امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت
[/size]داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه خدمات درمان قرار گرفت
خوشبختانه با پیگیری انجام شده بیمه خدمات درمان در سراسر کشور از مورخه 25/7/91 نسبت به پذیرش داروی کوپامر® (گلاتیرامراستات) اقدام نموده است. بیماران با تشکیل پرونده می توانند با پرداخت ماهیانه 105 هزار تومان این دارو را دریافت کنند. ضمناً بیمه تامین اجتماعی نیز در آینده نزدیک قول پوشش این دارو را داده است.
[size=x-large]
 تشکر شده توسط : paeazan , sooorooosh , نازی ی , pariya , s.doroodi , آیدا , hamid , mehdernet2 , yummy , DavidBili , nahid , آسو , rahaei , ghaside , farzaneh20
من این دارو رو نمیشناسم بچه ها!
داروی اصلیه؟
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : dr. assadi
(2012/10/17, 10:59 AM)pariya نوشته است: من این دارو رو نمیشناسم بچه ها!
داروی اصلیه؟
نه خانم داروی اصلی اسراییلیه...اصلا گیر نمیاد...این دارو زو تو ایران ساختن....تو شرکت دارو سازی زهراوی....هر روز تزریقیه ...یعنی ماهی 30 تاشو باید زذ...30 در صد کاهش عود...دارو خوبیه...

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan , pariya , آیدا , DavidBili , dr. assadi , ghaside
خدارو شكر كه زحمتاي من و همكارام به بار نشست و بيمه هم پوشش داد.خدا همتونو سلامت كنه
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : pariya , paeazan , مولتی ام اس , dr. assadi , ابراهیم
والا چی بگم....اینتر فرون های دوز بالا..(همون یه روز درمیونی ها منظورمه...مثل ربیف و بتا فرون)عملکردشون بین 35 تا 40 در صد هست گلاتیمر استات 29 درصد کاهش میده میزان عود رو(سرعت پیشرفت بیماری)اما یه نکته هست و اون اینکه در مقایسه با اینتر فرون ها دارو فوق العاده کم عارضهای هست...هر وقت ببینن که اینتر فرون ها عارضه میده از این دارو میشه استفاده کرد....تب و لرز بعد از تزریق و نداره..افسردگی نمیاره...آنزیمهای کبدی رو هم افزایش نمیده...در ضمن در دوران بارداری میشه ازش استفاده کرد داروی خطرناکی برای جنین نیست در صورتی که اینتر فرون ها در دوران بارداری قطع میشن...(حتی 3 ماه قبل از آغاز بارداری قطعشون میکنن)
در کل اینو خدمتتون بگم که دارو فوق العاده آرام و کم عارضهای هست

تشکر شده توسط : paeazan , DavidBili , آیدا , dr. assadi , نازی ی , ابراهیم
اگه اینجوره که سروش میگه که میشه ماهی سه میلیون
کاش زیر خبره این توضیحات تکمیلی رو هم مینوشتین که آدم الکی دلش خوش نشه که یه دارو ماهی فقط صد هزار تومنه

این 30 درصد دقیق نیست دیگه؟چون در این تاپیک چیز دیگه ای نوشته:
http://mscenter.ir/Thread-%DA%A9%D9%88%D...9%85%D8%B1

دیر ارسال و بعد از ارسال پیام مجدد سروش رو خوندم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : آیدا
30 در صد کاهش عود رو میگم زهرا خانم ...کاری به قیمت دارو ندارم....دارو قیمت آزادش یک ملیون تومن بود...هر آمپول 35000 تومن بود...مثل اینکه بیمه تقیل کرده خیلی ارزون تر میشه

تشکر شده توسط : آیدا , dr. assadi
(2012/10/17, 11:59 AM)sooorooosh نوشته است: 30 در صد کاهش عود رو میگم زهرا خانم ...کاری به قیمت دارو ندارم....دارو قیمت آزادش یک ملیون تومن بود...هر آمپول 35000 تومن بود...مثل اینکه بیمه تقیل کرده خیلی ارزون تر میشه

داروی خوبیه در آمریکا بیشترین فروش را در جمع داروهای ضد ام اس داره. شرکت داروسازی زهراوی هم شرکت خوبیه که با شرکت Roche سوئیس کار میکنه . هزینه یک ماه با بیمه 105 هزار تومان شده اینجور که من شنیدم. یکی از دوستان من بیمار دکتر شایگان هست و استفاده میکنه 2 ماه هست اصلا حمله نداشته و وضع عمومیش هم خیلی بهتره
 تشکر شده توسط : آیدا , DavidBili , dr. assadi
(2012/10/17, 11:53 AM)mehdernet2 نوشته است: خدارو شكر كه زحمتاي من و همكارام به بار نشست و بيمه هم پوشش داد.خدا همتونو سلامت كنه

چه زحمتی ؟ مگر چه کار کردید؟ میشه توضیح بدید؟HuhHuhHuh
love51زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که عمری به اجبار خواهیم خفتlove51
 تشکر شده توسط : pariya , DavidBili
(2012/10/17, 12:04 PM)علی99 نوشته است: داروی خوبیه در آمریکا بیشترین فروش را در جمع داروهای ضد ام اس داره. شرکت داروسازی زهراوی هم شرکت خوبیه که با شرکت Roche سوئیس کار میکنه . هزینه یک ماه با بیمه 105 هزار تومان شده اینجور که من شنیدم. یکی از دوستان من بیمار دکتر شایگان هست و استفاده میکنه 2 ماه هست اصلا حمله نداشته و وضع عمومیش هم خیلی بهتره
علی جان رو حمله 2 ماه که نمیشه حساب کرد....همه جا عملکرد سالیانه دارو بررسی میشه....باید دید تو یکسال چه تاثیری در روند بیماری داره

این رو از سلامت نیوز برداشتم صحبتهای دکتر عظیمی در مورده کوپاکسون هست...و اینکه پر مصرف ترین داروی ام اس امریکا تای سبری هست
http://www.ghatreh.com/news/nn10430270/

سلامت نیوز : امیررضا عظیمی در حاشیه نشست خبری نهمین کنگره ام‌اس ایران اظهار داشت: خوشبختانه برخی داروهای خط اول درمان ام‌اس در ایران تولید می‌شود ولی هنوز داروهای خط دوم درمان ام‌اس در کشورمان که وارداتی هستند تحت پوشش بیمه نیست.

وی با اشاره به داروی «تای‌سابری» که از سال 2006 در دنیا مصرف می‌شود و پرمصرف‌ترین دارو برای مبتلایان به ام‌اس در آمریکا به حساب می‌آید، افزود: هزینه این دارو قبل از افزایش نرخ ارز ماهانه در حدود 4 تا 5 میلیون تومان بود که آن هم از خارج از کشور بیماران مجبور بودند به طور شخصی از برخی کشورها از جمله امارات بیاورند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ عظیمی با بیان اینکه خوشبختانه هیئت دولت برای برطرف کردن مشکل این دارو دستوراتی را داشته است ولی بیمه‌ها هنوز آن را پوشش نمی‌دهند، گفت: داروی دیگری با عنوان «گلاتیرامر استات» برای مبتلایان بیماری ام‌اس در کشور تولید می‌شود که هزینه یک ماه آن در حدود یک میلیون تومان است که کارخانه سازنده آن دو بسته نیز هدیه می‌دهد که هر بسته آن بالغ بر 300 هزار تومان هزینه در بر دارد ولی هنوز بیمه‌ها این دارو را تحت پوشش قرار نمی‌دهند.

دبیر علمی نهمین کنگره ام‌اس ایران با اشاره به دارویی دیگر ام‌اس ساخت ایران که هر ماه باید بیماران بالغ بر یکصد هزار تومان هزینه کنند اشاره کرد و افزود: این دارو نیز با افزایش قیمت‌ها روبرو شده است و این سوال پیش می‌آید که اگر بیمه‌ها در زمینه داروی خارجی حمایت نمی‌کنند چرا حمایت‌های آنان در مسئله داروی ایرانی این همه کم است.عظیمی بیان داشت: یک مبحث نیز در سطح جامعه در زمینه تولید داروی داخلی ام‌اس مطرح شده است که این مسئله غلط اطلاع‌رسانی شده است زیرا فاز تولید این داروی خوراکی ام‌اس در حال تحقیقات است و در داروخانه‌ها موجود نیست.وی خاطرنشان کرد: در پایان نهمین کنگره ام‌اس ایران به سه تحقیقات برتر در این زمینه جوایز مالی برای تحقیقات اهداء می‌شود.

بیشتر: .::سلامت نیوز :سرویس خبری: داروها:داروی خوراکی ام اس هنوز در کشور تولید نشده است::.

تشکر شده توسط : fireboud , paeazan , آیدا , yummy , shokolat , nahid , dr. assadi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,891 2018/01/17, 06:34 PM
آخرین ارسال: nahid
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,623 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,045 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,089 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,051 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,393 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,027 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,507 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,003 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,583 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست