امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروهاي خارجي بيماران ام اس بدون حمايت بيمه‌ها عرضه مي‌شود
مهسا يعني آمد پايين قيمتش؟
كي؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
البته این دارو که درمان نیست و فقط مرهم هست که رو زخم میذارن.ولی اگر چنانچه کسی باهاش خیلی خوب بوده اون رو کنار نذاره.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
ظاهرا دلشون سوخته برامون

اما از اونجايي كه هيچ چيز حساب ، كتاب نداره تا ماه بعد چي پيش مياد فقط خدا ميدونه

نازنين جون اول 400 بعد 620 حالا 440 بعدش ؟؟؟
(2010/09/15, 01:56 PM)مهسا نوشته است: ظاهرا دلشون سوخته برامون

اما از اونجايي كه هيچ چيز حساب ، كتاب نداره تا ماه بعد چي پيش مياد فقط خدا ميدونه

نازنين جون اول 400 بعد 620 حالا 440 بعدش ؟؟؟

بنا به عبارتي 682 هزار تومان خواهد شد
مهسا جون اينجا همه چيز حساب كتاب داره اما نوك پيكان سود و زيانه كه هميشه جهتاشون به يه سمتهwink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2010/09/07, 04:43 PM)mahsa نوشته است: من ازاخبار تلویزیون شنیدم که گفت:" بااینکه داروی ایرانی رو40درصدبیماران عوارض بدی نشون داده وحملاتشون روبیشترکرده اما بازم مسئولین کشور نمیخان قبول کنن و باگرون کردن آونکس دارن بیماران روبه اجباربسمت داروی ایرانی میکشونن وبعدشم یه سری از بیمارا رونشون دادکه این حرف روکاملا تاییدکردن"
اتفاقا خودمن یه مدت بود که تصمیم گرفتم داروم رو به سینووکس تغییربدم،اماازوقتی این اخبارروازتلویزیون شنیدم کلاذهنیتم درمورد سینووکس تغییرکردوبشدت ازش ترسیدم

هیچ دیوانه ای این خبر رو توی تلویزیون اعلام نمی کنه که 40 درصد بیمارن دارای عوارض بدی بودند.
فکر می کنم اینجور که شنیدین یا گفتن نبوده. تقریبا مطمئنم
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
(2010/08/17, 10:00 AM)nazaninn نوشته است: دكتر شانه‌ساز با اشاره به اين كه داروي توليد داخل بيماران ام‌اس از نظر كيفيت تفاوتي با داروي خارجي ندارد به جز اين كه برند آن ايراني است، اظهار داشت: اين دارو به چند كشور صادر مي‌شود كه نشان از كيفيت مرغوب آن دارد، بنابراين بيماران ام‌اس كه توانايي مالي ندارند مي‌توانند با اطمينان، از داروي توليد داخل استفاده كنند.
مديركل نظارت بر امور دارو و مواد مخدر در خاتمه تصريح كرد: به زودي جلسه‌اي با حضور معاون غذا و داروي وزارت بهداشت در همين رابطه تشكيل مي‌شود تا در مورد داروهاي بيماران ام‌اس تصميم‌گيري شود.

منبع: ام اس لينك

آخه دروغ تا چه حد confused
منم از صداسيماي خودمون (راديو ) شنيدم ( توي اخبارش ) كه در رابطه با كيفيت پايين داروي ايراني سينووكس گزارش پخش ميكرد و ميگفت رويه نميدونم چند درصد بيمارا حساسيت داده و ...
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : nima65
(2010/09/24, 12:50 PM)saffari_mo نوشته است: هیچ دیوانه ای این خبر رو توی تلویزیون اعلام نمی کنه که 40 درصد بیمارن دارای عوارض بدی بودند.
فکر می کنم اینجور که شنیدین یا گفتن نبوده. تقریبا مطمئنم

همون تقریبا مطمئن باش چون فعلاکه اون دیوانه اینکار رو کرد وتو اخبار20شبکه خبر اعلام کردمنم شنیدم،مهسا وآنارام راست میگن،بابا ما ام اسی ها احتیاج به آرامش داریم ایناشدن سوهان روح ماها.شمام مث مسولای کشور هیچوقت نمیتونید درک کنید ماهاچی میگیم،کنارگود حرف زدن خیلی آسونه
زندگی مثل یک نقاشی است بااین تفاوت که در آن از پاک کن خبری نیست.
(2010/09/26, 02:46 PM)nima65 نوشته است: همون تقریبا مطمئن باش چون فعلاکه اون دیوانه اینکار رو کرد وتو اخبار20شبکه خبر اعلام کردمنم شنیدم،مهسا وآنارام راست میگن،بابا ما ام اسی ها احتیاج به آرامش داریم ایناشدن سوهان روح ماها.شمام مث مسولای کشور هیچوقت نمیتونید درک کنید ماهاچی میگیم،کنارگود حرف زدن خیلی آسونه
نيما جان ايشون هم بد نميگن
راست ميگن
واسه توليد داروي ايراني فوق العاده زحمت كشيده ميشه و مصيبتاي زيادي هم تحمل ميشه
و چه بسا در موارد بسياري داروي ايراني اگر بهتر از داروي خارجي نباشه ، كاملا مشابهشه
ولي چيزي كه كارشون رو خراب ميكنه ، عدم مسئوليت پذيريه ارگانايه مربوطه اس confused
آنارام باشید
من حرف هر3نفرتون روقبول دارم،من اصلا با داروی ایرانی مشکل ندارم،خیلیا استفاده کردن راضین،مشکل اصلی واسه من تعویض دارومه،چون تازه بدنم به آونکس عادت کرده،زندگیم به روال عادیش برگشته واصلا دوست ندارم 2باره تجربه تلخ سازگاری بادارو واسم تکراربشه.همین
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
(2010/09/27, 11:46 PM)mahsa نوشته است: من حرف هر3نفرتون روقبول دارم،من اصلا با داروی ایرانی مشکل ندارم،خیلیا استفاده کردن راضین،مشکل اصلی واسه من تعویض دارومه،چون تازه بدنم به آونکس عادت کرده،زندگیم به روال عادیش برگشته واصلا دوست ندارم 2باره تجربه تلخ سازگاری بادارو واسم تکراربشه.همین

درکت میکنم
متاسفم که مملکتم انقدر بیثباته که مردم با این بیثباتی مجبورن انقدر بالا و ÷ایین بشن confused
آنارام باشید

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سودجويان بيماران ام اس را فريب مي‌دهند hamdam 4 4,373 2015/05/18, 09:24 AM
آخرین ارسال: niloofary
  عرضه رایگان داروهای ایرانی ام اس دربرخی استان ها sargol 11 8,767 2015/02/04, 12:38 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  انجام رايگان M.R.Iبراي بيماران M.S maya 12 8,160 2013/11/02, 07:22 PM
آخرین ارسال: ahya
  نخستين محموله داروهاي بيماران MSهفته آينده وارد كشور میشود hamdam 1 2,213 2013/07/14, 10:25 AM
آخرین ارسال: محمود
  بسته پوشش خدمات دارويي بيماران خاص در يارانه‌ها اجرايي شود hamdam 0 2,135 2013/06/28, 12:48 PM
آخرین ارسال: hamdam
  عرضه کارت هوشمند داروهاي يارانه اي به بيماران صعب العلاج hessam 0 2,131 2013/05/05, 09:38 PM
آخرین ارسال: hessam
  مثلث تحريم، گراني و سوء مديريت، بيماران را هم كلافه كرد؛ paeazan 16 8,004 2013/04/19, 12:30 PM
آخرین ارسال: sargol
  بهره برداري از خط توليد داروهاي بيوتکنولوژي در استان البرز paeazan 1 2,654 2013/03/05, 06:14 PM
آخرین ارسال: hessam
  ازمحل درآمدهاي هدفمندي به بيماران ام اس کمک شود hamdam 2 2,491 2012/08/08, 10:59 PM
آخرین ارسال: nahid
  افزايش پوشش بيمه‌اي "ام.اس" مرتضی 4 3,641 2012/06/25, 11:36 AM
آخرین ارسال: زهراجون

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان