه اختراع این دارو ثبت میشد و به مرحله اجرا میرسید مطمئنا من از این دارو استفاده میکردم و به همه میگفتم ولی چنین اتفاقی نیفتاد .تا اونجایی که من میدونم دانشگاه از این دانش آموز پروپزال خواسته و این دانش آموز هم اقدامی انجام نداده و کلا منتفی اعلام شده .زمانی که اعلام کردن که چنین دارویی اختراع شده کلی طوی اراک سروصدا شد و کلی اخبار جور و واجور منتشر شد ولی آخرش هیچ اتفاقی نیفتاد HuhHuhHuhHuhHuhHuh تو رو خدا دیگه به این موضوع وداروی ای پسره فکر نکنید .چون مطمئنا خودشم دیگه فکر نمیکنه تقریبا یک ماه پیش توی خیابون دیدمش سر حال و خوش بود و هنوز هم از اونور آب کسی دنبالش نیومده
 تشکر شده توسط : paeazan , reza_akrami_a

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,109 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,138 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,317 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,416 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,122 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,598 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,201 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,825 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,608 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,573 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان