•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک)
(2012/08/14, 03:00 PM)somaye_602000 نوشته است: چرا اینقدر حرص میخورید شماها icon_cry

دقیقا
این یه خبره ... هر حبری احتمال داره تو اینترنت پخش بشه ... اگه قرار باشه واسه هر کدوم انقدر حرص بخورین زندگیتون خیلی سخت میشه
من دو روز پیش فقط عنوان رو خوندم و اصلا تاپیک رو باز نکردم ... ولی بالاخره وقتی دیدم تاپیک بالاست خواستم بدونم چه خبره که متاسفانه دیدم دوستان عزیز فقط با سنگ خودشون رو میزنن
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , شیرین , sooorooosh , leili , paeazan , نازلی , sargol
آره سینا نمیدونه که سروش تو چت روم هم تا یه چیزی میشه سرشو میکوبه به دیوار

من خیلی نگران سرشم.میترسم ضربه مغزی بشه
Smile
(2012/05/06, 07:37 PM)parisa2011 نوشته است: دانش‌آموزان سال سوم دبیرستان صمصامی بیات اراک با اشاره به نحوه اختراع این دارو گفت: این دارو که کیت کامل MS نام دارد، بر روی ۱۰ نفر از بیماران ام اس عضو انجمن ام اس ساوه مورد آزمایش قرار گرفت و مورد تایید پزشکان قرار گرفته است.

آیا از بیماران ام اس استان مرکزی و شهرستان ساوه کسی اینجا عضو هست یا نه ؟اگه اطلاعاتی دارین لطفاً برامون بگین؟

سلام من از اراک هستم الان به مدت یک هفته است که دارم این دارو رو مصرف میکنم هزینه ماهیانه اش 80 تومنه،هنوز تاثیر خاصی ندیدم البته من مشکلی به طور کل ندارم و اگه بر حسب اتفاق ام آر آی گردن رو انجام نمیدادم هیچ وقت بیماریم تشخیص داده نمیشد من فقط 3 یا 4 تا پلاک گردنی دارم و با این تفاسیر مخترع دارو باید کاملا بهبود پیدا کنم البته امیدوارم که این اتفاق بی افته

اطلاعاتم در مورد ترکیباتش زیاد نیست ولی این دارو سه قلم مکمل هست یکیش دوغ کفیر که با یک نوع قارچ به وجود میاد با ترکیبی از دارو های گیاهیه که دقیقا نمیدونم چی هستن و عرق کاسنی و عسل مخلوط با کنجد و چند ترکیب دیگه
"من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمیگردم"
 تشکر شده توسط : melody , MEGA , عمومهربان , paeazan , nahid , reihane
ناروك عزيز من به شخص ازتون تشكر ميكنم كه گفتين اين دارو رو شروع كردين.

ممنون ميشم اگه تغييرات و احيانا بهيودي كاملتون ( اگه ام آر آي جديدي دادين ) رو اينجا بنويسين.

كه اگه ان شاء الله تاثير زيادي داشت مثلا من هم استفاده كنم.
باز هم مچكرم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ناروک
سلام دوستان این دارو توسط فرد دیگه ای هم تهیه شده؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلن این دارو رو کجاها دارن؟؟؟؟؟؟؟
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nazaninamiri70
یاالله دیگه ماسوژه دنیاشدیم ازبچه بگیرتاپیرهمه ماروسوژه خودشون کردندفردامیگن یک بچه هفت اول ابتدایی درمان قطعی ام اس راکشف کرده است تادیروزماموش آزمایشگاهی محققین بودیم ولی امروزقضیه ازیک قراردیگری شده است مثل اینکه مادیگه موش آزمایشگاهی یک مشت بچه شدیم.حالاکشف داروی ام اس بچه بازی شده است درآینده خیلی نزدیک میگن بچه 2-3درمان ام اس راکشف کرده است.پروردگاراماالان سوژه دست یک مشت بچه هستیم چکاربایدبکنیمHuhHuhHuhHuhsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2
هیچکس بهترازخودمون دردمون رودرک نمیکنه پس چرانبایدخودمون داروی ام اس راکشف کنیم.حداقل دل خودمون برای خودمون وکلیه همدردهامون میسوزه
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
سلام سارگل عزیزicon_question
نحوه نوشتنت مشخصه خیلی شاکی هستیconfused2
شاید ای جوون هم یه ابن سینای جدید باشهicon_cry
وقتی تاریخ رو میخونیم به حماقت بعضی از پیشینیانمون میخندیم که چه تصمیمهای اشتباهی به خاطر اعتقاداتشون گرفتن:60:
اینقدر عصبانی نشو شاید درمان ام اس رو خدا تو ذهن همین بقول ما بچه قرار داده باشهwink2
توکل به خدا داشته باشagreement2
نمیگم ساده لوح باشیم ولی منطقیه که این ادعا رو جدی بگیریم و در موردش تحقیق کنیمsmiling
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : sargol , nazaninamiri70
نقل قول ((منطقیه که این ادعا رو جدی بگیریم و در موردش تحقق کنیم ؟))
پسره خودشو مسخره کرده یا ما رو ؟کلی رفتم دنبالش زنگ زدم با انجمن ساوه صحبت کردم میگم شما از کجا میفهمی داروتون اثر داشته؟برگشته میگه بیمارام 40 روز بی حمله بوده
اخه چی بگم بهش؟مگه حمله ام اس تو 40 روز اتفاق میوفته؟کجای دنیا اثر دارو ام اس رو با 40 روز بررسی میکنن؟
از همه چیز مسخره تر روش ساخت داروشه....
میفرماییند:با تحقیقی که بر روی روش تغذیه چند بیمار کردم فهمیدم که این چیزا رو بخورن حمله نمیگیرتشون...آخه چی بهت بگم؟کجات بزنم که دردت نیاد؟angry3angry3angry3angry3
چرا همیشه رو هوا حرف میزنن ملت ما...یعنی نمونه جماعتی هستن که پاشون به سرشون پنالتی میزنه...
عزیز من جمع کن بساط مسخره بازیتو تو تازه پشت سیبیلت سبز شده...هنوز 18 سالت نیست...ام اس با این چیزا که خاموش نمیشه که...تیم پزشکی و دارو سازی تشکیل میشه...گروهی با هم کلی متخصص تو قویترین شرکتهای دارویی دنیا مثل بیوژن آیدک و نوارتیس و سانوفی یه مدت طولانی بگیر از 5 سال تا 30 سال(اره دقیقاً 30 سال )کار میکنن تا یه دارو برای ام اس بدن بیرون...اونوقت تو نصف آدم اومدی دارو ام اس رو ساختی ...اسمش گذاشتی خلیج فارس؟
والا اون جماعت عرب حق دارن مسخرمون کنن بهمون بخندن...ملعبه دست خاص و عام شدیم تو همه چیز اینم روش:60::60:
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , parisa2011 , نازی ی , sargol , شیرین
بابا وقتی تو زیر زمین انرژی و بمب هسته ای ساخته می شه انوقت می خوای داروی ام اس ساخته نشه؟
یارو تو کنگره اومده می گه من با آنتی بیوتیک ام اس رو درمان می کنم ما رو میگی همه تو تعجب بعد می گه ولی نباید 15 روز بیشتر از شروع بیماری گذشته باشه angry3angry3angry3angry3angry3حالا آخه کی مب فهمه از روز اول داره تو مخش اون میلین لعنتی تخریب می شه ای خدا!!!!!!!!!!!!!1angry3angry3angry3angry3angry3
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ehsan 10054 , paeazan , nazaninamiri70 , شیرین
یه چیزی دکتر گیاهیه گفت بم باید بوقلمونه 2 ساله اونم نر بخری
آخه از کجا بفهمم؟؟؟؟Huh
...
 تشکر شده توسط : sargol , sooorooosh , شیرین

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,208 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,184 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,597 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,453 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,235 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,682 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,284 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,983 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,655 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,604 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست